Vartotojo Ugnyciukas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-30 23:09:24 | Nuoroda

Sweiki, ir aš žadu stoti į LŽUU,bet kitur nei Jūs visi, į žemės ūkio buhalterinę apskaitą ir finansus,nors ištiesų tie finansai ir buhalterija visur yra tokia pati  

Žinutė parašyta: 2009-05-31 10:53:08 | Nuoroda

Labas,as stosiu i LZUU,bet pacioj pradzioj jau yra sukurta tokia pati tema 

Žinutė parašyta: 2009-05-31 23:15:32 | Nuoroda

Siaip i LZUU istot lengviau,nes dauguma studentu stoja i Vilniu,ten labai uzkelia balus ir ten sunku istoti,o pvz kas tas LZUU,dar ir ne visi zino,ir cia tikrai lengviau istot,lyginau 2007metu rezultatus su kitais universitetais.Beto ir as ketinu stoti i zemes ukio buhalterine apskaita ir finansus,perspektyvi specialybe,o ir apskaita ir finansai visur tie patys 

Žinutė parašyta: 2009-06-01 14:48:06 | Nuoroda

Jei įstosiu į LŽUU, tai tikiuosi,kas nors man aprodys Kauną,nes Kauno beveik nepažįstu, o pamatyti turistų lankomas vietas visai norėčiau 

Žinutė parašyta: 2009-06-01 17:57:08 | Nuoroda

Kiek man teko bendaruti su dabartiniais pirmakursiais tai sake,prasant bendrabucio galima pasakyt,kurio nori,bet dauguma sake,kad geriau gyvent kur paskirta,nes ten tarkim vienam bendrabuti ekonomistai ir taip toliau. 

Žinutė parašyta: 2009-06-01 21:25:43 | Nuoroda

Mante19, as irgi jau užrašiau ekonomiką,bet antru numeriu,patikėk čia yra šansų įstoti,nes čia nebūna tiek daug stojančių ir taip kartelės nuežkelia kaip Vilniuje,jau ryt turėtų būti žurnalas kur stoti,ten pažiūrėk kokie balai pernai buvo stojant į ekonomiką LŽŪU,kurie pateko į nemokamą,ir palygink su kitais universitetais,man irgi nelabai kaip su matematika,nors namie darydama viską suprantu,bet per egzaminą buvo didelis stresas,o ir vykdytojos dėmesį blaškė,taip,kad nesitikiu aukštų rezultatų. 

Žinutė parašyta: 2009-06-01 21:25:43 | Nuoroda

Mante19, as irgi jau užrašiau ekonomiką,bet antru numeriu,patikėk čia yra šansų įstoti,nes čia nebūna tiek daug stojančių ir taip kartelės nuežkelia kaip Vilniuje,jau ryt turėtų būti žurnalas kur stoti,ten pažiūrėk kokie balai pernai buvo stojant į ekonomiką LŽŪU,kurie pateko į nemokamą,ir palygink su kitais universitetais,man irgi nelabai kaip su matematika,nors namie darydama viską suprantu,bet per egzaminą buvo didelis stresas,o ir vykdytojos dėmesį blaškė,taip,kad nesitikiu aukštų rezultatų. 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:20:01 | Nuoroda

Na aš jums galiu paaiškinti,I tai yra išplėstinės studijos,mūsų dar vadinamos neakivaizdinėmis,o NL-tipo nuolatinės tai yra dieninės,tikiuosi paaiškėjo. 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:28:21 | Nuoroda

tai kas neaišku?aš ten viską suprantu todlė galiu paaiškinti. 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:40:21 | Nuoroda

siaip pagal tas raides ir supras,nes I tai ir yra neakivaizdines,o NL dienines,o tokiu kaip vakariniu tai isviso gal net ir neliko. 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 10:51:41 | Nuoroda

na kai man nereikia neakivaizdiniu tai dzin. 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 14:50:06 | Nuoroda

Patariu prasyma pildyti internetu,uz taisymus moket nereikes,o atestato kol kas nereikia,nes juk nieks dar pazymiu neturi,nueikit i www.lamabpo.lt ir ten pasiskaitykit tokias lenteles,manau paaiskes daug kas. 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 16:24:09 | Nuoroda

Mano stojimo įmoka igi buvo nerasta,bet jau rado ir leidžia pildyt,patarimas pinigų nepervedinėkit per elektroninę bankininkystę,nes labai ilgai pervedėnija ir būa problemų,kad negauna. 

Žinutė parašyta: 2009-06-04 10:00:28 | Nuoroda

Na kaip egzaminai? vis dar tikitės įstoti į LŽUŪ?nepakeitėt nuomonių pavartę „Kur stoti?“ ? 

Žinutė parašyta: 2009-06-04 12:27:56 | Nuoroda

 Gali stoti į agronomija arba miškininkystę arba ekologija

Žinutė parašyta: 2009-06-04 13:12:35 | Nuoroda

Tiesa pasakius net ir pavarčius žurnalą,bent aš nieko naujo neradau,na tik kainos yra studijų, ir pernai kiek įstojo,bet šiemet vistiek viskas kitap bus.

Žinutė parašyta: 2009-06-14 19:23:50 | Nuoroda

Na į mano išleistuves tėvai eis tik į oficialią dalį, nes patys sakė nenorintys eiti į neoficialią. Od ėl suknelės tai aš ją jau prieš lietuvių egzamin gavau :) man ją pasiuvo pusseserė,kuri šiemet baigė dizaino studijas, iš medžiagos,kurią pati nusipirkau,tačiau už pasiuvimą nieko neteko mokėti,nes suknelę man padovanojo 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 09:32:59 | Nuoroda

Na pas mus tai už abiurientą 100lt,o už kiekvieną tėvą 80lt, antrų pusių vestis neleidžia,nes mano,jog ir sėdėsim grupelėm ir bendausim tik su antro pusėm.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 11:20:04 | Nuoroda

ten ta prašymne nėra tokio mygtuko,kad išsaugoti,bet kai tu išjungi tą langą,ten automatiškai išsisaugo, aišku gali užpildyt kiek supranti ir po to kitą dieną vėl pildyti,tačiau tik nepamiršk, kad po liepos 7d jau nebepakeisi 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 18:03:53 | Nuoroda

Sweiki,

Norėjau paklausti ar kas nors gavote SMS su egzaminų rezultatais? Turiu omenyje mokykliniais,kadangi valstybinių dar nėra, nes aš užsisakiau egzaminų rezultatus,bet iki šiol negavau nieko,kad išlaikiau anglų ir informatikos egzaminus.