LSMU Veterinarinė medicina 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-03 21:02:49 | Nuoroda
Crystalica rašė:

  nuo kurio kurso renkiesi smulkiuju ar stambiuju gyvunu gydytoju nori but? nuo 3?

 As pasirinkau dar neistojes =)

O jeigu i tema, tai nera specializacijos. Mokaisi bendrai visus gyvunus. Minimalus nuokrypis tai tavo paties pasirinkti dalykai tokie kaip kinologija, pauksciu anatomija, melzimas ar kokie kiti)

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2012-06-03 21:06:15 | Nuoroda
B-Miracle rašė:
Crystalica rašė:

  nuo kurio kurso renkiesi smulkiuju ar stambiuju gyvunu gydytoju nori but? nuo 3?

 As pasirinkau dar neistojes =)

O jeigu i tema, tai nera specializacijos. Mokaisi bendrai visus gyvunus. Minimalus nuokrypis tai tavo paties pasirinkti dalykai tokie kaip kinologija, pauksciu anatomija, melzimas ar kokie kiti)

 melzimas :DDDDD as noreciau smulkiuju gyvunu gydytoja but, nes su stambiais ma nbutu labai sunku... paliksiu stambius vyriskai giminei :DDD 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-03 21:08:29 | Nuoroda
B-Miracle rašė:

 Vat man teko vienerius metus taip pasiblaskyt

 Kur buvai įstojęs?

Žinutė parašyta: 2012-06-03 21:09:17 | Nuoroda
devyniabalsė rašė:
 
Kur buvai įstojęs?

 Turizma

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-03 21:12:52 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 melzimas :DDDDD as noreciau smulkiuju gyvunu gydytoja but, nes su stambiais ma nbutu labai sunku... paliksiu stambius vyriskai giminei :DDD 

LSMU pernai metais turėjo atsirasti, atskira studijų programa, kinologija, visai įdomiai skamba, bet ten turbūt tų šuniukų jiems neduoda gydyti :-DD

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-03 21:14:43 | Nuoroda
B-Miracle rašė:

 Turizma

 Na dabar bent jau žinosi, kur vasarą geriau praleisti atostogas :-D

Žinutė parašyta: 2012-06-03 21:15:30 | Nuoroda
devyniabalsė rašė:
Crystalica rašė:

 melzimas :DDDDD as noreciau smulkiuju gyvunu gydytoja but, nes su stambiais ma nbutu labai sunku... paliksiu stambius vyriskai giminei :DDD 

LSMU pernai metais turėjo atsirasti, atskira studijų programa, kinologija, visai įdomiai skamba, bet ten turbūt tų šuniukų jiems neduoda gydyti :-DD

 kinologija, manau, cia tie, kur dresiruoja :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-03 21:18:06 | Nuoroda
Crystalica rašė:

 kinologija, manau, cia tie, kur dresiruoja :)

 O aš maniau, kad čia šunų veisimas :-D

Žinutė parašyta: 2012-06-03 21:20:16 | Nuoroda
devyniabalsė rašė:
Crystalica rašė:

 kinologija, manau, cia tie, kur dresiruoja :)

 O aš maniau, kad čia šunų veisimas :-D

 hmm gal :D vis tiek mane domintu tik gydytojos darbas :) 

Žinutė parašyta: 2012-06-04 13:17:28 | Nuoroda

Sveiki

Jėgelė, atsirado žmogus padedantis susivokti mūsų mintyse ;) Taigi, man taip pat neduoda ramybės vienas klausimas... Galvoju stot į VIKO ikiklinikinę veterinariją, tačiau labai daug galvoju ir apie studijas čia, tik gąsdina ilgi studijų metai ir kažkaip traukia Vilnius... Ką man daryt?  Prašau man pagelbėkit, kas nors... :)

Žinutė parašyta: 2012-06-04 13:52:31 | Nuoroda
Indriushka rašė:

Sveiki

Jėgelė, atsirado žmogus padedantis susivokti mūsų mintyse ;) Taigi, man taip pat neduoda ramybės vienas klausimas... Galvoju stot į VIKO ikiklinikinę veterinariją, tačiau labai daug galvoju ir apie studijas čia, tik gąsdina ilgi studijų metai ir kažkaip traukia Vilnius... Ką man daryt?  Prašau man pagelbėkit, kas nors... :)

 Turi pasirinkima - stoti i VIKO, baigti igyjus felcerio kvalifikaciaja ir buti "sesele". Islyginamuju studiju nera kaip ir galimybes gydyti gyvunus. Arba igyti gydytojo laipsni ir sekmingai dirbti kaip AB taip ir UAB firmose (klinikos, maisto saugos departamentas ir kt.)

Jeigu VIKO mokytis beveik nereikia (bent jau stengtis) tai akademijoje papluset reikes ir jau ne 3 metus, bet 5.5
 

Atlyginimo atzvilgu mazdaug  x5 

VIKO kuo geresnis - tai jog praktika gera ir jos daug

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2012-06-04 14:04:46 | Nuoroda

 Ir vėl pasimečiau... Pirmiausia reikėtų įstoti reikia į LSMU veterinariją... tačiau ar patemčiau... hmmm... būtų šaunu daugiau sužinot info apie studijas čia, tačiau net nežinau nuo ko pradėt klausinėt...

Žinutė parašyta: 2012-06-04 14:07:45 | Nuoroda
Indriushka rašė:

 Ir vėl pasimečiau... Pirmiausia reikėtų įstoti reikia į LSMU veterinariją... tačiau ar patemčiau... hmmm... būtų šaunu daugiau sužinot info apie studijas čia, tačiau net nežinau nuo ko pradėt klausinėt...

 dau idomaus galima rsti cia

lsmuni.lt/lt/stojantiems/lsmu-studiju-programos/

 

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2012-06-04 14:11:41 | Nuoroda

Jau šniukštinėju, labai ačiū

Žinutė parašyta: 2012-06-05 17:48:19 | Nuoroda

 O cia ne viena is tu specialybiu, i kuria stoja tie, kurie nesugeba i medicina istoti? Zinau, kad kaikurie tai tikrai taip daro...

Žinutė parašyta: 2012-06-05 18:11:02 | Nuoroda
Pride rašė:

 O cia ne viena is tu specialybiu, i kuria stoja tie, kurie nesugeba i medicina istoti? Zinau, kad kaikurie tai tikrai taip daro...

 Beveik taip ir yra 50% kas nori 50% kas neistoja i medicina

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-07 19:21:29 | Nuoroda
B-Miracle rašė:
devyniabalsė rašė:

 Labas:-) Ar tave čia univeras įdarbino reklamuoti veterinariją, kad esi taip pozityviai nusiteikęs?:-D O jei rimtai, gal gali papasakoti apie veterinarijos fakulteto bendrabučius: po kiek žmonių gyvena kambaryje, ar tualetai, dušai tvarkingi? Ir dar, kaip studentus suskirsto į grupes? Nes bent jau medicinoje tai pagal kažkokį anglų kalbos testą. Beje, kaip tą "Viktor" reiktų užbaigti? Viktoras ar Viktorija?;-D

 Is tikro as ne agituoju tiesiog zinau kad abiturientu studiju pasirinkimas dazniausiai buna "is lempos".

Apie bendrabucius. Siuo metu yra 3 bendrabuciai skirti VM GTF ir MS studentams. Taip pat viename is ju gyvena ir studentai medikai, bet ju minimaliai. Visuose bendrabuciuose yra daug laisvu vietu tad pergyventi tikrai nereikia. 

6 ir 7 bendrabuciai patys tvarkingiausi. Kambariai tvarkingi, langai plastikiniai dusai puikus. Skirtumas tarp ju yra tik vienas - budintys. 6 daug grieztesnis ir tai sudaro geras salygas mokytis. 

4 tai tusu barakas. Laisvai galima baliavot nakti, paprsyt kad kas nors pasiliktu nakvoti. Bet yra 2 minusai: visu pirma jis yra apgailetino stovio (kambariams reikia remonto, daznos problemos su karstu vandieniu) ir tai kad iki akademijos reikia pedint kokias 8 minutes

5 bendrabutis šeimu ir tenai papulti sunku, o pirmakursiam beveik neimanoma (tik jeigu per DIDELIUS kysius) Jis ypatingas tuo kad kambaryje savo dusas ir virtuve.

Kambariai skirstomi i tri, dvi ir vienviecius. Bloku sistema: dvivetis ir trivietis + tualetas ir kriaukle bendra. Del vietu - yra zmoniu kurie gyvena vieni trivieciuose yra ir pilnai uzimtu kambariu.

Suskyrstimas i grupes atsitiktinis ( tik dar ziurima kad vyruku butu grupese mazdaug polygiai.

P.S. vardas mano pilnas ir pabaigtas =)

 

 Sveiki, as dar norejau sugrizti prie bendrabuciu temos ir paklausti, koks tas DIDELIS kysis? Kadangi beprotiskai noriu studijuoti vet medicina, tai butu idomu suzinoti, nes noreciau gyventi butent tam "seimu" bendrabutyje, zinoma jei tai butu imanoma ir tas kysis realaus dydzio :DD

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-07 19:27:40 | Nuoroda

Dar vienas kalusimelis apie bendrabucius, kokios kainos ir ar reikia moketi kazkokius papildomus mokescius? :) 

Žinutė parašyta: 2012-06-08 13:52:59 | Nuoroda

Sveiki,

rašiau pirmu numeriu veterinarinę mediciną. Žiūrėsiu kaip su tais egzaminais pasiseks. Labai traukia mane veterinarinė medicina!

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2012-06-08 19:33:32 | Nuoroda
Pride rašė:

 O cia ne viena is tu specialybiu, i kuria stoja tie, kurie nesugeba i medicina istoti? Zinau, kad kaikurie tai tikrai taip daro...

 Čia stoja tie, kurie tikisi lengvai perstoti į mediciną.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą