Motyvacinis testas 2011m.VPU
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-29 18:29:13 | Nuoroda

Na ką, aš laikiau šiandienn Vilniuje. Viskas būtų puiku, jei ne 4h laukimas po pirmos (rašymo) dalies. Baisiai pavargau. O šiaip motyvacinis testas tikrai nėra kažkoks baubas.  Rašymas galbūt buvo sunkesnioji dalis, lyginant su kalbėjimu. Buvau labai pavargus, todėl tikrai nesijaudinau eidama į pokalbį. Moterys buvo malonios, šypsojosi, neuždavinėjo tikrai nieko sunkaus, elementarius dalykus. Užtrukau tikrai neilgai, iki 7min. Žodžiu, tie kurie dar nelaikėt, tikrai nesijaudinkit.

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-06-29 19:02:32 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:

Na ką, aš laikiau šiandienn Vilniuje. Viskas būtų puiku, jei ne 4h laukimas po pirmos (rašymo) dalies. Baisiai pavargau. O šiaip motyvacinis testas tikrai nėra kažkoks baubas.  Rašymas galbūt buvo sunkesnioji dalis, lyginant su kalbėjimu. Buvau labai pavargus, todėl tikrai nesijaudinau eidama į pokalbį. Moterys buvo malonios, šypsojosi, neuždavinėjo tikrai nieko sunkaus, elementarius dalykus. Užtrukau tikrai neilgai, iki 7min. Žodžiu, tie kurie dar nelaikėt, tikrai nesijaudinkit.

 o ko klausinejo? :) ten 3 moterys sedi patalpoj  ane?:) o jei paklaus ko ir uzsikirisu?:D nes buna tokiu kl kur reikia gerai pagalvot ..

Žinutė parašyta: 2011-06-29 20:32:52 | Nuoroda
Miau rašė:
Roberta Aurėja rašė:

Na ką, aš laikiau šiandienn Vilniuje. Viskas būtų puiku, jei ne 4h laukimas po pirmos (rašymo) dalies. Baisiai pavargau. O šiaip motyvacinis testas tikrai nėra kažkoks baubas.  Rašymas galbūt buvo sunkesnioji dalis, lyginant su kalbėjimu. Buvau labai pavargus, todėl tikrai nesijaudinau eidama į pokalbį. Moterys buvo malonios, šypsojosi, neuždavinėjo tikrai nieko sunkaus, elementarius dalykus. Užtrukau tikrai neilgai, iki 7min. Žodžiu, tie kurie dar nelaikėt, tikrai nesijaudinkit.

 o ko klausinejo? :) ten 3 moterys sedi patalpoj  ane?:) o jei paklaus ko ir uzsikirisu?:D nes buna tokiu kl kur reikia gerai pagalvot ..

 Na iš pradžių paprašė, kad papasakočiau apie save, tada paklausė ar esu turėjusi kokios nors pedagogės praktikos. Tuomet paprašė, kad pasakyčiau du argumentus, kodėl pasirinkau būtent pedagogikos studijas. Na o galiausiai, tai kaip įsivaizduoju save po 10 metų. Na ir žinoma, šiaip klausimėlių iš mano kalbos

Iš tikrųjų, nemanau, jog užsikirsi. Bent jau man, tai kalba liejosi lengvai, kai sustodavau, vertintojos paklausdavo ir tiek. Nieko ten kažko baisaus

Moterys buvo dvi pas mane. Jos labai malonios, beveik visą laiką šypsojosi. Išeidama pasakiau, jog tikiuosi, kad dar susimatysim, pasakė, kad susimatysim

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 24
Žinutė parašyta: 2011-06-29 21:09:57 | Nuoroda
Miau rašė:
MeLyNaKeS rašė:
Miau rašė:

kas ryt 8:30? :) 

 as :D

 i kokia tu spec?:D

 Matematika ir informatika :) o tu?

Žinutė parašyta: 2011-06-29 21:14:05 | Nuoroda

Rezultatai jau yra ,gavau 2 taskus.jee. :D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 21:18:10 | Nuoroda
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:
Roberta Aurėja rašė:

Na ką, aš laikiau šiandienn Vilniuje. Viskas būtų puiku, jei ne 4h laukimas po pirmos (rašymo) dalies. Baisiai pavargau. O šiaip motyvacinis testas tikrai nėra kažkoks baubas.  Rašymas galbūt buvo sunkesnioji dalis, lyginant su kalbėjimu. Buvau labai pavargus, todėl tikrai nesijaudinau eidama į pokalbį. Moterys buvo malonios, šypsojosi, neuždavinėjo tikrai nieko sunkaus, elementarius dalykus. Užtrukau tikrai neilgai, iki 7min. Žodžiu, tie kurie dar nelaikėt, tikrai nesijaudinkit.

 o ko klausinejo? :) ten 3 moterys sedi patalpoj  ane?:) o jei paklaus ko ir uzsikirisu?:D nes buna tokiu kl kur reikia gerai pagalvot ..

 Na iš pradžių paprašė, kad papasakočiau apie save, tada paklausė ar esu turėjusi kokios nors pedagogės praktikos. Tuomet paprašė, kad pasakyčiau du argumentus, kodėl pasirinkau būtent pedagogikos studijas. Na o galiausiai, tai kaip įsivaizduoju save po 10 metų. Na ir žinoma, šiaip klausimėlių iš mano kalbos

Iš tikrųjų, nemanau, jog užsikirsi. Bent jau man, tai kalba liejosi lengvai, kai sustodavau, vertintojos paklausdavo ir tiek. Nieko ten kažko baisaus

Moterys buvo dvi pas mane. Jos labai malonios, beveik visą laiką šypsojosi. Išeidama pasakiau, jog tikiuosi, kad dar susimatysim, pasakė, kad susimatysim

 tai ten reik but 30min anksciau ar nebutinai?

Žinutė parašyta: 2011-06-29 21:46:56 | Nuoroda
aurytee rašė:
Roberta Aurėja rašė:
Miau rašė:
Roberta Aurėja rašė:

Na ką, aš laikiau šiandienn Vilniuje. Viskas būtų puiku, jei ne 4h laukimas po pirmos (rašymo) dalies. Baisiai pavargau. O šiaip motyvacinis testas tikrai nėra kažkoks baubas.  Rašymas galbūt buvo sunkesnioji dalis, lyginant su kalbėjimu. Buvau labai pavargus, todėl tikrai nesijaudinau eidama į pokalbį. Moterys buvo malonios, šypsojosi, neuždavinėjo tikrai nieko sunkaus, elementarius dalykus. Užtrukau tikrai neilgai, iki 7min. Žodžiu, tie kurie dar nelaikėt, tikrai nesijaudinkit.

 o ko klausinejo? :) ten 3 moterys sedi patalpoj  ane?:) o jei paklaus ko ir uzsikirisu?:D nes buna tokiu kl kur reikia gerai pagalvot ..

 Na iš pradžių paprašė, kad papasakočiau apie save, tada paklausė ar esu turėjusi kokios nors pedagogės praktikos. Tuomet paprašė, kad pasakyčiau du argumentus, kodėl pasirinkau būtent pedagogikos studijas. Na o galiausiai, tai kaip įsivaizduoju save po 10 metų. Na ir žinoma, šiaip klausimėlių iš mano kalbos

Iš tikrųjų, nemanau, jog užsikirsi. Bent jau man, tai kalba liejosi lengvai, kai sustodavau, vertintojos paklausdavo ir tiek. Nieko ten kažko baisaus

Moterys buvo dvi pas mane. Jos labai malonios, beveik visą laiką šypsojosi. Išeidama pasakiau, jog tikiuosi, kad dar susimatysim, pasakė, kad susimatysim

 tai ten reik but 30min anksciau ar nebutinai?

 nebūtinai atrodo, bent jau pas mus kabinete taip buvo vilniuje, kaip kitam kabinete nežinau, mus įleido vos ne likus keliom minutėms, atėjom, pasus parodėm, susėdom ir rašyt pradėjom.

mačiau viena mergina kurie laikė šiandien rašė klausimus, kiek matau klausinėja to paties (gal todėl kad netyčia tam pačiam kabinete buvom :D arba ir eina pagrinde tie patys klausimai), manęs su drauge dar klausė kaip motyvuojam save kai nenorim kažko daryti ir kaip motyvuojam kitą žmogu kai jis daro kažką atmestinai, bei į visus klausimus reikėjo pateikti savo gyvenimišką situaciją pagal tai kurioje buvau. bent jau mūsų abiejų neklausinėjo iš to ka rašėm (gal parašėm gerai kad nebuvo ko klausti :D )

o taip tai visai nėra ko bijoti, šalia toks vaikinumas sedėjo tai gerai nuotaiką praskaidrino juokais :D

 

vat su tuo laukimu tai ne kas, laukiau tiek pat, tai tikrai labai pavargus jaučiaus, namo grįžus norėjos tik kristi į lovą ir miegoti, nei valgyt nei kažko daryti jau nebebuvo noro, nemėgstu tokių ilgų laukimų :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 21:50:00 | Nuoroda

 na va aš rytoj ryte laikau :))

Žinutė parašyta: 2011-06-29 21:51:58 | Nuoroda

 Gal yra kas rytoj laikys testa Vilniuje 10:30?

Žinutė parašyta: 2011-06-29 21:54:48 | Nuoroda
rami99 rašė:

 Gal yra kas rytoj laikys testa Vilniuje 10:30?

 aš:DD

Žinutė parašyta: 2011-06-29 21:56:29 | Nuoroda
xVitutex rašė:
Roberta Aurėja rašė:
xVitutex rašė:

As laikysiu 29... Bijau :D Ka ten apie save papasakosiu? Neisivaizduoju... Kaip ten lenkt i ta pedagogini? :D patinka vaikai ir mokykla :D jooo... ne...

 O kelintai valandai tu 29d?

 Vilniui 10.30.
Bet tai as is alytaus :D Neisivaizduoju kaip rasiu ta studentu gatve :DD

As tai galvoju rengtis suknele ir viskas :D Padoriai...

 As ir is alytas galim susitikti ir kartu nuvaziuoti :) 

 

Žinutė parašyta: 2011-06-29 21:57:20 | Nuoroda
aurytee rašė:
rami99 rašė:

 Gal yra kas rytoj laikys testa Vilniuje 10:30?

 aš:DD

 Tuomet susitiksim :)

 

Žinutė parašyta: 2011-06-29 22:08:13 | Nuoroda

o ka per prisistatyma pasakojat apie save? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 22:14:59 | Nuoroda
Cocoagnes rašė:

Rezultatai jau yra ,gavau 2 taskus.jee. :D

 O kada laikei? :)

na va viskas ;DDD as tai bijojau kalbeti...

man tai sunkiausia buvo kalbeti apie save :D Sakiau viska kas pasitaike, zinoma nuosirdziai :DDD Taiva...
As autiku vaziavau, su mama ;DD

 

 

 

 

Žinutė parašyta: 2011-06-29 22:19:21 | Nuoroda

sveiki :) kas rytoj laikys testa kaune 21 auditorijoje? as esu viena is priziuretoju :) jei ka rasykite man i el.

Žinutė parašyta: 2011-06-29 22:24:05 | Nuoroda

o klausykit ka ten butent pasakoti apie save? ar mazdaug kas esi, is kur esi, ka megsti, kuo domiesi, myli vaikus ir pan? :) labai padetumet, nes rytoj ryte laikau ir pokalbio bijau kaip velnias kryziaus.

Žinutė parašyta: 2011-06-29 22:24:24 | Nuoroda
xVitutex rašė:
Cocoagnes rašė:

Rezultatai jau yra ,gavau 2 taskus.jee. :D

 O kada laikei? :)

na va viskas ;DDD as tai bijojau kalbeti...

man tai sunkiausia buvo kalbeti apie save :D Sakiau viska kas pasitaike, zinoma nuosirdziai :DDD Taiva...
As autiku vaziavau, su mama ;DD

 

 

 

 

 o ka tiksliau pasakojei apie save? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 22:24:50 | Nuoroda

parasyk man i el viska pasakysiu :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 22:32:39 | Nuoroda
Zivile :) rašė:
xVitutex rašė:
Cocoagnes rašė:

Rezultatai jau yra ,gavau 2 taskus.jee. :D

 O kada laikei? :)

na va viskas ;DDD as tai bijojau kalbeti...

man tai sunkiausia buvo kalbeti apie save :D Sakiau viska kas pasitaike, zinoma nuosirdziai :DDD Taiva...
As autiku vaziavau, su mama ;DD

 

 

 

 

 o ka tiksliau pasakojei apie save? :)

Pasakiau, kad is Alytaus :DD Toliau, pasakiau ka veikiu laisvalaikiu, ka patinka veikti, kuo uzsiimu per atostogas... :) 

 

Žinutė parašyta: 2011-06-29 22:35:25 | Nuoroda
xVitutex rašė:
Zivile :) rašė:
xVitutex rašė:
Cocoagnes rašė:

Rezultatai jau yra ,gavau 2 taskus.jee. :D

 O kada laikei? :)

na va viskas ;DDD as tai bijojau kalbeti...

man tai sunkiausia buvo kalbeti apie save :D Sakiau viska kas pasitaike, zinoma nuosirdziai :DDD Taiva...
As autiku vaziavau, su mama ;DD

 

 

 

 

 o ka tiksliau pasakojei apie save? :)

Pasakiau, kad is Alytaus :DD Toliau, pasakiau ka veikiu laisvalaikiu, ka patinka veikti, kuo uzsiimu per atostogas... :) 

 

 o ko po to klausinejo? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą