Aplinkos apsaugos inžinerija 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-17 20:04:28 | Nuoroda

labas, papasakok mums kaip ten su ta fizika. :D manyčiau, visoms įdomu, ir sugaištum mažiau laiko parašydama čia, nei kiekvienai atskirai. ;) beje, kur mokais? vgtu ar ktu?:))

Žinutė parašyta: 2012-07-17 22:53:19 | Nuoroda
zuikispuikis rašė:

labas, papasakok mums kaip ten su ta fizika. :D manyčiau, visoms įdomu, ir sugaištum mažiau laiko parašydama čia, nei kiekvienai atskirai. ;) beje, kur mokais? vgtu ar ktu?:))

 Studijuoju VGTU.Fizika,kiek maciau tvarkarascius ,busimiems aplinkosaugininkams destys bogdanovicius jis man irgi deste siemet.nu grieztas destytojas jis ,pas ji butinai turi lankyt paskaitas ir pratybas( i tai per egza jis atsizvelgia) seip nereikia jam nusikalst nes jis i tai irgi atsizvelgia.Galiu nuramyt tai ,kad jis panom atlaidesnis jeigu jos jam nenusikalto.as pavyzdziui mokykloi fizikos neturejau ir jos neikiek nesupratau ,lankiau pas ji islyginamaspaskaitas,paskaitas,pratybas,pakaliau biski teorija pries egza ir egzo turejau 8. 

Žinutė parašyta: 2012-07-18 09:12:21 | Nuoroda

Hm.. :) Man tai ta fizika  ''žalias miškas'' , nieko nesupratau  besimokydama 7-10 klasei, tikiuosi bent jau įstosiu bus lengviau. :) o kokia (-oks) kita(s) dėstytoja(s) , nežinai?:)

Žinutė parašyta: 2012-07-18 09:52:01 | Nuoroda

 nu ka zinau zinok ji sunkesne negu mokykline ta fizika cia bet egze sis destytojas duoda 3 klausimus ir leidzia 3 minutes ar 5 zvilgtelt i knyga ir prisimint apie ka tema,+ iki 3 balu tu nesiesi kaupiamaji bala( jis renkamas uz labaratorinius darbus ir kolius),kitas destytojas fizikos?manau bus vienas destytojas fizikos jis.

Žinutė parašyta: 2012-07-18 12:27:14 | Nuoroda

o kiek laiko reikia ta fizika mokintis? metus, du ar visus keturis metus? ;D 

Žinutė parašyta: 2012-07-18 15:05:07 | Nuoroda
aagnea rašė:

o kiek laiko reikia ta fizika mokintis? metus, du ar visus keturis metus? ;D 

 metus.

Žinutė parašyta: 2012-07-20 12:34:41 | Nuoroda

Be to, gal žinai kaip bendrabutis?:) Nes man teks jame gyventi, jei įstosiu čia, kadangi esu ne vilniete. :))

Žinutė parašyta: 2012-07-25 23:38:15 | Nuoroda
zuikispuikis rašė:

Be to, gal žinai kaip bendrabutis?:) Nes man teks jame gyventi, jei įstosiu čia, kadangi esu ne vilniete. :))

Apie ji nezinau nieko zinok ,as buta nuomuoju...seip dabar nauja kazkokia imone paeme juos tai ten daug nesamoniu buna kiek girdejau .seip bendrabuciai yra dvejose vietose kamciatka viena vadina tai ji labai arti univero,o kitoi vietoi yra New`yourkeris tai ten toliau,bet netiek kad labai jau toli  nuo univero .

Žinutė parašyta: 2012-07-26 00:45:05 | Nuoroda

Aišku, ačiū. :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą