Vokiečių k. 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:50:27 | Nuoroda

 Aš ir laikysiu, pirmakalbė. Apie egzaminą baisu ir pagalvot, čia man Va Bank bus :D

iki 11 klasės maniau, kad visai aš ją moku, o nuo 11klasės, kažkaip persigalvojau.. 

neskyriau daug dėmesio, apleidau, daugiausia monologus mokiausi, gramatikos nelb..

Labiausiai bijau įskaitos, o dėl egzamino pačio, tai esu optimistė, tikiuosi atspėti daug "richtig" oder "falsch" :D ..

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-03-22 19:18:12 | Nuoroda

nėra sunku ta vokiečių, svarbiausia parašyti rašinį ir gramatiką atlikti, o jau skaitymą tai kaip Dievas duos, sužymėsi visus viena raide ir viskas, jei laiko trūks :)

bandomasis irgi nebuvo labai sunkus, na nebent rašinio temos buvo nekokios, bet tikiuosi, kad pasiseks gan gerai :)

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Matematika / VBE 67
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2010-03-25 21:26:39 | Nuoroda

Gal kas laikėt DSD šiais metaiss?Gal žinot kada turėtume gauti diplomus tuos? :D

Žinutė parašyta: 2010-04-19 16:50:22 | Nuoroda

Sveiki, pastebejau kad kiti cia kalbate ne i tema visai, kalbame apie iskaita (kalbejima) o ne egzamina. Tai vat tiems kas nezino kaip pasiruosti ir reikalingas keletu issireiskimu ar panasiai... Mes mokykloje labai daug pakartojom ir turim visokiau issireiskimu reikalingu dialogui ir monologui su kuriais parodytumem kad mokame ivaldyti kalba .:) Jei norit rasykit man i skype : robertela. Padesiu ir pakonsultuosiu ;]

Žinutė parašyta: 2010-04-19 16:51:22 | Nuoroda

Norejau pasakyt, kad del egzo dar neverta jaudintis ta prasme, kad dabar svarbu iskaita islaikyt kad prie egzo prileistu ;D

Žinutė parašyta: 2010-04-19 20:45:54 | Nuoroda

Das Diagram zeigt, dass... ( Diagrama rodo, kad...)
An der Spitze liegen (liegt) .... An der ersten ersten Stelle... Auf dem ersten Platz... (Pirmoje vietoje)
[Auf dem letzten Platz (Paskutinioje vietoje)
Etwa - apie
Fast beveik
Uber - virs
[Mehr als - daugiau negu
Weniger als - maziau negu
Dein Vorschlag geffalt mir nicht - sitas pasiulymas man nepatinka
Ich bin gegen diese Idee- as esu pries sita ideja.
Ich bleibe an meiner Meinung - as pasilieku prie savo nuomones
Ich bin (sakai varda ir pavarde). Ich bin (sakai metus) Jahre Alt.
Unserer Nummer ist... (sakai numeri)
jei nezinai zodzio gali mandagiai paklausti - Entschuldigung, konnten sie mir sagen, was dieses Wort bedeutet? arba Entschuldigung, wie ist auf deutsch das Wort ..(sakai zodi)
Wie die Situation in Lituaen ist weiss ich nocht, aber ich glaube, dass... (Kokia situacija Lietuvoje nezinau, bet as manau, kad...)

daugiau cia taip pasikartokit ten aplinkosaugos zodzius, apie politika ir butinai zinok ka nori studijuot ir kaip taisyklingai pasakyt ;)

Žinutė parašyta: 2010-04-20 16:30:37 | Nuoroda

Kalbėjot jau kasnors?

kokios potemės buvo?

Žinutė parašyta: 2010-04-20 17:35:18 | Nuoroda

gal kas galim parasyt ikokios buvo vok temos? ir isvis kaip sekesi iskaita?

Žinutė parašyta: 2010-04-20 17:54:12 | Nuoroda

As siandien kalbejau ;] gavau 9. Temos : sveikata,maistas,internetas.Dialogas man pakliuvo,jog gyventi bute yra geriau ir turejau papriestarauti draugui,jog gyvenimas bendrabutyje ir blogiau.

Žinutė parašyta: 2010-04-20 19:49:52 | Nuoroda

kas laikėt šiandien vokiečių įskaitą? kokios potemės? aš laikau rytoj, ir vis labiau darosi baisu.

Žinutė parašyta: 2010-04-20 19:49:54 | Nuoroda

kas laikėt šiandien vokiečių įskaitą? kokios potemės? aš laikau rytoj, ir vis labiau darosi baisu.

Žinutė parašyta: 2010-04-20 20:03:04 | Nuoroda

Išsitraukiau 8 potemę. Monologu reikėjo kalbėti apie Sportą. Dialogu apie aplinkosaugą.

Žinutė parašyta: 2010-04-20 20:05:40 | Nuoroda

aplinkosauga žiauriausia tema...

Žinutė parašyta: 2010-04-20 20:55:55 | Nuoroda

jo,pritariu.

Žinutė parašyta: 2010-04-20 21:09:48 | Nuoroda

aš irgi apie aplinkosaugą, tai pamčiau temą ir galvojau "DABAR TAI PZ" ;D bet išsisukau. paminėjau akciją Darom, kad ji labai paskatina žmones veikti ir pan. 

maksimumą gavau .

Žinutė parašyta: 2010-04-20 21:28:16 | Nuoroda

 Šiandien kalbėjau, ištraukiau 5 bilietą (Student B) 

Monologas buvo apie šeima, Dialogas buvo šiek tiek kvailesnis, apie sportą, ir man reikėjo įrodinėt, kad sportas yra nuobodu ir juo nereikia užsiiminėti mokykloje.

gavau 10 :)

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 42
Žinutė parašyta: 2010-04-20 22:44:47 | Nuoroda

Bukit zmones ir jei ka ryt suzinosit BUTINAI perduokit mum mazdaug kokios potemes buvo ;) ACIU!

Žinutė parašyta: 2010-04-21 13:27:23 | Nuoroda

Šiandien kalbėjau. 9A bilietas. Nesitikėjau tokio grafiko... Bet gavau 10 :)))

Žinutė parašyta: 2010-04-21 18:50:08 | Nuoroda

diagramos išties buvo sunkios, kaikur nelabai supratau ką sakyt, bet kalbejau apie tema kuri buvo parašyta ir viskas. ištraukiau 12 bilieta.  na bet svarbiausia viskas baiges gerai, su klasioke kartu išsisukom,gavom po 10 :)

Žinutė parašyta: 2010-04-21 18:50:10 | Nuoroda

diagramos išties buvo sunkios, kaikur nelabai supratau ką sakyt, bet kalbejau apie tema kuri buvo parašyta ir viskas. ištraukiau 12 bilieta.  na bet svarbiausia viskas baiges gerai, su klasioke kartu išsisukom,gavom po 10 :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą