Vartotojo saras* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-11 22:56:10 | Nuoroda

Delfyje skaičiau komentarus tai kažkas kažką lyg ir organizuoja jau... 

Žinutė parašyta: 2009-06-11 23:01:52 | Nuoroda
daisygirls rašė:

labai idomu kiek vertinama mazdaug 95-110??????????

 9.

Žinutė parašyta: 2009-06-12 18:11:39 | Nuoroda

Surinkau 60 taškų. Pz man... 

Žinutė parašyta: 2009-06-12 18:41:23 | Nuoroda

Man ką tik tas MRU nuplaukė po istos atsakymų... blet per bandomąjį nesiruošęs gavau 78, o dabar...tiesiog trūksta žodžių...

Žinutė parašyta: 2009-06-12 18:48:55 | Nuoroda
nuisance rašė:

Na va surinkau tik apie 60 taškų...tikėjausi tikrai daug..nes istoriją lyg ir neblogai mokėjau... ai.. :) beja kodėl ten parašyta kad Tautų pavasaris vyko Rusijoj ir Austrijoj-Vengrijoj tik? Negi nevyko Osmanų imperijoje? Jis ten kone aktyviausias buvo..keista...

 Aš tiek pat... Metiniam aps labai stiprią mokytoją turėjau 10...

Žinutė parašyta: 2009-06-12 18:59:35 | Nuoroda
nuisance rašė:
saras* rašė:
nuisance rašė:

Na va surinkau tik apie 60 taškų...tikėjausi tikrai daug..nes istoriją lyg ir neblogai mokėjau... ai.. :) beja kodėl ten parašyta kad Tautų pavasaris vyko Rusijoj ir Austrijoj-Vengrijoj tik? Negi nevyko Osmanų imperijoje? Jis ten kone aktyviausias buvo..keista...

 Aš tiek pat... Metiniam aps labai stiprią mokytoją turėjau 10...

 Na ir mano stipri gana..irgi 10 sugebėjau turėt..tai ir tikėjo jinai iš manęs daug...o aš čia taip susivariau..gėda net :) O Tautų pavasarį manau turėtų užskaityt gi...gi tas pats čia ir naudojimas terminas literatūroje

 Na dėl to tautų pavasario tai nežinau... Aš už klausimą kur buvo skiriami 6 taškai ir už patį paskutinį klausimą su 4 taškais gavau po apvalų 0... mokytoja man prognozavo ne mažiau 90 proc. NEC'ą dabar savom rankom išsmaugčiau...

Žinutė parašyta: 2009-06-12 19:10:43 | Nuoroda

Iš bandomojo gavau 114 taškų, tai pagal pernykštį vertinimą mokytoja man 9 parašė. 

Žinutė parašyta: 2009-06-12 19:23:07 | Nuoroda
EzoTao rašė:

Mane tik tekstas ir suknis o - tik 12 taškų surinkau. Apgailėtina. Būčiau bent 20 surinkęs, būtų kita kalba. Labai tikiuos, kad kris kartelė.

 O tai kiek bendrai iš egzo maždaug paėmei?

Žinutė parašyta: 2009-06-13 15:28:40 | Nuoroda

Aš tai išvis egrai pavariau, parašiau P. Vanagas... gerai kad apie dailiojo čiuožimo techniką rašyt nepradėjau. Čia matyt tas  dangiškasis tetsas iš vėžių išmušo :)

Žinutė parašyta: 2009-06-14 12:06:55 | Nuoroda

 Šįryt gavau atsakymą iš NEC'o į savo e-laišką, kuriame rašoma: "Penktadienį susirinkę istorijos VBE vyresnieji komisijos vertintojai nusprendė iš vis nevertinti klausimo, kuriame buvo netiksliai nurodyta nuoroda į šaltinį".

VALIO:)

 

Žinutė parašyta: 2009-06-14 12:26:50 | Nuoroda

Nu aš jame nusisvaigau tai man į naudą:) bet faktas tas, kad NEC'ui reikšdami nepasitenkinimą dėl kitų pvz., testo klausimų apie Tubelį, Griškevičių, kurių pavardės net neįeina į egzo programą, galime pasiekti, jog jie nebūtų vertinami. Tik reikia nebijoti kelti šumą ir rašyti NEC'ui. 

Žinutė parašyta: 2009-06-14 13:09:00 | Nuoroda

Aš nežinau ką atiduočiau jei tik būtų leista perlaikyti. 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 18:31:33 | Nuoroda

Surinkau 110 taškų, teks tenkintis 8... 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 18:47:40 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

 Ese sekanciais metais butu siektiek drastiskas zingsnis. Bet judama tinkama linkme. Dar keli metai ir sakes bus visokiems kalikams.

Pneliai kuri kliedejo apie sekme. Jei tavo silpni nervai, tai jau tavo asmenybes yda. Ji niekur nedings ir veliau gyvenime. Todel tokios savybes, gebejimas susikaupti ir turi atsispindet egzamine. O tai neturi nieko bendro su sekme. Sekme gali buti tame kad tu pvz kazkuria tema geriau moki ir ji tau ispuola arba ne. Mano arkliukas yra I ir II pasauliniai, Prancuzijos revoliucija su Napaleono karais, LDK. Nebuvo nei vienos is siu temu. Butu buve esu tikras jog prie egzo bent 5 balus tikraI dar gauciau. Taciau yra kaip yra. Nematau prasmes verkt. Gyvenime labai daug kas nuo sekmes priklausys. GET USED TO IT!!!

 Eik išsibailvyk filosofe tu. Juokas man ima iš tokių "enšteinų". Pirmame sakinyje pats mali, jog sėkmė- tai kliedesiai, o pabaigoje jau gyenime daug kas priklausys nuo sėkmės. Jei nori pavaizduot labai "krūtą" ir "pastatyt" kitus į vietą būk malonus bent pagalvok ką rašai, nes atrodai mažų mažiausiai juokingai.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 19:41:20 | Nuoroda

Kas nors planuojat  iš 51 klausimo gaut visus 6 taškus? Man iš ten 0 šviečiasi:D kažkaip mokytoja mums net neužsiminė apie rezistencijos etapus...

Žinutė parašyta: 2009-06-15 19:49:02 | Nuoroda

Mažiau klausykit kas čia ką sako... kuo pukiausiai ten buvo galima išsiverst ir be to paukčių skrydžio motyvo nors tą akcentą buvo galima tikrai neblogai išplėtot. 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 19:54:53 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
saras* rašė:
Mr.Lazy rašė:

 Ese sekanciais metais butu siektiek drastiskas zingsnis. Bet judama tinkama linkme. Dar keli metai ir sakes bus visokiems kalikams.

Pneliai kuri kliedejo apie sekme. Jei tavo silpni nervai, tai jau tavo asmenybes yda. Ji niekur nedings ir veliau gyvenime. Todel tokios savybes, gebejimas susikaupti ir turi atsispindet egzamine. O tai neturi nieko bendro su sekme. Sekme gali buti tame kad tu pvz kazkuria tema geriau moki ir ji tau ispuola arba ne. Mano arkliukas yra I ir II pasauliniai, Prancuzijos revoliucija su Napaleono karais, LDK. Nebuvo nei vienos is siu temu. Butu buve esu tikras jog prie egzo bent 5 balus tikraI dar gauciau. Taciau yra kaip yra. Nematau prasmes verkt. Gyvenime labai daug kas nuo sekmes priklausys. GET USED TO IT!!!

 Eik išsibailvyk filosofe tu. Juokas man ima iš tokių "enšteinų". Pirmame sakinyje pats mali, jog sėkmė- tai kliedesiai, o pabaigoje jau gyenime daug kas priklausys nuo sėkmės. Jei nori pavaizduot labai "krūtą" ir "pastatyt" kitus į vietą būk malonus bent pagalvok ką rašai, nes atrodai mažų mažiausiai juokingai.

 Vienas blaivykis balvoneli. Kliedesiais vadinau tvirtinima, kad didzioji dalis egzamino nuo sekmes priklauso. O kad gyvenime daug ka itakoja sekme yra faktas. Islysk is po tevu sparnelio ir pamatysi.

 Matyt, jog tau gyvenime sėkmė taip ir nenusišypsojo, o gaila... anyway, sėkmės. Gali neatsakyti, su tokio tipo žmonėm kaip tu man nelabai sekasi bendraut.

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:33:13 | Nuoroda

Čia toks vienas veikėjas arba arba tik apsimeta proto invalidu, arba jis toks ir yra:) 

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:38:01 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
saras* rašė:

Čia toks vienas veikėjas arba arba tik apsimeta proto invalidu, arba jis toks ir yra:) 

 Sarai tau cia jau nebera ka veikti. Baigem su neargumetuotais stumimais. kai galesi pagrizt savo sapaliones, atda sugrizk.

 O tu, mažasis nevykėli, jautiesi užkalbintas?

Žinutė parašyta: 2009-06-15 22:45:45 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
saras* rašė:
Mr.Lazy rašė:
saras* rašė:

Čia toks vienas veikėjas arba arba tik apsimeta proto invalidu, arba jis toks ir yra:) 

 Sarai tau cia jau nebera ka veikti. Baigem su neargumetuotais stumimais. kai galesi pagrizt savo sapaliones, atda sugrizk.

 O tu, mažasis nevykėli, jautiesi užkalbintas?

 Tau maziausia turetu rupeti kaip as jauciuosi. Netersk forumo. Neidomu man su tavim veltis i asmeniskumus. Tu manes nepazysti, as taves irgi. Tai gal apsiribojam diskusijom apie VBE kaip kad as ir kiti normalus zmones darem iki tau pasirodant.

 Tai kad tu ne apie VBE diskutuoji, o demonstruoji savo kvailą, per visus galus trykštančią aroganciją ir tariamą genialumą. Duok Dieve tau pasiimt tą šimtą iš istorijos ir pasinaudot neišsenkamais proto ištekliais.