Vartotojo Viilius pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:13:51 | Nuoroda
mellisa rašė:

Ne, Viliau, manu, kad tu neistosi, atsiras tikrai daug geresniu uz tave.... gali net nebandyti, vistiek neturi jokiu sansu... :DDDD man kartais irgi tokie klausimai kyla, nors tikrai yra specialybiu, kur vien simtuku napakanka. pvz Vu finansu ir draudimo matematika.

Man tik keista, kad zmonems iskyla kalusimu tokiu. Arba jie yra kvaili arba nori maivytis ir pasirodyti. Jei klausineja turedami viska virs 97, tai ka man dayti? tiketis istoti i kolegija mokama?
 

Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:17:08 | Nuoroda

Tai zinoma, manau us is tikro teisus buvot. Visi kas laike tik mokykliniu yra lamos.

Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:18:26 | Nuoroda
mellisa rašė:

Bet uztenka paziureti i praejusiu metu KB vf viestose . I VU TSPMF min balas 1926,5, o i FDM 1988,6.  

 O tai balu maksimumas skiriasi skirtingose vietose, ne?

Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:20:40 | Nuoroda

Dar ne tokiu buna.

Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:21:40 | Nuoroda

tvarka bus :)

Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:32:22 | Nuoroda

Pirma karta termina "laisva salis" pavartojau budamas 6 metu, tai zinau kad galima reikstis kiek nori, bet kad kazkaip Lietuvoj nuomones reiskimas yra tas pats kas kritika.

Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:33:25 | Nuoroda
mellisa rašė:

na taip , skiriasi, pernai i TSPM max be papildomu balu galima buvo surinkti 2055, o FDM  2012. Bet tai tik irodo , kad i ta finansu draudimo matematika istoti dar sunkiau, jei max balas 2012, o paskutinio istojusio 1988,6. Ten vieni genijai.

 Tai aiksu tada :) Vistiek kazkaip man noris i TSPMI.

Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:41:01 | Nuoroda
mellisa rašė:

Man tai , kad tik kuo toliau nuo fizikos , informatikos ir matematikos... :)

 o man kad tik i TSPMI :D kuo toliau tuo labiau apima paniska neistojimo baime..

Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:44:19 | Nuoroda
Zhanet rašė:

Mielieji ismokyte balu skaiciuokle naudokites,kiti uz jus neskubes to daryti, o tada ziurekit su praitu metu balais. Mama sukramtyto maisto manau taipogi jums neduodi,tad malonekit :) 

 Siais metais ablu skaicuokle nelabai ir pades ka suzinot :}

Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:48:40 | Nuoroda
mellisa rašė:

O kuo tave tie politikos mokslai taip traukia? Man isvis nelabai suprantamas toks visuotinis istorijos simtukininku  noras mokytis politikos? Koki darba noretum dirbti ir ko tikiesi is siu studiju? 

 Noriu siekti diplomato karjeros. Kuo daugiau duomiuosi siomis studijomis, tuo labiau noriu ten. Kadangi jauciuosi, lietuvos patriotu ir turiu pakankamai ryzto sunkiai dirbti, noriu sios specialybes, tam kad galeciau realizuoti savo gabumus. Traukia, nes politika idomi jau apie desimt metu, juolab kad pats valstybes raidos procesas yra eb galo idomu, o dalyvavimas kurime manau butu neapsakomai idomus.

Žinutė parašyta: 2009-07-11 20:58:02 | Nuoroda
mellisa rašė:

Tavo argumentai yra gana rimti, o stai mano mokyklos abituriente stoja i sia specialybe, nes cia susirenka , jos nuomone, geriausiai islaike socialiniams mokslams reikalingus egzaminu. Po tokiu  zodziu ir tas jos 100 is istorijos atrodo nieko vertas. Linkiu, kad istotum cia, nors , tiesa sakant, manau, kad tau realiau i mokama. Labai jau daug aukstus balus gavusiu cia bandys. Jei antru nr parasysi mokama, manu, kad tikrai istosi  :)

 Na vat man irgi gaila, kad daug norinciu studijuot sia specialybe, nes ji """"prestizine""" . Na as apie nemokama ir pamirsau jau, tikiuos bent i mokama. Labai tikiuos.

Žinutė parašyta: 2009-07-11 21:11:06 | Nuoroda

Ne VDU nerasysiu :)

Ok pranesiu :P

Žinutė parašyta: 2009-07-11 21:21:04 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Viilius rašė:

Ne VDU nerasysiu :)

Ok pranesiu :P

 Geriau parasyk, nes i VU neistosi 100%

 Pamatysim po liepos 22 ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-12 00:50:46 | Nuoroda

Galvokit ka dirbant jums butu malonu dirbt. Darbas vien del pinigu shudo vertas, jei taip atvirai. Nei ka apsieksi, nei kas gero bus.

Žinutė parašyta: 2009-07-12 12:53:41 | Nuoroda
torquoise rašė:
Viilius rašė:

Galvokit ka dirbant jums butu malonu dirbt. Darbas vien del pinigu shudo vertas, jei taip atvirai. Nei ka apsieksi, nei kas gero bus.

 butent:)

priedo,jei norit i tspmi irgi reikia  pagalvot kad mazai sansu bus isidarbint ir reik su situo susitaikyt.

beje kas cia nori kuo toliau nuo matematikos, informatikos ir pan,(mellisa atrodo), tai labai gerai pagalvokit ar jum su politikos mokslais pakeliui. cia ne vien istorija turi patikt.;)

 As manau, kad jei specialybe prie sirdies, tai darba susirasi nesunkiai. Juk aiskiai matosi, kai zmogus atsidaves specialybei ir kai zmogus visiskai "dejes" ant jos :D

Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:05:02 | Nuoroda

Tada super istoji i su 19 i mokama, o kitas su 16 i mokama istoja taipogi ;D wat ir reformos privalumai lyst prades :P
ramiai! tai gal net vf gausi su sava balu, kiek pamenu pas tave  ~18.8?

Žinutė parašyta: 2009-07-12 19:06:37 | Nuoroda
And1Edgar rašė:

Sveiki visi! Norėčiau sužinoti, koks konkursinis balas reikalingas stoti pvz.: į ekonomiką ar į politikos mokslą? Ačiū iškarto!

 I politika, bent jau VDU ar VU neistosi... sorry mate

Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:15:05 | Nuoroda
ramiai! rašė:
Viilius rašė:

Tada super istoji i su 19 i mokama, o kitas su 16 i mokama istoja taipogi ;D wat ir reformos privalumai lyst prades :P
ramiai! tai gal net vf gausi su sava balu, kiek pamenu pas tave  ~18.8?

 Ne, mano 18,06. Su tokiu balu į VF - vargiai. Juk dėl VF konkuruosiu ir su tais, kurie stos į NL, o ten, kaip matau, nemažai šimtukininkų. :)

Mokykloj nelankiau matematikos pamokų, galvojau, kad man neprireiks to pažymio. Tad turiu tokį varganą, kuris labai gadina KB. "Niekada nesakyk niekada" :D

Ištęstinės studijos ne tokios populiarios, tad papult lengviau. Nors mielai studijuočiau NL, jei galėčiau.

Galit pažiūrėt studijų pasirenkmume lamabpo.lt

 Pasiziurejus i pasirnekamuma tai kazkaip nejauku pasidaro, bet vistiek reikia tiketis :D o kodel tu negali stot i NL m ?

Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:29:14 | Nuoroda
Matasss rašė:

Sveiki, aš taip pat norėjau seniai į politologiją, bet egzaminų rezultatai nelabai tokie, dabar galvoju įstot o po to perstot... minėjot, kad ištestinės yra, o koks ten balas buvo pernai, gal žinot? :) 

Praeitais metais nebuvo istestiniu studiju, bet buvo neakviaizdines. I jas istojo zmones kuriu KB buvo nuo 1510.5 iki 1907. Bet esme tame, kad balo skaiciavimo taisykles pasikeite ir labai jau sunku sprest kaip siais metais bus

Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:31:38 | Nuoroda
baz111 rašė:

GAL patartumet kur istoti su tokiais balais matematika MBE 8 lietuviu MBE 7 istorija MBE6 daile 9 vokieciu,k MBE 6

 Kolegija. Kazkas su socialiniais mokslais. Ieskok kad prie sirdies butu ir kad dar turetum galimybiu istot  :P