Vartotojo Girtas Moskitas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 22:43:09 | Nuoroda
Labirinte reikėjo rasti įėjimą ir išėjimą. Tie ženkliukai, kur o------o reiškė, kad kai pro juos praeini, kiti ženkliukai ( pavadinčiau juos durimis) pasisuka ketvirčiu rato pagal laikrodžio rodyklę. Taip vieni keliai atsiveria, kiti užsiveria. Šiaip tai labai įdomi užduotis, tik tiek, kad laiko maža. Norėtųsi kada nors paspręsti ramiai kažką panašaus.
Žinutė parašyta: 2008-07-08 22:44:10 | Nuoroda
jabadabadu, ačiū už palaikymą
Žinutė parašyta: 2008-07-08 22:45:34 | Nuoroda
Taip, gali išeit per bet kurį išėjimą. Negalima buvo išeit tik per įėjimus.
Žinutė parašyta: 2008-07-08 22:47:45 | Nuoroda
Man irgi patiko. Būtų išvis smagu, jeigu nuo to nepriklausytų mano ateitis
Žinutė parašyta: 2008-07-08 22:50:06 | Nuoroda
3-4 nepadaryti uždaviniai yra labai gerai, turėtum praeit tikrai. Aš maždaug po 6 nepadariau kiekvienoj loginėj/matematinėj. Bet dar gali būti, kad padariau klaidų. O labirintus tai irgi tik 8 padariau.
Žinutė parašyta: 2008-07-08 22:50:50 | Nuoroda
Nx, aš iki paskutinio nedaėjau net...
Žinutė parašyta: 2008-07-08 22:56:25 | Nuoroda
jabadabadu, manau kad nestotumėm, jeigu žiauriai nepatiktų Aš tai jeigu šiais metais neįstosiu, tai kitais ir dar kitais metais bandysiu. Na, o jeigu ir per tiek stojimų neišeis įstot, tai nežinau...Būsiu lietuvių kalbos mokytojas
Žinutė parašyta: 2008-07-08 22:57:39 | Nuoroda
Man irgi buvo keista, kad beveik vien lietuviai, bet Jkis postas viską paaiškina
Žinutė parašyta: 2008-07-08 23:00:42 | Nuoroda
Estų buvo, bet nedaug labai, rusių tik keletą mačiau
Žinutė parašyta: 2008-07-08 23:01:41 | Nuoroda
Šiaip kiek teko šnekėt su įstojusiais, tai sakė, kad įstoję lietuviai ten varo žymiai kiečiau už latvius ir estus
Žinutė parašyta: 2008-07-08 23:08:07 | Nuoroda
Galėtų ir daugiau priimt, nes tikrai stoja nemažai gabių ir perspektyvių žmonių. Iš latvių, manau kad internetu užsiregistruoja daug kas, nes universitetas yra vietoje, o iš Lietuvos registruojasi ir į testus vyksta tik tie žmonės, kurie yra rimtai pasiryžę ten studijuoti. Kitaip tariant, iš Lietuvos gal rimtesnė liaudis susirenka
Žinutė parašyta: 2008-07-08 23:10:41 | Nuoroda
Kaip tai negalima buvo rašyt užduoty su paveiksliukais?????
Žinutė parašyta: 2008-07-08 23:14:28 | Nuoroda
Nu taigi nesąmonė visiška būtų, negi ant tiek taupo? Jeigu ir naudoja tas pačias užduotis, tai kompe viską turi.
Žinutė parašyta: 2008-07-08 23:17:22 | Nuoroda
Vsio, varau miegot, o tai dar išgirsiu apie padarytas durnas klaidas ir išvis nemiegosiu Labos visiems
Žinutė parašyta: 2008-07-09 11:39:32 | Nuoroda
jlz, įtariu, kad buvom vienoj klasėj Pas mane irgi buvo dėstytojas baltais marškiniais, o klasė man rodos buvo W32
Žinutė parašyta: 2008-07-09 14:34:46 | Nuoroda
Sakau, su tokiu mokytis tai kirvis būtų
Žinutė parašyta: 2008-07-09 15:00:54 | Nuoroda
Sorry, bet nesąmonė. ISM pasauliniame verslo mokyklų reitinge gavo 4 palmės šakeles iš 5, kai tuo tarpu tavo VU jame taip pat nebuvo įtrauktas, taip pat turi CEEMAN akreditaciją, ko berods neturi nei vienas Lietuvos universitetas. ISM suteikia šansą įstoti visiems, bet ne visi sugeba išsilaikyti. Kontingentas gal ir silpnesnis, tačiau VU iš stipraus kontingento nieko neišspaudžia - patys studentai neretai teigia, kad mokosi tik prieš sesiją, tai apie kokį mokslą pilnu frontu galime šnekėti? VU - sausi teoretikai. ISM yra modernus universitetas su kitokias algas gaunančiais dėstytojais, dėl ko jų motyvaciją tik didesnė už VU senukų. Kas dėl studentų motyvacijos ir kartelės nuleidimo, tai tavo nuomonė yra visiškai nepagrįsta. Vos ne pusė kurso po pusmečio krenta, kur čia matai nuleistą kartelę? Stoja menkų gabumų ir motyvacijos žmonės? Pasidomėk su kokiais balais pirmais numeriais ten sustoja. Aš pvz. stosiu į ISM, jeigu nepavyks įstot į SSE. Mano balai - anglų 94, matieka 97, istorija ir lietuvių 100. Aš menkų gabumų ir nemotyvuotas? Tai stojantieji į VU yra nemotyvuoti, prisiklausę daug "gerų" atsiliepimų apie lengvą mokslą ir tariamą VU prestižą, kuris, jeigu VU nesiims kokių nors priemonių, galų gale visai nusmuks.
Žinutė parašyta: 2008-07-09 18:10:36 | Nuoroda
Rasheed - tai, ką aš sakau, nėra paremta internetinių forumų lankytojų pasisakymais. Būtent, teko nemažai bendrauti su pažįstamais tiek it ISM, tiek iš VU. Tokia tad ir nuomonė susidarė. Be to, internete taip pat teko skaityt nemažai tų pačių studentų nuomonių, kurių esmė panaši - nemažai yra nusivylę studijomis. Forever_Raver - parodyk man konkrečiai tokį skelbimą, duok nuorodą į internetinį puslapį, nes aš asmeniškai ieškojau tokių skelbimų, bet surasti nepavyko. Turiu konkretų pavyzdį, kaip vertinami ISM absolventai: pas mano tėtį į darbą buvo nesenai priimti pora ISM studentų, prieš metus baigusių bakalaurą, vienas iš jų į finansų direktoriaus vietą. Įmonė savo srityje viena didžiausių Pabaltyje. Dėl VU baigusiųjų kontingento. O kada tie žymieji verslo ir ekonomikos atstovai baigė universitetą? Manau, ne prieš 5 metus. Kai jie baiginėjo, situacija gal kiek buvo kitokia. Kita vertus, motyvuotam žmogui bet kokiame universitete pavyks kažko išmokti. Dar dėl visų didžiųjų verslininkų: yra ir tokių, kurie išvis pradėjo ir ant kojų pastatė savo verslą, baigę šaldymo įrengimus ( vėlgi, turiu konkrečių pavyzdžių, ne iš oro šneku) ir tik po to baigė, tarkim, verslo vadybą. Bet baiginėjo vien dėl diplomo, kažkokių žinių tai jiems nedavė. Bet jie baigė VU. Va tau ir kontingentas - su diplomu ir žiniomis, įgautomis kažkur kitur. Žinoma, negalima visko suabsoliutinti, yra įvairių atvejų, bet tokių kaip šis egzistuoja tikrai nemažai. Sakai ISM bakalaurą baigia tik mažiau negu šeštadalis? Puiku, reiškias ne kiekvienas durnelis gali pabaigti. Dėl pažibos. Visų pirma, tikiuosi kad neteks stot į ISM, nes taikau daug daug aukščiau. Bet vis dėlto, jeigu nepavyktų, eisiu mokytis ten ir būsiu, tavo žodžiais tariant, "pažiba tarp žmonių, kurie matematikos mokyklinį perlaikinėjo", nes tarp tokio kontingento lengviau iškilti ir būti pastebimam dėstytojų, kurie, manau, gali duoti neblogų rekomendacijų.
Žinutė parašyta: 2008-07-09 18:15:16 | Nuoroda
Aš tai visaip, kai kuriuos spėjau, kai kuriuos palikau tuščius.
Žinutė parašyta: 2008-07-09 18:51:17 | Nuoroda
Nu taip, pavyzdžių daug kur galima rasti, be to, kas liečia darbo paiešką, tai daug ką lemia ir asmeninės savybės, o jeigu jų neturi, tai jau joks diplomas nepadės. Dėl vieno sutinkam - studijuot praktiškai visur galima, jeigu nori mokytis ir išmokt. Ir malonu, kai vyksta normali, argumentuota diskusija