Motyvacinis testas 2011m.VPU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:35:23 | Nuoroda
RolyPoly rašė:
Miau rašė:
RolyPoly rašė:
Miau rašė:
RolyPoly rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:
RolyPoly rašė:
RolyPoly rašė:

 Kaip manot ar įmanoma įstoti į anglų filologiją su 16,1kb(čia su motyvacinio testo balais)?

 vf 

 as tai orientuojuos pagal praeitus metus,pasiziurek koks buvo praeitais metais balas i tavo filologija.

 Jo, čia patikimiausias būdas

Gal ir patikimiausias, bet VPU atskirai neskelbia stojusių per pirmą, antrą, trečią etapus KB..

O į KurStoti 2011 įdėti bendro priėmimo KB. Dėl to remtis tuo, jog paskutiniojo pakviesto i vf KB buvo 14, šiek tiek baisu :(

Žodžiu man jau prasidėjo paranoja... :D

 eik jau,istosi i vf ir bus viskas zeba 

 Tikiuosi ;DD

Jie mane jau turi priimt vien dėl to, kad šitą nesamoningą motyvacinį testą laikiau(Vertintojai net įpylė vandens atsigert, nes labai bijojau, o paskui visą laiką prasijuokė) :D

 

 o jetau ir kiek gavai? na nemanau,kad visus turi priimt  kas tik laike,nes laike ir tokie kurie net nenori stot,siaip taip sakant paprikolu.pati tokiu pazistu. ;D tai va manau jie atsizvelgia. Bet tu istosi!

 Ištiesų nežinau kaip, bet gavau 2..;D 

Per visą motyvacinį lydėjo nesėkmės..Pirmiausia abu tušinukai sugedo ir neberašė, ir net nepasibaigė, bet tiesiog neberašė, tai teko prašyti prižiūrėtojų, kad paskolintų.

Vėliau palikau rankinę auditorijoje.

O galiausiai prasidėjus pokalbiui taip nervinausi, kad vos tik pradėjusi šnekėti užsikirtau tiesiog(tada įpylė vandens ir liepė vis atsigerti prieš pradedant šnekėti).

Kai jau viskas atrodė pusė bėdos pokalbis baigėsi. Ir aš aišku gi nepraleidau progos pasidaryti dar daugiau gėdos ;D Kai pasakė, kad pokalbis baigtas, su išraiška veide *išgyvenau* dramatiškai atsidusau. Tada vertintojai pradėjo juoktis ir sakė, kad išėjusi iš auditorijos išgasdinsiu net ir tuos kurie dar nebijojo ;D

Žinau, kad neturi visų priimt, bet už kančias ir pastangas mane privalo ;DDD

O visur pokalbiai vyko apie 4 ar 5 minutes, nes aš įsivaizdavau, kad mus ten po 15min laikys.

 ha,gerai kad yra dar labiau uz mane besiparinanciu zmoniu ;DDD turbut tave atsimins jie :D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:44:58 | Nuoroda

Roberta Aurėja -> Būtų buvę gal ir man linksma tada, bet čiut neapsiverkus važiavau į namus, nes galvojau, kad už tokį pokalbį gausiu 0. Plius galvojau, kad labai matėsi kurios istorijos buvo kurtos, o kur pasakojau nuoširdžiai :D Išvada ta, kad galvot man netinka.;D

Miau -> patikėk čia net puse tiek kiek nervinuosi nesimato :D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 21:59:07 | Nuoroda

as tai atejau atsisedau sako"gerai,matau nesijaudini" nors man vos sirdis neissoko ;DDD  sakau jaudinuos! :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 11:52:00 | Nuoroda
RolyPoly rašė:

Roberta Aurėja -> Būtų buvę gal ir man linksma tada, bet čiut neapsiverkus važiavau į namus, nes galvojau, kad už tokį pokalbį gausiu 0. Plius galvojau, kad labai matėsi kurios istorijos buvo kurtos, o kur pasakojau nuoširdžiai :D Išvada ta, kad galvot man netinka.;D

Miau -> patikėk čia net puse tiek kiek nervinuosi nesimato :D

 Tai ir negalvok, tiesiog veik;DD

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-07-04 11:53:04 | Nuoroda
Miau rašė:

as tai atejau atsisedau sako"gerai,matau nesijaudini" nors man vos sirdis neissoko ;DDD  sakau jaudinuos! :D 

 Aš tai ant tiek buvau pavargus laukdama, kad man visiškai dzin pokalbis buvo. Nuėjau pasakiau viską ko paklausė ir išėjau;DDD

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-07-04 13:35:50 | Nuoroda

Sakykit, ar dar bus galima laikyti motyvacinį testą? Kažką buvau radusi, kad dar laikymas turi būti 07.07? Ar teisybė? Labai sunku ten vpu puslapy susigaudyt, info daug, nieko neįmanoma surasti...

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-04 14:12:04 | Nuoroda
Guvilė rašė:

Sakykit, ar dar bus galima laikyti motyvacinį testą? Kažką buvau radusi, kad dar laikymas turi būti 07.07? Ar teisybė? Labai sunku ten vpu puslapy susigaudyt, info daug, nieko neįmanoma surasti...

 Jei buvai susisiekus su jais ir neatvykai nurodytom dienom į motyvacinį testą dėl pateisinimų jiems priežasčių, tada galėsi laikyt, o jeigu tiesiog neatvykai tomis dienomis, jiems nieko nepranešus, tuomet negalėsi laikyt liepos 7d.

 

P.S. Tikiuosi supratai ką norėjau pasakyt;D

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-07-04 14:39:46 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Guvilė rašė:

Sakykit, ar dar bus galima laikyti motyvacinį testą? Kažką buvau radusi, kad dar laikymas turi būti 07.07? Ar teisybė? Labai sunku ten vpu puslapy susigaudyt, info daug, nieko neįmanoma surasti...

 Jei buvai susisiekus su jais ir neatvykai nurodytom dienom į motyvacinį testą dėl pateisinimų jiems priežasčių, tada galėsi laikyt, o jeigu tiesiog neatvykai tomis dienomis, jiems nieko nepranešus, tuomet negalėsi laikyt liepos 7d.

 

P.S. Tikiuosi supratai ką norėjau pasakyt;D

 Aha, dėkui. Supratau :)

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-04 14:43:09 | Nuoroda
Guvilė rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Guvilė rašė:

Sakykit, ar dar bus galima laikyti motyvacinį testą? Kažką buvau radusi, kad dar laikymas turi būti 07.07? Ar teisybė? Labai sunku ten vpu puslapy susigaudyt, info daug, nieko neįmanoma surasti...

 Jei buvai susisiekus su jais ir neatvykai nurodytom dienom į motyvacinį testą dėl pateisinimų jiems priežasčių, tada galėsi laikyt, o jeigu tiesiog neatvykai tomis dienomis, jiems nieko nepranešus, tuomet negalėsi laikyt liepos 7d.

 

P.S. Tikiuosi supratai ką norėjau pasakyt;D

 Aha, dėkui. Supratau :)

 Nesunku

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-07-04 15:06:44 | Nuoroda

ziurekit, jau ir as pradejau bijoti.

pernai kauno kolegijoje zemiausias balas stojant i socialine pedagogika buvo 11,12 o auskciausias 17,16 . dabartinis mano balas su motyvacinio testo balu yra lygiai 16. Ar realu tiek turint pirmu turu istoti i vf? ar bent jau antru? apmaudu, nes i kolegija net nezadejau stoti, bet taip isejo su egzaminais, kad kyla baime isvis neistoti net i ta pacia kolegija..

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-04 15:09:45 | Nuoroda

Manau, kad su tiek balų įstosi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 15:30:35 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:

as tai atejau atsisedau sako"gerai,matau nesijaudini" nors man vos sirdis neissoko ;DDD  sakau jaudinuos! :D 

 Aš tai ant tiek buvau pavargus laukdama, kad man visiškai dzin pokalbis buvo. Nuėjau pasakiau viską ko paklausė ir išėjau;DDD

 jega ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:01:08 | Nuoroda

o su konkursiniu balu 16,00 istociau i socialine pedagogika vf kaip manot?praeitais metais minimumas i vf buvo 15,38..na cia sita bala skaiciavau su 30% is istorijos,manau tureciau gaut bent 50 bet vat jeigu :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:17:55 | Nuoroda
vynous rašė:

ziurekit, jau ir as pradejau bijoti.

pernai kauno kolegijoje zemiausias balas stojant i socialine pedagogika buvo 11,12 o auskciausias 17,16 . dabartinis mano balas su motyvacinio testo balu yra lygiai 16. Ar realu tiek turint pirmu turu istoti i vf? ar bent jau antru? apmaudu, nes i kolegija net nezadejau stoti, bet taip isejo su egzaminais, kad kyla baime isvis neistoti net i ta pacia kolegija..

 Manau, kad įstosi pirmu turu, bent jau žiūrint pagal praėjusius metus

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:19:13 | Nuoroda
Miau rašė:

o su konkursiniu balu 16,00 istociau i socialine pedagogika vf kaip manot?praeitais metais minimumas i vf buvo 15,38..na cia sita bala skaiciavau su 30% is istorijos,manau tureciau gaut bent 50 bet vat jeigu :) 

 Pirmu turu, tai nežinia Tą mažiausią konkursinį balą jau ima trečiu turu(bent jau VDU). Bet visokiausių niuansų visada yra;D

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:21:53 | Nuoroda

Nu reikia tikėtis, kad balas nekils, o bus panašus kaip 2010m, tada ne taip sunku įstot bus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:46:27 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:

o su konkursiniu balu 16,00 istociau i socialine pedagogika vf kaip manot?praeitais metais minimumas i vf buvo 15,38..na cia sita bala skaiciavau su 30% is istorijos,manau tureciau gaut bent 50 bet vat jeigu :) 

 Pirmu turu, tai nežinia Tą mažiausią konkursinį balą jau ima trečiu turu(bent jau VDU). Bet visokiausių niuansų visada yra;D

 oo jeigu 3 turu ima tada jau shit :D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:29:09 | Nuoroda
Miau rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:

o su konkursiniu balu 16,00 istociau i socialine pedagogika vf kaip manot?praeitais metais minimumas i vf buvo 15,38..na cia sita bala skaiciavau su 30% is istorijos,manau tureciau gaut bent 50 bet vat jeigu :) 

 Pirmu turu, tai nežinia Tą mažiausią konkursinį balą jau ima trečiu turu(bent jau VDU). Bet visokiausių niuansų visada yra;D

 oo jeigu 3 turu ima tada jau shit :D

 Per daug nesijaudink, visada atsiranda visokių niuansų;DD Gal mažai stojančių bus arba su prastais rezultatais, o gal tiesiog išsilaikysi geriau istoriją nei tikėjaisi, tada pakils tavo konkursinis balas

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:37:49 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:

o su konkursiniu balu 16,00 istociau i socialine pedagogika vf kaip manot?praeitais metais minimumas i vf buvo 15,38..na cia sita bala skaiciavau su 30% is istorijos,manau tureciau gaut bent 50 bet vat jeigu :) 

 Pirmu turu, tai nežinia Tą mažiausią konkursinį balą jau ima trečiu turu(bent jau VDU). Bet visokiausių niuansų visada yra;D

 oo jeigu 3 turu ima tada jau shit :D

 Per daug nesijaudink, visada atsiranda visokių niuansų;DD Gal mažai stojančių bus arba su prastais rezultatais, o gal tiesiog išsilaikysi geriau istoriją nei tikėjaisi, tada pakils tavo konkursinis balas

 kad mazai stojanciu bus i vpu tai faktas :) nes nei vienas mano pazistamas nestoja i socialine pedagogika,pazistamu pazistami taip pat nestoja,net forumuose vienas kitas sako,kad stoja ir tai dar nezino ;DD

Žinutė parašyta: 2011-07-04 18:49:38 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
vynous rašė:

ziurekit, jau ir as pradejau bijoti.

pernai kauno kolegijoje zemiausias balas stojant i socialine pedagogika buvo 11,12 o auskciausias 17,16 . dabartinis mano balas su motyvacinio testo balu yra lygiai 16. Ar realu tiek turint pirmu turu istoti i vf? ar bent jau antru? apmaudu, nes i kolegija net nezadejau stoti, bet taip isejo su egzaminais, kad kyla baime isvis neistoti net i ta pacia kolegija..

 Manau, kad įstosi pirmu turu, bent jau žiūrint pagal praėjusius metus

 labai tikiuosi, jog tu teisi, nes kad velnias, kiek streso sia vasara, tai del kiekvieno egzamino rezultatu atskirai judinies, tai del stojimo istosi ar ne, jokios ramybes, net isejus kur nors su draugais neina visiskai atsipalaiduoti,  is galvos tas nerimas niekaip neiskrenta.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą