studentų pažymėjimai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-19 01:38:27 | Nuoroda
Priklauso nuo to, ar lsp.lsas.lt, ar lsp.lt sistemoje.
Žinutė parašyta: 2010-08-19 09:54:34 | Nuoroda
Pixma rašė:

jei pasirenku banka, kada anketa butina duoti, ar kai jau i rankas gauni pazymejima ar anksciau (pvz pries savaite)? 

 pvz: VIKO naudojasis lsp.lsas.lt tai as sulaukiau kol mano duomenys bus patvirtinti,pasirinkau swedbank'o skyriu, nukopijavau 2 anketas ir mokejimo kvita(man jo neprireike),nuvaziavau i ta skyriu padaviau viena anketa su priklijota nuotrauka,sumokejau 14+3lt man dave mokejimo kvito kopija(geltona) ir sake laukit emailo,o mano busena dabar:  "LSP būsena: LSP siunta perduota Kurjeriui (kai LSP bus Swedbank, gausite laišką el. paštu)
Duomenų būsena: LSP duomenys pilnai įvesti 
Nuotraukos būsena: LSP nuotrauka tinkama gamybai"

Žinutė parašyta: 2010-08-19 13:25:58 | Nuoroda

Ar būtina išspausdintą anketą nešt iš anksto į banką, kol nepagamintas pažymėjimas? Matot, man kitas miestas, negi reiks kaskart važiuoti

Žinutė parašyta: 2010-08-19 13:42:14 | Nuoroda
Pixma rašė:

Ar būtina išspausdintą anketą nešt iš anksto į banką, kol nepagamintas pažymėjimas? Matot, man kitas miestas, negi reiks kaskart važiuoti

 jo,as pats ne is vilniaus,tai dar karta vaziuot reikes.jie negales pagamint tau lsp kol netures anketos

Žinutė parašyta: 2010-08-19 13:53:55 | Nuoroda
Dat New rašė:
Pixma rašė:

Ar būtina išspausdintą anketą nešt iš anksto į banką, kol nepagamintas pažymėjimas? Matot, man kitas miestas, negi reiks kaskart važiuoti

 jo,as pats ne is vilniaus,tai dar karta vaziuot reikes.jie negales pagamint tau lsp kol netures anketos

 Kam jiems anketa papildoma, jei intike suvesti visi duomenys?

Žinutė parašyta: 2010-08-19 14:07:21 | Nuoroda

O tai kas per nesamone.. As kai nuvariau pasirasyt sutarti su KTU, ten vietoj nusifotkinau kaip reikia, ir ta fotke ikele. Vakar gaunu sms kad nuotrauka netinka, ikelkit dar karta. Tai kaip gali netikt jei ten fotkino taip kaip ir turi but? Ir is kur man ja dabar gaut jei ten fotkinaus?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-08-19 14:24:39 | Nuoroda
Pixma rašė:
Dat New rašė:
Pixma rašė:

Ar būtina išspausdintą anketą nešt iš anksto į banką, kol nepagamintas pažymėjimas? Matot, man kitas miestas, negi reiks kaskart važiuoti

 jo,as pats ne is vilniaus,tai dar karta vaziuot reikes.jie negales pagamint tau lsp kol netures anketos

 Kam jiems anketa papildoma, jei intike suvesti visi duomenys?

 nu mane pvz Vilniaus Kolegijoje tik pasodino prie pc ir pasake reginkis lsp.lsas.lt ,bet jie juk neturi mano foto.tai turbut anketa reikalinga tam,kad gautu mano foto ir parasa ir t.t nu nzn as. Va matai kaip lsp.lt suvele,pas visus foto dingo,ir kaikurie nzn is kur gauti vel foto jei jiems viska padare kai sutarti pasirasinejo,o su anketa lengviau,jie patys ta foto apkarpys kaip jiems reikia ir vsio.

Žinutė parašyta: 2010-08-19 14:25:24 | Nuoroda
Unstable rašė:

O tai kas per nesamone.. As kai nuvariau pasirasyt sutarti su KTU, ten vietoj nusifotkinau kaip reikia, ir ta fotke ikele. Vakar gaunu sms kad nuotrauka netinka, ikelkit dar karta. Tai kaip gali netikt jei ten fotkino taip kaip ir turi but? Ir is kur man ja dabar gaut jei ten fotkinaus?

 gal pabandyk jiems parasyt,tegul atsiuncia ta nuotrauka tau i emaila

Žinutė parašyta: 2010-08-19 15:56:52 | Nuoroda

o kur ta anketa rasti gal kas gali pasakyt? pas mane nerodo jokios anketos :-/

Žinutė parašyta: 2010-08-19 16:26:08 | Nuoroda
pagalba911 rašė:

o kur ta anketa rasti gal kas gali pasakyt? pas mane nerodo jokios anketos :-/

 jei tave uzregistravo lsp.lt tai jokios anketos nereikia,o jei lsp.lsas.lt tai pasirenki banko skyriu ir tada galesi atspausdinti anketa,kitaip negalima

Žinutė parašyta: 2010-08-19 18:46:41 | Nuoroda

kadangi mum lsp nepagamins iki rugsejo pirmos, tai kur butu galima rasti ir atsispausdinti ta dokumenta, kuris prilygsta lsp? :)

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-08-19 19:04:41 | Nuoroda

Kazkur girdejau, kad toks popierius negalioja.

O siaip tai tikriausiai reiktu kreiptis i savo mokyklos studentu atstovybe, arba skambinti tiesiai i banka 1884 :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-08-19 20:12:03 | Nuoroda
LadyBug rašė:

kadangi mum lsp nepagamins iki rugsejo pirmos, tai kur butu galima rasti ir atsispausdinti ta dokumenta, kuris prilygsta lsp? :)

 Vat, man irgi toks pat klausimas iškilo, kaip dėl tos pažymos galiojimo bus

Žinutė parašyta: 2010-08-19 20:50:30 | Nuoroda

ta lapa galima pasimti savo fakultete, jis kaip lsp galioja vaziuojant  viesuoju transportu. bent jau taip praeitais metais buvo.

Žinutė parašyta: 2010-08-20 10:32:17 | Nuoroda

Sveiki, gal kas nors zinote kada VDU zada patvirtinti duomenis lsp svetaineje?

  • Chemija / VBE 20
  • Fizika / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 88
Žinutė parašyta: 2010-08-20 20:58:05 | Nuoroda

Gavau ta patvirtinima, galvoju nueisiu i banka sumokesiu..bet sako reikia to kvito ar ko ten, niekur nerandu as jo, is kur jus ji gavote?

Žinutė parašyta: 2010-08-21 09:39:10 | Nuoroda
laipsnis rašė:

Gavau ta patvirtinima, galvoju nueisiu i banka sumokesiu..bet sako reikia to kvito ar ko ten, niekur nerandu as jo, is kur jus ji gavote?

 kur tu uzsiegistraves? lsp.lt ar lsp.lsas.lt ? jei antram,tai kai pasirinkai banko skyriu diena i laika,tai buvo dvi nuorodos pirma atspausdinti anketa ir zemiau buvo nuoroda atspausdinti kvita

Žinutė parašyta: 2010-08-21 13:48:09 | Nuoroda

ar  ŠU kam nors patvirtino??? nervina jau;/

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 55
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 56
Žinutė parašyta: 2010-08-21 14:40:22 | Nuoroda
Dat New rašė:

 kur tu uzsiegistraves? lsp.lt ar lsp.lsas.lt ? jei antram,tai kai pasirinkai banko skyriu diena i laika,tai buvo dvi nuorodos pirma atspausdinti anketa ir zemiau buvo nuoroda atspausdinti kvita

 Pirmajame...su tais bankais jau pildziau,bet nepamenu buvo ar nebuvo ten,o dabar jau kaip ir nerandu,tai skaitos patvirtinta ..bet pasiknisinau,tai radau stai ka : „Įmokų kvitų pavyzdžiai (bus pateikta vėliau)“,tai sita cia ko gero reikia atsispausdinti ir nestis i banka? Idomu kodel, taip gryba pjauna.

Žinutė parašyta: 2010-08-21 14:49:05 | Nuoroda
laipsnis rašė:
Dat New rašė:

 kur tu uzsiegistraves? lsp.lt ar lsp.lsas.lt ? jei antram,tai kai pasirinkai banko skyriu diena i laika,tai buvo dvi nuorodos pirma atspausdinti anketa ir zemiau buvo nuoroda atspausdinti kvita

 Pirmajame...su tais bankais jau pildziau,bet nepamenu buvo ar nebuvo ten,o dabar jau kaip ir nerandu,tai skaitos patvirtinta ..bet pasiknisinau,tai radau stai ka : „Įmokų kvitų pavyzdžiai (bus pateikta vėliau)“,tai sita cia ko gero reikia atsispausdinti ir nestis i banka? Idomu kodel, taip gryba pjauna.

 man tai neprireike to kvito,as jiems sumokejau ir jie man dave kvito kopija (geltona),krc tik anketa padaviau jiems,gal kvitas reikalingas kai moki per interneta,nzn

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą