Vartotojo Vil pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:43:01 | Nuoroda

"Aš vistiek už užsienio šalis, kuriose nereikia mokytis visokių nesamonių.. "

Tai ir vaziuok is cia, emigrante. Musu saliai nereikia tokiu, kurie tik kritikuot tesugeba.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:49:13 | Nuoroda

Ne tau, gi ne tavo citata cia.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 15:37:39 | Nuoroda
diminutive rašė:
asxxx rašė:
diminutive rašė:
turek_beda rašė:

 Apskritai egzaminai yra pats idijotiskiausias dalykas koki esu mates. Parasai egzamina ir viskas. Niekas tau nepaaiskina kas dabar bus, kaip cia viskas vyks ir kada mazdaug rezultatu reikia laukti. Egzaminu centras tyli ir realiai apie rezultatu paskelbimo data gali speliot tik is gandu. Mokykloi 10 metu reikia mokytis visiskai beviltiskus dalykus, kuriu man gyvenime neprireiks. Tik atejus i 11 klase pradeda ruosti egzaminam, kurie gana daug itakos tures tavo likusiam gyvenimui. Mokyklose pilna mokytoju, kurie ne tik, kad nenori, bet ir negali dirbt tokio darbo. Sakoma, kad mokykla turi paruosti gyvenimui... Man mokykla parode, kokia nesamoninga svietimo sistema gyvuoja lietuvoi ir as tikiu, kad tokios nesamones vyksta visose valstybinese istaigose, pradedant seimu ir baigiant viesuoju tuoletu...

 Taip ir yra. Juk čia materialistų šalis, kurioje svarbiosios vertybės nyksta.

 Del tokiu kaip tu ir nyksta..
Pati esi materealiste siekianti isvaziuot i uzsieni ir uzsikalt kalna pinigu ;D (is ankstesniu issisakimu sprendziu)
O visiems kas nori likti ir stengtis uz geresne tevyne o ne begt pirmai progai pasitaikius tai Respect'as. Be to jei galva ant peciu turi tai betkur prasimusi ;)

 oi, patikėk man pinigai nėra svarbūs. O išlėkt iš čia noriu todėl, kad kitur ir žmonės draugiškesni, ir pati aplinka mielesnė, ir norisi vis labiau pažinti kitas kultūras, tradicijas, papročius. Aš visai norėčiau net ir į Afriką, kur žmonės verčiasi sunkiai, bet stengiasi, norėčiau pagyvent kartu su jais, manyčiau net ten žmonės yra kur kas mielesni nei čia. Kodėl čia žmonės kompleksuoja dėl savo išvaizdų? Dėl to, kad tik išėjus į gatvę kiti pradeda šaipytis... Ar čia tolerancija, pagarba?  Tikrai abejoju. 

 Tai ne tik, kad noretum nuvaziuot kitur, bet ir reikia, nes tik taip galima susidaryti nuomone apie kitas salis, ju visuomene ir pan. Bet man labiausiai nepatinka zmones, kurie sako, kad svietimo sistema cia bloga, universitetai blogi, nors net nestudijavo dar cia, Lietuvoj. Jiems atrodo, kad tie uzsienio universitetai geresni uz Lietuvos, bet is tikro realybe kitokia. Nekalbu aisku apie tuos prestizinius universitetus. Nesuprantu tu, kurie nepazine visko cia, sako, kad tai yra blogai. Tai gal laikas daryt ka nors, kad  butu gerau?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 12:34:02 | Nuoroda

O vokieciu buvo sunkesnis ar lengvesnis egzamina nei praeitu metu? Nelaikiau, bet tiesiog idomu palyginti su anglu.

Žinutė parašyta: 2011-06-12 15:13:48 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Mindauge rašė:
Beprotybė rašė:

 Avv,neisiu aš į jokias išleistuves, užsidėsiu oldskūlinius sportbačius ir mieliau  nusipirksiu bilietą  į gerą muzikinį festivalį.  :

Gal su klasiokais nesutari ar šiaip kokios priežastys? :D

 

Monstras ,keliaujam į Indokiniją, arba dedamės pinigus traukinių tripui.Ahhh, ar nors kitai vasarai susikurt maršrutą,kad nereikėtų imt akademinių. Reikia man bendrakeleivių . Uhhh. 

 

Kodėl neisiu?

1) Noriu  išsaugoti pagarbų prisiminimą apie mokytojus,o ne prisiminti tik tą vakarą kaip ,matematikas man pasiūlė degtinės ar vienas abiturientas susimušo dėl blogo pažymio kadais. :'D

2) Nesu sentimentali ir nevertinu mokyklos pabaigimo kaip  didžiausios ir laukiamiausios PABAIGOS. Nieko nebaigėm,tik dabar turim galimybę kažką  pradėt.

3) Nuo aštuntos klasės žinojau du dalykus: 1)Tai,kad nelaikysiu matematikos. 2) Neisiu į išleistuves.

4) Man nereikia specialios dienos,kad galėčiau padėkot mokytojams,pasakyt gerą žodį tėvams, ar padėkot draugams-už būvimą. 

5) Tik kartą gyvenime ir neisiu?  Taip,kiekviena diena vienintelė. Susimąstot,švenčiat? Sad. 

6) Nemėgstu ale sovietinių balių,kai  valgoma bendra vakarienė,prisigeriama ir taip "švenčiama". ( Nu taip kartais visai kūūl)

7) Aš baigiau? Mano asmeninė šventė,kurią ir švenčiu taip kaip noriu. Gal klausytis  džiazo ar   lošt online pokerį man daug mieliau.

Galėčiau vardint ir vardint. : )

 

 

 nice :D

Žinutė parašyta: 2011-06-12 16:10:17 | Nuoroda

Zinau toki atveji kai viena neistojo i medicina (vf) ir toliau treciam ture istojo i medicina vf ir taip gavosi, kad tie kas istojo i medicina vnf taip ir liko nefinansuojamoj vietoj o ji treciu turu prasibrove i vf nors balas buvo zemesnis uz kitu kurie istojo i vnf. gan painu bet gal supratot

Žinutė parašyta: 2011-06-14 16:07:37 | Nuoroda
sanemis rašė:
Jėbus rašė:

 Parašyk čia sąskaitos numerį, prisijungimo vardą, visus slaptažodžius ir mes pasakysim kiek gavai;)

 LT14052088271821425 

1 - 5826        4-5252   7-8224   10-8226  13-0059   16-0582   19 - 0585

2 - 5052        5 - 9846   8-0058  11-2000  14 - 5056   17-0417 20 - 5050

3-5235         6 - 8527    9- 5265 12- 2036   15 - 0088  18 - 0228

Slp - blondine98. 

Laukiu lietuvių rezultato. 

 Fail siek tiek :D susisiek su administratorium gal istrins sia zinute tavo

Žinutė parašyta: 2011-06-14 16:34:27 | Nuoroda

Ka jus irgi bajriu nesuprantat? Cia buvo trigubas bajeris, as juokavau gi :D

Žinutė parašyta: 2011-06-14 16:42:08 | Nuoroda
lietum rašė:

Kiek teko girdėti lietuvių ir anglų bus paskelbta 24 dieną, o istorijos - liepos 4 :)

 Idomiai, mum tai kazka minejo kad ryt arba ketvirtadieni. Kazkaip informacija skiriasi.

Žinutė parašyta: 2011-06-14 16:57:13 | Nuoroda
lietum rašė:

o tai jūs tokio dalyko kaip tamo.lt neturit? Ten gi paprasčiausia viską susižinot

 O ten pranes is karto ar ne? Nes as tai turiu, bet galvoju gal ne iskarto ideda rezutatus i ta tamo

Žinutė parašyta: 2011-06-26 20:40:07 | Nuoroda

Manau jum veidaknyge padetu atpazinti :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 13:39:34 | Nuoroda

Siaip nieko gero kad 10% neislaike. Praeitais metais ir tai tik 6%. Vadinasi aukstas praeinamas balas.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:38:22 | Nuoroda
'Lukas rašė:

Galit siųstis iš bet kurio: pirmas arba antras

 Dekui

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:49:16 | Nuoroda

Jop, sita kazkur ir as turiu

Žinutė parašyta: 2011-07-08 22:27:29 | Nuoroda

Stosiu :]

Žinutė parašyta: 2011-07-08 22:36:49 | Nuoroda
Bulius rašė:

Kasdien vis po straipsnį, kad nebestotų į t eisę, tačiau jaunimas vistiek savo... :D

 Tuoj as parasysiu tau straipsni kad nestotum i kokias ten filosofijas, tai ir nestosi? Nejuokink zmoniu

Žinutė parašyta: 2011-07-09 14:29:44 | Nuoroda
HerpDerp rašė:
fuzisz rašė:

 Kaip manot, ar 19.4 užteks į vf?

 Abejoju, siemet pats matai istorija kaip gerai visi islaike, turetu pakilt balas

 Praeitais metais uzteko 19.26, dar uzpraeitais 19.24. Nezinau, butu keista, jei taip pakiltu pereinamas balas, bet gali visko but.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 15:32:18 | Nuoroda
HerpDerp rašė:
Viliussss rašė:
HerpDerp rašė:
fuzisz rašė:

 Kaip manot, ar 19.4 užteks į vf?

 Abejoju, siemet pats matai istorija kaip gerai visi islaike, turetu pakilt balas

 Praeitais metais uzteko 19.26, dar uzpraeitais 19.24. Nezinau, butu keista, jei taip pakiltu pereinamas balas, bet gali visko but.

 cia sitie tavo skaiciai kas per papildomus stojimus istojo (kas yra visiska nesamone), per pagrindini etapa per 0,1 didesni buvo, aisku, galima rizikuot, bet galima ir nudegt

 

 http://www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Informacija_apie_priemima_2010_I_etapas_internetui.pdf

Ka zinau, raso kad per I stojima tokie buvo. Tai kad ir per 0.1 didesni, vis tiek galimybe didele su 19.4 balu istot.

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:04:11 | Nuoroda

Man tai juokinga, kai kiti pradeda "stumt" ant kitu specialybiu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-10 20:06:27 | Nuoroda

Dar priklauso kiek vietu skirs tai teisei. As su 19.38 ir tikiuosi istoti, bet neaisku kaip cia bus.