IT 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-02 15:55:26 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Del 2, tai stiliaus pakeitimo rasyti nebereikejo, nes ji jau paminejo uzduotyje, o prase DAR 4 (kitokiu).

Del 8, tai, tai www nera serverio vardas. Net nesu isitikines, ar i varda ieina .lt, arba .html...  

 1.Neparasyta uzduotyje, kad pakeistas SRIFTO STILIUS.O beje kaip tu kitaip Italic'a pavadintum?

2.Kam tada www priskirtum? perdavimo protokolui? Manau vistiek i kazkuria lenteles dali reikejo irasyti...

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:06:08 | Nuoroda

Ai, tiksliai, tik sriftas parasytasb uvo, o jo stilisu ne :)

Del tu vardu, tai labai nustebciau, jei uz tai, kad prirasei, arba neprirasei .lt, arba .html nuimtu tasku. www nera perdavimo protokolas. As jo vardui nepriskirciau, taciau nustebciau, kad uz jo prirasyma, arba neprirasyma nuimtu taskus. Tai grynu gryniausias zaidimas savokomis. :) Svarbu zinoti esme. 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:23:00 | Nuoroda

Tai pasigirkit, kas kur zadat stoti :) 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:30:35 | Nuoroda

 Surinkau apie 40 tasku - nedaug :| Dar gal praktines dalies gausiu kelis taskus uz failo nuskaityma :D Nelabai ten mus mokino to paskalio. Kiek esu girdejes, kitus net nuo 9-10 klases paskali mokina. 

 

Gal zinot kiek mazdauk egzaminu procentu reiktu surinkt norint istot i VU informatika/programu sistemas/informacines technologijas? Ir koks skirtumas tarp ju(pasiskaites aprasymus nelabai radau skirtumu, tik tiek kad i progsis sunkiau istot)?

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:30:47 | Nuoroda

 Surinkau apie 40 tasku - nedaug :| Dar gal praktines dalies gausiu kelis taskus uz failo nuskaityma :D Nelabai ten mus mokino to paskalio. Kiek esu girdejes, kitus net nuo 9-10 klases paskali mokina. 

 

Gal zinot kiek mazdauk egzaminu procentu reiktu surinkt norint istot i VU informatika/programu sistemas/informacines technologijas? Ir koks skirtumas tarp ju(pasiskaites aprasymus nelabai radau skirtumu, tik tiek kad i progsis sunkiau istot)?

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:30:49 | Nuoroda

 Surinkau apie 40 tasku - nedaug :| Dar gal praktines dalies gausiu kelis taskus uz failo nuskaityma :D Nelabai ten mus mokino to paskalio. Kiek esu girdejes, kitus net nuo 9-10 klases paskali mokina. 

 

Gal zinot kiek mazdauk egzaminu procentu reiktu surinkt norint istot i VU informatika/programu sistemas/informacines technologijas? Ir koks skirtumas tarp ju(pasiskaites aprasymus nelabai radau skirtumu, tik tiek kad i progsis sunkiau istot)?

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:30:50 | Nuoroda

 Surinkau apie 40 tasku - nedaug :| Dar gal praktines dalies gausiu kelis taskus uz failo nuskaityma :D Nelabai ten mus mokino to paskalio. Kiek esu girdejes, kitus net nuo 9-10 klases paskali mokina. 

 

Gal zinot kiek mazdauk egzaminu procentu reiktu surinkt norint istot i VU informatika/programu sistemas/informacines technologijas? Ir koks skirtumas tarp ju(pasiskaites aprasymus nelabai radau skirtumu, tik tiek kad i progsis sunkiau istot)?

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:33:12 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Tai pasigirkit, kas kur zadat stoti :) 

 Galvoju apie KTU programu sistemu inzinerija. Lygtais, kad taip vadinasi nauja programa, tik

nuo rugsejo pirma syki bus destoma

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:35:37 | Nuoroda

IStoti i bet kokia informatikos specialybe praktiskai uztenka islaikyti egzaminus, arba du islaikyti kiek geriau, o trecio is vis gali buti neislaikes. Bent pernai uzteko 11 konkursinio balo. Pasiskaiciuok su balu skaiciuokle kiek mazdaug tau reiketu. (kalbu apie VF). Programu sistemose skirtumas tas, kad ten iskart kryptis priskirta - programavimas. Kitose informatikos specialybese paprastai krypti galiam rinktis po 2 kursu. O is esmes lygiai tas pats, nes dalykus vis tiek reikia visus iseiti. 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:38:48 | Nuoroda

Lukai, jei ankstesniu mano komentaruneskaitei, priminsiu. Informatikso inzinerija rinktis tuo atv, jei labiau tlinkes esi prie fizikos, elektronikos, inzinerijos. Informatika rinkis, jei labiau linkes esi prie matematikos. Ar tikrai tai yra inzinerija, gali patikrinti pagal fakulteta, arba pagal studiju krypti (kazkur turi rasyti). Jei tai techynologiniu studiju kryptis, technologijos fakultetas, tai - inzinerija. 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:40:22 | Nuoroda

Planuoju studijuoti KTU informatiką, nuomonė gal kokius jau 5 metus nusistovėjusi :)

Tačiau, pats grynas programavimas, sėdėjimas vien tik prie kodų ir shello nelabai traukia, manau domintų koks projektėlis su virtualiais namais ar panašiai.

Informatika lyg sekasi normaliai, 30/30 įskaita(nors tai žaidimas), mokykloje - metų informatikas.

Pats neseniai aplankiau KTU, buvau pakviestas, kaip žaidimo laureatas, turėjau garbės kalbėti su IT fakulteto prodekanu, bendrauti su studentais, doktorantais, įspūdis puikus, stojimuose esu nurodęs dabar tik KTU informatika - N - Vf- Nr.1. Neramina tik vienas faktas - internete kiek paskaitau, pasiteirauju nuomonės, daug kas sako, jog  norint studijuoti informatiką, programuoti jau reikia mokėti, ar tai tiesa?

 

 

 

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:40:35 | Nuoroda
SuperHP rašė:

IStoti i bet kokia informatikos specialybe praktiskai uztenka islaikyti egzaminus, arba du islaikyti kiek geriau, o trecio is vis gali buti neislaikes. Bent pernai uzteko 11 konkursinio balo. Pasiskaiciuok su balu skaiciuokle kiek mazdaug tau reiketu. (kalbu apie VF). Programu sistemose skirtumas tas, kad ten iskart kryptis priskirta - programavimas. Kitose informatikos specialybese paprastai krypti galiam rinktis po 2 kursu. O is esmes lygiai tas pats, nes dalykus vis tiek reikia visus iseiti. 

 

Aisku, dekui uz atsakyma. Skaiciavausi tuos konkursinius balus, tik siemet manau stipriai kils jis, nes nebera mokykliniu, ir ta 1% valstybinio surinkti yra zyyyymiai lengviau negu praeitais metais. Gal zinai, ar labai dauk matematikos reikia mokytis studijuojant kuria nors IT specialybe? Pagrinde koki matematiniai dalykai dominuoja ten?

 

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:41:43 | Nuoroda

Gal žinot kada bus paskelbti informatikos egzaminų rezultatai ?  

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:45:46 | Nuoroda
Joncee rašė:

Gal žinot kada bus paskelbti informatikos egzaminų rezultatai ?  

 Mano nuomone, tai su visais kitais egzaminu rezultatais - liepos 1d.

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:45:57 | Nuoroda

invisible132, (jei studijuosi infomatika, o ne inzinerija), tai studijuosi taikomaja matematika, diskreciaja matematika, matematine logika. Sunkiausia is ju - taikomoji matematika.

S1mai, kaip tik, universitete jei mano, kad mes is vis programuoti nemokam :D. Apskritai labai daug tokiu, kurie istoja be IT egzamino ir is vis neraukia, kas tas programavimas... 

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:47:10 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Lukai, jei ankstesniu mano komentaruneskaitei, priminsiu. Informatikso inzinerija rinktis tuo atv, jei labiau tlinkes esi prie fizikos, elektronikos, inzinerijos. Informatika rinkis, jei labiau linkes esi prie matematikos. Ar tikrai tai yra inzinerija, gali patikrinti pagal fakulteta, arba pagal studiju krypti (kazkur turi rasyti). Jei tai techynologiniu studiju kryptis, technologijos fakultetas, tai - inzinerija. 

 kaip sakiau,ta specialybe dar nepradeta destyt, todel sunka kazka sprest apie ja.

cia apie sita as if.ktu.lt/lt/stojantiesiems/bakalauro-studijos/informaciniu-sistemu-inzinerija . Nors as labiau link matematikos nei fizikos

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:47:52 | Nuoroda
Joncee rašė:

Gal žinot kada bus paskelbti informatikos egzaminų rezultatai ?  

 IMHO su visais kitais egzaminu rezultatais - liepos 1d.

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:50:13 | Nuoroda

Lukai, apacioje parasyta Studijų sritis: Fiziniai mokslai , taigi tai - matematine sritis :)

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:52:07 | Nuoroda
SuperHP rašė:

invisible132, (jei studijuosi infomatika, o ne inzinerija), tai studijuosi taikomaja matematika, diskreciaja matematika, matematine logika. Sunkiausia is ju - taikomoji matematika.

S1mai, kaip tik, universitete jei mano, kad mes is vis programuoti nemokam :D. Apskritai labai daug tokiu, kurie istoja be IT egzamino ir is vis neraukia, kas tas programavimas... 

 Tai tada gerai ;D

Nes nei C++, nei Java nemoku... Pascalis :D

Buvo įdomu, nes lyg ir planus rodė ir viską, o kai paklausi studentų nuomonės -kita..

Žinutė parašyta: 2010-06-02 16:52:24 | Nuoroda
s1mas rašė:

Planuoju studijuoti KTU informatiką, nuomonė gal kokius jau 5 metus nusistovėjusi :)

Tačiau, pats grynas programavimas, sėdėjimas vien tik prie kodų ir shello nelabai traukia, manau domintų koks projektėlis su virtualiais namais ar panašiai.

Informatika lyg sekasi normaliai, 30/30 įskaita(nors tai žaidimas), mokykloje - metų informatikas.

Pats neseniai aplankiau KTU, buvau pakviestas, kaip žaidimo laureatas, turėjau garbės kalbėti su IT fakulteto prodekanu, bendrauti su studentais, doktorantais, įspūdis puikus, stojimuose esu nurodęs dabar tik KTU informatika - N - Vf- Nr.1. Neramina tik vienas faktas - internete kiek paskaitau, pasiteirauju nuomonės, daug kas sako, jog  norint studijuoti informatiką, programuoti jau reikia mokėti, ar tai tiesa?

 

 

 

Šiaip nebūtina, bet jei pagrindus gerai moki, tai manau tau pačiam privalumas bus:) Ir pradžioj tikrai lengviau bus jei žinosi visą specifiką ir visa kita :) Ten niekas paskaliu nemokins, imsi C++ ir pirmyn :) Žinoma nors ir nauja kalba, bet panašumų i Paskalį ir kitas kalbas yra. Visos turi bendrų bruožų. :)


P.S. Man irgi pakeliui:) Gal susitiksim kitais metais :)

  • Geografija / MBE 7
  • Informacinės technologijos / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 4
  • Matematika / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą