Vartotojo Nastiona pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-04 11:39:59 | Nuoroda
Cloudless rašė:

gerai išsilaikei egzaminus ir nori į kolegiją? :)

 noriu į nemokamą:) o šiaip kolegiją rašiau tik kad ramiau būtų.. Nes šiaip tikiuosi į VU įstot :) pirmu nr rašiau vu-ekonomika, o antru vu- vadyba ir verslo administravimas:) 

Žinutė parašyta: 2009-07-04 11:40:43 | Nuoroda
agnoosia rašė:
Cloudless rašė:
Cloudless rašė:
Nastiona rašė:
Cloudless rašė:
man tik taip tok klausimas : ko jūs veržiatės į tą VU? :)

 o kas sakė kad veržiames? ;D tiesiog norisi i VU, manau daug kas norėtų patekti į VU nemokama:) o gal tau VU nepatinka?:)

 na o kuo jums VU toks išskirtinis, kuo kiti univerai blogesni? :) Na aš nieko nei blogo, nei gero neturiu apie VU, tiesiog man taip įdomu :)

 aš į MRU pirmu rašysiu, o tu? kažkaip noriu iškart nuo finansų pradėti :)

 aš taip pat ketinu MRU ;) gal verta surizikuot ir vienintelį nr terašyt?..

 su tavo balais tai aišku verta:)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 11:47:00 | Nuoroda
Cloudless rašė:
Nastiona rašė:
Cloudless rašė:

gerai išsilaikei egzaminus ir nori į kolegiją? :)

 noriu į nemokamą:) o šiaip kolegiją rašiau tik kad ramiau būtų.. Nes šiaip tikiuosi į VU įstot :) pirmu nr rašiau vu-ekonomika, o antru vu- vadyba ir verslo administravimas:) 

 taigi ir kituose univeruose galėjai rašyt jau kad mokėjai už 16 vietų ;) bet turėtum į VU įstoti, koks tavo KB gaunasi?

 nžnau kodėl, bet i kitus aš nenoriu..:) mano KB 20 :)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 11:49:53 | Nuoroda
Cloudless rašė:
Nastiona rašė:
Cloudless rašė:
Nastiona rašė:
Cloudless rašė:

gerai išsilaikei egzaminus ir nori į kolegiją? :)

 noriu į nemokamą:) o šiaip kolegiją rašiau tik kad ramiau būtų.. Nes šiaip tikiuosi į VU įstot :) pirmu nr rašiau vu-ekonomika, o antru vu- vadyba ir verslo administravimas:) 

 taigi ir kituose univeruose galėjai rašyt jau kad mokėjai už 16 vietų ;) bet turėtum į VU įstoti, koks tavo KB gaunasi?

 nžnau kodėl, bet i kitus aš nenoriu..:) mano KB 20 :)

 tai neblogai ;) kaži ar su 19,4 į vf pavyktų įlįst?

 į mru manyčiau gal taip,bet nžnau..:) 

Žinutė parašyta: 2009-07-04 12:22:44 | Nuoroda
Cloudless rašė:

o kas ta ekonometrija? :) aš šiaip nenoriu į VU - į pasikėlusių dėstytojų kompaniją.. Vu per daug įsivaizduoja esantis prestižas, tik vardas jo, o realiai nemanau, kad ten kažkas nuostabaus :)

 tajgi visur yra tų pasikėlusių dėstytojų, kurie bando nusodinti.. tik gal apie vu daugiau kalba..:) žinau ir kitas aukštąsias mokyklas, kur tokių dėtytojų yra:)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 12:29:15 | Nuoroda
~~Kristina~~ rašė:
Nastiona rašė:
Cloudless rašė:

o kas ta ekonometrija? :) aš šiaip nenoriu į VU - į pasikėlusių dėstytojų kompaniją.. Vu per daug įsivaizduoja esantis prestižas, tik vardas jo, o realiai nemanau, kad ten kažkas nuostabaus :)

 tajgi visur yra tų pasikėlusių dėstytojų, kurie bando nusodinti.. tik gal apie vu daugiau kalba..:) žinau ir kitas aukštąsias mokyklas, kur tokių dėtytojų yra:)

 O ką tu pati rašysi pirmoj vietoj?? :)

 aš pirmoj VU-ekonomika, antroj VU-vadyba ir verslo administravimas..:)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 12:33:47 | Nuoroda
~~Kristina~~ rašė:

Kodel vadyba ir verslo administravimas?? 

 tj kad iš vu iš socialinių mokslų daugiau nieko tokio ir nėra...:) na gal tik dar verslo informacijos vadyba..o daugiau kiti manęs nedomina:)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 14:20:18 | Nuoroda
hidan rašė:

Taigi, greitai dauguma paliksim tevu namus. Kur planuojate gyventi bute ar bendrabutyje? Kodel? ;)

 ziurnt kur istosiu.. :) jei i vu ekonomika, tj bendrabutyje, jei viko finansai, tai bute, nes viko finansu tas bendrabutis naujininkuose, o ten nekoks jisai... :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-04 15:31:47 | Nuoroda
EzoTao rašė:
adomeja rašė:

Sveiki :)  kaip būsima studentė norėčiau sužinoti,kiek apytiksliai studentai išleidžia per mėnesį?bendrabutis,maistas,knygos ir pan..

 Jo, man taip pat įdomu. Ypač Vilniuje :)

 taigi nesunkiai galima paskaiciuot :) bendrabuti jei gauni, moki apie 200 lt i menesi..:) apie maista,tj manau apie 15-20 lt per diena, bet panelei manau pigiau gausis, nes jos pacios kazka gamins, vaikinai gal labiau i picerijas valgyklas eis... knygos ir kitos smulmenos tj gal kokiu 100-150 per menesi... gal daugiau... taj db viska sudejus bus apie 800-900 lt i menesi :)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 15:37:09 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Man, tai gerai kai kaune gyvenu ir kaune studijuosiu. Tik knygos kainuos. Beje is kur zinai kad po tiek  i menesi ant knygu reiks?

 ne nu del knygu tj nznau :) beto, tu gi kiekviena menesi nepirksi knygas ;D beto gi , kai kurias knygas ten gi duoda,ar klystu? 

Žinutė parašyta: 2009-07-04 15:41:11 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:

Man, tai gerai kai kaune gyvenu ir kaune studijuosiu. Tik knygos kainuos. Beje is kur zinai kad po tiek  i menesi ant knygu reiks?

 ne nu del knygu tj nznau :) beto, tu gi kiekviena menesi nepirksi knygas ;D beto gi , kai kurias knygas ten gi duoda,ar klystu? 

 Manau kad duoda. O gal tiem kas su krepseliais net ir finansuoja jas.

 knygas man atrodo tikrai nefinansuoja... o tu, kad gyveni kaune ir studijuosi ten, tj isvis neverta pergyvent.. jei dar i nemokama istosi, tj bus islaidu tiek pat kiek ir mokykloj buvo ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-04 15:47:31 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:

Man, tai gerai kai kaune gyvenu ir kaune studijuosiu. Tik knygos kainuos. Beje is kur zinai kad po tiek  i menesi ant knygu reiks?

 ne nu del knygu tj nznau :) beto, tu gi kiekviena menesi nepirksi knygas ;D beto gi , kai kurias knygas ten gi duoda,ar klystu? 

 Manau kad duoda. O gal tiem kas su krepseliais net ir finansuoja jas.

 knygas man atrodo tikrai nefinansuoja... o tu, kad gyveni kaune ir studijuosi ten, tj isvis neverta pergyvent.. jei dar i nemokama istosi, tj bus islaidu tiek pat kiek ir mokykloj buvo ;D

 O dar kai stipendija gausiu, tai netgi uzdirbsiu.:D

taj dar geriau ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-04 15:53:11 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Nu ka padarysi. Teks pragert ta stipendija.:D

 gersi gersi.. nusimokinsi.. ir nebus stipendijos.. ;DDD

Žinutė parašyta: 2009-07-04 16:05:47 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:

Nu ka padarysi. Teks pragert ta stipendija.:D

 gersi gersi.. nusimokinsi.. ir nebus stipendijos.. ;DDD

 Tada gersiu savom lesom. O nebutu galima to krepselio gauti alum ar kitais alkoholiniais gerimais?:D

 :D:D:D o taj pats nepajegsi nusipirkt? :D

Žinutė parašyta: 2009-07-04 16:12:45 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:

Nu ka padarysi. Teks pragert ta stipendija.:D

 gersi gersi.. nusimokinsi.. ir nebus stipendijos.. ;DDD

 Tada gersiu savom lesom. O nebutu galima to krepselio gauti alum ar kitais alkoholiniais gerimais?:D

 :D:D:D o taj pats nepajegsi nusipirkt? :D

 As pajegciau, bet krepselio juk nieks i rankas neduoda. Tik apmoka uz moksla. O vat uz tuos 4000-5000lt zinai kiek alaus gautusi!?!?

 pilvas bus didelis nuo tiek alaus ;DDD

Žinutė parašyta: 2009-07-04 16:26:02 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Neauga man pilvas nei nuo alaus, nei nuo ko kito.:D

 palauk palauk dar metus.. ir pilvas atsiras;DDD

Žinutė parašyta: 2009-07-04 16:41:02 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
EzoTao rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:
 
 

 O dar kai stipendija gausiu, tai netgi uzdirbsiu.:D

taj dar geriau ;D

 Girkitės girkitės... :D

 Aha, o tu jei įstosi į VU, tai iki rotacijos stipendijos nematysi  (nebent kažką keis)

 taj pala.. VU neiskart duoda stipendija??

Žinutė parašyta: 2009-07-04 16:48:27 | Nuoroda
ginta331 rašė:

o kur tuos 30 lt reik pervesti? i ta pacai saskaita ,kaip ir  mokejom uz stojima?   kas zino ? :)

 taip, i ta pacia saskaita:)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 16:57:24 | Nuoroda
Kaffeeklatch rašė:
Nastiona rašė:
Kaffeeklatch rašė:
EzoTao rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:
 
 

 O dar kai stipendija gausiu, tai netgi uzdirbsiu.:D

taj dar geriau ;D

 Girkitės girkitės... :D

 Aha, o tu jei įstosi į VU, tai iki rotacijos stipendijos nematysi  (nebent kažką keis)

 taj pala.. VU neiskart duoda stipendija??

 Nebent teisę ruošies studijuot ;)

 na ne... ekonomika ruosiuosi.. o tj kur skaitei kad neiskart stipkes?  as lyg skaiciua vu kad duoda iskart.. :?

Žinutė parašyta: 2009-07-04 17:09:19 | Nuoroda

aa, ajsq :)