Rezultatų belaukiant!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-18 12:39:28 | Nuoroda

 intike jau yra

  • Fizika / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Matematika / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-07-18 17:12:27 | Nuoroda
Himalaya rašė:
Gintare1991 rašė:

Mane iki šiol neramina toks klausimas. Sakykime (neduok Dieve) neįstoju į KMU farmaciją VF ir įstoju į KK farmakotechniką VF. Po metų noriu pereiti į KMU VF. Visada galvojau, kad „krepšelį“ pasiimu su savimi į bet kokią aukštąją mokyklą, kažkur buvau apie tai ir skaičiusi. Tačiau KK teigia, kad finansavimas lieka pas juos. Kaip yra iš tikrųjų?

 Tu baik pergyvent, balas toks,kad laisvai įstosi į farmaciją, sėdėk ir ramiai lauk tos 23 d.

 Aš vistiek norėčiau atsakymo :D

  • Biologija / VBE 98
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 84
Žinutė parašyta: 2010-07-19 09:15:30 | Nuoroda

O čia tiesa, kad įstojama bus ten, kurioj specialybėj  tavo numeris aukštesnis?

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-19 13:30:48 | Nuoroda

Koks numeris? Bus įstojama pagal prašyme surašytų pageidavimų eiliškumą.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-07-19 13:42:04 | Nuoroda
Visaine rašė:

Koks numeris? Bus įstojama pagal prašyme surašytų pageidavimų eiliškumą.

 O tai tuos pasiūlymus į VF ir VNF vietą teiks irgi pagal eiliškumą? Vieni sako vienaip, kiti kitaip, tai nieko nebesusigaudau :D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:01:56 | Nuoroda

Aš biškį kitką turiu omeny. Dabar jau visi kalba, kad ne pagal prioritetus bus įstojama (na ten eilės tvarka prašyme), o pagal tai, kur iš pasirinktų specialybių tavo KB bus didžiausias.

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:12:51 | Nuoroda
Armantele rašė:

Aš biškį kitką turiu omeny. Dabar jau visi kalba, kad ne pagal prioritetus bus įstojama (na ten eilės tvarka prašyme), o pagal tai, kur iš pasirinktų specialybių tavo KB bus didžiausias.

 Nu tai biškelį nesąmonė. Gale apsidraudimui prirašiau nesąmonių, kur mano KB žymiai aukštesnis nei pernai įstojusių, tai ką, man ten siūlys? Būtų nelogiška...

Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:14:04 | Nuoroda

jau ir pas mane yra atestatas nors buvau davusi apeliacija. db vel prasides laukimas, kaip as tas 4 dienas isgyvensiu, tai net nzn :D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:15:04 | Nuoroda
Armantele rašė:

Aš biškį kitką turiu omeny. Dabar jau visi kalba, kad ne pagal prioritetus bus įstojama (na ten eilės tvarka prašyme), o pagal tai, kur iš pasirinktų specialybių tavo KB bus didžiausias.

 [10:47:34] LAMA BPO: Sveiki
[10:47:40] LAMA BPO: Po pirmojo stojimo etapo Jums bus pasiūlyta viena VF vieta ir viena VNF vieta (jei tokias prašyme rašysite).
[10:47:45] LAMA BPO: Eiliškumas svarbu
[10:47:54] LAMA BPO: Jei įstosite į pirmą programą, kitų niekas nesiūlys

  • Fizika / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:15:41 | Nuoroda
jusste rašė:
Armantele rašė:

Aš biškį kitką turiu omeny. Dabar jau visi kalba, kad ne pagal prioritetus bus įstojama (na ten eilės tvarka prašyme), o pagal tai, kur iš pasirinktų specialybių tavo KB bus didžiausias.

 Nu tai biškelį nesąmonė. Gale apsidraudimui prirašiau nesąmonių, kur mano KB žymiai aukštesnis nei pernai įstojusių, tai ką, man ten siūlys? Būtų nelogiška...

 aš ir manau, kad nesąmonė. Kokiu tikslu tada reikia prioriteto tvarka rašyt, o antram ture keisti prioritetus?

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:16:34 | Nuoroda
jusste rašė:
Armantele rašė:

Aš biškį kitką turiu omeny. Dabar jau visi kalba, kad ne pagal prioritetus bus įstojama (na ten eilės tvarka prašyme), o pagal tai, kur iš pasirinktų specialybių tavo KB bus didžiausias.

 Nu tai biškelį nesąmonė. Gale apsidraudimui prirašiau nesąmonių, kur mano KB žymiai aukštesnis nei pernai įstojusių, tai ką, man ten siūlys? Būtų nelogiška...

 Labiau atsizvelgs i tas spec. kurios pirmais nr parasyta. todel eiliskumas ir svarbus juk :P

Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:24:11 | Nuoroda
sandriote rašė:
jusste rašė:
Armantele rašė:

Aš biškį kitką turiu omeny. Dabar jau visi kalba, kad ne pagal prioritetus bus įstojama (na ten eilės tvarka prašyme), o pagal tai, kur iš pasirinktų specialybių tavo KB bus didžiausias.

 Nu tai biškelį nesąmonė. Gale apsidraudimui prirašiau nesąmonių, kur mano KB žymiai aukštesnis nei pernai įstojusių, tai ką, man ten siūlys? Būtų nelogiška...

 aš ir manau, kad nesąmonė. Kokiu tikslu tada reikia prioriteto tvarka rašyt, o antram ture keisti prioritetus?

 O būtina tuos prioritetus keist? Nejau nebebūna įmanoma antru turu vis tiek patekt kur norėjai?

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:28:16 | Nuoroda
Tambalajus rašė:
sandriote rašė:
jusste rašė:
Armantele rašė:

Aš biškį kitką turiu omeny. Dabar jau visi kalba, kad ne pagal prioritetus bus įstojama (na ten eilės tvarka prašyme), o pagal tai, kur iš pasirinktų specialybių tavo KB bus didžiausias.

 Nu tai biškelį nesąmonė. Gale apsidraudimui prirašiau nesąmonių, kur mano KB žymiai aukštesnis nei pernai įstojusių, tai ką, man ten siūlys? Būtų nelogiška...

 aš ir manau, kad nesąmonė. Kokiu tikslu tada reikia prioriteto tvarka rašyt, o antram ture keisti prioritetus?

 O būtina tuos prioritetus keist? Nejau nebebūna įmanoma antru turu vis tiek patekt kur norėjai?

 neęįsivaizduoju. Man išvis tie 2 priėmimai tamsus miškas.Gal kas žino pagal ką tuos žmones skirstys kurie per pirmą priėmimą pateks, kurie per antrą...?Suprantu kad pagal gerumą mokymosi ar ten kaip, bet vistiek, koks tikslas?

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:32:43 | Nuoroda

Tai aš suprantu, kad nesąmonė, tada gautųsi, kad įstojai lieviausion spec. iš savo pasirinktų.

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:33:22 | Nuoroda
sandriote rašė:
Tambalajus rašė:
sandriote rašė:
jusste rašė:
Armantele rašė:

Aš biškį kitką turiu omeny. Dabar jau visi kalba, kad ne pagal prioritetus bus įstojama (na ten eilės tvarka prašyme), o pagal tai, kur iš pasirinktų specialybių tavo KB bus didžiausias.

 Nu tai biškelį nesąmonė. Gale apsidraudimui prirašiau nesąmonių, kur mano KB žymiai aukštesnis nei pernai įstojusių, tai ką, man ten siūlys? Būtų nelogiška...

 aš ir manau, kad nesąmonė. Kokiu tikslu tada reikia prioriteto tvarka rašyt, o antram ture keisti prioritetus?

 O būtina tuos prioritetus keist? Nejau nebebūna įmanoma antru turu vis tiek patekt kur norėjai?

 neęįsivaizduoju. Man išvis tie 2 priėmimai tamsus miškas.Gal kas žino pagal ką tuos žmones skirstys kurie per pirmą priėmimą pateks, kurie per antrą...?Suprantu kad pagal gerumą mokymosi ar ten kaip, bet vistiek, koks tikslas?

 nervus suesti :DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:37:29 | Nuoroda

Šiemet iš abiturientų išsidirbinėja kaip niekad..

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:46:51 | Nuoroda
Armantele rašė:

Šiemet iš abiturientų išsidirbinėja kaip niekad..

 visiskai pritariu

Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:55:05 | Nuoroda
Fortuna nenusisuks rašė:
Armantele rašė:

Šiemet iš abiturientų išsidirbinėja kaip niekad..

 visiskai pritariu

 Aš irgi nesuprantu tikslo tų dviejų priėmimų ir kaip į juos skirstys žmones. Išvis, tvarkos aprašas padarytas, bet ne iki galo, o apgraibom. Galėtų ir išsamesnį padaryt. 
Atsibodo, taip norisi, kad greičiau viskas pasibaigtų. (Prisipažinsiu, kad penktadienio paniškai bijau)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:12:42 | Nuoroda

zinokit, tik prasidejus 12 klasei, galvojau jezau, cia egzai bus, stojimai, pasaulio pabaiga, o kai atejo metas jiems, taip ramiai jauciausi, visiskai dejus nuejau laikyt juos ir islaikiau, o dabar visiskai be baimes laukiu stojimu, kazkaip nera to tokio kad tik istot kazkur, jei neistosiu pasaulio pabaiga ar pan, labai jau pochuistiskas mano poziziuris i viska :D 

  • Biologija / VBE 43
  • Dailė / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 3
Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:23:25 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:

zinokit, tik prasidejus 12 klasei, galvojau jezau, cia egzai bus, stojimai, pasaulio pabaiga, o kai atejo metas jiems, taip ramiai jauciausi, visiskai dejus nuejau laikyt juos ir islaikiau, o dabar visiskai be baimes laukiu stojimu, kazkaip nera to tokio kad tik istot kazkur, jei neistosiu pasaulio pabaiga ar pan, labai jau pochuistiskas mano poziziuris i viska :D 

 Kaip tau pavydziu.As ir taip noreciau i sita ziuret,bet negaliu del tevu.Zinot,jei neistoji niekur,tai is karto seimoj ir tarp kitu negarbe uzsitrauki

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą