Aplinkos apsaugos inžinerija 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-30 20:27:10 | Nuoroda

Sveiki, gal yra stojančių šiemet į šią specialybę? Jei taip, kur Jūsų manymu mokytis  VGTU ar KTU? :)   Ar iš viso geriau į kolegija ir tiesiog į aplinkos apsaugą?:)

Žinutė parašyta: 2012-07-01 19:31:01 | Nuoroda

Nejaugi aš čia viena planuoju stot? :DD

Žinutė parašyta: 2012-07-14 21:26:40 | Nuoroda

 Sveika. Ne tu viena nori studijuoti aplinkos apsaugos inzinerija. As renkuosi VGTU, bet stipriu argumentu kodel butent cia noriu mokytis neturiu, galbut todel, kad pati esu vilniete. O tu i VGTU ar KTU labiau linksti?

Žinutė parašyta: 2012-07-14 22:26:11 | Nuoroda

Šiaip, tai man nėra skirtumo koks miestas. :) Sako, kad vgtu yra geriau, tai ten labiau ir noriu, pas mane nr.1 :) koks tavo konkursinis?:))

Žinutė parašyta: 2012-07-15 11:18:39 | Nuoroda
zuikispuikis rašė:

Šiaip, tai man nėra skirtumo koks miestas. :) Sako, kad vgtu yra geriau, tai ten labiau ir noriu, pas mane nr.1 :) koks tavo konkursinis?:))

 o gal zinai kas ten geriau vgtu? ta prasme lengviau ar kaip? nes as pati igi irasiau sia profesja tik dar svarstau ar parasyt ja i pirma ar i antra vieta ;D

Žinutė parašyta: 2012-07-15 11:47:19 | Nuoroda
aagnea rašė:
zuikispuikis rašė:

Šiaip, tai man nėra skirtumo koks miestas. :) Sako, kad vgtu yra geriau, tai ten labiau ir noriu, pas mane nr.1 :) koks tavo konkursinis?:))

 o gal zinai kas ten geriau vgtu? ta prasme lengviau ar kaip? nes as pati igi irasiau sia profesja tik dar svarstau ar parasyt ja i pirma ar i antra vieta ;D

 vgtu mane traukia tuo, kad kiek esu girdėjus labai gerai išmoko.:) tiek kad sunku išsilaikyt tipo.

Žinutė parašyta: 2012-07-15 11:49:03 | Nuoroda
aagnea rašė:
zuikispuikis rašė:

Šiaip, tai man nėra skirtumo koks miestas. :) Sako, kad vgtu yra geriau, tai ten labiau ir noriu, pas mane nr.1 :) koks tavo konkursinis?:))

 o gal zinai kas ten geriau vgtu? ta prasme lengviau ar kaip? nes as pati igi irasiau sia profesja tik dar svarstau ar parasyt ja i pirma ar i antra vieta ;D

 Be to,  koks tavo konkursinis gavosi?:))

Žinutė parašyta: 2012-07-15 12:38:49 | Nuoroda

sunku issilaikyt?

mano gavosi 18.5 o tavo koks? beje gal zinai koks pernai buvo auksciausias balas ten stojant? nes niekur nerandu..

Žinutė parašyta: 2012-07-15 12:54:32 | Nuoroda

Taip, kiek girdėjau sunku. :) ojei,  tavo koks didelis.. :D kadangi as prastai egzus issilaikiau, tai mano 12,48.. :(( O koks didžiausias buvo tai nežinau žinok.. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-15 16:50:40 | Nuoroda

tai zinai visur sakyciau sunku issilaikyt, juk nebus visur laaabai jau lengva ;) mane sitoj specialybei labiausiai gasdina tai, kad reikia fizika mokintis, o man su ja labai sunkiai sekasi

tai gal istosi ir su tokiu balu :)

Žinutė parašyta: 2012-07-15 17:53:10 | Nuoroda

Aš labai tikiuosi, kad įstosiu... :) bet iš tikrųjų vis mažėja mano viltis čia įstot. :/ Vat, man irgi su fizika ne pyragai.. :D tai neįsivaizduoju kaip ten man būtų, jaučiu šakės. :DD

Žinutė parašyta: 2012-07-15 18:45:30 | Nuoroda

tai gal istosi, tik butinai turi rasyt i pirma vieta ir tiketis, kad i cia stojanciuju bus mazai, ko as labai tikiuosi ;DD

joo ta fizika nelabai ikandama ;D bet kiek as girdejau tai ja mokintis reikia tik pirmus metus, ar pirmus du..

Žinutė parašyta: 2012-07-15 23:56:36 | Nuoroda

Tai aš to ir tikiuosi, kad mažai stojančių bus. :)  nes LABAI noriu čia įstot. :)) Kad ir kur beįstotume tikiuosi, kad bus su fizika kaip tu sakai, metai ar du. :) vis geriau nei visus 4 ją kalt. :DD

Žinutė parašyta: 2012-07-16 11:28:21 | Nuoroda

ooo taip :D

Žinutė parašyta: 2012-07-16 13:39:48 | Nuoroda

Greičiau ta savaitė praeitų  ir žinotume kas ir kaip. :D atsibodo laukt.;D

Žinutė parašyta: 2012-07-16 18:51:23 | Nuoroda

 Mano 18,94 balas. As fizikos nesimokiau paskutinius 2 metus, taciau visi drasina ir sako, kad teks pasimokyt, bet istvert imanoma, juolab yra islyginamosios paskaitos tiems, kurie nori pasigilint fizikos zinias. Kaip daugumoj specialybiu, sako, kad pirmus 2 metus reikia istempt, nes po to idomumai prasideda, specializuotos paskaitos ir t.t.

Pernai auksciausias balas buvo apie 18,7-18,8, kiek pamenu. Bet juk neaisku kaip siemet bus, vis kinta tos ribos. Tikiuosi, paneles, mums pasiseks ir visos tapsi kolegemis :)

Žinutė parašyta: 2012-07-16 20:14:24 | Nuoroda

Būtų labai šaunu! :)

Žinutė parašyta: 2012-07-16 23:24:25 | Nuoroda

 O kokius egzaminus laiket? Tik lietuviu, matematika, chemija ar dar koki? Nes as tik situos tris, tai suku galva, ka dar ir kokia i tvarka i sarasa surasyt, jei netycia nepakliuciau i aplinkosaugos inzinerija...:)

Žinutė parašyta: 2012-07-17 00:41:10 | Nuoroda

Aš laikiau matematiką, lietuvių, chemija, biologiją ir anglų. Esu ten žemesniuose nr surašius ir kineziterapiją ir šiaip visokių kitų prof. :) Su tokiu balu tikrai įstosi tu.:)

Žinutė parašyta: 2012-07-17 18:14:45 | Nuoroda

 Sveikos paneles,nuo siu metu rusejo busiu sios specialybes antrakurse :) ir zinau kiek kyla klausimu kaip stoji :) tai jai klausimu turesit ar seip ka noresit suzinoti ir galesiu padet tikrai padesiu kuo galesiu :) rasykit i pm:)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą