Nuotaika pries egzus
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-29 18:23:24 | Nuoroda

 

 

as vienintele labai bijau? :D

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-29 18:32:31 | Nuoroda

Apsikroviau stalą knygom, sąsiuviniais ir dabar suku galvą NUO KO PRADĖT? O_o ;DD

Žinutė parašyta: 2010-05-29 18:37:56 | Nuoroda
Kristinita rašė:

Apsikroviau stalą knygom, sąsiuviniais ir dabar suku galvą NUO KO PRADĖT? O_o ;DD

 

ko nemoki? nuo autoriu siulyciau


 
  • Matematika / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-29 20:05:28 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

 

as vienintele labai bijau? :D

 Ne vienintele... As isvis pakampem slankioju vietos nerasdama, siandien ryte jau netgi tusinukus ir piestukus susidejau egzaminui  

Žinutė parašyta: 2010-05-29 20:59:51 | Nuoroda
živilė rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

 

as vienintele labai bijau? :D

 Ne vienintele... As isvis pakampem slankioju vietos nerasdama, siandien ryte jau netgi tusinukus ir piestukus susidejau egzaminui  

 rašysiu rašinį, tai man tie autoriai nelabai aktualu, nebent argumentams..

Žinutė parašyta: 2010-05-29 21:31:22 | Nuoroda
živilė rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

 

as vienintele labai bijau? :D

 Ne vienintele... As isvis pakampem slankioju vietos nerasdama, siandien ryte jau netgi tusinukus ir piestukus susidejau egzaminui  

 ko butent bijai? :)

  • Matematika / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-29 21:37:33 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
živilė rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

 

as vienintele labai bijau? :D

 Ne vienintele... As isvis pakampem slankioju vietos nerasdama, siandien ryte jau netgi tusinukus ir piestukus susidejau egzaminui  

 ko butent bijai? :)

 Bijau, kad nesuprasiu rasinio temu ar neturesiu ka jomis pasakyt...

Žinutė parašyta: 2010-05-29 23:34:41 | Nuoroda

 šiandien sulaukiau pastabos: tu viena iš ramiausių mano matytų abiturienčių :D priėmiau tai kaip komplimentą, nes save įtikinau kad neveltui 2 metus nuoširdžiai dirbau ir mokiaus , kad lemiamu metu susikirsčiau ;) šiuo metu skaitinėju teoriją nors ją jau beveik mintinai moku :D šiaip esu tikra kad panikos mano galvoje nebus iki nakties iš sekmadienio į pirmadienį :D

Žinutė parašyta: 2010-05-30 10:31:56 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

 šiandien sulaukiau pastabos: tu viena iš ramiausių mano matytų abiturienčių :D priėmiau tai kaip komplimentą, nes save įtikinau kad neveltui 2 metus nuoširdžiai dirbau ir mokiaus , kad lemiamu metu susikirsčiau ;) šiuo metu skaitinėju teoriją nors ją jau beveik mintinai moku :D šiaip esu tikra kad panikos mano galvoje nebus iki nakties iš sekmadienio į pirmadienį :D

 O aš kaip tik manau, kad šiandien vakare ir bus didžiausia baimė, o kai gaunu užduotį tai baigiasi dažniausiai visos baimės, nes pradedu gilintis į darbą ir tiek.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 12:33:41 | Nuoroda

Labai stresuoju,nebesusikalba su manim aplinkiniai :D nieko negaliu padaryti,nesulaikau nervų ;D patrūkstu žiauriai greitai :D 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 14:15:22 | Nuoroda

As irgi snd tevelius nervinau su savo emocijom parduotuvei :D

Bet seip man turbut dar tas suvokimas, kiek tai gali nulemt, neatejo :) .

ir kol nematau kitu nervu, tol kazkaip lengvai jauciuosi :) 

tikiuosi taip bus ir rytoj :D

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-05-30 14:19:20 | Nuoroda

 šiandien stengiuos su niekuo nešnekėti :D žinau kad jie mane sunervins, išblaškys ir pan. :D mano irgi yra ta bėda kad negaliu suvokti kokios svarbos tas egzaminas yra... neišeina nervintis

Žinutė parašyta: 2010-05-30 14:32:02 | Nuoroda

ooooooooooooooooj kokie stresai man. nezinau, kaip reiks nakti uzmigt. kaip jus zadat? gersit raminamu kokiu?

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-30 14:58:18 | Nuoroda

Jėėzau aš irgi negaliu. Iš vieno kampo slankioju į kitą. Informacijos prisispauzdinau nežinau nuo ko pradėt. Nieko absoliučiai negaliu daryt pradedu nervintis šaukt ... oh gooosh ...

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:08:13 | Nuoroda

As tai jauciuosi beveik pasirengusi egzams , woohou :D aisku ne viska moku, bet kiek jau sugebu tiek uzteks. Tik sirdis kartais dar dauzosi pagalvojus apie rytoju :D  

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:14:55 | Nuoroda

man tai panika.as taip bijau kad gausiu autoriu apie kuri mazai zinau.juk taip svarbu kuo geriau islaikyt,ypac kai aplink visi to taip tikisi..bet sis egzaminas is dalies laimes dalykas.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:18:26 | Nuoroda

na taip, bet ka padarysi. Sia akimirka svajoju, kad pirmadieni kuo greiciau praeitu :D Jei laikai valstybini egza, butinai pasiziurek 4 kurinius butinus tik valstybiniam ( vaizganto, Satrijos ragana, vaiciulaitis ir sruoga)

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:20:53 | Nuoroda
Pixma rašė:

na taip, bet ka padarysi. Sia akimirka svajoju, kad pirmadieni kuo greiciau praeitu :D Jei laikai valstybini egza, butinai pasiziurek 4 kurinius butinus tik valstybiniam ( vaizganto, Satrijos ragana, vaiciulaitis ir sruoga)

 as irrrrr;D bus taip gera ryt popiet..aisku jei nesijausiu susivarius.na bet nesvarbu,jau kaip bus parasyta,taip.. vaizganta as is siu autoriu maziausiai zinau.nesu skaicius pragiedruliu

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:24:11 | Nuoroda

nakti butinai reik gerai ismiegoti, taip jau nesivarykit... as ryt kokia 6 pabusiu ir lovoj pasikartosiu viska, bet nesimokysiu tik kartoti  

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:24:55 | Nuoroda
Pixma rašė:

nakti butinai reik gerai ismiegoti, taip jau nesivarykit... as ryt kokia 6 pabusiu ir lovoj pasikartosiu viska, bet nesimokysiu tik kartoti  

 idomu labai, kaip uzmigt reik

  • Matematika / VBE 99
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą