Vartotojo Ugnyciukas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-15 18:14:11 | Nuoroda

na aš iš ten kur 2lt kainuoja,nes kitam puslapį 5lt. 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 18:46:35 | Nuoroda

Na patvirtinimą gavau, tačiau pažymių negavau,ir kiti mano draugai patvirtinimus gavo, tačiau pažymių ne. 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 18:49:41 | Nuoroda

na manau įstotum į agronomiją,miškininkystę arba ekologiją. 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 18:54:36 | Nuoroda

Pasiskaičiuok balus su skaičiuoklę,jei į agronomiją 7,4-17,96 miškininkystę 11,50-19,37 ,o ekologiją 12,95-16,98 tada įstosi, šitie balai į dienines, 2008m, su tokiais balais įstojo į nemokamas vietas. Taip, kad dabar pati galvok ar įstosi ar ne. 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 18:56:23 | Nuoroda

Čia specialiai, kadangi mano tele2 tai aš ir negausiu rezultatų Kur jų sąžinė? 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 19:07:26 | Nuoroda

Kiek žinau bent mes tai puokštes dovanosim, o mokyklai padovanosim paveikslą,kuriame mokytojų šaržai.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 20:52:17 | Nuoroda

Na aš tai tiesą pasakius nežinau,gal ir bus,bet jei lietuvių bus,tai ir matieka turėtu būti,nes pagal paskelbimo datą taimatiekos rezultatai turėtų būti paskelbti iki 26d, o lietuvių iki 29d, na aš nusipirksiu ryt kito tinklo kortelę ir pamėginsiu parašyti,gal tada gausiu rezultatus. 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 20:54:19 | Nuoroda

Tai negi daugiau nieks nestos su manim i buhalterinę apskaitą ir finansus arba į ekonomiką???? 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:12:00 | Nuoroda

Na bent mum tai sake pati mokytoja,kad rezultatai dazniausiai buna iki joniniu,nors radau parasyta,kad rezultatai buna nuo egzamino praejus 3-4savaitem. 

Žinutė parašyta: 2009-06-17 09:32:30 | Nuoroda

Taip tu neklysti,pirmiausia tikrina ar tu įstojai į universitetą,tik po to į kolegija, jei jau įstojai į univerą nieks nebetikrins ar tu patenki į kolegiją. 

Žinutė parašyta: 2009-06-19 13:19:29 | Nuoroda

Nesinervinkite taip, dėl egzaminų rezultatų pasklebimo tai čia ištiesų nesamonė,nes kiek pamenu kaip mes ėjom laikyti anglų egzamino tai tik tą dieną pradėjo tikrinti lietuvių darbus,kadangi jie nematydami darbų kažką svarstė, tai taip su visais rezultais bus, pradeda taisyt ne kada gauna,o po kokios savaitės ar dviejų. Šiemet matyt rezultatų anksčia nereikėtų tikėtis vien todėl,kad pažiūrėkit kaip dirba NEC, suprantu,kad daug darbų reikia tačiau jei pradžiai pamiega o tik tada pradeda tikrinti,bent jau aš tai nusivyliau tiek egzaminų vykdymų,tiek rezultatų skelbimais. Nes pačios vykdytojos trukdė rašyt egaminą nuolat vaikščiodamos tarp suolų,o kia dar rašai egzaminą sporto salėj tai nuo vaikščiojimų suolai juda,per anglų egzaminą tai pačios vykdytojos mūsų klausė kiek laiko turime rašyti,ar būtina į toulet lydėti ir panašiai. Aš labai nusivylusi,nepavydžiu tiek kas kitamet laikys...

Žinutė parašyta: 2009-06-19 13:42:38 | Nuoroda

 Na aš tai į matematikos VBE laikiau,bet skaičiavimo mašinėlių netikrino,nors aišku galėjo prie mano prisikabinti,nes atrodo kaip kompas,yra dar ir rodyklės,bet tekstinės atminties ne, vieniem iš viso atėmė skaičiavimo mašinėles pas kurios ant stalo gulėjo dvi,nes juk nežinai kada ji nebeskaičiuos,per lietuvių egaminą tai pasus ir tapatybės korteles paimė bei nosines leido turėt tik po viena,tai vykdytojai nosines nešiojo 

Žinutė parašyta: 2009-06-19 13:55:06 | Nuoroda

Nesamonė,kad vienu metu skelbs, nes tiem kas ėjo normaliai, o ne į pakartotinę laukti tenka ilgiau ir aišku nervuotis,jie mūsų visai negaili,kaip žiurkes bando, matyt nei vieno iš tų kurie priėmė įstatymo vaikai šiemet nebaigia,nes pagal jų tas visas reformas tai dauguma negali įstoti į savo  svajotas specialybes,kadangi egzaminus pakeitė. O jie dar aiškina,kad perspėjo,na bent mano mokyklos abiturientai tai tikrai nieko nežinojo,kad žadama buvo egzus pakeisti. 

Žinutė parašyta: 2009-06-19 14:02:34 | Nuoroda

Matyt, jūs visi palaukit kol jo vaikai bus abiturientai tai priims tokius įstatymus,kad tik jie stos kur nori,o kiti kur vietų laisvų bus. Nes toks jausmas,kad priimdami  šį įstatymą norėjo,kad patys išvyktume mokytis į užsienį, nes niekas neatsižvelgė į mūsų norus, tuo labiau,kad dabar kišim didžiausius pinigus į mokslus,tačiau jų gerėjimo patys nematysim,nebent gal matys mūsų vaikai,bet ir tai abejoju. Tuo labiau,kad dabar laikraščiuose mirgėte mirga palyginimai mūsų universitetų ir užsienių ir akivaizdžiai matosi,kad ten kainos dvigubai mažesnės. 

Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:00:28 | Nuoroda

Turiu patarimą, jei bijote jog negalėsit įstoti į universitetą,o norite studijuoti buhalterinę apskaitą ir finansus arba ekonomiką,tai patariu stoti į Lietuvos Žemės Ūkio Universitetą,ten labai maži balai,kai kuriose kolegijose jie aukštesni nei šiame universitete. Beto ir vieta gera,ten kaip ir akademinis studentų miestelis (www.lzuu.lt)

Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:04:37 | Nuoroda

Jei norite įstoti į universitetą,o ypač į ekonomiką arba į buhalterinę apskaitą ir finansus, patariu stoti į Lietuvos žemės ūkio universitetą,nes ten yra balai mažesni nei kitose kolegijose, o tuo labiau universitetuose. Nors ten specialybės vadinasi žemės ūkio ekonomika,žemės ūkio buhalterinė apskaita ir finansai,tačiau visur yra ta pati ekonomika ir tie patys finansai .(www.lzuu.lt)

Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:05:51 | Nuoroda

Jei norite įstoti į universitetą,o ypač į ekonomiką arba į buhalterinę apskaitą ir finansus, patariu stoti į Lietuvos žemės ūkio universitetą,nes ten yra balai mažesni nei kitose kolegijose, o tuo labiau universitetuose. Nors ten specialybės vadinasi žemės ūkio ekonomika,žemės ūkio buhalterinė apskaita ir finansai,tačiau visur yra ta pati ekonomika ir tie patys finansai .(www.lzuu.lt)

Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:07:01 | Nuoroda

Jei norite įstoti į universitetą,o ypač į ekonomiką arba į buhalterinę apskaitą ir finansus, patariu stoti į Lietuvos žemės ūkio universitetą,nes ten yra balai mažesni nei kitose kolegijose, o tuo labiau universitetuose. Nors ten specialybės vadinasi žemės ūkio ekonomika,žemės ūkio buhalterinė apskaita ir finansai,tačiau visur yra ta pati ekonomika ir tie patys finansai .(www.lzuu.lt)

Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:08:19 | Nuoroda

Jei norite įstoti į universitetą,o ypač į ekonomiką arba į buhalterinę apskaitą ir finansus, patariu stoti į Lietuvos žemės ūkio universitetą,nes ten yra balai mažesni nei kitose kolegijose, o tuo labiau universitetuose. Nors ten specialybės vadinasi žemės ūkio ekonomika,žemės ūkio buhalterinė apskaita ir finansai,tačiau visur yra ta pati ekonomika ir tie patys finansai .(www.lzuu.lt)

Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:09:08 | Nuoroda

Jei norite įstoti į universitetą,o ypač į ekonomiką arba į buhalterinę apskaitą ir finansus, patariu stoti į Lietuvos žemės ūkio universitetą,nes ten yra balai mažesni nei kitose kolegijose, o tuo labiau universitetuose. Nors ten specialybės vadinasi žemės ūkio ekonomika,žemės ūkio buhalterinė apskaita ir finansai,tačiau visur yra ta pati ekonomika ir tie patys finansai .(www.lzuu.lt)