Vartotojo Vega~ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-24 16:23:53 | Nuoroda

Ech, koks pažįstamas jausmas... Aš irgi bandau nepasiduoti kitų įtakai, vienintelė mama palaiko mano pasirinkimą... Sunku taip. 

Žinutė parašyta: 2009-05-24 16:32:29 | Nuoroda
astukas rašė:

beje, gal kas zinot kiek finansuojamu vietu bus siemet?

 Per atvirų durų dienas istorijos fakultete sakė, kad iš anksto nėra numatytas finansuojamą vietų skaičius, bet maximum gali priimti 110% nuo praeitų metų studentų skaičiaus. Tad turėtų būti apie ~66. Tiesiog bus taip, kad vieni gaus studijų krepšelį, kiti - negaus. Universitetui naudinga finansiškai gauti paramą, todėl priims studentus, turinčius krepšelius. Arba mokančius iš savo kišenės, žinoma. Sėkmės ;)

Žinutė parašyta: 2009-05-28 23:37:25 | Nuoroda

Truputį statistikos galiu pateikti ir aš. Kaip supratau, kalbama konkrečiai apie lietuvių k. egzo rezultatus. Bet nepamirškim, kad užsienio k. ir istorija taip pat turi įtakos, tad... pernai 98% surinkusi mergaitė į lietuvių filologiją įstojo 7-u numeriu. Kiek žinau, paskutinė, įstojusi į nemokamą, surinko 87%. Ispanų k. paskutinįkart buvo renkama 2005m. Pagal prioritetus - 21 reitingo vieta: www.stojimai.lt/index.php?page=pr&;order=2

Žinutė parašyta: 2009-05-31 21:42:37 | Nuoroda

Gerbiamieji [galbūt] kolegos

Peržiūrėkite šiame puslapiuke pateiktas naujienas ir paaiškinkite man, jei viską supratau ne taip.

Taigi: www.universitetozurnalistas.lt/stojantie siems/dbs.html

Kaip suprantu, birželio pabaigoje jau reikėtų nešti prašymą į aukštąsias mokyklas. Ten turėtų suteikti tikslesnę informaciją apie kūrybinį konkursą - kada, kur ir pan. Aišku, galbūt visa informacija taip pat bus pateikta internete, bet geriau nemiegoti. Kaip planuojate elgtis jūs, m?

Žinutė parašyta: 2009-06-04 17:55:41 | Nuoroda

www.universitetozurnalistas.lt/news231.h tml ;

Žinutė parašyta: 2009-06-06 22:58:20 | Nuoroda

 Žurnalistai jūs, žurnalistai... jei Dievas padės ir įstosit, tada informaciją patys turėsite rinkti ir pateikti - niekas kaip pirmoko už rankutės nevedžios ir informacijos po nosim nepakišinės

Buvau davusi nuorodą, kur aiškiai parašyta, kad „ Kūrybinis konkursas stojantiesiems į žurnalistikos bakalauro studijų programą vyks birželio 29, 30 ir liepos 1, 2, 3 dienomis."  Taigi, nunešus priėmimo prašymą į aukštąsias mokyklas, po kelių dienų mums elektroniniu paštu bus atsiųstas laiškas su pakvietimu atvykti į žurnalistikos kūrybinį konkursą tam tikru laiku. Suprantama, kad stojančiųjų bus nemažai, todėl visi bus  išskirstyti atvykti skirtingomis dienomis. Be abejonės, gali būti ir taip, kad VBE rezultatų dar nežinosime. Jų skelbimo laikas čia: www.egzaminai.lt/failai/964_2009m__BE_ir _rezultatu_tvarkarastis.pdf

Ir jei kam savo pasisakymu pasirodžiau 'nagla', tai jau atleiskit. Nebus geras žurnalistas be tos savybės... dėkui.
 

 

 

Žinutė parašyta: 2009-06-07 00:26:01 | Nuoroda

Kam tos gėlės man :) bet atsargiau kalbėk daugumos vardu - ji tikrai gali įsižeisti, pavadinta idiotais. 

Žinutė parašyta: 2009-06-14 21:46:57 | Nuoroda

O mano tėvai patys manęs klausė, ar noriu, kad jie eitų į išleistuves. Nu kaip gi galiu pasakyt, kad nenoriu... aš eisiu su vaikinu, o mama eis su tata, tai vat taip ir gaunasi  Juolab, kad pas mus tėveliams tikrai gan nedidelė kaina, tai negi gaila.. gi ir jiems šventė, vieną dukrą turi. O drabužaisi dar kolkas nesirūpinu.. liko mažiau nei 3 savaitės, tai jau turbūt laikas susirūpinti  Basutes turiu, tai nebent jei bus laiko ir noro, ir jei rasiu gražesnes, tada nusipirksiu. Žodžiu, nėra būtinybės nei rankinei, nei bateliams. O suknelę mama pasiūs. Paskuriniam skambučiui siuvo, gavosi DIEVIŠKA ir visai nebangi, kaip kad dauguma galvoja, jog siūtos brangiai gaunasi. Tai maniau su ta pačia ir į išleistuves eiti, bet "leidau" tėvams eiti į išleistuvių oficialią dalį su ta "sąlyga", kad mama pasiūs suknelę. 3-4 vakarai, ir vsio :)

Žinutė parašyta: 2009-06-15 20:23:03 | Nuoroda

Och, paskutinės žinutės į mano sąžinę pasibeldė ir prisibeldė  :) po galais, reikia ruoštis... taip nesirūpinčiau ir gal visai nesiruoščiau, jei pačiai būtų aiški tema - ekonomika.. ką gi, jei paklaus kokio sukto klausimo apie ekonomiką, tai atsakysiu tik tiek, kad jei turėčiau pakankamai žinių apie ją ir nuoširdžiai domėčiausi, tuomet ir stočiau į ekonomiką  bet geriau nerizikuoti, kad nebūtų parodytos durys.. 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 20:24:14 | Nuoroda

Pas mus abiturientai metasi po 200 Lt, antroms pusėms - 100 Lt, tėvams - 50 Lt. 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 23:18:20 | Nuoroda

Bent jau man tikrai neliūdna, kad visi gali atsipalaiduoti, o manęs dar laukia šioks toks išbandymas. Būtent taip ir žiūriu į tą konkursą - nesitikiu kažko labai ypatingo, tiesiog įdomu save išbandyti (kaip populiaru šiais laikais sakyti) ir pažiūrėti, ar tikrai ta komisija tokia žiauri, kaip visi pasakoja :) Beje, žurnalistai entuziastai - ar šią studijų programą rašysite pirmu numeriu? Galvoju patalpinti į antrą vietą po lietuvių - ispanų kalbų.. jaučiu, komisija pagalvos, kad nelabai pas juos noriu, tai iškart atmes :)

Žinutė parašyta: 2009-06-18 22:32:21 | Nuoroda

Eina sau, kaip nusiraminau peržiūrėjus atsakymus! Žodis į žodį mano parašyti atsakymai sutampa su instrukcija :) o juk man šis egzas pats svarbiausias... 

Žinutė parašyta: 2009-06-18 22:33:00 | Nuoroda

Sorry, chebra, ne toj temoj parašiau:))) gaila, neina ištrint. 

Žinutė parašyta: 2009-06-18 22:34:34 | Nuoroda

Eina sau, kaip nusiraminau peržiūrėjus atsakymus! Žodis į žodį mano parašyti atsakymai sutampa su instrukcija :) o juk man šis egzas pats svarbiausias...  

Žinutė parašyta: 2009-06-18 23:47:58 | Nuoroda
Beligre rašė:

Laba kur tuos atsakymus galeciau rast?

 Atsiprašau, kad suklaidinau  turėjau omeny lietuvių k. tekstu suvokimo atsakymus. Paprasčiausiai prisijungus sistema automatiškai išmetė šią temą ir nei nepažiūrėjus paspaudžiau "Naujas pasisakymas"...

Žinutė parašyta: 2009-06-19 17:40:34 | Nuoroda
sonia rašė:
Vega~ rašė:

Eina sau, kaip nusiraminau peržiūrėjus atsakymus! Žodis į žodį mano parašyti atsakymai sutampa su instrukcija :) o juk man šis egzas pats svarbiausias...  

 stosi i lietuviu filologija ir ispanu kalba? kiek kitu egzu tikiesi gaut? as irgi svajoju ten istot, bet manau kad anglu egzaminas koja stipriai pakis...

 Taip, būtent lietuvių filologiją ir ispanų kalbą rašysiu pirmu numeriu. Sena svajonė :) tik egzai koją pakišo - ir ne vien tik anglų, bet ir istorija. Ypatingai. Lietuvių tikiuosi 85-95, anglų 50-70, istorija išvis gal tik 30-50... taip, kad. Nežinia žudo dabar :)) o kokios tavo prognozės?

Žinutė parašyta: 2009-06-21 17:02:52 | Nuoroda

Tai va, kad visi atsakymai į tamstos klausimus šitoje pačioje temoje ir yra, tik keletą puslapių atgal tereikia sugrįžti. Ir nevadinkit mūsų pasikėlusiais  ech, o aš jau ryt atiduosiu prašymą į aukštąsias...  

Žinutė parašyta: 2009-06-22 23:42:13 | Nuoroda
awenterra rašė:

Pas mus isleistuvem renka po 200 Lt, dovanom po 40 Lt. Pakraupau kai suzinojau, kazkada kazkas sake kad bus pigu, nes per pazystamus.. Ziaurios kainos, ir cia uz paprasta restoraneli Forume..

 Hm, Forume... Liuks, nu :) Kas šiemet švenčia Pramogų banke, irgi po 200 Lt renka. O mes už tokią sumą į kažkokį Vilniaus rūsį nusigrūdom. Wtf?!... O dar norėjo chebra ir renginių organizavimo firmą samdytis, ir viešbutyje su botanikos sodu švęsti. Anyway... Kodėl taip visi užsipuolė tas antrąsias puses? :) keista tiesiog. 

Žinutė parašyta: 2009-06-23 01:33:52 | Nuoroda
krijurga rašė:

Esu nieko prieš ,kai klasė susigyvenus su antrom pusėm per įvairius tūsus, bet išleistuvės tai klasės, abiturientų šventė, kaip sakoma bendras šūlės tusas ir kai jis bendras tai reikia gerbt visų nuomonę ir nekviest "nelauktų svečių".

 Bet yra ir kita medalio pusė. Nekalbėsiu abstrakčiai, pateiksiu pavyzdį.

Tarkim, mūsų mokyklą šiemet baigia ~50 abiturientų. Ateis ~15 mokytojų. Šventė suplanuota miesto centre, nusamdyta grupė, vedėjai, dar kažkas... žodžiu, trūksta pinigų, gal tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl taip laukiamos tos antrosios pusės. Ir nieko čia blogo,- mokyklos bendruomenės tai šventė ar ne. Nes gali apskritai nevykti. Taip, kad.. principai principais, bet tiesa tokia: no money, no party ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-23 02:15:23 | Nuoroda

Galima :)

vestuvių muzikantai + būgninkas ir gitaristas :))) taip, kad irgi žiiūrėjom kaip pigiau.