2011 studijos VU OC (indologija, japonologija, turkologija)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-05 18:28:55 | Nuoroda

Ak, tas laukimas :D O kai sulauksiu atrodys, kad visai neilgai čia laukt ir tereikėjo :d antru numeriu rašiau sinologiją, nes čia man artimiausias širdžiai variantas po japonologijos. apie indologiją taip pat susimąsčiusi buvau, bet, kad ir kaip gerbčiau indologus ir norėčiau pati tokia būti, pagalvojau, kad man per daug sunkumų sukeltų pačios studijos, nes trūktų atsidavimo. O japonologijai esu pasiruošus atiduot tiek savęs, kiek galiu :d 

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-07-05 18:40:36 | Nuoroda

Aš irgi rašysiu antru numeriu sinologiją, sutapimas ;D Dėl jėgų tai irgi lygiai taip pat mąstau, nes irgi esu pasirengusi mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis, nes aistros japonų kalbai tikrai užtenka, o vat sinologiją ne taip karštai myliu, bet visgi ją bestudijuodami žmonės susipažįsta šiek tiek ir su japonologija :) Pasikartosiu, belieka laukti ir tikėtis geriausio :)

Žinutė parašyta: 2012-07-06 12:24:35 | Nuoroda

Mano kb be geografijos 17.96, todėl galiu japonologijai sayonara pasakyt. :D Turėčiau geo, įstočiau be problemų, nes tada būtų 20.16. Nieko nepadarysi, taip būna, kai paskutinius mėnesius pradedi svarstyt apie studijas.  

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-07-06 13:15:10 | Nuoroda

Reik ne sayonara sakyt, o vis tiek rašyt pirmu numeriu,  jei tikrai nori. Dabar padažnėjo priėmimas į  šias  studijas, padidėjo priimamųjų skaičius, tai  pereinamasis KB turėtų   būt stipriai kritęs šiemet :)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2012-07-06 13:18:51 | Nuoroda

Pirmu numeriu ir rašysiu, bet didelių vilčių nededu. ;) 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-07-06 15:01:00 | Nuoroda

O per kur tu savo kb skaičiavai? nes aš tavo balus suvedus 18.16 gaunu, tai gal ir savo stipriai pasididinus esu. Aš per čia skaičiavau www.vu.lt/site_files/SD/Skaiciuokle/

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-07-06 15:12:45 | Nuoroda

Ou, vis dėl to pati suklydau. vis tas žioplumas.. :D

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-07-07 00:58:29 | Nuoroda

Eh, pasitaiko ;) 

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2012-07-12 15:49:03 | Nuoroda

 sveiki, ar yra cia stojanciu y indologija?

Žinutė parašyta: 2012-07-15 20:15:32 | Nuoroda

Sveiki, būsimieji orientalistai, spaudžiu visiems dešinę. Visada buvau šiokia tokia avantiūristė, tad nepabūgau japonologijos įrašyti antru numeriu, nors internete galima prisiskaityti visko, pvz.: kažkas baigė japonologiją, o dirba maksimos vadybininku. Brr.. Nesinori net galvot apie tai renkantis tokią iš pažiūros pavydėtinai orginalią studijų programą. Ne paslaptis, kad pirmu nr. įrašiau skandinavistiką, tačiau teko šią svajonę palaidoti, nes neturiu antros kalbos pažymio. O va su geografija įdomi istorija- dvyliktai klasei įpusėjus ir VU delegacijai mūsų mokykloj apsilankius man susišvietė, kad noriu į antropologiją, taigi žaibo greičiu atsiskaičiau 11 kl. ir 12 kl. pirmo pusmečio kursus ir štai turiu B lygio 9. O pačią antropologiją praspyriau, nes patyrinėjus programą pamačiau, kad daugiausiai ten moko senovės lietuvių istorijos, o tikros antropologijos deja tik vos vos... haha, pamenu dar draugai traukė per dantį, atseit kam pusė dvyliktos kl. vargau su ta geografija, bet štai ir atsipirko man ji . Tikiu, kad jei čia įstosiu, laukia mažų mažiausiai keturi labai įdomūs metai, o smagiausia, jog grupiokai bus maladec, bent jau egzaminų rezultatai taip šaukia. Pabaigai numetu mane sužavėjusio japonų multiplikacinio filmuko pirmos dalies nuorodą tiems, kas galbūt nematėt www.youtube.com/watch?v=fbhs5P-xa4U

 

Žinutė parašyta: 2012-07-16 10:38:59 | Nuoroda

Atspaudžiu dešinę ranką ir smagu, kad tų avantiūristų pasitaiko, juk pasauliui reikia ne vien vadybininkų, medikų ar bankininkų ;), Aš taip pat labai panašios sielos žmogutis, nebijau iššūkių ir rizikos, juk galutinai svarbiausia daryti tai, kas mieliausia širdžiai, o po to jau iš to kaip nors ir karjerą galima pasidaryti, ir nebūtinai nusibaigti ties maxima (čia matyt šiek tiek maniškis idealizmas reiškiasi :D). Taaip, šiuo atveju geografijos pažymys tikrai pravers ir tikuosi, kad teks susipažinti su daug originalių ir įdomių žmonių VU orientalistikoje. Laukiam nesulaukiam kitos savitės, o filmuko dar to nemačiau, reikės pažiūrėti, jei patari :)

Žinutė parašyta: 2012-07-16 10:46:33 | Nuoroda
Roberuta rašė:

Atspaudžiu dešinę ranką ir smagu, kad tų avantiūristų pasitaiko, juk pasauliui reikia ne vien vadybininkų, medikų ar bankininkų ;), Aš taip pat labai panašios sielos žmogutis, nebijau iššūkių ir rizikos, juk galutinai svarbiausia daryti tai, kas mieliausia širdžiai, o po to jau iš to kaip nors ir karjerą galima pasidaryti, ir nebūtinai nusibaigti ties maxima (čia matyt šiek tiek maniškis idealizmas reiškiasi :D). Taaip, šiuo atveju geografijos pažymys tikrai pravers ir tikuosi, kad teks susipažinti su daug originalių ir įdomių žmonių VU orientalistikoje (na dar, žinoma, ten reikia pirmiau įstoti). Laukiam nesulaukiam kitos savitės, o filmuko dar to nemačiau, reikės pažiūrėti, jei patari :)

 

Žinutė parašyta: 2012-07-16 12:11:32 | Nuoroda

Sinologija kybo mano sąrašėly, neapsisprendžiu kelintą gi vietą jai skirti. Tiesa, be geografijos pažymio mano balas baisiai skurdus, bet gal pabandyti vis tiek verta. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-23 13:01:58 | Nuoroda

pabandyti visad verta :) O ar žadat kas nors rinktis gretutines studijas?

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-07-23 13:30:39 | Nuoroda

Kiek man teko girdėt ir skaityt, tai tik nuo trečio semestro bus galima rinktis gretutines, bent jau Orientalistikos centro puslapyje kažką skaičiau, o šiaip tikrai būtų neblogai vėliau kažką dar papildomai pasirinkti :)

Žinutė parašyta: 2012-07-26 21:12:01 | Nuoroda

Jei taip, tai galiu nusiramint :) pirma juk reikia pažiūrėt kaip su pagrindinėm studijom susitvarkysiu :D žinoma, jei įstosiu.. JAU ryt bus aiškuuu!! Laukiu laukiu lauukiuu :D

  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2012-07-27 00:58:52 | Nuoroda

 ei, kas y indologija ystojot ? ;))

Žinutė parašyta: 2012-07-27 07:28:41 | Nuoroda

Wohoo! Dangiškosios jėgos manęs pasigailėjo ir aš rudenį prisijungsiu prie japonologų, nežinau net kur iš laimės dėtis :D Kas dar pasidalins savo laime? Aš irgi dėl gretutinių studijų panašiai mąstau, pirmiau reikės susitvarkyti su pagrindinėmis studijomis, kurios matyt bus iš ties nelengvos, bet neabejoju to vertos :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 10:57:23 | Nuoroda

Prieš keletą dienų persigalvojau ir sukeičiau japonologiją su sinologija vietom. Ir štai, mokysiuosi kinų

Žinutė parašyta: 2012-07-27 13:34:43 | Nuoroda

Sveikinu visus įstojusius į OC! Aš esu sinologijos antrakursis. Bus smagu jums šiemet :D Kaip ir visiems buvo. Dėl gretutinių studijų neskubėkit. Studijų programos nėra pilnai paruoštos. Per metus mums itin pasikeitė, netekom daug dalykų. Geriau pas V. Jaskūną, kuris manau priims pasirašant, pasiklauskit, jei kils klausimų dėl gretutinių. Geriausia jas imti tik turkologams manyčiau. Sinologai palikti likimo valiai. Sinologai - susimatysim prieš rugsėjo 1 d.! Sėkmės visiems pasirašant sutartis.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą