Prašymo pildymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-10 19:04:59 | Nuoroda

aš pasimečiau! Skaičiau tą aprašą, visą priėmimo tvarką... ir iškilo toks klausimas: kai užpildai prašymą, tai jį reikia kažkur siųst, ar reikia laukti tos liepos 19d. ir tada siųst. Ar iš viso nereikia to prašymo siųst... tiesiog užpildai ir lauki tos liepos 19d 15h?

Žinutė parašyta: 2010-06-10 22:50:04 | Nuoroda

Užpildai ir lauki, niekur siųsti nereikia. Kas tave privertė pasimesti?

Žinutė parašyta: 2010-06-11 11:56:59 | Nuoroda

 nu sugebėjau pasimest ir susipainiot, bet dabar visks aišku :D
ačiū, kad informavai. 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 00:07:07 | Nuoroda

sveiki, uzpildzius prasyma ji dar galima redaguoti po to?

Žinutė parašyta: 2010-06-14 00:33:56 | Nuoroda
mazyle91 rašė:

sveiki, uzpildzius prasyma ji dar galima redaguoti po to?

 Iki liepos 19 d. 15h atrodo

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2010-06-14 11:42:36 | Nuoroda

gal galit paaiskinti,ar butina internetu pildyti stojimus?man dauguma jau esamu studentu sako kad geriau pildyciau mandatinej komisijoj...

Žinutė parašyta: 2010-06-14 12:53:00 | Nuoroda
ffainafaina rašė:

gal galit paaiskinti,ar butina internetu pildyti stojimus?man dauguma jau esamu studentu sako kad geriau pildyciau mandatinej komisijoj...

 Esamieji studentai turbūt nėra susipažinę su šių metų stojimo tvarka. Prašymus galima pildyti TIK internetu.

Žinutė parašyta: 2010-06-14 13:33:29 | Nuoroda

Ziurekite, o yra point'as pildyti du kartus NL studijas kaip parodyta paveikslelyje ar uztenka tik pazymeti viena karta NL (jei as tik noriu stoti i NL)?

Žinutė parašyta: 2010-06-14 13:51:23 | Nuoroda
Apt18 rašė:

Ziurekite, o yra point'as pildyti du kartus NL studijas kaip parodyta paveikslelyje ar uztenka tik pazymeti viena karta NL (jei as tik noriu stoti i NL)?

 

 

 Užtenka nurodyti vieną prioritetą, jei nori stoti tik į NL. Antru prioritetu vėl nurodžius NL niekas nepasikeis.

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:11:44 | Nuoroda

o jei mano studijos tik NL ir pasirinkus automatiškai meta, bet be pasirinktų prioritetų, tai man vis tiek pirmą reikia NL įvest dar?

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 87
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:55:00 | Nuoroda

sveiki,ne i tema,koks LIETUVOS pasto kodas?

Žinutė parašyta: 2010-06-14 16:16:39 | Nuoroda

:DDDD

Kiekviena gatvė turi savo pašto kodą. Jei paklausi, kaip jį sužinoti, tai aš žodžiu totaliai apsiverksiu ir nebesilankysiu šiuose forumuose.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:18:02 | Nuoroda
lintu13 rašė:

:DDDD

Kiekviena gatvė turi savo pašto kodą. Jei paklausi, kaip jį sužinoti, tai aš žodžiu totaliai apsiverksiu ir nebesilankysiu šiuose forumuose.

 tai žinau,kad turi,ir žinbau,kaip sužinot,bet aš galvojau,kad yta lt atskiras,ir atskiras gyvenvietės, na whatever,rasysiu ta pati visur viena t.y savo gyvenvietės;DDD

Žinutė parašyta: 2010-06-15 13:21:14 | Nuoroda
ignas90 rašė:
Apt18 rašė:

Ziurekite, o yra point'as pildyti du kartus NL studijas kaip parodyta paveikslelyje ar uztenka tik pazymeti viena karta NL (jei as tik noriu stoti i NL)?

 

 

 Užtenka nurodyti vieną prioritetą, jei nori stoti tik į NL. Antru prioritetu vėl nurodžius NL niekas nepasikeis.

 Ka reiskia tas NL?

Žinutė parašyta: 2010-06-15 13:48:11 | Nuoroda

Ar reikia ką nors žymėti "Užsienio kalba būsimų studijų metu" ?

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-06-15 13:56:48 | Nuoroda

kokia užsienio  kalba nori mokytis

Žinutė parašyta: 2010-06-15 14:25:51 | Nuoroda
PinkPink rašė:
ignas90 rašė:
Apt18 rašė:

Ziurekite, o yra point'as pildyti du kartus NL studijas kaip parodyta paveikslelyje ar uztenka tik pazymeti viena karta NL (jei as tik noriu stoti i NL)?

 

 

 Užtenka nurodyti vieną prioritetą, jei nori stoti tik į NL. Antru prioritetu vėl nurodžius NL niekas nepasikeis.

 Ka reiskia tas NL?

 Nuolatinės studijos. Aš žodžiu šokiruota  jūsų daugumos 'domėjimųsi' ir 'žiniomis' apie šių metų stojimus. Darote ir nežinote ką. Baisu pagalvoti, kokių pirmakursių prisirinks šiais metais

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-16 00:18:32 | Nuoroda
lintu13 rašė:
PinkPink rašė:
ignas90 rašė:
Apt18 rašė:

Ziurekite, o yra point'as pildyti du kartus NL studijas kaip parodyta paveikslelyje ar uztenka tik pazymeti viena karta NL (jei as tik noriu stoti i NL)?

 

 

 Užtenka nurodyti vieną prioritetą, jei nori stoti tik į NL. Antru prioritetu vėl nurodžius NL niekas nepasikeis.

 Ka reiskia tas NL?

 Nuolatinės studijos. Aš žodžiu šokiruota  jūsų daugumos 'domėjimųsi' ir 'žiniomis' apie šių metų stojimus. Darote ir nežinote ką. Baisu pagalvoti, kokių pirmakursių prisirinks šiais metais

 O gal klausia, bes bijo klaidų privelt ?

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2010-06-16 01:58:27 | Nuoroda

Ne nū taip, visi mes bijome, bet kai  pvz nl pažymėtas žvaigždute ir belieka tik akis mestelti šiek tiek žemiau, kur parašytas paaiškinimas, o ne klausti tokio dalyko, nežinau kaip tau, bet man tai kvaila ir tiek. Aišku, galiu neskaityti temos, bet aš skaitau, nes tikrai domiuosi šiais stojimais ir yra žmonių, kurie tikrai tą daro. O yra tokių, kurie absoliučiai tingi daryti kažką , o ypač mąstyti, blemba, juk kam to reikia, ane? Ir šiaip, absoliučiai viskas, nū absoliučiai absoliučiai viskas yra parašyta taisyklėse lama bpo tinklapyje, tiesiog žmogau nueik ir paskaityk , o ne lauk, kad už tave tai padarys kiti. Gal aš ir perdedu, bet čia yra temos flūdinimas ir ateis žmogus su rimta problema ir bandys jos ieškoti atsakymose ir tai nebus įmanoma padaryti per tokius idiotiškus klausimus. Ir nežinau, gal čia tik man vienai taip atrodo, bet žmogus, kuris baigė mokyklą ir išsilaikė brandos egzaminus ir kuriam liko mėnuo iki stojimų į universitetus, turi žinoti, ką reiškia nuolatinės studijos, tau taip neatrodo? Arba bent jau jei nežino, tai išmoksta susižinoti?

Sori chebra, tiesiog kažkaip man keista, kad taip neatsakingai žiūrite į tokius dalykus. Fsio, nebesikišu.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-16 16:30:25 | Nuoroda

Gal kas nors iš vidurinę 2009 m. ar anksčiau baigusių jau buvo priduoti dokumentus? Jei taip tada norėčiau paklausti ar pridavus dokumentus dar galima keisti prašymo tvarką.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą