Vartotojo Girtas Moskitas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-09 20:59:53 | Nuoroda
Na taip, bent jau pas mus buvo ne viena laisva vieta. O iš dokumentų man rodos į pokalbį reikia vežtis tai tik pasą ir atestato kopiją. Nors nesu tikras.
Žinutė parašyta: 2008-07-10 01:55:36 | Nuoroda
Aš tada gal patylėsiu apie savo "pasiekimus", nes biški gėda
Žinutė parašyta: 2008-07-10 17:16:36 | Nuoroda
Hey hey hey, sveikinimai praėjusiems Aš irgi praėjau
Žinutė parašyta: 2008-07-10 17:30:32 | Nuoroda
Sakei, sakei O aš niekšas parazitas netikėjau Kaip ruošitės pokalbiui? Aš tai varysiu pas kažką, kas specialiai ruošia, tėtis ten atrado kažkokį tai žmogų
Žinutė parašyta: 2008-07-10 18:00:40 | Nuoroda
Aš irgi ketvirtadienį, 10 45
Žinutė parašyta: 2008-07-10 18:07:53 | Nuoroda
Taigi ne visi kiaurą dieną sėdi čia
Žinutė parašyta: 2008-07-10 18:18:29 | Nuoroda
Aš irgi prisiskaitęs čia maniau, kad lievai padariau Bet pasirodo kad ne taip jau ir blogai ten viskas buvo O tai pokalbis trunka 15 minučių?
Žinutė parašyta: 2008-07-10 18:39:03 | Nuoroda
Nežinau, mano pavardė Šarūnas, o pokalbis iš ryto, tai nemanau, kad pagal abėcėlę skirstė čia. Kažkokia tai random tvarka ir viskas. O iš kur esate?
Žinutė parašyta: 2008-07-10 18:58:32 | Nuoroda
Aš Karolis, provincialas iš Ukmergės. Vsio, varau prisigert iš to džiaugsmo kur nors, px kad sergu
Žinutė parašyta: 2008-07-11 11:38:32 | Nuoroda
Jeigu neįstosiu šiemet, tai taip ir darysiu - metams į ekonomiką ir politiką stosiu, kad anglų praktikos gaučiau. Šiaip tai aš manau kad verta į Rygą trenktis, nes tokio lygio studijų Lietuvoje paprasčiausiai nerasi. O ir baigus bakalaurą, magistro tikrai kuriam laikui nereikės...
Žinutė parašyta: 2008-07-12 09:07:27 | Nuoroda
9 valanda ryto, o Moskitas dar tooookssss girtas... Jomajo, šiandien išleistuvės, man reiks kalbą sakyt, o aš visas užkimęs ir užtinęs. Gal bent jau pamiegosiu. Zjb. Salamaleikum. Laisvė Nigerijai \m/
Žinutė parašyta: 2008-07-17 21:02:50 | Nuoroda
Man tas pats. Streso nejaučiau, nesijaudinau, tačiau, man rodos, suabejojo mano motyvacija ( vat ko ko, o šito tikrai nesitikėjau) ir tuo, kad per sunku gali būti mokytis, nes pratęs visada visur pirmauti, o čia greičiausiai pirmas nebūčiau. Nežinau, kad ir kaip stengiausi, nesimatė, kad labai tikėtų mano noru mokytis ekonomikos. Atrodo įdomus man tas dalykas, traukia, neįsivaizduoju savęs niekur kitur, dar pora ideologinių dalykų įvardinau - ką dar galima sakyt??? Nu neturėjau patirties jokiuose ekonomikos projektuose, pas mane mokykloje jų tiesiog nebūdavo ir neskelbdavo apie juos. Apmaudu tiesiog. Pastebėjo ne tuos minusus manau. Bet ką jau čia bepridarysi...
Žinutė parašyta: 2008-07-18 01:54:14 | Nuoroda
Na, aš irgi ne ant sofkutės buvau... Tačiau nebuvo nė karto, kad sakytų "you didn't answer my question". Vat kas buvo sunku, tai kad užsikabino už poros dalykų ir nagrinėjo juos ilgiau nei kitus. Mintys pradėjo baiginėtis, šiek tiek anglų poroj vietų užstrigo. Iš pat pradžių klausimai pakankamai paprasti, bet matosi, kad labai žiūri kaip reaguosi, po to jau seka sudėtingesni kažkiek, negalima per daug užsigalvot, reikia greit sakyt, todėl ne visada geriausią variantą pasakai. Dabar, kai pagalvoju, kai ką būčiau visiškai kitaip sakęs, o kai kur pridėjęs dar, nes gali būti, kad buvau vietomis "misunderstood"...
Žinutė parašyta: 2008-07-19 13:55:31 | Nuoroda
Ekonomika ir politika - 20.9. Mažai blemba, jokių papildomų balų neturiu...
Žinutė parašyta: 2008-07-19 14:21:58 | Nuoroda
Praeitais metais ekonomikos ir politikos dar nebuvo Žinau, kad įstosiu, bet su savo egzaminų balais galvojau kad link pirmų numerių turėčiau būt, bet sakė pačiam ISM kad su nemažais balais šiaip jau stoja į ekonomiką ir politiką
Žinutė parašyta: 2008-07-19 14:33:07 | Nuoroda
Nežinau, ISM puslapyje paieškok
Žinutė parašyta: 2008-07-21 10:35:00 | Nuoroda
Šiaip galiu klausyt bet kokio stiliaus, bet kokybišką muziką. Nors šiaip daugiausiai klausau įvairaus sunkumo metalo (nuo heavy, progressive iki black ar techno brutal deatho), kartais metalcore ir nu "metal", dar sueina visas senas geras rokas. Prie progos nespjaunu ir ant klasikos, džiazo ar kokios eksperimentinės muzikos. Mėgstamiausios grupės nėra, kiekvienam stiliuje savi favoritai: Dream Theater, Iron Maiden, Alter Bridge, Mors Principium Est, Necrophagist, Slayer, Anathema, Death, Emperor...
Žinutė parašyta: 2008-07-21 10:50:53 | Nuoroda
Nežinau, kad ir labai gerai mokiausi, niekas moksliuku nelaikė manęs. Nors 12 klasėj gana daug mokiausi, tačiau tai darė daugiau mažiau visi, tik gal ne visiems rezultatai tokie geri būdavo. Bet tarp mokslų laiko rasdavau ir draugam, ir gitarai, ir grupei, o kiekvienas savaitgalis būdavo konkrečiai prageriamas
Žinutė parašyta: 2008-07-21 14:08:16 | Nuoroda
Įstojau ir aš. Kojos ir rankos nutirpo.
Žinutė parašyta: 2008-07-21 18:10:05 | Nuoroda
Tai davai rašom savo skype visi Mano thesharas