Teisė Mru
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:10:52 | Nuoroda

cia tai geras :D na tai siemet vf pakliuvo tik tie, pas kuriuos kb virs 19 , o i vnf kurie norejo :D :D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:12:11 | Nuoroda

 gal kas nors is jusu ims paskola studijoms apmoketi? as visiskai nezinau kur eiti , kokius doc. priduoti ir pan.

Žinutė parašyta: 2010-07-28 18:56:36 | Nuoroda
Inede rašė:

cia tai geras :D na tai siemet vf pakliuvo tik tie, pas kuriuos kb virs 19 , o i vnf kurie norejo :D :D

 kvailai padare, vu sueme daug krepseliu MRU neliko tad kele bala stojimo i vf, o i vfn sustojo kas norejo, tai isvis per dideli skirtumai bus tarp studentu, vieni bus stiprus labai kiti ne... tikrai keistai padaryta..

Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:22:57 | Nuoroda

tai tie kurie labai silpni bus, tai juos ir ismes is karto

Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:24:32 | Nuoroda

as ir taip manau, nors jei mru reikes pinigu laikys juos...

Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:24:53 | Nuoroda

zmones, dar kar pasikartosiu , gal kas zinot, kaip su tom paskolom studiju kainai sumoketi,kada ir kur doc. pildyti ir pan, gal zinote? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 20:48:00 | Nuoroda
Inede rašė:

zmones, dar kar pasikartosiu , gal kas zinot, kaip su tom paskolom studiju kainai sumoketi,kada ir kur doc. pildyti ir pan, gal zinote? :

Google geriausias tavo draugas.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-28 20:48:53 | Nuoroda
Cartman rašė:
Inede rašė:
Cartman rašė:

Klasiokas i Teise ir Valdyma istojo su 6% Lietuviu, 8% Istorijos, ir 49%. Konkurso i mokamas vietas galima sakyt nebuvo :)  

 bet jis i istestines studijas  ko gero , juk ir praeitais metais  i vakarines istojo su kb 8 :)

 Nuolatines, be to, jo KB tikrai nebuvo paciame gale. Kiek ziurejom diagramoje, buvo ir 11,5 KB. Realiai, uztenka islaikyt egzus, ir pateksi i MRU. Biski graudu tiems, kas gerai islaike egzus ir ten istojo, nes konkurencijos tai tokia aplinka per daug neskatina. (Geraja prasme konkurencijos, kai siekiama daugiau ismokt)

 Aš tai verkiu. Teks mokytis su idiotais.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-28 20:50:50 | Nuoroda
Thotu rašė:
Inede rašė:

zmones, dar kar pasikartosiu , gal kas zinot, kaip su tom paskolom studiju kainai sumoketi,kada ir kur doc. pildyti ir pan, gal zinote? :

Google geriausias tavo draugas.

 O jei rimtai, tai kažkur yra tema apie tas paskolas, ten parašyta, kad reikia bankuose registruotis nuo rugpjūčio viduriuko :} Ir po to nueiti pas fakulteto metodininkę ir užpildyti prašymą dėl studijų įmokos mokėjimo termino nukėlimo.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-28 22:04:28 | Nuoroda
Thotu rašė:
Cartman rašė:
Inede rašė:
Cartman rašė:

Klasiokas i Teise ir Valdyma istojo su 6% Lietuviu, 8% Istorijos, ir 49%. Konkurso i mokamas vietas galima sakyt nebuvo :)  

 bet jis i istestines studijas  ko gero , juk ir praeitais metais  i vakarines istojo su kb 8 :)

 Nuolatines, be to, jo KB tikrai nebuvo paciame gale. Kiek ziurejom diagramoje, buvo ir 11,5 KB. Realiai, uztenka islaikyt egzus, ir pateksi i MRU. Biski graudu tiems, kas gerai islaike egzus ir ten istojo, nes konkurencijos tai tokia aplinka per daug neskatina. (Geraja prasme konkurencijos, kai siekiama daugiau ismokt)

 Aš tai verkiu. Teks mokytis su idiotais.

 Na, iki pirmos sesijos galesi verkt,nes po to manau situacija pasitaisys :)

  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-29 00:17:10 | Nuoroda
Thotu rašė:
 

 Baisu. Aš tai tikiuosi kad tokie visi iškris velniop po metų :}

 Kokia tu negailestinga :o Juk jie isplestinese studijose tad nemaisys tau siekt konkurencijos ir nemanu, kad jie iskris, jie istoja su zinia, kad cia bus labai sunku ir teks vienaip ar kitaip mokytis. Manau kurie labai stengsis, tai ir issilaikys .

Žinutė parašyta: 2010-07-29 03:06:20 | Nuoroda
rainstuk rašė:
Thotu rašė:
 

 Baisu. Aš tai tikiuosi kad tokie visi iškris velniop po metų :}

 Kokia tu negailestinga :o Juk jie isplestinese studijose tad nemaisys tau siekt konkurencijos ir nemanu, kad jie iskris, jie istoja su zinia, kad cia bus labai sunku ir teks vienaip ar kitaip mokytis. Manau kurie labai stengsis, tai ir issilaikys .

 Jokiose neištęstinėse, o normaliose studijose, nuolatinėse. Su tokiais balais.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-29 08:44:33 | Nuoroda

gal zinot tikslu musu kieki,kiek prieme?

Žinutė parašyta: 2010-07-29 11:58:12 | Nuoroda
Thotu rašė:
Cartman rašė:
Inede rašė:
Cartman rašė:

Klasiokas i Teise ir Valdyma istojo su 6% Lietuviu, 8% Istorijos, ir 49%. Konkurso i mokamas vietas galima sakyt nebuvo :)  

 bet jis i istestines studijas  ko gero , juk ir praeitais metais  i vakarines istojo su kb 8 :)

 Nuolatines, be to, jo KB tikrai nebuvo paciame gale. Kiek ziurejom diagramoje, buvo ir 11,5 KB. Realiai, uztenka islaikyt egzus, ir pateksi i MRU. Biski graudu tiems, kas gerai islaike egzus ir ten istojo, nes konkurencijos tai tokia aplinka per daug neskatina. (Geraja prasme konkurencijos, kai siekiama daugiau ismokt)

 Aš tai verkiu. Teks mokytis su idiotais.

Na, kad kartais žmonėm nepasiseka su egzais nereiškia, kad yra idijotai... :) Man lietuvių TOTAL FAIL buvo :) Istorijos vertinimu irgi nusivyliau išvydęs rezultatą. O anglų tai gavau tiek kiek buvau vertas, nesu anglistas. Mane domina kitokia užsienio kalba. Vistiek prasidės studijos, kai kurie išeis pamatę sunkumus, kitus išmes. :) 

  • Istorija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 4
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-07-29 12:11:54 | Nuoroda

Sveiki! Turiu klausimą :) Gal kas žinot iki kada galima siųsti dokumentus dėl bendrabučio?

Žinutė parašyta: 2010-07-29 13:34:52 | Nuoroda
- nara - rašė:

Sveiki! Turiu klausimą :) Gal kas žinot iki kada galima siųsti dokumentus dėl bendrabučio?

 iki rugpjucio 5d

Žinutė parašyta: 2010-07-29 19:30:17 | Nuoroda

Ačiū labai ! . .  :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 20:24:57 | Nuoroda

Ir dar vienas klausimas :D :D :D 

Žmonės, Teisės fakulteto nuolatinės studijos per metus kainuoja 4 500 lt ar 3 892 lt ?

Žinutė parašyta: 2010-07-29 21:53:26 | Nuoroda
- nara - rašė:

Ir dar vienas klausimas :D :D :D 

Žmonės, Teisės fakulteto nuolatinės studijos per metus kainuoja 4 500 lt ar 3 892 lt ?

 3 892 :)

Žinutė parašyta: 2010-07-29 22:28:12 | Nuoroda
fcukk rašė:

gal zinot tikslu musu kieki,kiek prieme?

 Daugiau nei keturis šimtus.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą