medicina kmu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-03-29 11:00:47 | Nuoroda
kameriux rašė:

 gal zinot kur galima suzinot kokios kmu odontologijos ir medicinos studiju kainos?

 odontologijos metams ~12000lt, medicinos~10000lt :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-03-29 11:03:32 | Nuoroda
esmeralda rašė:

Sveiki, norėčiau paklaust patarimo: esu pirmakursė, studijuoju ekonomiką, bet kuo toliau tuo labiau ja abejoju. Pradedu galvot ape perstojimą, bet nžn ką daryt. Nuo mažens vis traukė medicina, bet 12-klasej kažkaip suabejojau dėl ilgo sunkaus mokymosi, ir ten nestojau. nors su savo balu laisvai būčiau įstojus. Tad dbr esu pasimetus. Praleistų metų tai tikrai būtų negaila.

Manau, kad jeigu tik jauti, kad tai ne tavo vieta, tai pirmyn, perstok! Man bent jau nieko nera blogiau nei daryti tai kas tau nepatinka ir kur saves nematai :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-03-29 16:42:04 | Nuoroda

Salvi,taip, suprantu tai. Ir tai man nei kiek netrukdytų,nes šiaip man labai patinka, kai yra daug veiklos, darbų:)

Žinutė parašyta: 2011-03-29 16:45:06 | Nuoroda

bright_night, gal pati studijuoji mediciną? :)

Žinutė parašyta: 2011-03-29 20:12:49 | Nuoroda

ne medicina, odontologija, bet pirmas kursas daugmaz toks pats kaip mediku :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-03-29 21:55:05 | Nuoroda

Planuoju studijuoti medicina arba odontologija, labiausiai prie širdies man yra medicina, tiesiog jaučiu tam pašaukimą. Kol neturėjau šio tikslo tai buvo iki 8 klasės aš mokiausi gana prastai ir kai atisrado tikslas pkilo noras ir mokytis. Nesu gabi matematikai, tačiau einu papildomai chemija du kartus per savaitę ir sekasi gana neblogai, taip pat labai mokausi biologija. Norėjau paklausti ar mano praeities šešėlis ir negabumas matematikai nesudarys problemu ten įstoti??? beje esu pasiryžus mokėti pilna kaina už moksla.

Žinutė parašyta: 2011-03-29 22:45:36 | Nuoroda

bright_night, ir kaip? patinka? :)

Žinutė parašyta: 2011-03-29 22:53:51 | Nuoroda

Angelina, nieko nėra neįmanomo:) matau, kad stengies, tai turetum egzaminus gerai išsilaikyt. O jei nepasiseks matematika, chemija pagelbės:)

Žinutė parašyta: 2011-03-29 22:58:55 | Nuoroda

Esmeralda, žadu laikyt biologijos, chemijos ir lietuviu egzaminus, o matematika pasimti A lygiu, na ir kaip nors versadamasis per galva tą matematikos metinį kuo aukštesni išgauti. Nes matematikos egzamine abėjoju ar bent viena taška surinkčiau. xD

Žinutė parašyta: 2011-03-30 09:02:12 | Nuoroda
esmeralda rašė:

bright_night, ir kaip? patinka? :)

 tikrai patinka :) is pradziu buvo ganetinai sunku, nes nuo pat pirmos dienos jau daug ismokt reikia, bet paskui priprantama, ir to laisvalaikio atsiranda ir ismoksti kaip mokytis :) aisku yra lengvesniu ciklu, yra ir sunkiu kaip anatomija, cia jau kartais tenka naktim ir pasimokyt, nes medziagos labai daug :D bet siaip nesigailiu kad cia stojau :) kai patinka tai ka darai, tai ir mokytis lengviau :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-03-30 09:05:22 | Nuoroda
Angelina rašė:

Esmeralda, žadu laikyt biologijos, chemijos ir lietuviu egzaminus, o matematika pasimti A lygiu, na ir kaip nors versadamasis per galva tą matematikos metinį kuo aukštesni išgauti. Nes matematikos egzamine abėjoju ar bent viena taška surinkčiau. xD

 Na tau reikia tada labai labai susikocentruoti ties chemija. O matematika tai butinai A lygiu imti, siaip bent pas mus buvo taip, kad jei mokytojai pasakydavai kad egzo nelaikysi, tik pazymio reikia, dazniausiai atlaidziau ziuredavo ir pazymi gera isvesdavo :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-03-30 09:41:44 | Nuoroda

bright_night,tai šaunu, kad patinka, ką darai:) manau, ir aš pagaliau pasiryšiu pokyčiams:D  Tik šiek tiek bijau dėl numirėlių pjaustinėjimo. Kažkaip šiurpokai man atrodo.

Žinutė parašyta: 2011-03-30 09:43:09 | Nuoroda

pas mus irgi taip buvo, kas nelaikė matematikos, ir jiems metinio reikėjo geresnio, tai mokytoja pakėlė  pažymius:)

Žinutė parašyta: 2011-03-30 14:52:39 | Nuoroda

Užtenka vienos užsienio kalbos? Ar reikalinga antra?

Žinutė parašyta: 2011-03-30 15:11:22 | Nuoroda

mažiuke3, į mediciną? :) čia užsienio kalbų nereikia:)

Žinutė parašyta: 2011-03-30 19:35:40 | Nuoroda
esmeralda rašė:

bright_night,tai šaunu, kad patinka, ką darai:) manau, ir aš pagaliau pasiryšiu pokyčiams:D  Tik šiek tiek bijau dėl numirėlių pjaustinėjimo. Kažkaip šiurpokai man atrodo.

 nelabai as ten liepia pjaustyt tuos numirelius :D cia daugiau savo noru galima :) siaip nieko ten baisaus nera, priprantama ;)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-03-30 19:36:59 | Nuoroda
maziuke3 rašė:

Užtenka vienos užsienio kalbos? Ar reikalinga antra?

 i konkursini bala neieina nei egzaminas nei metinis pazymys uzsienio kalbos :) taip kad visiskai nereikalinga, nebent del saves nori mokytis :D

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-03-30 20:45:34 | Nuoroda

Su kokiu balu praeitais metais įstojo į VNF? (medicina)

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-03-30 22:06:34 | Nuoroda

bright_night - tą ir darau kaip minėjau samdausi korepetitorę du kartus į savaitę, tai tikrai tas duoda gerų rezultatų. Mokykloje iš chemijos kontru gaunu vienus 10. Norėčiau paprašyti, gal kas žinot rekomenduoti naudingų knygų, medžiagos kur būtų galima iš jų ruoštis valstybiniam Biologijos, Chemijos ir Lietuvių egzaminams, ačiū.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-04-01 16:50:11 | Nuoroda
sun' rašė:
Babi* rašė:

balai siaubingi... jaučiu,teks kratyk kišenes :( :D

 kalbama, kad šiemet daugiau valstybė finansuos.. bet kaip iš tikrųjų, tai įdomu..

 Kam įdomu, kam baisu :|||| Tu gal mediciną studijuoji? :))

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą