Vartotojo Lenocka pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:53:57 | Nuoroda
Valkaata rašė:

Jei kas isizeide - ATSIPRASAU del lopu, bet as turejau omenyje tuos, kuriuos TIKRAI labai gerai pazistu, nu savo draugus, klasiokus ir  t.t.

Tetis jau sturmavo visas imanomas instancijas, tai ryt sake dyrike, kad atvaziuociau savo darbo fragmento paziuret  , reiskia, kad issiunte apeliacijas!!!!

PS gal, Katriu,  humaniska, o ne humanitariska? :D 

 

Žinutė parašyta: 2009-07-15 13:58:11 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
Mr.Lazy rašė:
revile rašė:

jo nerodo, kad sumokėta dar sugalvos, kad mes nesumokėjom ir mūsų dokumentus atmes.

 Sumokejai ta stojimo imoka. Prieme tavo dokumentus, uz tai pasieme kas jiems priklauso ir neliko tu tavo pinigu. Nesuprantu ko jus cia inksciat.

 nu tai pats nueik cia bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html  prisijunk ir pasiziurek ka raso :) jei 150 Lt tai viskas tvarkoi jei 0.00 Lt tai jau kazkokokios problemos nes vadinasi pinigu jie negavo dar nors ir sumokejau :)

 Jeigu prisijungus cia pat, tau raso, kad esi uzregistruotas bendrajam priemime, tai viskas tvarkoje =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:03:21 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
Lenocka rašė:
Rulle121 rašė:
Mr.Lazy rašė:
revile rašė:

jo nerodo, kad sumokėta dar sugalvos, kad mes nesumokėjom ir mūsų dokumentus atmes.

 Sumokejai ta stojimo imoka. Prieme tavo dokumentus, uz tai pasieme kas jiems priklauso ir neliko tu tavo pinigu. Nesuprantu ko jus cia inksciat.

 nu tai pats nueik cia bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html  prisijunk ir pasiziurek ka raso :) jei 150 Lt tai viskas tvarkoi jei 0.00 Lt tai jau kazkokokios problemos nes vadinasi pinigu jie negavo dar nors ir sumokejau :)

 Jeigu prisijungus cia pat, tau raso, kad esi uzregistruotas bendrajam priemime, tai viskas tvarkoje =)

 bet tai kodel tada pas vienus raso kad imoka 150 lt o pas kitus 0.00 lt paskui dar bus taip kad uz borto liksi :) nes juk iki 18 vyksta tik dokumentu registracija o po to ta imoka tam kad tavo duomenis isiuntinetu i tam tikrus universitetus kur prasyme rasei :D

 

 Bet juk be imokos neleidzia pildyt prasymu =p Tad logiska, kad pinigai tavo buvo gauti =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:04:23 | Nuoroda

O beje kai nesei dokumentus turejai gauti ta pazyma, kur raso kiek sumokejai ir t.t? Tai reikejo iskart ir paklausti universitete =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 14:08:31 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
Lenocka rašė:

O beje kai nesei dokumentus turejai gauti ta pazyma, kur raso kiek sumokejai ir t.t? Tai reikejo iskart ir paklausti universitete =)

 del to klausiau sake viskas tvarkoi keliu dienu begi internete turetu rasyt 150 Lt bet va pas mane 0.00 Lt o jau praejo 5 darbo dienos :)

 Jezus Marija, tai kame bedos =DD Tu viska padarei kaip reikejo, o ten jau ju klaidos, tegul ir taisosi. Tavo prasymas uzregistruotas ir sedek, lauk ramiai =))

Žinutė parašyta: 2009-07-15 17:49:00 | Nuoroda

As atsispausdinau ta israsa, akd sumokejau tam ir tam, tokia ir tokia suma. =) Viskas tiko jiems

Žinutė parašyta: 2009-07-15 17:51:16 | Nuoroda
tormenta rašė:

Parašiau kelias spec ant galo VK. Tikiuosi bent ten įsotsiu, jei į univerus nepavyks :D

 Visada geriau apsidraust =D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:00:14 | Nuoroda

Pas mane keturzenklis, tikriausiai nuo zmoniu skaiciaus gal priklauso =))) Velnias zino.. Saugok ji, prireiks dar jo =D

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:14:38 | Nuoroda
_saulluze_ rašė:

Noerjau paklaust nunesiau siandien visus dokumentus priregistruot prasyma atestata ir ceiki ir panasiai..Ir dabar iskilo klausimas,na tiesiog pasitiklinu kad nebutu neaiskumu..Is kur as turesiu ta registracijso numery,tada kai mano prasyma uzregistruos dalyvauti tam priemime??ir koks jis turi buti is kiek skaitmenu??aciu uz informacija parasykit kas kaip

 Jeigu uzregistravai dokumentus, tai turejai gauti toki lapa, kad esi uzregistruota bendraja priemime, tame lape bus parasytas ir tavo registracijos numeris =) Pas mane 4 skaitmenu, bet yra pas ka ir penkiu

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:15:30 | Nuoroda
Thoms rašė:

Kas paaiskins kaip prioritetu sistema veikia?Jei tarkim as rasau pirmu nr koki MRU, antru VU trecioj vietoj Kokia kolegija.Ir jei neistoju nei i MRU nei i VU tai ar man mazeja galimybe istot i Kolegija ar ne? Nes gi pagal prioritetus ar ne taip?

 O kaip tu taip galejai rasyt, jeigu universitetai ir kolegijos vykdo atskirus konkursus?

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:17:32 | Nuoroda
CeRBeR rašė:

uzsiregistravau aukstojoje mokykloje ir tam lape kur dave raso sumoketas stojamasis mokestis 0Lt. Kaip cia suprast cia tas kur i banka mokejau ar kaip, nes atsinesiau ceki atsinesiau kur banke sumokejau? 

 Tiesiog siuo metu daug kam pasitaike tokia klaida, Tavo prasymas uzregistruotas, o jie savo klaida istaisys =)

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:25:13 | Nuoroda
CeRBeR rašė:

ir kai i lamabpo prisijungiu taip pat raso 

 Taip, ne tau vienam taip =) Klaida isivele

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:29:57 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
mellisa rašė:

Mr Lazy, as nerasiau kitos specialybes, ta pacia tik kitam univere. Ji man ramybes neduoda , kad kam as nerasau teises VU, juk nieko neprarasiu, o as jai aiskinu, kad net nesapnuotu, duok dieve, kad i MRU Mokama istociau. Bet del sventos ramybes parasiau NR1 teise VF, NR 2 teise m, o nr3 teise MRU vf. , nors sita norejau rasyt pirmoj vietoj. As ir pati ten norejau iki tos dienos, kai suzinojau rezultatus, bet ji tokia uzkietejusi VU fane, jai nera kitu univeru, tik VU. tai ka man daryt, nieko juk neprarasiu, jei taip parasiau, o namie bus maziau  kvircu...  

 Vistiek cia nepasiteisinimas. Kaip gali tevai tau nurodinet kazka tokiais klausimais?

O siaip kodel tu nebandai savo chemijos auksto balo panaudoti kazkaip?

 Na, situo atzvilgiu, manau tevai ne nurodineja, o patarineja. Kadangi patirtis, ju paciu studijavimas universitete daro savo. Galu gale daugiau mate nei mes savo amziuje. Aklai klausyti niekada nereik, taciau isklausyt vertetu =) Man tevai net nebando sakyt kazka, nes zino, kad studijuosiu ka noresiu, tik nepatare su VPU prasidet =))) Juk tam ir yra tevai. Turesim savo vaiku, viskas atrodys kitaip ir, matyt, patys pirsim savo trigrasi jiems =DDD

Žinutė parašyta: 2009-07-15 18:38:14 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Lenocka rašė:
Mr.Lazy rašė:
mellisa rašė:

Mr Lazy, as nerasiau kitos specialybes, ta pacia tik kitam univere. Ji man ramybes neduoda , kad kam as nerasau teises VU, juk nieko neprarasiu, o as jai aiskinu, kad net nesapnuotu, duok dieve, kad i MRU Mokama istociau. Bet del sventos ramybes parasiau NR1 teise VF, NR 2 teise m, o nr3 teise MRU vf. , nors sita norejau rasyt pirmoj vietoj. As ir pati ten norejau iki tos dienos, kai suzinojau rezultatus, bet ji tokia uzkietejusi VU fane, jai nera kitu univeru, tik VU. tai ka man daryt, nieko juk neprarasiu, jei taip parasiau, o namie bus maziau  kvircu...  

 Vistiek cia nepasiteisinimas. Kaip gali tevai tau nurodinet kazka tokiais klausimais?

O siaip kodel tu nebandai savo chemijos auksto balo panaudoti kazkaip?

 Na, situo atzvilgiu, manau tevai ne nurodineja, o patarineja. Kadangi patirtis, ju paciu studijavimas universitete daro savo. Galu gale daugiau mate nei mes savo amziuje. Aklai klausyti niekada nereik, taciau isklausyt vertetu =) Man tevai net nebando sakyt kazka, nes zino, kad studijuosiu ka noresiu, tik nepatare su VPU prasidet =))) Juk tam ir yra tevai. Turesim savo vaiku, viskas atrodys kitaip ir, matyt, patys pirsim savo trigrasi jiems =DDD

 Man jie neliepe ir net nepatare ka studijuot. Visa gyvenima mane kaip teisininka isivaizdavo, as ir pats jau buvau beveik su tuo susitaikes. Tada pries pora metu tevas kazka apie tarptautinius santykius leptelejo. Pasidomejau. Pamaciau, kad tik magistras. Bakalauras artimiausias politika. Tada pamazu mokykloj eme ja mokintis, ir man kaip ir pati istorija ji labai patiko.

O dabar pries stojant tevai tik paklause kodel ten ar ten noriu stot, paaiskinau issamiai. Pamate, kad ne is lempos stoju , o rimtai mastau ir liko laimingi.

 Saunu, reiskia turi stipria motyvacija! =) Saunuolis

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:15:34 | Nuoroda
Ausrike18 rašė:

mano tai socialianiai 28,53

 Kokie pazymiai.. Ir toks KB? =D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:17:55 | Nuoroda

Nugi reikia ir pasidziaugt zmogui =D O beje prisiungus www.lamabpo.lt ten kur rodo sarasa pageidavimu, jau yra KB surasyti =))) 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:20:41 | Nuoroda
Gitunia rašė:

Aha,jau baigiau pirmą kursą ir esu be galo patenkinta tuo ;) 
Ypač praktika praėjo nerealiai gerai, linksmai ir įdomiai. Tiesą dėstytoja ir sakė,kad savo pirmos praktikos neįmanoma pamiršt ;) 
Tai jei jau įstosit tai praktiką tikrai įdomią turėsit ;)

 Pazystama studijuoja VGTU geodezija, tai irgi labai patenkinta  o Kitas pazytamas Kaune studijuoja, dabar jau 4 kurse, tai darba gavo jau pirmam kurse, aisku, mokejo pradzioje minimuma, bet veliau dave ir masina + degalai, ir alga padvigubino =) kAZKO PASIEKT REIKIA NORO, LAIKO BEI PASTANGU =)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:21:05 | Nuoroda

*ups.. netycia isejo didziosiom raidem.. =D 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:23:20 | Nuoroda

Taigi uz tos pacios srities olimpiados laimejima skaiciuoja tik viena karta, tai is kur tiek balu? =D 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:26:47 | Nuoroda
Markiziene rašė:

Labai smagu,kai apdovanojama uz aktyvuma,dalyvavima... As taip pat jau esu cia laimejusi mp3 grotuva,tai paskatino dalyvauti loterijose... Muuu ir Lenocka labai sveikinu su dovanomis

 Aciu  Ir tave sveikinu! Nors loterijose nedalyvauju, kadangi tikiu, kad man nesiseka =))) Gal tau pasiseks, sekmes =))