medicina kmu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-01 18:23:06 | Nuoroda
Angelina rašė:

Daug galvojau ir iškilo klausimas apie rezidentūrą. Aš noriu būti gydytoja, bet pabaigus tuos 6 metus ja nebusi, tai ar labai sunku į ta rezidentūra papult? bent i mokama rezidentūrą :S Gal kas galėtų apie ją papasakoti kaip ar sunkiai į ją įstoti ir kaip viskas ten?

 Kiek domėjausi, tai mokama rezidentura labai brangi. 18 tukst litu jeigu dirbi be algos, o jeigu su alga bet be stipkes 24 tukst.  Nelabai verta. Tokiu atveju geriau rezidenturaut vaziuot i uzsieni, ten daug lengviau i chirurgini istot ir per rezidenturos metus grizus cia ir susigrazinus mokescius dar apvaloka sumele gautus :)

Žinutė parašyta: 2011-05-01 18:52:26 | Nuoroda
Angelina rašė:

Į chirurgiją visada labiausiai norėjau, bent jau į neurochirugija, bet visai neblogai ir į neurologija, hematologija, nefrologija, onkologija man būtų. O tai ten kur yra pakankamai vietų nedominuoja vidurkis?

 Dar laaaabai anksti galvoti apie rezidentūrą, dažniausiai žmonės ir nori į chirurgiją, neurochirurgiją, anestiziologiją ir panašiai, bet pasimokinus tuos 5 ar 6 metųs, pamatai visas specialybes giliau, pabūni ligoninėse ir nuomonė gali visiškai pasikeisti dar. O dabar net nelabai turim didelio supratimo, kaip yra toje tikrojoje chirurgijoje ar neurochirurgijoje. Mane domintų psichiatrija arba genetika, bet vėl gali viskas pasikeisti. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2011-05-01 21:23:09 | Nuoroda

Vytaaas,tu istojai i med mokama su 17.66 per papildoma priemima,bet ar su tokiu balu imanoma butu i Vln istoti per papildoma priemima? :)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2011-05-02 00:34:49 | Nuoroda

Taip, dar labai toli, bet pries stojant viska norisi zinot, nes kad po to nebutu taip pabaigi tuos 6 metus ir neistoji i rezidentura. Nu tai tada nezinau nezinau ką daryt reikėtų. Manau toli netoli pries stojant reikia viską susižinoti o ne pulti stačia galva, kad nekiltu nesklandumu ateityje. :)


Žinutė parašyta: 2011-05-06 12:45:29 | Nuoroda

Sveiki, esu Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos trečio kurso tarptautinio verslo studentė. Atlieku marketingo tyrimą, norėdama išsiaiškinti 10-12 klasių moksleivių pasirinkimo kriterijų svarbą renkantis universitetą. Jei galite, skirkite šiek tiek savo laiko ir užpildykite šią anketą. Anketa yra konfidenciali ir Jūsų duomenys niekur nebus skelbiami. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Prieiga: www.apklausa.lt/f/universitetu-pasirinkimo-kriterijai-4cmqy7m/answers/new.fullpage

Žinutė parašyta: 2011-05-23 19:29:37 | Nuoroda
Kotryna123 rašė:

Vytaaas,tu istojai i med mokama su 17.66 per papildoma priemima,bet ar su tokiu balu imanoma butu i Vln istoti per papildoma priemima? :)

 Aš nesakiau, kad per papildomą priėmimą :) Per pirmą įstojau. į VU be šansų įstot su tokiu kaip mano balas :D

Žinutė parašyta: 2011-05-23 22:21:36 | Nuoroda

aciu uz atsakyma :) hm...maniau kmu reikalavimai aukstesni nei vu :/ na bent jau as taip girdejau :)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2011-05-24 01:33:10 | Nuoroda

 Aš matematiką turiu B lygiu 10, nesirinkau A, nes neatrodė būtina, dabar karts nuo karto pasijaudinu, bet kiti dalykai gerai sekasi, tai gal kaip nors. Na, chemija velniūkštė nedorėlė gali išfuoti, bet lietuvių žinau, kad turėčiau visai visai arti 100 gaut, tai gal chemijos pakaks virš 90 :((

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-05-28 20:44:40 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:

 Aš matematiką turiu B lygiu 10, nesirinkau A, nes neatrodė būtina, dabar karts nuo karto pasijaudinu, bet kiti dalykai gerai sekasi, tai gal kaip nors. Na, chemija velniūkštė nedorėlė gali išfuoti, bet lietuvių žinau, kad turėčiau visai visai arti 100 gaut, tai gal chemijos pakaks virš 90 :((

 dėl tos matematikos, tai čia tik toks skirtumas, kad tarkim B lygio 10 = A lygio 9. ne toks jau didelis praradimas;) o dėl chemijos, tai irgi maniau, kad pakiš koją, bet pasisekė

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-06-05 13:43:48 | Nuoroda

 Matėt kiek norinčių tapti medikais jau dabar, dar nė dorai neprasidėjus lamabpo prašymų pildymui? :D

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-05 13:56:04 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:

 Matėt kiek norinčių tapti medikais jau dabar, dar nė dorai neprasidėjus lamabpo prašymų pildymui? :D

 Net šiurpuliukai perbėgo per kūną, kai pamačiau tavo žinutę. Kaip ten pažiūrėti loj lamoj ? ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-05 14:11:52 | Nuoroda

 Paspaudi ant prašymų registracijos ir neprisijungus dar yra eilutė "studijų programų pasirenkamumo ataskaita" ;D

bp.lamabpo.lt/bp2011/lama_is.main

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-05 14:14:45 | Nuoroda

Ačiū :DD skaičiai tikrai dideli, bet juk dar nežinome, kaip išlaikėm/išlaikysim egzaminus :)

Žinutė parašyta: 2011-06-05 14:17:10 | Nuoroda

 Dar negreit ir sužinosim išlaikymus ir įstojimus, bet vis vien atrodo galingai kaip per mažiau nei savaitę :D

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2011-06-05 14:38:07 | Nuoroda

Tikrai galingai ir bauginančiai :DD blemba!

Žinutė parašyta: 2011-06-06 11:49:39 | Nuoroda

Aš irgi mačiau... Supanikavau siaubingai, bet tikiuosi, kad daugiau nei pusė neišlaikys gerai ir man bus galimybių :))))))). Gal kas žinot TIKSLIAI, kiek reikia mokėti stojant į mokamą mediciną?

 

Žinutė parašyta: 2011-06-06 14:02:36 | Nuoroda
Karo0722 rašė:

Aš irgi mačiau... Supanikavau siaubingai, bet tikiuosi, kad daugiau nei pusė neišlaikys gerai ir man bus galimybių :))))))). Gal kas žinot TIKSLIAI, kiek reikia mokėti stojant į mokamą mediciną?

 

 http://www.mokslas.lt/files/uploaded/normines_2010_m_studiju_kainos.pdf

2010 metais.

Tikrai, daug norinčių įstoti, gali kilti konkursinis balas. Na, bet ir priima nemažai studentų. 

  • Biologija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-06-06 15:39:02 | Nuoroda

VU kaina 10070 lt, kažkas panašaus, o KMU berods mažiau. Mhm, tikrai daug norinčių, kaip per savaitę surinkta prašymų, o dar iki Liepos 26d, brangieji, bus netoli tūkstančio. Kas ten sakė, kad tik įstotų, kaip sakoma - gyvenimo keliai nežinomi, nes nėra to blogo, kas neišeitų į gerą :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 16:15:54 | Nuoroda

O gal gali kas pasakyt iš jau studijuojančių ar būna kokie ciklai, susiję su informatika? Ir jei taip, tai ar labai sunkūs (įmanoma išgyvent nesimokinus nuo 10 kl. IT)?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 10:43:41 | Nuoroda
linasnn rašė:

O gal gali kas pasakyt iš jau studijuojančių ar būna kokie ciklai, susiję su informatika? Ir jei taip, tai ar labai sunkūs (įmanoma išgyvent nesimokinus nuo 10 kl. IT)?

 Kaip tik dabar man vadinamasis "infomatikos" Ciklas. ten su exeliu kažką pažaist ir viskas. Informatikos nesimokinau ir aš. Bet vat matematikos uždaviniai neblogi tokie. Bet jeigu mokeis matkę tai ir mokėsi čia.  Ne tas ciklas čia, kur žmonės neišlaikytų. Daugiausiai žmonių bėdų turi su anatomija ir histologija, na dar chemija.  Bet priklauso dar kuriam sraute esi, nes dėstytojų išankstinė nuomonė dar yra :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą