Vartotojo Lenocka pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:28:36 | Nuoroda
kriptonika rašė:

  Turbut visi laukiame nekantriai liepos 22-osios dienos, kai suzinosime savo tolesnius gyvenimo planelius.

 Taigi nuosirdizia linkiu visiem istoti i sia specealybe, kuriu sirduteje visada spurdejo noras padeti tiems, silpniems, negalintiems pasakyti ka skauda sutverimams.

 Tegu pildosi musu svajones, ir siekime savo tikslo.

Visiem sekmes :)

 Kaip faina, tikrai linkiu, kad istotumet =) Man paciai laaaaabai prie sirdies gyvunai, kazkada norejau buti veterinare, taciau gyvenime dirbant atsiskleide kitokia sritis, taciau gyvunelius visvien labai myliu, turiu namie, ir karts nuo karto vedu pas veterinara =D Tad linkiu, kad po keleriu metu kuo daugiau is Jusu taptu gerais gyvuneliu gydytojais ir ne tik.. =))

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:28:36 | Nuoroda
kriptonika rašė:

  Turbut visi laukiame nekantriai liepos 22-osios dienos, kai suzinosime savo tolesnius gyvenimo planelius.

 Taigi nuosirdizia linkiu visiem istoti i sia specealybe, kuriu sirduteje visada spurdejo noras padeti tiems, silpniems, negalintiems pasakyti ka skauda sutverimams.

 Tegu pildosi musu svajones, ir siekime savo tikslo.

Visiem sekmes :)

 Kaip faina, tikrai linkiu, kad istotumet =) Man paciai laaaaabai prie sirdies gyvunai, kazkada norejau buti veterinare, taciau gyvenime dirbant atsiskleide kitokia sritis, taciau gyvunelius visvien labai myliu, turiu namie, ir karts nuo karto vedu pas veterinara =D Tad linkiu, kad po keleriu metu kuo daugiau is Jusu taptu gerais gyvuneliu gydytojais ir ne tik.. =))

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:29:51 | Nuoroda
saras* rašė:

Jūs nepavydėkit žmonėm, va pvz. mano KB 29,97. Laimėjau 9 olimpiadas 

 Niekas nepavydi, jei taikrai laimejo, tai saunu =) Tiesiog konstatuojam faktus =) 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:33:06 | Nuoroda

Cia matyt jau veikia baimes sindromas pries rytdiena =D 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:34:52 | Nuoroda
saras* rašė:

Pvz.,  medelių sodinimo, burgerių rijimo etc.

 prajuokinai.......... 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:35:27 | Nuoroda
saras* rašė:

Pvz.,  medelių sodinimo, burgerių rijimo etc.

 Tai ir gausi vietoj studiju krepselio, burgeriu krepseli =D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:38:19 | Nuoroda
Markiziene rašė:
Muuuu rašė:
Markiziene rašė:

Na,man tai turbut reikiia laukti liepos 28... Bet parasykit rytoj,kas cia istojot.Labai idomu...

 Gal ir tu dar įstosi, kas čia žino. Nenusimink ;)

 Na taip..Stengiuosi nenusiminti...

 Galbut netgi dabar neistojusi kur nori, atrasi kita savo pasaukima 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:39:48 | Nuoroda
Frostpwnz rašė:

Burgeriu rijimo visai nebloga olimpiada turetu but :D Noreciau sudalyvaut , bet jauciu poto +20kg butu

 Fe, man tai nesveikai ziauru atrodo =D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:42:32 | Nuoroda
Frostpwnz rašė:
Lenocka rašė:
Frostpwnz rašė:

Burgeriu rijimo visai nebloga olimpiada turetu but :D Noreciau sudalyvaut , bet jauciu poto +20kg butu

 Fe, man tai nesveikai ziauru atrodo =D

 Na, as tai ateiciau tik pavalgyt :D Vistiek ten neimanoma laimet, kai prieina visokie Berniukai-burbuliukai...

 Na taip, tada kitas reikalas =D Dar keleta i kisene isimestum ir visai gerai butu =D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 12:05:51 | Nuoroda

Siaip gal ir normalu, kad aukstosios istaigos, jau zino ka priema, juk iki koleginiu atsakymu liko tik savaite,  o universitetu - jau ryt..o dar ta popierizma tvarkyt reikia. =) Gal cia sarasai tu, kas pretendavo tik i kolegija, kurie tikrai tik cia stos =D Velnias zino.. =)  

Žinutė parašyta: 2009-07-21 12:13:27 | Nuoroda
Ausrike18 rašė:
Lenocka rašė:
Ausrike18 rašė:

mano tai socialianiai 28,53

 Kokie pazymiai.. Ir toks KB? =D

 mane tai juokas ima o ne dziaugsmas vdu puslapy man taip suskaiciavo o ten kitokie skaiciai visai, nes pvz vu balas skaiciuojamas tukstanciais (bent jau buvo)

 Siemet jau tu tukstanciu neliko =)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 12:21:00 | Nuoroda
Ausrike18 rašė:
Lenocka rašė:
Ausrike18 rašė:
Lenocka rašė:
Ausrike18 rašė:

mano tai socialianiai 28,53

 Kokie pazymiai.. Ir toks KB? =D

 mane tai juokas ima o ne dziaugsmas vdu puslapy man taip suskaiciavo o ten kitokie skaiciai visai, nes pvz vu balas skaiciuojamas tukstanciais (bent jau buvo)

 Siemet jau tu tukstanciu neliko =)

 na taip, neliko, bet vdu dar siaip prideda kazkiek jei rasai i ji pirmu numeriu, o as taip ir padariau

 Gal ir taip, nezinau. Taciau man neatrodo tai gerai, kad uz tai, kad parasei pirmu numeriu prideda balu =D nesamone...... reklama ir tiek =) Bando  tokiu budu pritraukt studentus

Žinutė parašyta: 2009-07-21 12:25:16 | Nuoroda
Ausrike18 rašė:

vaje cia ka rasai tai viskas netinka balas per aukstas, su tais pridejimais ir netinka nors kaip tik siame puslapyje balu skaiciuokleje yra toks punktelis, kuriame parasyta, kad pridedama 0,2 balo uz tai kad parasai vdu pirmoje vietoje, tai reiskia ne viena balu skaiciuokle negalima pasikliaut

 Tu prisijunk prie www.lamabpo.lt ten kur pageidavimu sarasa rodo ir ten jau yra parasytas KB tavo =) Ir nereikes speliot kiek ko prideda...

Žinutė parašyta: 2009-07-21 18:49:20 | Nuoroda
queenmalice rašė:

O gal žinot kokiu emailu būtų galima parašyt kad patikrintų ta balą?

 www.lamabpo.lt ten yra taisyklese parasyta apie konkursinio balo apeliavima, gali bandyt kreiptis ten, kur nurodyta. Pasiskaityk =)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 10:19:26 | Nuoroda

Na, jau nedaug liko laukt =D iki 3h =))) 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 11:10:15 | Nuoroda
Lunaria rašė:

iki liepos 31 :D

 Iki 3o liepos, 31 jau skelbia laisvas vietas =)

Žinutė parašyta: 2009-07-22 11:19:54 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
Symakatumi^^ rašė:
daktariūkštis rašė:
Symakatumi^^ rašė:

keista...visąlaik lydėjęs optimizmas dabar ėmė ir išgaravo :"D su 16,40 į biomedicinos mokslus vf...hmmm...praktiškai įsitikinus kad neįstosiu...

 Primeni mane, kai laukiau lietuvių kalbos egzamino rezultato. Tikėjausi 70, po to 60, po net 50. Galiausiai gavau 93 :DD

 :D bet dabar taip gerai man nesibaigs man atrodo :D

 Aš ir taip sakiau, kai po gerų biologijos, chemijos rezultatų laukiau lietuvių kalbos rezultato, maniau, kad daugiau sektis negali.

Siūlau tau nusraminti ;DD

 Nori pasakyt, kad tavo geri egzu rezultatai tik sekmes reikalas? 

Žinutė parašyta: 2009-07-22 11:24:19 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:

Noriu pasakyt, kad kai per daug pradedi gilintis į visus šituos stojimus/egzus, tai prisigalvoji nesąmonių, kurios net skamba neįtikinamai, bet vis tiek jomis tiki.

 Tikrai tiesa, vian akimirka atrodo viskas bus gerai, kita - katastrofa... =DDD

Žinutė parašyta: 2009-07-22 12:36:08 | Nuoroda
Ragutis rašė:

Formalumas tos išleistuvės. Daugiausiai švenčia tie, kuriems mažiausiai yra ką švęst ;)

 Manau svest yra kam visiems.. Tai yra, visiems vienodai. Juk isleistuves, kaip atsisveikinimo su mokykla svente, o ne pazymiu konkursas ir t.t Tad svest turetu but aktualu visiems. Gal dar nesijaucia tos nostalgijos, bet laikui begant ji atsiras =) Nebent kiaurrai 12 metu neturi draugu, su mokytojais nesutari, tada, aisku, ir sventes nesinori =))

Žinutė parašyta: 2009-07-22 12:41:11 | Nuoroda

NAUJIENOS



 

Kvietimai studijuoti universitetuose.

Gerbiami stojantieji, primename Jums, kad informacija apie kvietimus studijuoti universitetuose bus paskelbta 2009 m. liepos 22 d., 15 val.. Kvietimą studijuoti, galite pasitikrinti LAMA BPO www.lamabpo.lt interneto svetainėje arba aukštosios mokyklos, dalyvaujančios bendrajame priėmime, svetainėje. Informacija apie kvietimą yra prieinama, nurodžius asmens tapatybės ir kitus reikalingus duomenis. Jūsų pageidavimų sąraše prie studijų programos, į kurią Jūs kviečiamas (-a) studijuoti, bus įrašas
„kvietimas“.

Anksčiau nurodyto laiko informacija nebus teikiama nei
telefonais, nei el. paštu, nei SMS žinutėmis.

Papildomas pranešimas apie kvietimą studijuoti siunčiamas
elektroniniu paštu. Pranešimas el. paštu juridinės galios neturi.

Stojantysis, pakviestas į universitetą studijuoti valstybės ar
savo lėšomis, gali apsispręsti ir stoti į kolegiją, tokiu atveju jis privalo atsisakyti pasiūlytos universitetinių studijų vietos ir informuoti LAMA BPO valdybą, kad nagrinėtų jo pageidavimus priėmimo į koleginių studijų programas konkursuose. Savo sprendimą jis gali pareikšti bet kuriame bendrojo priėmimo prašymų ir dokumentų registravimo punkte, pateikdamas nustatytos formos (žr. šioje svetainėje) kvietimo studijuoti atsisakymo prašymą.

LAMA BPO Valdyba