Prašymo pildymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-16 21:47:10 | Nuoroda

JOa, buvau. Aišku gali, juk jokio skirtumo ;}

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-16 23:42:20 | Nuoroda
lintu13 rašė:

JOa, buvau. Aišku gali, juk jokio skirtumo ;}

 Kiek užtruko visas procesas? :]

Žinutė parašyta: 2010-06-17 01:16:28 | Nuoroda

Am, minutę :D Niekam žodžiu nebuvau įdomi.

O jei rimtai, bent jau mru komisija (ypač tas bičas, atsakingas už 'senesnius būsimus studentus') atrodė taip, kad jam ant visko nusišikt. Prieini, pasisveikini, jis tau linkteli, tu pasimeti, jis patikrina tavo lama bpo prašymą, tu nusišypsai, jis liepa nueiti ana ten pasidaryti atestato ir paso kopijos, tu nueini, graži mergaitė tau padaro tas kopijas, tu grįžti su kopijom, paduodi ir lyg kažko dar norėtųsi, tada pagauni to bičo žvilgsnį, sakantį ' nū, ko dar reikia', dar sykį pasimeti ir va toks pasimetęs ir kvailai besišypsantis išeini. Minutė, atsakau

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-17 12:33:13 | Nuoroda

Noriu pasitikslinti :). Pildant laukeli „Kita informacija“, tereikia nurodyti uzsienio kalba ir viskas? Kam ten palikta vietos darbo sutartis D: Nesuprantu...

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-06-17 12:34:20 | Nuoroda
Sventas rašė:

Noriu pasitikslinti :). Pildant laukeli „Kita informacija“, tereikia nurodyti uzsienio kalba ir viskas? Kam ten palikta vietos darbo sutartis D: Nesuprantu...

 Ups darbo stazas* :D

  • Biologija / VBE 89
  • Chemija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-06-17 13:06:02 | Nuoroda
Sventas rašė:
Sventas rašė:

Noriu pasitikslinti :). Pildant laukeli „Kita informacija“, tereikia nurodyti uzsienio kalba ir viskas? Kam ten palikta vietos darbo sutartis D: Nesuprantu...

 Ups darbo stazas* :D

 Na jei tu dirbi, tai nurodyti, kiek laiko.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-17 17:36:58 | Nuoroda

 

Ne nū taip, visi mes bijome, bet kai pvz nl pažymėtas žvaigždute ir belieka tik akis mestelti šiek tiek žemiau, kur parašytas paaiškinimas, o ne klausti tokio dalyko, nežinau kaip tau, bet man tai kvaila ir tiek. Aišku, galiu neskaityti temos, bet aš skaitau, nes tikrai domiuosi šiais stojimais ir yra žmonių, kurie tikrai tą daro. O yra tokių, kurie absoliučiai tingi daryti kažką , o ypač mąstyti, blemba, juk kam to reikia, ane? Ir šiaip, absoliučiai viskas, nū absoliučiai absoliučiai viskas yra parašyta taisyklėse lama bpo tinklapyje, tiesiog žmogau nueik ir paskaityk , o ne lauk, kad už tave tai padarys kiti. Gal aš ir perdedu, bet čia yra temos flūdinimas ir ateis žmogus su rimta problema ir bandys jos ieškoti atsakymose ir tai nebus įmanoma padaryti per tokius idiotiškus klausimus. Ir nežinau, gal čia tik man vienai taip atrodo, bet žmogus, kuris baigė mokyklą ir išsilaikė brandos egzaminus ir kuriam liko mėnuo iki stojimų į universitetus, turi žinoti, ką reiškia nuolatinės studijos, tau taip neatrodo? Arba bent jau jei nežino, tai išmoksta susižinoti?

Sori chebra, tiesiog kažkaip man keista, kad taip neatsakingai žiūrite į tokius dalykus. Fsio, nebesikišu.
 

gerai pasakyta (y)

pati irgi norejau parasyt, kad abiturientai patingi pasiskaityt stojimo taisykles visas ir paskui klausia tokiu klausimu, kad Dieve padek..:D

Žinutė parašyta: 2010-06-17 18:10:43 | Nuoroda

Audine, pritariu tau viskuo ką pasakei :) gerai, kad bent kažkas tai pasakė.

  • Istorija / VBE 63
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-06-17 19:34:10 | Nuoroda

citavau as, cia lintu13 parasius, as ir jei pritariu 100% :DDD

Žinutė parašyta: 2010-06-17 23:12:47 | Nuoroda

Sveiki :) Norėjau pklausti dėl to pildymo. Aš esu baigusi Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklą ir norėčiau sužinoti, kaip (ar aplamai) aš galėčiau įterpti diplomą į savo prašymą? Nes nerandu tarp tų visų papildomų išsilavinimų ir panašiai tokios nuorodos... Gal kas tokioje pat, ar panašioje situacijoje esat ir galėtumėt kažką patarti?? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-18 07:12:39 | Nuoroda

Tai gal dėl to, kad ta jaunųjų matematikų mokykla neturės jokios įtakos balui.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-06-18 10:39:26 | Nuoroda

parasyk lamabpo, ir paklausk.

Žinutė parašyta: 2010-06-18 11:37:42 | Nuoroda

O cia klausiau per radija ir kazka ten kalbejo,kad dauguma blogai uzpilde, tik nemapamnu ka ten su tais rasmenimis sake.. galima ar negalima rasyti varda ar gatve su raidemis „ąčęėįšųūž" ?

Žinutė parašyta: 2010-06-18 12:38:19 | Nuoroda

 Sveiki. Ką rašėt prie Gyvenvietė(paštas) ? Draugas sakė, kad nieko čia nereikia rašyti, tas laukelis skirtas kaime gyvenantiems žmonėms.. 

Žinutė parašyta: 2010-06-18 17:20:18 | Nuoroda

būtina rašyt lietuviškom raidėm! dėl to pašto..tai turbut nebutina.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 20:25:49 | Nuoroda

Lamabpo duomenis pateikiau stodamas 2009, tačiau po pirmo semestro išėjau. Ar dabar stodamas vėl turiu pristatyt dokumentus ar jie bus paimti iš duomenų bazės kaip ir baigusių 2010?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 55
  • Matematika / VBE 67
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-06-19 20:40:37 | Nuoroda

gal nevisai i tema bet labai skubei reikia, gal zinot kas ar neatvykus i vda savarankisku darbu perziura prileis prie stojamuju egzaminu, nes prasyma esu pateikusi, bet del atitinkamu priezasciu negalejau dalyvauti savarankisku darbu perziuroje... visur raso kad be to nebus galima dalyvauti stojamuosiuose nes reikia gauti rekomendacija, bet kai anksciau buvau konsultacijose, sake kad galbut prileis visvien, tai dabar nezinau prileis ar ne, gal kas tikslei zinot? nes stojamieji pirmadieni, o niekaip negaliu susisiekti ten su kuo reikia=D

Žinutė parašyta: 2010-06-19 21:04:06 | Nuoroda

Kur galima pažiureti kokios šiemet studijos paklausios ?į kokią mokymo įstaigą daugiausia stojančiu ?

Žinutė parašyta: 2010-06-19 21:14:02 | Nuoroda

VISUS ATSAKYMUS RASITE LAMA BPO TINKLAPYJE. NEPATINGĖKITE PAJUDINTI SAVO SMEGENŲ LĄSTELIŲ IR PASIEIŠKOKITE PATYS ARBA BENT JAU TEMĄ PRAVERSKITE, O NE KLAUSINĖKITE TO PATIES. BLEMBA, KIEK GALIMA KARTOTI

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-19 21:31:56 | Nuoroda
medus rašė:

Kur galima pažiureti kokios šiemet studijos paklausios ?į kokią mokymo įstaigą daugiausia stojančiu ?

 bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html  - Studiju programu grupiu pasirenkamumas

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą