Vartotojo Lenocka pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:14:26 | Nuoroda
minimoo rašė:
Lenocka rašė:
minimoo rašė:

atleiskit, bet nebesuprantu ;/ jei as jau esu uzpildziusi prasyma, nunesusi kopijas ir visa kita jau birzelio men, tai ar man dar reikia eiti dbr iki liepos 18d. ir vel viska nesti???

 Tai jeigu tavo dokumentus bei prasyma uzregistravo, ir gavau ta lapuka, registracijos pazyma, su savo pasirinkimais bei egzmainu balais surasytais, tai nereikia daugiau nieko nesti. Lauki rezultatau =)

 dave lapa su pasirinkimais, bet be balu :D bet tai yra prasymo registravimo numeris..

vienu zodziu teks ir man toj kilometrinej eilej stoveti..:)

aciu ,Tau Lenocka :)))

 As pildziau internetu ir man dave toki lapa : registracijos pazyma, ir joje parasyta: Jus esate uzregistruotas dalyvauti bedrajame priemime.... =) Lapo kaireje mano pageidavimai, o desineje egzaminu bei metiniu pazymiai =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:15:07 | Nuoroda

Turbut tau ta pati ir dave =) Svarbu, kad butu uzrasyta, jog prasymas uzregistruotas =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:34:49 | Nuoroda
minimoo rašė:
Lenocka rašė:

Turbut tau ta pati ir dave =) Svarbu, kad butu uzrasyta, jog prasymas uzregistruotas =)

 pas mane parasyta taip :

'Pranesimas : esame gave jusu pageidavima dalyvauti bendramjo priemimo konkursuose ...

priemimo komisija iregistravo siuos jusu duomenis:  ........'

nu ir ten vat kairej yra mano pageidavimu sarasas o desinej mano adresas ir priemimo komisijos adresas.

BET dar yra parasyta kad 'atestato ir visu kt reikiamu dok registracija vyks nuo liepos 9-18.' bet as viska jau buvau nunesusi :/

 

sorry uz mano subingalviskuma :))

 O tu pabandyk svetaineje www.lamabpo.lt prisijungti : kaireje puseje yra tokia skiltis : Tvarkarascio redagavimas, ar kazkas panasaus. Ten prisijunk ir ten bus uzrasyta ar tavo prasyma suzregistuotas ar ne, pas mane raso, kad uzregistruotas =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:38:08 | Nuoroda

O as tikai nenustebciau, ejigu mokykla nenusiustu tu prasymu del apeliacijos.. Manes jau niekas nestebina

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:38:36 | Nuoroda

Na va, smagu tada =))

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:42:30 | Nuoroda
Valkaata rašė:

Bet dabar, pavyzdziui, as net nezinau, ka daryti, kaip isitikinti, kad jie nusiunte ta mano apeliacija, man kiekvienas balas aukso vertes.

As tikiu, kad galejau gaut 69, is manes visko galima tiketis, bet kad tiek LOPU gavo aukstus balus, VA TAI YRA MIRTIS!!!!

 Keliauk i mokykla ir reikalauk tos kopijas, ar ka ten turi turet. Nes iki 16 ar 17 dienos mokyklos jau tikrai turi jas turet. =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 12:50:58 | Nuoroda
Valkaata rašė:

Jauciu taip ir darysiu -  KOVOSIU iki galo .... o gal ir ne

 TEVAI KOVOS IKI GALO , va kaip!!!

 Tikrai kovok, privalai pati pamatyti savo akimis istaisyta darba. O sprendziant is ju atsikalbinejimu, tikrai yra itarimu, kad kazko jie nepadare...

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:00:10 | Nuoroda
Frostpwnz rašė:

beje, del to draugo apeliacijos. Jam net neatsiunte to 1lapo, kuri jis turejo patvirtint, kad cia jo darbas. Iskart rezultata suzinojo ir vsio ....

 Tai va tokios nesamnes mane nervina.. Kaip galima tiket paskui kazkuo? Tikrai kaip STT dirba =D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:01:22 | Nuoroda

Koleginese rasiau bankininkyste vf =))

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:01:50 | Nuoroda

* Cia turejau omeny pirmoje vietoje

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:15:24 | Nuoroda

Jeigu jau rezultatai zinomi, imanoma turbut ir reikalaut tu kopiju. Zodziu, betkokiu atveju reikia kazka daryti, o ne sedet ir laukti =) Gal bandyk pradzioj sturmuot mokykla, arba paskambint i NEC. Ar tie lapai issiusti mokykloms ar ne/./

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:17:11 | Nuoroda
Rulle121 rašė:

nu pas nieka nepasikete ta imoka? nes pas mane vis dar 0.00 Lt :)

 Kur cia tau raso, kad nulis?

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:20:22 | Nuoroda

Butent per lietuviu egzamina ir manau, akd sakyt, kazkas bukas ir t.t. kvaila. Gal jis nelabai gabus mokslams, taciau pas ji puikus amstymas, supratimas ir t.t. =)  Arba tikrai nemazai pazystu tokiu, kurie mokykloje tingejo mokytis, o egzaminams pasiruosia kaip reikiant.. =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:41:41 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
Lenocka rašė:
Rulle121 rašė:

nu pas nieka nepasikete ta imoka? nes pas mane vis dar 0.00 Lt :)

 Kur cia tau raso, kad nulis?

va cia bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html   kai prisijungi raso kad imoka 0.00 lt nesuprantu kame cia bajeris svarbiausia kad ne vienam man taip yra, vieni sumokejo kaip ir as ta pacia diena pas juos viskas gerai raso kad 150 Lt pas kitus 0.00 Lt nesuprantu kas cia dedas negi antra kart teks moket :)

 Ne, ne.. Kam moket antra karta. Juk tau net neduotu to prasymo uzpildyti jeigu neusmoketum.. Arba blogai supratau, ir dar nepildei prasymo? Tikriausiai klaida pas juos.. Tik beda, kad laiko mazai lieka, nesamones...

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:45:33 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
Lenocka rašė:
Rulle121 rašė:
Lenocka rašė:
Rulle121 rašė:

nu pas nieka nepasikete ta imoka? nes pas mane vis dar 0.00 Lt :)

 Kur cia tau raso, kad nulis?

va cia bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html   kai prisijungi raso kad imoka 0.00 lt nesuprantu kame cia bajeris svarbiausia kad ne vienam man taip yra, vieni sumokejo kaip ir as ta pacia diena pas juos viskas gerai raso kad 150 Lt pas kitus 0.00 Lt nesuprantu kas cia dedas negi antra kart teks moket :)

 Ne, ne.. Kam moket antra karta. Juk tau net neduotu to prasymo uzpildyti jeigu neusmoketum.. Arba blogai supratau, ir dar nepildei prasymo? Tikriausiai klaida pas juos.. Tik beda, kad laiko mazai lieka, nesamones...

 jau uzpildziau senai as ta prasyma,visus dokus padaviau net ir imokos kopija :)

 Tai tau jau uzregistravo ta prasyma ir dokumentus? =) Tai ko panikuoji tada =D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:46:02 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Tai jus visdar bandot per neta pildyti? Ar tik banko pavedima darot?

 Kad jau per neta senai nebetalima =D Tikiuosi, cia visi sita zino

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:49:39 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
Lenocka rašė:
Rulle121 rašė:
Lenocka rašė:
Rulle121 rašė:
Lenocka rašė:
Rulle121 rašė:

nu pas nieka nepasikete ta imoka? nes pas mane vis dar 0.00 Lt :)

 Kur cia tau raso, kad nulis?

va cia bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html   kai prisijungi raso kad imoka 0.00 lt nesuprantu kame cia bajeris svarbiausia kad ne vienam man taip yra, vieni sumokejo kaip ir as ta pacia diena pas juos viskas gerai raso kad 150 Lt pas kitus 0.00 Lt nesuprantu kas cia dedas negi antra kart teks moket :)

 Ne, ne.. Kam moket antra karta. Juk tau net neduotu to prasymo uzpildyti jeigu neusmoketum.. Arba blogai supratau, ir dar nepildei prasymo? Tikriausiai klaida pas juos.. Tik beda, kad laiko mazai lieka, nesamones...

 jau uzpildziau senai as ta prasyma,visus dokus padaviau net ir imokos kopija :)

 Tai tau jau uzregistravo ta prasyma ir dokumentus? =) Tai ko panikuoji tada =D

 bet juk nerodo kad sumokėjom

 Bet gi kol neusmoki tol neduoda pildyt.. Tai logiska, kad klaida banke, juolab kad daug kam taip pasitaike..  =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:50:33 | Nuoroda
revile rašė:

jo nerodo, kad sumokėta dar sugalvos, kad mes nesumokėjom ir mūsų dokumentus atmes.

Nesunku patikrint buvo sumoketa ar ne... =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:51:35 | Nuoroda

Pas mane rodo, kad 150lt. Bet jeigu Jums nerodo, tai visvien juk pinigai buvo pervesti is Jusu saskaitos, reiskia atkeliavo i kita, o tai juk galima patikrint :) Tikriausiai per klaida, uzsirase tas nulis

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:52:46 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
Mr.Lazy rašė:
Lenocka rašė:
Mr.Lazy rašė:

Tai jus visdar bandot per neta pildyti? Ar tik banko pavedima darot?

 Kad jau per neta senai nebetalima =D Tikiuosi, cia visi sita zino

 Tai as ir labai tikiuosi blemba. Nes kai paklausiau, tai kilo tokiu minciu, kad nevisi zino.

 per banka cia visi tas imokas pervede ten dave imokos ceki ji atspaudinau ir su visais dokai atidaviau univiere kai prasyma pildziau :) bet va  kai prisijungi prie interneto raso kad sumokejei 0.00 Lt :)

 As irgi nesuptantu, jeigu uzregistravo, tai kame bedos? =D