Vartotojo Vil pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-11 17:44:22 | Nuoroda

Cartman, kuriais metais tu stojei i teise? Nes keista kodel su 19.4 nepatekai i vf...
O kitas dalykas, tai siulau daugiau dometis kaip ir kas yra tam vu(teisei), nes kol kas cia vieno zmogaus nuomone ir nederetu del to kardinaliai apsispresti. Yra visokiu- vieni bega is MRU, kiti- is VU, vienareiksmiskos nuomones nieks jum nepasakys kur geriau mokytis. As skaitau, kad jeigu jau eini studijuot, tai reik ir mokytis, nebent mokykloj tusinotes, tai ir cia norit to pacio, bet tie, kas sunkiai mokesi mokykloj, tai tikrai, manau, neprazus ir toj VU teisei.

Žinutė parašyta: 2011-07-11 17:55:24 | Nuoroda
ak.fak rašė:
Viliussss rašė:

Cartman, kuriais metais tu stojei i teise? Nes keista kodel su 19.4 nepatekai i vf...
O kitas dalykas, tai siulau daugiau dometis kaip ir kas yra tam vu(teisei), nes kol kas cia vieno zmogaus nuomone ir nederetu del to kardinaliai apsispresti. Yra visokiu- vieni bega is MRU, kiti- is VU, vienareiksmiskos nuomones nieks jum nepasakys kur geriau mokytis. As skaitau, kad jeigu jau eini studijuot, tai reik ir mokytis, nebent mokykloj tusinotes, tai ir cia norit to pacio, bet tie, kas sunkiai mokesi mokykloj, tai tikrai, manau, neprazus ir toj VU teisei.

 Viliau, stoji į teisę? koks pačio konkursinis balas?

 19.38. Bet cia Cartman kazka tai meluoja :D Paziurejau jo zinutes praeitu metu, tai KB buvo 18.44 jo, todel ir neistojo i ta teise.

Žinutė parašyta: 2011-07-11 17:57:37 | Nuoroda
HerpDerp rašė:
Viliussss rašė:

Cartman, kuriais metais tu stojei i teise? Nes keista kodel su 19.4 nepatekai i vf...
O kitas dalykas, tai siulau daugiau dometis kaip ir kas yra tam vu(teisei), nes kol kas cia vieno zmogaus nuomone ir nederetu del to kardinaliai apsispresti. Yra visokiu- vieni bega is MRU, kiti- is VU, vienareiksmiskos nuomones nieks jum nepasakys kur geriau mokytis. As skaitau, kad jeigu jau eini studijuot, tai reik ir mokytis, nebent mokykloj tusinotes, tai ir cia norit to pacio, bet tie, kas sunkiai mokesi mokykloj, tai tikrai, manau, neprazus ir toj VU teisei.

 tokie gyvenime prazus

 

 Tu apskritai pries teise, ar tik pries teise VU? Man tai keistokai atrodo, kai zmones nori, kad butu viskas lengva, ir dar kad "gera" diploma gautu ir dar kad daug uzdirbtu. Manau, reikia visu pirma, ir nemazai mokytis. Tai vat..

Žinutė parašyta: 2011-07-11 18:00:52 | Nuoroda

Is vis, jis turejo 5 A lygi matematikos. Sakau, zmones, turekit savo nuomone, neklausykit kiekvieno cia pasisakiusio(tiksliau klausykit, bet ir darykit isvadas) :]

Žinutė parašyta: 2011-07-11 18:09:59 | Nuoroda
HerpDerp rašė:
Viliussss rašė:
ak.fak rašė:
Viliussss rašė:

Cartman, kuriais metais tu stojei i teise? Nes keista kodel su 19.4 nepatekai i vf...
O kitas dalykas, tai siulau daugiau dometis kaip ir kas yra tam vu(teisei), nes kol kas cia vieno zmogaus nuomone ir nederetu del to kardinaliai apsispresti. Yra visokiu- vieni bega is MRU, kiti- is VU, vienareiksmiskos nuomones nieks jum nepasakys kur geriau mokytis. As skaitau, kad jeigu jau eini studijuot, tai reik ir mokytis, nebent mokykloj tusinotes, tai ir cia norit to pacio, bet tie, kas sunkiai mokesi mokykloj, tai tikrai, manau, neprazus ir toj VU teisei.

 Viliau, stoji į teisę? koks pačio konkursinis balas?

 19.38. Bet cia Cartman kazka tai meluoja :D Paziurejau jo zinutes praeitu metu, tai KB buvo 18.44 jo, todel ir neistojo i ta teise.

 taigi sake kad mokama, parase 19.4, tai gal suklydo viena skaiciu, esme kad teisybe sneka zmogus.

 Su tais balais kuriuos jis uzsirases ir 5 matiekos gaunasi 18.44. Nu bet netame esme, tegu jis ir netiesa cia raso, bet tegu neskatinam sitaip zmoniu rinktis vieno ar kito dalyko.

Žinutė parašyta: 2011-07-11 18:16:15 | Nuoroda
HerpDerp rašė:
Viliussss rašė:
HerpDerp rašė:
Viliussss rašė:

Cartman, kuriais metais tu stojei i teise? Nes keista kodel su 19.4 nepatekai i vf...
O kitas dalykas, tai siulau daugiau dometis kaip ir kas yra tam vu(teisei), nes kol kas cia vieno zmogaus nuomone ir nederetu del to kardinaliai apsispresti. Yra visokiu- vieni bega is MRU, kiti- is VU, vienareiksmiskos nuomones nieks jum nepasakys kur geriau mokytis. As skaitau, kad jeigu jau eini studijuot, tai reik ir mokytis, nebent mokykloj tusinotes, tai ir cia norit to pacio, bet tie, kas sunkiai mokesi mokykloj, tai tikrai, manau, neprazus ir toj VU teisei.

 tokie gyvenime prazus

 

 Tu apskritai pries teise, ar tik pries teise VU? Man tai keistokai atrodo, kai zmones nori, kad butu viskas lengva, ir dar kad "gera" diploma gautu ir dar kad daug uzdirbtu. Manau, reikia visu pirma, ir nemazai mokytis. Tai vat..

 esme, kad baiges MRU magistra gauni ta pati ka VU TF. Tik MRU daug lengviau ir maloniau mokytis ir siekt savo tikslu. O kad VU TF studentus vertina daug geriau nei MRU tai jau pasenes reikalas.

 Bet viena dalyka jis gera parase- del VU TF destytoju. Ten susirenka vieni geriausiu. Tai as manau, kad daug geriau semtis patirties is aukstos kvalifikacijos destytoju, kad galetum geriau pritaikyti visas zinias

Žinutė parašyta: 2011-07-11 18:47:17 | Nuoroda
Cartman rašė:

galit stot, bet po to verksit :D pamelavau del kb, nes norejau itikint zmones nestot cia :D

Aisku, tie, kurie zada stropiai mokytis, visa laika prie knygu praleist, tai stokit, vistiek gyvenimo neturit.

 Apsimelavai ir tylek dabar :D Nieks vis tiek tavo nuomones turetu neklausyt, pats gal nelabai mokeisi tai ir destytojai blogi buvo...

Žinutė parašyta: 2011-07-11 19:17:09 | Nuoroda

Vienu zodziu, graudus reikalas cia su tavim. Ner cia ka ir diskutuoti, tavo nuomone supratom, gali eit vadyba studijuot ar ka ten nori.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:52:05 | Nuoroda
turek_beda rašė:

 Mielas (-a) stojantysis (-čioji),
pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:

Studijų programa: ekonomika, NL
Aukštoji mokykla: Klaipėdos universitetas
Finansavimo pobūdis: VNF
Pageidavimo numeris: 9

BBD as ant jusu tokio kvietimo :D

Gal kas galit patart kaip man db elgtis, mana balas 18.08 pagal 2009, 2010 stojimus turejau istot i ekonomika VF i kauna, siaulius arba klaipeda. Nu vnz sias metais balas pakilo. Jei dalyvausiu 2`am etape dideli sansai, kad prarasiu savo "Isvajotaja" VNF vieta?

 jei negavai vf pasiulymo i viena is pirmu triju vietu(o gal jei apskritai negavai vf), tai gali eit pasirasyt sutarti su universitetu del vnf ir dalyvaut del vf vietos antram etape. Nieko neprarasi.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:32:42 | Nuoroda

kandis2007

Žinutė parašyta: 2011-07-26 20:29:35 | Nuoroda

Jei gerai ta diagrama suprantu, tai 17.76

Žinutė parašyta: 2012-06-22 13:09:42 | Nuoroda

Kodel galvojat rinktis sia specialybe? (pats studijuoju teise, tai idomu butu suzinot)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:22:57 | Nuoroda

Visi butinai vaziuokit i fuxu stovykla, tik karta gyvenime toks renginys (nebent po to kuratoriais busit :D) O siaip klauskit, jeigu kas nors domina apie studijas, destytojus, etc. ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:27:44 | Nuoroda

Man tai smagu kad daug zmoniu i teise stoja su aukstais balais, bet zinokit nebus lengva, net geriausiem nesiseka, taip kad pirmam pusmety dar galit ramiau mokytis, bet antram, jeigu nesimokysit, tai minimum 2 skolas turesit. Sekmes :D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 22:12:09 | Nuoroda
hermionaa rašė:
Vil rašė:

Visi butinai vaziuokit i fuxu stovykla, tik karta gyvenime toks renginys (nebent po to kuratoriais busit :D) O siaip klauskit, jeigu kas nors domina apie studijas, destytojus, etc. ;]

 Man idomu is vis kiek zmoniu istojo, kiek bus grupiu ir kur tie sarasai bus skelbiami :) ir kada jau bus tvarkarastis :D gal kas zinot? :)

 160 lyg. Va tvarkarasciai www.tf.vu.lt/lt/studijos/dienines-studijos/tvarkarasciai

Žinutė parašyta: 2012-07-28 19:26:45 | Nuoroda
geltonskruoste rašė:
Ka_roli_na rašė:
Joanita rašė:
Ka_roli_na rašė:

Aš su 19.84 į vf. Ką tik pasirašiau dokumentus! Smagi kompanija, jauki atmosfera. Bent jau iš pirmo žvilgsnio, tikiuosi nuomonės ir vėliau nepakeisiu. :)

Beje, planuojat važiuoti į fuxų stovyklą?

 Aš tai planuoji važiuoti į fuxų stovyklą, o ten tik dalis galės važiuoti ar visi norintys?

 Jei gerai supratau, tai ne visi norintys, bet tikrai nesu tikra. :)

 atmosfera tiiikrai žiauriai gera, džiaugiuos, kad ten įstojau! : )) ta chebra jėga : D man sakė, kad aš į fuxus važiuoju B ) tai va, dar labiau džiaugiuos, bet.... sakė, kad tikrai ne visi varys, nes mūsų per daug : / kadangi labai laaaaabai norėjau į fuxų stofkę, tai teko tai įrodyti ir sakė, kad varau : D

 Tikiuosi ir i krikstynas labai labai noresi :D

Žinutė parašyta: 2012-07-28 21:30:33 | Nuoroda
geltonskruoste rašė:
Vil rašė:
geltonskruoste rašė:
Ka_roli_na rašė:
Joanita rašė:
Ka_roli_na rašė:

Aš su 19.84 į vf. Ką tik pasirašiau dokumentus! Smagi kompanija, jauki atmosfera. Bent jau iš pirmo žvilgsnio, tikiuosi nuomonės ir vėliau nepakeisiu. :)

Beje, planuojat važiuoti į fuxų stovyklą?

 Aš tai planuoji važiuoti į fuxų stovyklą, o ten tik dalis galės važiuoti ar visi norintys?

 Jei gerai supratau, tai ne visi norintys, bet tikrai nesu tikra. :)

 atmosfera tiiikrai žiauriai gera, džiaugiuos, kad ten įstojau! : )) ta chebra jėga : D man sakė, kad aš į fuxus važiuoju B ) tai va, dar labiau džiaugiuos, bet.... sakė, kad tikrai ne visi varys, nes mūsų per daug : / kadangi labai laaaaabai norėjau į fuxų stofkę, tai teko tai įrodyti ir sakė, kad varau : D

 Tikiuosi ir i krikstynas labai labai noresi :D

 labai labai labai net : D

Palauk kol pamatysi, kas ten jusu laukia :D nebent pasigailes jusu, bet nemanau, nes musu tai nieks nepagailejo ;D