Klausimai istorikams
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-21 11:16:52 | Nuoroda

Nu man atrodo,kad sumažėjo,nors nežinau.... kad pas mus kažkaip akcentuoja viską. Bet gal ir gerai,kai žinai visokias smulkmenas, tada net nesitiki,pamatęs egzamino užduotis,kad gali klaust tokių elementarių dalykų:D

O klausimas apie kainas tai buvo,nepamenu,ar po atradimų,ar po žygių, bet esmė,kad sudarytojai padarė klaidą, nepateikė teisingo varianto:D

Žinutė parašyta: 2010-05-21 11:24:37 | Nuoroda

O kai Chlodvigas apsikrikštijo, tai priėmė ortodoksų ar katalikų tikėjimą?

Žinutė parašyta: 2010-05-21 13:24:31 | Nuoroda

ortodoksų, tai čia koks tikėjimas?

Žinutė parašyta: 2010-05-21 13:41:28 | Nuoroda

  ortodoksai man atrodo stačiatikiai yra, tai jei pagal datas žiūrint galėjo priimti tik paprastą krikščionybę, nes jis gyveno ir krikštyjosi  V amžiuj, o krikščionių bažnyčios skilimas į katalikus ir stačiatikius (ortodoksus šiuo atveju) buvo tik 1054.

Žinutė parašyta: 2010-05-21 16:42:40 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

  ortodoksai man atrodo stačiatikiai yra, tai jei pagal datas žiūrint galėjo priimti tik paprastą krikščionybę, nes jis gyveno ir krikštyjosi  V amžiuj, o krikščionių bažnyčios skilimas į katalikus ir stačiatikius (ortodoksus šiuo atveju) buvo tik 1054.

 jei stačiatikai, tai tu teisi :)

Žinutė parašyta: 2010-05-21 16:46:50 | Nuoroda

Na bet schizma buvo,kai tos dvi kryptys išsiskyrė, o ne kai susikūrė dar viena. Logiška šiaip būtų manyti,kad jis priėmė katalikybę,nes visokie galai,kuriuos jis nukariavo,buvo katalikai,ir išvis,stačiatikybė buvo labiau į Rytus. Bet aš kažkodėl 11kl užsirašius tai aiškiai buvau ir pasibraukus,hmmmm,reiks klaust visažinio mokytojo;)

Jau kai pradedi gilintis į tai,ką mokais,tai ohoho

Žinutė parašyta: 2010-05-21 20:46:22 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Na bet schizma buvo,kai tos dvi kryptys išsiskyrė, o ne kai susikūrė dar viena. Logiška šiaip būtų manyti,kad jis priėmė katalikybę,nes visokie galai,kuriuos jis nukariavo,buvo katalikai,ir išvis,stačiatikybė buvo labiau į Rytus. Bet aš kažkodėl 11kl užsirašius tai aiškiai buvau ir pasibraukus,hmmmm,reiks klaust visažinio mokytojo;)

Jau kai pradedi gilintis į tai,ką mokais,tai ohoho

 o jūs manot, kad čia esminis dalykas? Daug svarbiau ką pati krikščionybė davė, o ne kurią jos atšaką priėmė.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-05-21 21:54:02 | Nuoroda
AušraL rašė:
zirklūtes. rašė:

Na bet schizma buvo,kai tos dvi kryptys išsiskyrė, o ne kai susikūrė dar viena. Logiška šiaip būtų manyti,kad jis priėmė katalikybę,nes visokie galai,kuriuos jis nukariavo,buvo katalikai,ir išvis,stačiatikybė buvo labiau į Rytus. Bet aš kažkodėl 11kl užsirašius tai aiškiai buvau ir pasibraukus,hmmmm,reiks klaust visažinio mokytojo;)

Jau kai pradedi gilintis į tai,ką mokais,tai ohoho

 o jūs manot, kad čia esminis dalykas? Daug svarbiau ką pati krikščionybė davė, o ne kurią jos atšaką priėmė.

 Butent... be to, kai tas diedas gyveno, krikcionybe vis dar buvo vieninga.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 91
Žinutė parašyta: 2010-05-26 21:22:33 | Nuoroda

O kas buvo Tautų mūšyje sąjungininkai prieš napoleoną? (nu vėl aš,bet kad rūpi,nes tik ką pradėjau mokytis egzaminui:D)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-26 21:25:53 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

O kas buvo Tautų mūšyje sąjungininkai prieš napoleoną? (nu vėl aš,bet kad rūpi,nes tik ką pradėjau mokytis egzaminui:D)

 Rusija, Austrija, Anglija, Švedija, ir Prūsija. Turbūt :D 

Žinutė parašyta: 2010-05-26 21:29:44 | Nuoroda

O tai Prūsijos nebuvo jis užėmęs? šeštais metais berods

Žinutė parašyta: 2010-05-26 21:35:43 | Nuoroda

Man atrodo Austrijos nebuvo:) 

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-05-26 22:19:01 | Nuoroda

Austrija ir Rusija pagrinde. Gal ir iš kitur buvo dalinių, bet čia neesmė.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-05-26 22:20:54 | Nuoroda

Nusišnekėjau, supainiojau suj Austerlicu. Tautų mūšy pagrinde Austrija, Rusija, Švedija. Gal dar kažkas.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-05-26 23:17:33 | Nuoroda

Į smulkmenas jūs puolat. Tokių dalykų niekas neklaus, kas kovėsi prieš napaleoną ir kiekvieną šalį išvardyti taip kaip, kokios šalys susikūrė po I pasaulinio. Tiesiog napaleonas ir kažėklinta antiprancūziška koaliacija. Daug svarbiau , kas įvyko po šio mūsio :)

Žinutė parašyta: 2010-05-27 11:58:21 | Nuoroda

apskritai nebus to napoleono, po simts pypkiu. nebent teste koks klausimas, ir tai ne is musiu jauciu... ;)

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-27 21:39:10 | Nuoroda

Cia truputi is politologijos :)

Kaip suprasti tuos Eilnius Seimo rinkimus ir Pirmalaikius, kuo jie skiriasi..? kaip ten keiciasi tas seimas.

Žinutė parašyta: 2010-05-27 21:46:06 | Nuoroda
laipsnis rašė:

Cia truputi is politologijos :)

Kaip suprasti tuos Eilnius Seimo rinkimus ir Pirmalaikius, kuo jie skiriasi..? kaip ten keiciasi tas seimas.

 as ir nesuprantu... tikiuos, kad nebus tokiu dalyku. pas mane net mokytoja to nezino, bet kas zinot-paaiskinkit ;)

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-27 21:48:13 | Nuoroda

Beje , lyg ir nieko neuzsiminet apie partizanini kara lietuvoje kazkaip mokytoja ragina labai atkreipt demesi.Na ir isvis laikotarpis nuo 1917 m. (lietuvos taryba,nepriklausomybes deklaracija,atkurimo ir t.t.) , ten  tai kietas riesutelis, sunku ten atskirt tuose saltiniuose ,o ant kiek sunku i galva kisti visa tai.

Žinutė parašyta: 2010-05-27 21:49:39 | Nuoroda
laipsnis rašė:

Beje , lyg ir nieko neuzsiminet apie partizanini kara lietuvoje kazkaip mokytoja ragina labai atkreipt demesi.Na ir isvis laikotarpis nuo 1917 m. (lietuvos taryba,nepriklausomybes deklaracija,atkurimo ir t.t.) , ten  tai kietas riesutelis, sunku ten atskirt tuose saltiniuose ,o ant kiek sunku i galva kisti visa tai.

 partizaninis nuo 1944/45 iki 53metu, maisai kazka :)

  • Matematika / VBE 99
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą