Busimieji VGTU studentai (apie gyvenama vieta)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-01 21:47:49 | Nuoroda
kaciusa rašė:
Ernyta rašė:

O man niekas negalit padėt? :D na kokiu el.paštu išsiųst... :D

  gal šituo, nes jis buvo parašytas prie informacinių sistemu inžinėrijos. Nors paklausti pirma gali, jei ne ten, jie tau turėtu tinkama duoti :)

 Truputi sumaišiau Tave. O iš kurio fakulteto esi?

Žinutė parašyta: 2011-08-01 23:26:11 | Nuoroda
kaciusa rašė:
kaciusa rašė:
Ernyta rašė:

O man niekas negalit padėt? :D na kokiu el.paštu išsiųst... :D

  gal šituo, nes jis buvo parašytas prie informacinių sistemu inžinėrijos. Nors paklausti pirma gali, jei ne ten, jie tau turėtu tinkama duoti :)

 Truputi sumaišiau Tave. O iš kurio fakulteto esi?

 Ačiū, bet jau radau :) O esu iš Apf :))

Žinutė parašyta: 2011-08-02 12:16:08 | Nuoroda
Ernyta rašė:
kaciusa rašė:
kaciusa rašė:
Ernyta rašė:

O man niekas negalit padėt? :D na kokiu el.paštu išsiųst... :D

  gal šituo, nes jis buvo parašytas prie informacinių sistemu inžinėrijos. Nors paklausti pirma gali, jei ne ten, jie tau turėtu tinkama duoti :)

 Truputi sumaišiau Tave. O iš kurio fakulteto esi?

 Ačiū, bet jau radau :) O esu iš Apf :))

 tai visgi kokiu reikia siųst? :D man irgi iškilo šis klausimas, nes aš dokumentus dėl bendrabučio visus skanavau ir siunčiau, ir jokio atsakymo negavau, tai dabar nein suprast, bus jie svarstomi bent, ar ne..:)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2011-08-02 12:29:57 | Nuoroda
dulcinea rašė:
Ernyta rašė:
kaciusa rašė:
kaciusa rašė:
Ernyta rašė:

O man niekas negalit padėt? :D na kokiu el.paštu išsiųst... :D

  gal šituo, nes jis buvo parašytas prie informacinių sistemu inžinėrijos. Nors paklausti pirma gali, jei ne ten, jie tau turėtu tinkama duoti :)

 Truputi sumaišiau Tave. O iš kurio fakulteto esi?

 Ačiū, bet jau radau :) O esu iš Apf :))

 tai visgi kokiu reikia siųst? :D man irgi iškilo šis klausimas, nes aš dokumentus dėl bendrabučio visus skanavau ir siunčiau, ir jokio atsakymo negavau, tai dabar nein suprast, bus jie svarstomi bent, ar ne..:)

, bet atsakyma gavau is :D 

Žinutė parašyta: 2011-08-02 12:37:45 | Nuoroda
Ernyta rašė:
dulcinea rašė:
Ernyta rašė:
kaciusa rašė:
kaciusa rašė:
Ernyta rašė:

O man niekas negalit padėt? :D na kokiu el.paštu išsiųst... :D

  gal šituo, nes jis buvo parašytas prie informacinių sistemu inžinėrijos. Nors paklausti pirma gali, jei ne ten, jie tau turėtu tinkama duoti :)

 Truputi sumaišiau Tave. O iš kurio fakulteto esi?

 Ačiū, bet jau radau :) O esu iš Apf :))

 tai visgi kokiu reikia siųst? :D man irgi iškilo šis klausimas, nes aš dokumentus dėl bendrabučio visus skanavau ir siunčiau, ir jokio atsakymo negavau, tai dabar nein suprast, bus jie svarstomi bent, ar ne..:)

, bet atsakyma gavau is :D 

 tada gerai, o gavai atsakymą normalų? nes man atrašė "ačiū, jūsų mokėjimo kvitą gavome", nors siunčiau dokumentus :D

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2011-08-02 22:40:51 | Nuoroda
dulcinea rašė:
Ernyta rašė:
dulcinea rašė:
Ernyta rašė:
kaciusa rašė:
kaciusa rašė:
Ernyta rašė:

O man niekas negalit padėt? :D na kokiu el.paštu išsiųst... :D

  gal šituo, nes jis buvo parašytas prie informacinių sistemu inžinėrijos. Nors paklausti pirma gali, jei ne ten, jie tau turėtu tinkama duoti :)

 Truputi sumaišiau Tave. O iš kurio fakulteto esi?

 Ačiū, bet jau radau :) O esu iš Apf :))

 tai visgi kokiu reikia siųst? :D man irgi iškilo šis klausimas, nes aš dokumentus dėl bendrabučio visus skanavau ir siunčiau, ir jokio atsakymo negavau, tai dabar nein suprast, bus jie svarstomi bent, ar ne..:)

, bet atsakyma gavau is :D 

 tada gerai, o gavai atsakymą normalų? nes man atrašė "ačiū, jūsų mokėjimo kvitą gavome", nors siunčiau dokumentus :D

 Ne, man normaliai atsakė ;DD

Žinutė parašyta: 2011-08-10 15:28:22 | Nuoroda

Kuris VGTU bendrabutis gersnis? 1, 2, 3, 4, 5 pastatas?  Kuriame auškte geriau kambari tureti?   

Žinutė parašyta: 2011-08-12 23:49:48 | Nuoroda
Misis rašė:

Kuris VGTU bendrabutis gersnis? 1, 2, 3, 4, 5 pastatas?  Kuriame auškte geriau kambari tureti?   

 4 ir 5 buvo renovuoti, tad ten dušai, tooletai ir virtuvė naujai įrengta :)

Žinutė parašyta: 2011-08-13 14:03:13 | Nuoroda

 Ar reikes del bendrabucio registruotis pagal sios lenteles ddienomis? Ar bet kada nuo 22d.?

bendrabutis.vgtu.lt/index.php/kontaktai/55--2011-rugpjio-apgyvendinimo-lentel-

 

Žinutė parašyta: 2011-08-13 14:37:58 | Nuoroda
Misis rašė:

 Ar reikes del bendrabucio registruotis pagal sios lenteles ddienomis? Ar bet kada nuo 22d.?

bendrabutis.vgtu.lt/index.php/kontaktai/55--2011-rugpjio-apgyvendinimo-lentel-

 

 Na siaip sake geriau pagal savo diena rekomenduojama atvaziuot, bet niekas per galva neduos jei atvaziuosi ir ne ta diena :)

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-08-13 20:48:59 | Nuoroda

 o del tu 200 lt bendrabuciui, kaip su tais kvitais cia reikia?  nesuprantu kaip juos ''pasigaminti''? 

Žinutė parašyta: 2011-08-14 11:18:27 | Nuoroda

 Tai idomu dabar, ar pirmakursius su ketvirtakursiais apgyvendins? Ar kaip cia? Nes nenoriu as su ketvirtakurse gyventi :D

Žinutė parašyta: 2011-08-14 13:55:53 | Nuoroda
milda11 rašė:

 Tai idomu dabar, ar pirmakursius su ketvirtakursiais apgyvendins? Ar kaip cia? Nes nenoriu as su ketvirtakurse gyventi :D

Nezinosi cia, kaip dievas duos :D

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-08-14 13:56:26 | Nuoroda
Misis rašė:

 o del tu 200 lt bendrabuciui, kaip su tais kvitais cia reikia?  nesuprantu kaip juos ''pasigaminti''? 

 Nueini, y banka ir sumoki y VGTU saskaita 400lt tik atskirai per 2 kartus kad butu 2 kvitukai :))

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-08-14 18:09:55 | Nuoroda
kaciusa rašė:
Misis rašė:

Kuris VGTU bendrabutis gersnis? 1, 2, 3, 4, 5 pastatas?  Kuriame auškte geriau kambari tureti?   

 4 ir 5 buvo renovuoti, tad ten dušai, tooletai ir virtuvė naujai įrengta :)

 bet pagal tą lentelę, jei APF yra aplinkos fakultetas, tai tada žmogeliai iš jo tų gerųjų remontuotų negaus?. :DD

 

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2011-08-15 00:42:14 | Nuoroda

 gyvenu penktame barake, dusai ir virtuve renovuoti bet nesitikekit kazko labai ispudingo:D

Žinutė parašyta: 2011-08-15 00:45:28 | Nuoroda

 ir tiesa jei rinktis leis i kuri barake (nors man tai neleido, bet nezinau kaip jums bus) tai siulyciau rinktis 1(lyg ir 1 cia salimais) arba 5 nes cia blokiniai kambariai, turesit ir kriaukle ir tualeta salia, nereikes po koridorius bastytis:)

Žinutė parašyta: 2011-08-15 16:01:19 | Nuoroda
Esccada rašė:
Misis rašė:

 o del tu 200 lt bendrabuciui, kaip su tais kvitais cia reikia?  nesuprantu kaip juos ''pasigaminti''? 

 Nueini, y banka ir sumoki y VGTU saskaita 400lt tik atskirai per 2 kartus kad butu 2 kvitukai :))

 galima ankciau tus kvitus apmoketi ar reikia priemimo diena susiveikti?

i sia saskaita siusti?

Gavėjo vardas VIEŠOJI ĮSTAIGA SAULĖTEKIO BŪSTAS
Gavėjo bankas AB bankas SWEDBANK
Gavėjo sąskaita LT477300010089239307
Gavėjo kodas 300090456
Įmokos kodas 103035
Mokėjimo paskirtis už gyvenamosios vietos apgyvendinimo paslaugų suteikimą
Mokėtojas bendrabučio gyventojo vardas, pavardė
Mokėtojo kodas bendrabučio gyventojo asmens kodas

Žinutė parašyta: 2011-08-17 21:15:50 | Nuoroda

o gal galima grynais ten atsiskaityti? butinai reikia kvitu?  

Žinutė parašyta: 2011-08-18 11:52:12 | Nuoroda

-Ar man paskyrė bendrabutį? Po rugpjūčio 10 dienos teiraukitės savo fakulteto dekanate.
-Ar galima atvykti anksčiau? Ne, negalima. Anksčiau studentai nebus apgyvendinami
-Ar galima susimokėti vietoje ? Taip, galima susimokėti grynais kasoje.
-Nuo kada skaičiuojamas mokestis? Mokestis skaičiuojamas nuo sutarties sudarymo dienos.
-Kas tai yra užstatas ir avansas? Iš sumokėto avanso bus išskaičiuojamas mokestis už pirmą mėnesį. Užstatas bus grąžinamas baigiant studijas arba nutraukiant sutartį; arba iš jo išskaičiuojama už padarytą materialinę žalą.
-Ar galima draugams apsigyventi kartu viename kambaryje? Taip, į pirmą kabinetą ateikite kartu ir, jei bus laisvų vietų, būsite apgyvendinti kartu.
-Kam skiriamas šeimyninis kambarys? Šeimyninis kambarys skiriamas sutuoktiniams, turintiems vaikų arba giminaičiams ir atskira tvarka planuojančioms gyventi kartu poroms. 

  • Fizika / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą