KTU ekonomika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-23 20:55:00 | Nuoroda
Laurrutee rašė:
deimante581 rašė:

Kaip gaila,kad tiek informacijos iš visur,bet po laiko... Parašiau pirmoje vietoje Ekonomiką,o dabar vis galvoju, kad tik neužtektų mano KB ir nesiūlytų stoti į ją. :)) Na bet jei ir pasiūlys, taj nemanau,kad atsisakysiu ir nestosiu..

manau būsim abi tokios pat dvejojančios kolegės ;D bet aš šiek tiek optimistiškiau į tai žvelgiu, juk visgi specialybės  (ekonomika, finansai ar apskaita) yra gan panašios todėl nemanau kad būtų sunku pasirinkus vieną iš jų kaip gretutinę, tuomet ir bakalauras dvigumas ir perspektyvų daugiau ;)

 Tai,kad visi internetiniai straipsniai ir t.t. lb jau pesimistiškai nuteikė.;) Na bet faktas, kad nėra padėties be išeities, kas norės tas tą išeitį ir ras. ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 22:10:04 | Nuoroda
deimante581 rašė:
Laurrutee rašė:
deimante581 rašė:

Kaip gaila,kad tiek informacijos iš visur,bet po laiko... Parašiau pirmoje vietoje Ekonomiką,o dabar vis galvoju, kad tik neužtektų mano KB ir nesiūlytų stoti į ją. :)) Na bet jei ir pasiūlys, taj nemanau,kad atsisakysiu ir nestosiu..

manau būsim abi tokios pat dvejojančios kolegės ;D bet aš šiek tiek optimistiškiau į tai žvelgiu, juk visgi specialybės  (ekonomika, finansai ar apskaita) yra gan panašios todėl nemanau kad būtų sunku pasirinkus vieną iš jų kaip gretutinę, tuomet ir bakalauras dvigumas ir perspektyvų daugiau ;)

 Tai,kad visi internetiniai straipsniai ir t.t. lb jau pesimistiškai nuteikė.;) Na bet faktas, kad nėra padėties be išeities, kas norės tas tą išeitį ir ras. ;)

 tai žinoma, o aš aplamai ir nesitikiu dirbt ekonomiste, gal kažką panašaus, bet vien ši specialybė nėra mano tikslas, o ir šiaip retas šiais laikais dirba pagal specialybę, tad kolkas labai nestresuoju  ;)

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 71
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-07-24 00:08:17 | Nuoroda

 Na mano el. paštas visada buvo atviras merginos :)

Ir čia tik praeitų metų rezultatai, tad nereikia nusivilti, gal ir pateksite :)

Viskas prieš akis tik reikia tikėti :)

O šeip, va aš mokame studijuoju ir esu tikrai labai patenkinta vien dėl to, kad nereik įdėti begalės pastangų, kad išlaikyčiau savo stadija (t.y. mokamą/nemokamą), norint turėti nemokamą iki trečio kurso patikėkit reikia įdėti pastangų ir negali labai nuleisti rankų :)

Tad Jūsų pasirinkimas :) Mokamas mokslas nėra toks baisus jei galite tai įveikti, nes yra tam ir paskolos ir visa kita:) Nereikia išsigąsti reikia tik žinoti ko norite ateityje :) 

Tikiuosi ir linkiu įstoti ten kur širdelė trokša :)

Žinutė parašyta: 2011-07-24 10:57:46 | Nuoroda

Nemanau,kad verta mokėti už mokslą, kai paskui net negausi darbo pagal savo tą specialybę(tikriausiai).

Žinutė parašyta: 2011-07-24 17:55:27 | Nuoroda

 Na ir neigiamumas, mergyt.. 

Nesamonę iš tikrųjų didelę pasakei :)

Jei nori būti geriausias ir įstojai į tą kryptį, kurią norėjai (nors ir mokamą), tai jei sieksi savo stipriai, tai ir pasieksi ir darbą gausi, čia nore esmė, ar nori pasakyti, kad jei nemoki už mokslą, tai ta kryptimi iškart ir darbą gauni? Truputi nelogiškai :) Viskas yra įmanoma bet kokiomis sąlygomis ;)

Visada su Jumis,

Sandra

Žinutė parašyta: 2011-07-24 18:34:02 | Nuoroda
deimante581 rašė:

Nemanau,kad verta mokėti už mokslą, kai paskui net negausi darbo pagal savo tą specialybę(tikriausiai).

Tai ir gyvent nlb verta yra zinok :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-07-24 19:45:48 | Nuoroda
turek_beda rašė:
deimante581 rašė:

Nemanau,kad verta mokėti už mokslą, kai paskui net negausi darbo pagal savo tą specialybę(tikriausiai).

Tai ir gyvent nlb verta yra zinok :)

 Tai negyvenk.;)

Žinutė parašyta: 2011-07-24 22:16:39 | Nuoroda

 Sandra, o gal galetum pasakyti, kurie dalykai is ekonomikos yra sunkiausi, o kurie lengviausi, idomiausi ir t.t. Supranti ka turiu omeny :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 00:33:24 | Nuoroda

 Na mielieji nesipykit, ne to čia susirinkom :)

Online10 hmm jei kalbi apie dėstomus modulius, man labiausiai patiko psichologija, kuri kaip papildoma pasirenkamoji buvo tais metais, kai įstojau :) Patiko matematika, nes myliu skaičius :)
Priskiriu įdomiausiams t.y. :) Sudominti moka vadybos dėstytoja, paskaitos būna pagyvintos įvairiais pribumbasais :)) o lengviau ar sunkiau čia jau priklauso nuo tavęs pačio :) man pvz sunkiai ėjosi suprasti makro/mikro ir su statistika kariavau baisiai, nes ne mano galvai buvo:) o kitiems visai gerai ir šios paskaitos buvo :)
 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 23:11:46 | Nuoroda

sveiki, gal žinot kiek kainuoja mokamos studijos metams?

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 84
Žinutė parašyta: 2011-07-27 15:40:08 | Nuoroda

3892lt :)

  • Istorija / VBE 69
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
  • Matematika / VBE 42
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-07-27 16:20:01 | Nuoroda

 Taip visiškai teisingai :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-28 13:37:18 | Nuoroda

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą