KVK
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:33:38 | Nuoroda

kas i turizmo adm istojot?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:55:47 | Nuoroda

Sveiki visi KVK studentai, as taip pat istojau cia. I medicinos mokslu fakulteta - Burnos higiena :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:51:08 | Nuoroda

Nu pasirašėt jau surattis? kurį bendrabutįb pasirinkot? :) aš žiopla net nepaklausiau kiek jo kaina :S :DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:15:00 | Nuoroda

koks 130lt bus..bent univere taip..

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:21:47 | Nuoroda
brilika rašė:

Sveiki visi KVK studentai, as taip pat istojau cia. I medicinos mokslu fakulteta - Burnos higiena :)

 su kokiu kb istojai, ar i vf? as irgi norejau i ta pacia spec. bet istojau i grozio terapija  kvk vf..

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:25:55 | Nuoroda
jurgyte rašė:

Hey :] aš įstojau į grožio tera[iją :)  neblogas dalykas, bet labiau norėjau į kineziterapiją, kaži ar negalima peršokt kaip nors paskui toj pačioj kolegijoj? :) gal kas žino? :) o šiaip tai ieškau bedrakursių :)

 hm... as taip pat i grozio terapija , dar mastau ar pasilikt ja.. ar verta bandyt antro turo metu keist kazka? bijau likt isvis neistojus:/ noreciau i burnos higiena

Žinutė parašyta: 2010-07-27 07:48:46 | Nuoroda
Lina91 rašė:

As tai i istaigu ir imoniu administravima

kas dar i socialini fakulteta?

 Sveiki, aš taip pat įstojau į šį fakultetą Kultūrinės veiklos vadybą:) Gal ir kursiokų atsiras?:)))

Žinutė parašyta: 2010-07-27 10:19:44 | Nuoroda
jurgyte rašė:

Nu pasirašėt jau surattis? kurį bendrabutįb pasirinkot? :) aš žiopla net nepaklausiau kiek jo kaina :S :DDD

 Taip, vakar buvau ir pasirasiau.  Bendrauti tai pasirinkau Jaunystes gatveje t.y. salia savo socialinio fakulteto.  Kas dar pasirinko si bendrabuti - parasykit-pabendrausm

 

P.s. O kainos irgi nepaklausiau

Žinutė parašyta: 2010-07-27 11:44:13 | Nuoroda
astuke91 rašė:
brilika rašė:

Sveiki visi KVK studentai, as taip pat istojau cia. I medicinos mokslu fakulteta - Burnos higiena :)

 su kokiu kb istojai, ar i vf? as irgi norejau i ta pacia spec. bet istojau i grozio terapija  kvk vf..

 As istojau su 14.36 balu i vf :) O koks buvo tavo?

Žinutė parašyta: 2010-07-27 11:46:05 | Nuoroda
astuke91 rašė:
jurgyte rašė:

Hey :] aš įstojau į grožio tera[iją :)  neblogas dalykas, bet labiau norėjau į kineziterapiją, kaži ar negalima peršokt kaip nors paskui toj pačioj kolegijoj? :) gal kas žino? :) o šiaip tai ieškau bedrakursių :)

 hm... as taip pat i grozio terapija , dar mastau ar pasilikt ja.. ar verta bandyt antro turo metu keist kazka? bijau likt isvis neistojus:/ noreciau i burnos higiena

 Galit megint stot antrame ture :) Gal atsiras vietu :) O siaip esu girdejusi, kad jau po pusmecio gali kazkur kitur pereiti jei nepatinka ir atsinesti savo krepseli

Žinutė parašyta: 2010-07-27 14:30:27 | Nuoroda

Sveiki ;]  aš ir įstojau į socialinių mokslų fakultetą, į administravimą ;] matau jau turėsiu viena kolege ;] beje, gal kas prašėt bendrabučio taikos 20, ten prie avitelos? Gal kas norėtų į bendrą kambarį? ;]

P.S

Bendiko kaina nuo 100-120 lt.  ;]

Žinutė parašyta: 2010-07-27 14:54:08 | Nuoroda
Gintaryte* rašė:

Sveiki ;]  aš ir įstojau į socialinių mokslų fakultetą, į administravimą ;] matau jau turėsiu viena kolege ;] beje, gal kas prašėt bendrabučio taikos 20, ten prie avitelos? Gal kas norėtų į bendrą kambarį? ;]

P.S

Bendiko kaina nuo 100-120 lt.  ;]

 Įstaigų ir įmonių administravimas?

 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 15:01:39 | Nuoroda
astuke91 rašė:
jurgyte rašė:

Hey :] aš įstojau į grožio tera[iją :)  neblogas dalykas, bet labiau norėjau į kineziterapiją, kaži ar negalima peršokt kaip nors paskui toj pačioj kolegijoj? :) gal kas žino? :) o šiaip tai ieškau bedrakursių :)

 hm... as taip pat i grozio terapija , dar mastau ar pasilikt ja.. ar verta bandyt antro turo metu keist kazka? bijau likt isvis neistojus:/ noreciau i burnos higiena

 o kolege jau vieną turiu :) kas i gulbių 5 ?? ieškau draugų :D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 15:56:36 | Nuoroda

Įstojau į KVK maisto technologijas. Rašiau Taikos pr.16 bendrabutį... sakė, ten 5 aukštas suremontuotas.. :) Tai va, rašykit, kas ieškot naujų pažinčių, mielai prisijungsiu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:00:10 | Nuoroda

Sveiki! As istojau taip pat  i socialiniu mokslu fakulteta, bet kaip matau kolegu dar neturiu, nes istojau i finansus ir dokumentus jau vakar susitvarkiau :)) as ieskau buto, bet pakolkas nieko nerandu, pradedu gailetis kad atsisakiau bendrabucio.. :(

Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:23:50 | Nuoroda

sveiki, as irgi i ta pacia kolegija istojau - socialinis darbas sveikatos mokslu fakultete.

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:38:27 | Nuoroda

Sveiki. gal kas turit laisvą vietą bendike ar bute netoli technologijų fakulteto? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:45:24 | Nuoroda
Lina91 rašė:
Gintaryte* rašė:

Sveiki ;]  aš ir įstojau į socialinių mokslų fakultetą, į administravimą ;] matau jau turėsiu viena kolege ;] beje, gal kas prašėt bendrabučio taikos 20, ten prie avitelos? Gal kas norėtų į bendrą kambarį? ;]

P.S

Bendiko kaina nuo 100-120 lt.  ;]

 Įstaigų ir įmonių administravimas?

 

 

 Aha, tas pats;]

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:48:51 | Nuoroda

Man šiuose forumuose labai trūksta logistikos vadybos žmogiukų, jaučiuos tokia vieniša :D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:55:48 | Nuoroda

Sveiki :) socialinių mokslų fakultetas, logistikos vadyba ;)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą