Antras etapas 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:38:03 | Nuoroda

lama bpo atrase kad tai tik laikini trukdziai

Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:38:49 | Nuoroda

O ka reikia daryti jei jau pasirasiau sutarti  MRU finansu ekonomika vnf,bet dabar suzinojau, kad istojau i vf Vu ekonomika?Ar reikia is naujo sumoketi,visus dokumentus susitvarkyti,nuvaziuoti i MRU nutraukti sutarti ir tik tada vaziuoti i Vu pasirasyti?

Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:41:22 | Nuoroda

 nepasiseke ir vel;/ kai nervuoja, idomu kur galima bus paptyti likusias laisvas vietas?

Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:42:40 | Nuoroda

Turiu klausima,jei 1 etape pasirasiau sutarti del vf vietos,tai galiu dalyvaut 3 etape del vf?

Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:45:12 | Nuoroda
Nykštukas rašė:
Simonaitis rašė:
Dragūnaitė. rašė:
Gintaryro rašė:

ziurekit, o jei as db pasirasius sutari vnf ir toj pacioj kolegijoj, ta pacia stud.programa gavau vf, tai man vel reikes sumoket ta 120lt?

 Ir mane šitai domina.

 Taip, nutrauksit sutartį ir per naują turit susimokėti :)

 nereikia moketi is naujo, jei istoji i ta pacia istaiga. nesvarbu net kokia specialybe. Jei esi susimokejes jau, tai atiduoda sutarti, kvita kur mokejai banke ir atiduodi viska kitai specialybei. Cia yra mokestis uz stojima, o ne specialybe :)

 aa aciuks

Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:48:15 | Nuoroda
vitern rašė:

1 VU medicina vnf NL Konkurse nedalyvavote

 

esu pasirases vf sutarti (4 pageidavime), gal kas gali paaiskinti?

o vat kaip cia suprasti ta kad konkurse nedalyvavote ? nes pas mane visos vietos parasytos konkurse nedalyvavote

 

Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:48:58 | Nuoroda
marsule331 rašė:

lama bpo atrase kad tai tik laikini trukdziai

 tai kaip suprast? tai dar gali paimt? ar ce kas?

Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:49:45 | Nuoroda

Kas nerizikuoja,tas negeria šampano :D atsisakiau pirmam etape gauto kvietimo į vk įstaigų administravimą ir dabar pakliuvau į VU matematika ir matematikos taikymai:) je je je:D

  • Istorija / VBE 36
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 30
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 57
Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:51:12 | Nuoroda
vitern rašė:
marsule331 rašė:

lama bpo atrase kad tai tik laikini trukdziai

 tai kaip suprast? tai dar gali paimt? ar ce kas?

 abejoju ar paiims  jau... nesuprantu koki siais metais milziniski balai... visur

Žinutė parašyta: 2011-08-01 15:23:18 | Nuoroda

 gal kazkas meginote studijuoti Vilniaus kooperacijos kolegijoje?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-08-01 15:29:54 | Nuoroda
gintare52 rašė:

O ka reikia daryti jei jau pasirasiau sutarti  MRU finansu ekonomika vnf,bet dabar suzinojau, kad istojau i vf Vu ekonomika?Ar reikia is naujo sumoketi,visus dokumentus susitvarkyti,nuvaziuoti i MRU nutraukti sutarti ir tik tada vaziuoti i Vu pasirasyti?

 koks balas tavo? 

Žinutė parašyta: 2011-08-01 15:42:48 | Nuoroda

keista, i medicina buvo belikus viena vieta, o man diagramoje raso kad pakviesti 6 zmones. ar dar galima tiketis kad ir papildomo etapo metu atsiras nauju nemokamu vietu?

Žinutė parašyta: 2011-08-01 15:53:40 | Nuoroda
milkaa rašė:
Simonaitis rašė:

Gal kas į farmaciją LSMU bandė? nes pz, į vnf net vietą nepaėme su 15.66, nors pernai metais su 13.50 imdavo, beleka išvis :D

 Šiemet visur belekaip balai užkilo. Su aukštu balu turėsiu susimokėti už mokslą... Tobula. Na, tik kolegijos su visai prastai priima į nemokamas vietas. Okey, jei Lietuva nori, kad būtų dar daugiau emigrantų, tai taip ir bus. Susimokėsiu, o po to - emigruosiu. Prižadu. O visus įstojusius ir besidžiaugiančius - sveikinu. :)

 Deja , vu fizikos fakultete  vf LABAI smarkiai nukrito :P. nuo18.5 iki 17.2 :P. Tai nevirsur :/.

  • Fizika / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-08-01 15:59:35 | Nuoroda
Inigma rašė:

Kaip skaudu dabar man, nepaskaiciusi pries tai lamoj,nuejau pasirasyti sutarti VU ir paklausti ar imano,kad liks vietu,ten kur noriu,sako kiekvienais metais kitaip,bet pasirasom sutarti,kad issaugoti vieta ir sako tiesiog pazymek lamoj,kad dalyvausi 2 etape,pas mane visos vietos buvo vf,tai jeigu nebuciau pasirasius sutarties,buciau istojus ten,kur norejau per 2 etapa,jauciuosi apgauta :(

 tai nutrauk tą sutartį ir stok ten, kur gavai pakvietimą per antrą etapą!

  • Istorija / VBE 56
  • Lenkų kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-08-01 16:00:54 | Nuoroda

Na ką...o man antru etapu pavyko į VU KHF finansų informatiką vf įstot :) Tikiuosi ištempti ;D

Žinutė parašyta: 2011-08-01 16:04:06 | Nuoroda
Romaaa rašė:

Kas nerizikuoja,tas negeria šampano :D atsisakiau pirmam etape gauto kvietimo į vk įstaigų administravimą ir dabar pakliuvau į VU matematika ir matematikos taikymai:) je je je:D

 Ech... aš taip pat norėjau ten stoti, bet pasiraiau sutartį į finansus vf ir negalėjau dalyvaut antram etape nors ir būčiau laisvai įstojus į matematika ir jos taikymą VU... Beje laba sveikinu tave ten papuolus :)

  • Istorija / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 21
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 12
Žinutė parašyta: 2011-08-01 16:21:58 | Nuoroda

Ar 3 etape galima dalyvaut, jau esi pasirases sutarti 1 etape?  

Žinutė parašyta: 2011-08-01 16:27:47 | Nuoroda

Sveiki kas i VPU kuno kultura? :D

Žinutė parašyta: 2011-08-01 16:52:32 | Nuoroda
sLsLs rašė:
Inigma rašė:

Kaip skaudu dabar man, nepaskaiciusi pries tai lamoj,nuejau pasirasyti sutarti VU ir paklausti ar imano,kad liks vietu,ten kur noriu,sako kiekvienais metais kitaip,bet pasirasom sutarti,kad issaugoti vieta ir sako tiesiog pazymek lamoj,kad dalyvausi 2 etape,pas mane visos vietos buvo vf,tai jeigu nebuciau pasirasius sutarties,buciau istojus ten,kur norejau per 2 etapa,jauciuosi apgauta :(

 tai nutrauk tą sutartį ir stok ten, kur gavai pakvietimą per antrą etapą!

Tame ir esme,kad delto negavau jokio pasiulymo,parasyta,kad nedalyvavau 2 etape :(

 

Žinutė parašyta: 2011-08-01 16:59:45 | Nuoroda
sLsLs rašė:
Inigma rašė:

Kaip skaudu dabar man, nepaskaiciusi pries tai lamoj,nuejau pasirasyti sutarti VU ir paklausti ar imano,kad liks vietu,ten kur noriu,sako kiekvienais metais kitaip,bet pasirasom sutarti,kad issaugoti vieta ir sako tiesiog pazymek lamoj,kad dalyvausi 2 etape,pas mane visos vietos buvo vf,tai jeigu nebuciau pasirasius sutarties,buciau istojus ten,kur norejau per 2 etapa,jauciuosi apgauta :(

 tai nutrauk tą sutartį ir stok ten, kur gavai pakvietimą per antrą etapą!

 Tame ir esme,kad del tos pasirasytos sutarties negavau jokio pasiulymo,rase lzmoj,kad nedalyvavau 2 etape :(

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą