Vokiečių k. 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-03 22:49:08 | Nuoroda

Daug laikainčių?

Pirmakalbiai esat?

Kaip ruošiatės?

Žinutė parašyta: 2010-01-04 18:17:34 | Nuoroda

kolkas nlb daug laikančių;) aš laikysiu,pirmakalbė.dar normaliai ruoštis taip ir nepradėjau;D duoda mokytoja užduočių papildomai ir tiek. a tu ruošies ką nors?;-)

  • Geografija / MBE 10
Žinutė parašyta: 2010-01-05 16:37:05 | Nuoroda

Mano padėtis tai kiek kitokia, kadangi esu antrakalbė :) et, visai nenoriu aš to egzamino, bet dėl tam tikrų priežasčų tenka apie jį pagalvot. Nors, jei atvirai, nuspręsiu tvirtai, kai pamatysiu bandomojo egzamino rezultatus.

Ruošis tai dar kaip ir nelabai ruošiuos. Bet reiks pradėt :) O ko labiausiai bijau, tai yra, ko gero, kalbėjimas.

O į ką labiausiai atkreipiat dėmesį: į klausymą, rašymą, teksto suvokimą, o gal kalbėjimą?

Žinutė parašyta: 2010-01-06 16:05:46 | Nuoroda

Aš nelaikysiu, bet šiek tiek žinau apie egzaminą, nes ruošiausi olimpiadai. Įsivaizduoju, kaip tau sunku, kaip antrakalbei, aš tai nesiryžau:) Kalbėjimas tai nėra sunku labai, tiksliau, turėtum jau visai nieko nepasakyt, kad neišlaikytum .  Kažkaip man atrodo, kad tai baisiausia, bet lengviausia dalis. Aš pastebėjau, kad bendrai šiaip yra visi labai skirtingi. man, pavyzdžiui, lengviausia dalis yra skaitymas, nes kažkaip nujaučiu, ką reiškia tekstas ir pan, nors nesuprantu nė velnio, ką ten rašo:D Užtat rašymas ... :/ Žinau žmonių, kurie tragiški, tarkim, gramatikoje, bet klausymas jiems yra vienas juokas... Bet paprastai visiems sunkiausia dalis būna gal klausymas ir skaitymas. Dėl rašymo, aš atsimenu, susirašiau daug visokių išsireiškimų, kaip vardinti savo mintis, argumentus, kaip galima ką pradėti, pagrįsti ir pan, o rašiny tiesiog juos išdėliojau ir įpyniau savo varganas žinias vokiečių kalba:) Daryk daug gramatikos pratimų, žinoma. Negaliu nieko patart dėl klausymo, gerai, kad jo nereikėjo  Ir dar, kiek pastebėjau, pakartotinės sesijos užduotys lengvesnės, tai gal nuo tų pradėk, taip pat kad ir senesni egzaminai sunkesni... Tiesiog pabandyk visut visą egzaminą išsispręst, užsidaryk kambary, pasistatyk laikrodį, o po to viskas taip paaiškėja! pasitikrinus pamatysi, kam skirti daugiau dėmesio. Sėkmės:)
 

Žinutė parašyta: 2010-01-06 16:32:04 | Nuoroda

esu pirmakalbė ir laikau egzaminą.

ruošiamės tai pamokose visi bendrai- gaunam labai daug gramatikos pratimų, skaitom knygą (juokingai gal skamba, bet šviečia mum mokytoja), darom klausymą. šiaip gana normaliai dirbam. nors man vokiečių kalba yra labai įdomi, vienas mėgiamiausių dalykų mokykloj. tik gramatika sunkiau sekasi, nes esu pratus kalbėt, o ne rašyt ;D

ai, o laikantiem dar galiu patart daryt visus senus egzaminus, yra dar gi bandomasis įkeltas (nors jis žiauriai lengvas ) ..

Žinutė parašyta: 2010-01-06 16:40:53 | Nuoroda

šeip kalbėjimo tai mažiausiai bijau,labiau reik gramatiką kartotis,ypač visus tuos laikus nes pamiršus jau;) o skaitymas iš vienos pusės atrodo turėtų būt lengviausia,bet kai ten reikia iš kelių teiginių vieną išrinkt,o atrodo visi jie tinka,tai tada sunku būna;D žodžiu yra dar laiko,reik pasistenkt pasimokyt ;-) be to gerai kai yra toks dalykas-bandomieji,daug ką parodys ;-)

  • Geografija / MBE 10
Žinutė parašyta: 2010-01-06 20:02:54 | Nuoroda

aš tą pavyzdinę užduotį tai taip greiti padariau, atmestinai bšk ir surinkau, kaip pasiskaičiavau taškus, 89 gal. kažkur virš 80. tai sakau, visai normaliai. tik kad nemanau, kad egzas bus toks lengvas.

Žinutė parašyta: 2010-01-19 18:49:44 | Nuoroda

Gal kas jau bandomąjį rašėt?  Aš šnd rašiau, įdomu, kaip kitiem sekės :)

Žinutė parašyta: 2010-01-19 19:12:06 | Nuoroda

joa,as snd rasiau vokieciu bandomaji ;]

Žinutė parašyta: 2010-01-19 19:13:43 | Nuoroda

tai kaaaip sekės aš norėjau juk sužinot :)

man tai buvo menkas šokas, kad visą laiką pilnumoj rašiau, net pritrūko kokių 10 min normaliai viską peržiūrėt ;/ 

Žinutė parašyta: 2010-01-19 19:18:08 | Nuoroda

na man laiko mazokai buvo...nzn,atrodo,nebuvo labai jau sunkus,bet rasinio nespejau parasyti.Parasiau laiska,daug laiko ateme dvi paskutines gramatikos uzduotys ;>  

na,o tau kaip? ;]

Žinutė parašyta: 2010-01-19 19:25:49 | Nuoroda

man biškiuka šokas buvo per klausymo paskutinį pratimą, kai taaip pradėjo greitai kalbėt, galvojau OMG. bet antrą kartą klausant kaip ir atrodo viską supratau. Man dar daug laiko atimė skaitymo paskutinis pratimas (tas apie rūšiavimą) ir dar vienas apie teatrus kažkoks. Tai va ten matyt susimoviau, nes pašaudžiau kaip reikalas ;D

man dar žiauriai keista, kad visada rašydavau tokiu paprastu, buitišku stilium, odbr per rašinius prisiminiau visokių ausdruckų, gramatikos formų įvairesnių pavartojau.

Žaiuriai įdomu bus rezultatai.. :)

Žinutė parašyta: 2010-01-19 19:32:55 | Nuoroda

Joa ;D su klausymu tai ten žiauru buvo..man ypač pati pirmoji užduotis, ten taip viską sumalė ;DD 

skaitime tap pat sunkokų užduočių buvo ;] tikrai bus įdomu,kai rezultatai bus.Man tik neramu dėl rašinio..

Žinutė parašyta: 2010-01-19 19:37:29 | Nuoroda

Pirma? Kad ten kažkaip kaip tik lengva buvo ;o nebent tau kaip ir man maišosi tie vokiški skaičiai, nes nu būna, kad kol suvokiu ar 18 ar 81 ;D

pas mus irgi buvo neparašiusių rašinio :)

Žinutė parašyta: 2010-01-19 19:40:03 | Nuoroda

būtent su skaičiais,šiaip normaliai šnekėjo,bet tą vietą kur reikėjo,taip sumalė ;D na bet parašiau kažką,tik nežinia ar gerai ;D

Žinutė parašyta: 2010-01-24 15:33:15 | Nuoroda

Laikysiu ir as,tai mano pirmoji kalba.Klausymas mano stiprioji puse  Seip gal ir neblogai sekasi,bet bijau sito egzamino,gal net ir nelaikyciau,bet reikia uzsienio kalbos..

  • Istorija / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 67
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 53
Žinutė parašyta: 2010-02-18 22:52:06 | Nuoroda

tai kiek už bandomąjį surinkot, jei ne paslaptis? :)

Žinutė parašyta: 2010-03-08 19:17:56 | Nuoroda

86

Žinutė parašyta: 2010-03-10 16:55:15 | Nuoroda

Gal kas žinote kur rasti ankstesnių metų įskaitų bilietus vokiečių kalbos?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-03-10 17:28:15 | Nuoroda

Na aš ne apie 2009m. o dar ankstesnių. :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą