Nuotaika pries egzus
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:27:25 | Nuoroda

 pasiskaičius jūsų žinutes, man neramu dėl savęs :D nežinau kaip susigrąžinti tą azartą ir sveiką prieš egzamininį adrenaliną 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:29:54 | Nuoroda

as manau ir pabusiu kokia 6,jei isvis uzmigsiu;D reikia save nuteikt optimistiskai,kartais pavyksta,kol vel nepagalvoju kas laukia rytoj

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-30 16:07:18 | Nuoroda

o kiek tikitės gaut iš lietuvių?  

Žinutė parašyta: 2010-05-30 16:20:20 | Nuoroda

nezinau kiek gausiu, o kiek tiketis reik isvis neisivaizduoju :d 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 17:34:18 | Nuoroda

Nežinau ar čia gerai ar blogai, bet jokios panikos nejaučiu. :D Iš vis taip turininkai gamtoje laiką praleidau, atsipalaidavau. Juk vistiek, jau nieko nebeišmoksiu. :) Žodžiu ryt visiems didžiausios sėkmės. :)

Žinutė parašyta: 2010-05-30 17:51:39 | Nuoroda
Alchemikė... rašė:

Nežinau ar čia gerai ar blogai, bet jokios panikos nejaučiu. :D Iš vis taip turininkai gamtoje laiką praleidau, atsipalaidavau. Juk vistiek, jau nieko nebeišmoksiu. :) Žodžiu ryt visiems didžiausios sėkmės. :)

 ka veikei? :)

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:16:02 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Alchemikė... rašė:

Nežinau ar čia gerai ar blogai, bet jokios panikos nejaučiu. :D Iš vis taip turininkai gamtoje laiką praleidau, atsipalaidavau. Juk vistiek, jau nieko nebeišmoksiu. :) Žodžiu ryt visiems didžiausios sėkmės. :)

 ka veikei? :)

 Čia turbūt klausimas, ką gamtoje veikiau? :D Pirmiausia uodus maitinau. :D O šiaip tai su draugais pasisėdėjom, kepančių šašlykų kvapą uostėm.. :D Ežero vandens tenperatūrą tikrinom ir šiaip linksmai laiką leidom prisimindami vaikystę ir tuos pavasarius, kai tiek mokytis nereikėjo. :D

Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:46:23 | Nuoroda

O man kažkokia krizė. Nestresuoju dėl egzaminų turbūt, nes jei stresuočiau,kažką mokyčiausi :D ,o dabar.... pikta ir tokia kankinė, namuose ant visų rėkiu:D. Stengiuos negalvot apie rytojų. nes kai pagalvoju,kad gyvenime nerašiau interpretacijos, rašinį tik vieną, o teksto suvokimai man nesiseka...

Gaut tikiuosi.... Na, lietuvių egzamine ypač sunku prognozuot, gi čia absoliuti netvarka vertinimuose. Sako,daug gausiu. Kaip nervuoja

 

KAIP prisiverst pradėt mokytis istoriją, jei jau nuo knygos violetinio viršelio supykina? :D

Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:53:12 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

O man kažkokia krizė. Nestresuoju dėl egzaminų turbūt, nes jei stresuočiau,kažką mokyčiausi :D ,o dabar.... pikta ir tokia kankinė, namuose ant visų rėkiu:D. Stengiuos negalvot apie rytojų. nes kai pagalvoju,kad gyvenime nerašiau interpretacijos, rašinį tik vieną, o teksto suvokimai man nesiseka...

Gaut tikiuosi.... Na, lietuvių egzamine ypač sunku prognozuot, gi čia absoliuti netvarka vertinimuose. Sako,daug gausiu. Kaip nervuoja

 

KAIP prisiverst pradėt mokytis istoriją, jei jau nuo knygos violetinio viršelio supykina? :D

 Same here. Bijau.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-05-30 18:59:52 | Nuoroda

Aš tai dieną pasidariau vandens procedūras visokias, pavalgiau skaniai ir nuėjau pamiegot. Atsikėlus klausau mėgstamiausios ramios muzikos, žiūriu kaip sualytė už lango šviečia ir raminu save. Pasitikiu savo jėgom, nors visad kažkokios mintys blogos užeina.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-05-30 19:03:29 | Nuoroda

 mano diena tai ne kaip prieš lemiamą egzaminą :D pavarčiau lapus, susitvarkiau stalčius, paskaitinėjau apie autorius, nuėjau nusipirkti šokolado nes maniau kad jis emocijas sugrąžins... kažkokia nesamonė, negaliu pakęsti tokios ramybės nes emocijos gali sukilti lemiamu momentu, per egzaminą, gal galit ką pasiūlyt? kaip suvokti kad va dbr tai viskas? 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 20:34:00 | Nuoroda
swlabr rašė:

o kiek tikitės gaut iš lietuvių?  

 85-95proc.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:01:16 | Nuoroda

 birželio 9 ir 15 prisijungsiu prie jūsų baimių :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:09:02 | Nuoroda

 na ką likimo broliai ir sesės :D linkiu visiems jums ryt blaivios galvos ir realaus mąstymo, suprantamų kūrinių ir autorių, besiliejančių protingų minčių ir plataus žodyno, o svarbiausia geros nuotaikos, nes juk ne veltui tiek dirbom kad sukluptume lemiamu momentu ;) nepasivėlinkit miegoti nes su žiovuliu išsilakstys mintys, o jų reikės daug ;) iki mielieji 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:22:48 | Nuoroda

As ir palinkesiu visiems sekmes.. nesijaudinkit,kaip nors iveiksim rytoju;D juk gyvenimas toks trumpas.. betkokiu atveju,dziaukimes viskuo.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:44:45 | Nuoroda

linkiu sekmes visiems rytojuj ;) einam miegot, kuo anksciau tuo geriau smegenelems. Jei sunku uzmigt, rtai bent pagulekit lovoj ir pasvajokit ka nors grazaus ;) sekmes  

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:46:04 | Nuoroda
Pixma rašė:

linkiu sekmes visiems rytojuj ;) einam miegot, kuo anksciau tuo geriau smegenelems. Jei sunku uzmigt, rtai bent pagulekit lovoj ir pasvajokit ka nors grazaus ;) sekmes  

 man per kuna laksto toks keistas jausmas..net negaliu pagalvot apie miega

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:59:01 | Nuoroda

Mane labiausiai nervuoja, kad  valandą priš egzą jau reikia būt tenais, išvažiuot dar valandą prieš, o atsikelt dar viena prieš važavmą   Kažkoks laiko švaistymas r dar daugiau nervų tampymo...

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-05-30 22:00:13 | Nuoroda
melynakoala rašė:

Mane labiausiai nervuoja, kad  valandą priš egzą jau reikia būt tenais, išvažiuot dar valandą prieš, o atsikelt dar viena prieš važavmą   Kažkoks laiko švaistymas r dar daugiau nervų tampymo...

 mum kazkaip nesake kada reik jaubut..valanda pries?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 22:04:34 | Nuoroda

O mums sakė, kad tap parašyta kažkokoje instrukcjoje :D Gal visur kitaip.

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 46
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą