Vartotojo R.V.U. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-03-30 23:12:48 | Nuoroda

Nesivaikyk to, kas ateityje reikalinga bus. Rinkis tai, ko nori ir kas labiausiai tave traukia. Gali beveik bet kurioje srityje pasiekti daug, jei tave tai domins ir to sieksi.

Žinutė parašyta: 2009-03-31 19:07:30 | Nuoroda

Pernai minimali išlaikymo riba buvo 37 taškai (iš 100).

Žinutė parašyta: 2009-03-31 19:08:53 | Nuoroda

Nejaugi taip sunku pačiam susirast? Šiame puslapį gali rast informacijos. Pasiskaityk brandos egzaminų rezultatų analizes ir viską rasi.

Žinutė parašyta: 2009-03-31 22:27:49 | Nuoroda

 Biologijos nelaikysiu, bet galiu papasakot kaip ruošiuosi chemijos VBE.

Galima sakyt aš jam nesiruošiu. Išspręndžiau jau seniau praėjusių metų egzaminų užduotis, dar mokyklines knygas paskaitinėjau. Dabar chemiją mokausi ne tam, kad pasiruoščiau egzaminui. Skaitau įvairią literatūrą iš ne mokyklinių vadovėlių. Kiek valandų per dieną..? Pastaruoju metu tai bent 4 - 5h. Neinu gal kažkur į pusę pamokų, kad galėčiau pasimokint ir paskaitinėt ką nors apie chemiją. O, pvz., šią savaitę išvis neinu ir neketinu eit į mokyklą vien tik todėl, kad noriu pasimokint chemiją.

Tai mano mokymosi įpročiai tokie, kad mokinuosi tai, ką noriu ir tada visa kita į šoną.

Žinutė parašyta: 2009-03-31 22:37:40 | Nuoroda

Aišku. Man aišku nesunku padėt, jei pats žinau. Tai parsisiųsk šitą paveiksliuką ir pasižiūrėk kiek maždaug taškų atitinka procentų. Čia pernai metų:

rapidshare.com/files/215868935/Angl__371 __VBE.jpg.html

Žinutė parašyta: 2009-04-01 22:10:24 | Nuoroda

Į lietuvių kalbos filologiją reikia: egzaminų: lietuvių k. (0,4); užsienio k. (0,2); istorijos (0,2); ir metinio: užsienio k. (kitos) (0,2). Skliaustuose svertiniai koeficientai. Čia VU. Dėl turizmo vadybos nežinau.

Žinutė parašyta: 2009-04-01 22:13:59 | Nuoroda

Skaityk įvairius straipsnius, pavyzdžiui, www.technologijos.lt puslapyje, "Scientific American" žurnalus ir dar įvairiausios literatūros. Ir turėsi informacijos per akis.

Žinutė parašyta: 2009-04-02 12:36:02 | Nuoroda

Kodėl ypač vaikinai?

Žinutė parašyta: 2009-04-02 23:12:04 | Nuoroda
ugnulia rašė:

Sveiki sveiki visi,

Taigi,kaip ir dauguma pasirinkau mokslo tema.[...].

 Nepasakyčiau, kad dauguma pasirinko šią temą...

Žinutė parašyta: 2009-04-05 19:09:32 | Nuoroda

Aš irgi nesiruošiu iš anksto ką nors galvot ar ruoštis. Kai atsisėsiu, pasirinksiu potemę, tada ir pagalvosiu ką šnekėt.

Žinutė parašyta: 2009-04-08 15:13:45 | Nuoroda

Visų metinių tikrai nereikės. Iš kur ištraukei tokias nesamones? Parodyk nuorodą kur taip parašyta. Skelbiesi, kad žinai ir dezinformuoji kitus. Metinio visosia VU programose reikia tik vieno dalyko.

Žinutė parašyta: 2009-04-08 22:06:50 | Nuoroda

Esi girdėjus ar tvirtai žinai? Jei žinai, tai visiem parodyk iš kur gauni tokią informaciją. Juk kitiem svarbu žinoti.

Žinutė parašyta: 2009-04-09 19:37:13 | Nuoroda
fragilee rašė:

Man is viso nesuprantama ta reforma, visi sako kad ji liewa, bet vis tiek priims vis dar viliuosi, tikiuosi (turiu drambliuko svajone) kad apsvies ir nepriims reformos.

 Aukštojo mokslo reforma yra būtina. Visi, kurie sako, kad ji "lieva" nieko apie ją nežino ir net apie aukštąjį mokslą mažai ką žino. Taip ir tu: sakai, kad is viso nieko nesupranti apie tą reformą, bet nori, kad jos nepriimtų. Kaip tu gali norėt ar nenorėt to, ko visai nesupranti? Apšviest reikėtų ne švietimo ir mokslo ministeriją, o būtent tokius kaip tu. Dabartinėje sistemoje Lietuvoje aukštojo mokslo diplomai yra visiškai praradę vertę... ir dar daug būtų galima šnekėt apie dabartinės padėties defektus.

Žinutė parašyta: 2009-04-09 23:22:04 | Nuoroda

Duodu nuorodą, parsisiųsk, paskaityk. Šiek tiek sužinosi čia: rapidshare.com/files/219417770/aukstojo_ mokslo_reforma.pdf.html

Jei iškils dar kokių klausimų, tai klausk. Jei žinosiu, tai atsakysiu.

Žinutė parašyta: 2009-04-10 00:10:27 | Nuoroda

Va, bent vienas žmogus sugebėjo argumentuot savo pasisakymą prieš tokią reformą. Reforma tai tikrai yra daroma skubotai. Manau, tokio mąsto dalykai turėtų būti sprendžiami per kur kas ilgesnį laiką. Bet esmė dabar tokia, kad mes nieko nepakeisime ir belieka tik prisitaikyt. Taigi reik domėtis kokia bus ta reforma ir žinoti visas sąlygas dėl paskolų ir t.t. Todėl gal geriau nedejuoti kaip tai blogai ar gerai, o visiems taikytis prie sistemos ir, atsižvelgiant į ją, daryti taip, kad patiems būtų geriau.

Žinutė parašyta: 2009-04-10 22:03:40 | Nuoroda

 Na, čia nuo mokytojo labiausiai priklauso ar sunku tam 8 ištempt A lygiu ar ne. Ir tą 10 ar turėt lengva B lygy.

Žinutė parašyta: 2009-04-11 21:39:19 | Nuoroda
arbuze rašė:

Sveiki :) Noriu, kad mane pagelbėtumėte, gal kas galit įmesti apie žiniasklaidą, būčiau labai dėkinga. Mano el.past. ar i mano skype idutele95

 Ne į tą temą pataikei.

Žinutė parašyta: 2009-04-11 21:45:31 | Nuoroda

Ko jūs visai taip rūpinatės dėl tų įskaitų? Juk tai nevertas jūsų streso ir laiko dalykas. Geriau tą laiką, kurį skiriate įskaitos ruošimuisi, skirtute egzamino ruošimuisi. Juk, norint ją išlaikyt, tikrai nereikia papildomo ruošimosi. Nueikit nesiruošę, pašnekėkit ir tikrai išlaikysit. Ar jums būtinai reikia 10 gaut? Svarbu tik išlaikyt...

Žinutė parašyta: 2009-04-12 12:54:58 | Nuoroda

Kai reikės, viską rasi čia: www.lamabpo.lt/

Žinutė parašyta: 2009-04-12 21:29:06 | Nuoroda

Dabar dar ne. Vėluojama dėl tų visų reformų.