Vartotojo Viilius pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:39:02 | Nuoroda
ramiai! rašė:
Viilius rašė:
ramiai! rašė:
Viilius rašė:

Tada super istoji i su 19 i mokama, o kitas su 16 i mokama istoja taipogi ;D wat ir reformos privalumai lyst prades :P
ramiai! tai gal net vf gausi su sava balu, kiek pamenu pas tave  ~18.8?

 Ne, mano 18,06. Su tokiu balu į VF - vargiai. Juk dėl VF konkuruosiu ir su tais, kurie stos į NL, o ten, kaip matau, nemažai šimtukininkų. :)

Mokykloj nelankiau matematikos pamokų, galvojau, kad man neprireiks to pažymio. Tad turiu tokį varganą, kuris labai gadina KB. "Niekada nesakyk niekada" :D

Ištęstinės studijos ne tokios populiarios, tad papult lengviau. Nors mielai studijuočiau NL, jei galėčiau.

Galit pažiūrėt studijų pasirenkmume lamabpo.lt

 Pasiziurejus i pasirnekamuma tai kazkaip nejauku pasidaro, bet vistiek reikia tiketis :D o kodel tu negali stot i NL m ?

 Nes aš jauna mama, bet nenoriu tuščiai leist laiko, noriu studijuot toliau. Tai man ištęstinių studijų sesijinis tvarkaraštis daug patogiau, galiu daugiau mokytis namie. :)

 O studiju, kurias dabar lankei, neiseina testi?

Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:53:48 | Nuoroda

Idomiai cia . As irgi mastau apie diplomatija. Del STT, tai treicam kurse TSPMI praktika gali atlikt ten :D va. Diplomatu ne vien del pinigu idomu, bet pats tas jausmas, kad keliauji ir atstovauji savo sali manau yra be galo super.

Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:55:16 | Nuoroda

O man rytoj isleistuves :D

Žinutė parašyta: 2009-07-12 22:57:23 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
Lunaria rašė:

LT 93 7300 0100 0251 0391

 reikejo savo sask nr parasyt :D
 

 Gera mintis xD

Žinutė parašyta: 2009-07-12 23:05:14 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Viilius rašė:

Idomiai cia . As irgi mastau apie diplomatija. Del STT, tai treicam kurse TSPMI praktika gali atlikt ten :D va. Diplomatu ne vien del pinigu idomu, bet pats tas jausmas, kad keliauji ir atstovauji savo sali manau yra be galo super.

 Man ir ne del pinigu. Neplanuoju ten kazkokiu turtu kaupt. Bet jei jau keliaut po pasauli, tai ne kaip kokiam ubagui. Aisku kiek musu valstybe moka diplomatams savo, tai vieni juokai. Idomu kiek JAV diplomatai uzdirba.

 Tai aks be ko. Na amnau tiek kiek gauna nera "kepeikos" ;D Su sraigtasparniais gal neatskrenda i oficialius susitkimus bet uztenka gyvent.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 18:28:59 | Nuoroda

Nebvesvaikit gal ka? :D As tikiu kas su 19.04 KB istosiu i mokama. Ta konkurencija visada didele, bet buna nemazai tokiu kas raso svajones. Tuo labiau pasiziurekit i praeitus metus. i mokama nuo ~1880 prieme :) I TSPMI istot sunku, bet nera taip nerealu kaip cia snekat.
I nemokama istot tai nereikes jokiu kosminiu 19.8. Mano nuomone nuo 19.4 tikrai gausit vf vieta. Pasiziurekit kiek tera kas gali tokiu KB pasigirt. Cia diskutuoja ~10 zmoniu tokiu ir tai sukeli paniak ir vercia galvot apie kosminio KB poreiki.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 18:42:05 | Nuoroda
Karalaitė rašė:

pernai į mokama jau nuo 1828.0 buvo galima įstoti ir kai palygini su ankstesniais metais tai tas balas krenta, tai tikiuosi ir šiemet taip pat bus

 Taip, nes zmones renaksi geriau dirbt, nei moket uz lietuviksas studijas. Tai va, manau mokama turim sansu visi nuo 18.5 :) o i nemokama nuo 19.4 kazkur :) sekmes

Žinutė parašyta: 2009-07-14 18:42:55 | Nuoroda
torquoise rašė:

tiesiog kiek zmoniu daug raso pirmais nr ir kiek vietu mazai...;S 

 supranti, raso ne todel kad gali istot, o todel, kad svajoja apie tai ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-14 18:43:18 | Nuoroda
Nineteenninty rašė:

Nesitikiu įstoti su savo balais :( matematikos metinis pažymys tik 6.

 Nesitikek. Neistosi manau. Neturi net maziausio sanso

Žinutė parašyta: 2009-07-14 18:45:57 | Nuoroda
Nineteenninty rašė:

Nesitikiu įstoti su savo balais :( matematikos metinis pažymys tik 6.

 Tavo KB 19.44 , tad nebesvaik.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 18:46:18 | Nuoroda
Karalaitė rašė:
Viilius rašė:
torquoise rašė:

tiesiog kiek zmoniu daug raso pirmais nr ir kiek vietu mazai...;S 

 supranti, raso ne todel kad gali istot, o todel, kad svajoja apie tai ;)

 aš taip pat parašiau pirmu nr. vf nors ir žinau kad neįstosiu, bet vis vien galvoju reikia parašyti juk vietos turiu, o antru nr mokama parašiau ir tikiuosi ten pakliūti

 tai va.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:55:26 | Nuoroda

daug cia tokiu verkianciu, kad neistos. O erzina tai labai . Mazdaug pas amne 19.04. tai man zudytis kad neistosiu ? istosim visi.. Sakau, forumai gasdina, nes labai daug su dideliais KB :) O tas "labai daug" tai ~10 zmoniu. Pabandykit paskaiciuot kiek cia rasanciu yra realiai.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 23:09:29 | Nuoroda
torquoise rašė:
Viilius rašė:

daug cia tokiu verkianciu, kad neistos. O erzina tai labai . Mazdaug pas amne 19.04. tai man zudytis kad neistosiu ? istosim visi.. Sakau, forumai gasdina, nes labai daug su dideliais KB :) O tas "labai daug" tai ~10 zmoniu. Pabandykit paskaiciuot kiek cia rasanciu yra realiai.

 manau tiketis, kad kiti zmones, kurie cia nesiteikia parasyt, visi tie 2000 zmoniu islaike prasciau uz mane ir nesurinko 19.16  kazkaip naivu svelniai tariant...

manau cia raso pagrinde zmones su balais ant ribos, kuie labiausiai ir nerimauja ar istotu...

dieniniam mokamai kiek is viso vietu yra, kas zino?

Nesvarbu kiek is viso. Relaii konkurentu turim tike kiek parasyta 1-3 vietose. Tiesiog realiai pagalvokit, kad daug gerai islaikiusiu isvyksta, kiti stoja i kitas specialybes. Tad nemanau, kad turint birs 19 reikia jaudintis del istojimo. Zinoma skirtumas tarp VF ir M.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 00:36:19 | Nuoroda
muonication rašė:

Sveiki :}

Aš stojau tik į logopediją, labai baidausi Šiaulių, bet tikiuosi,kad ten padorus tas miestas ;}

gal dar kas stojat i spec. pedagogiką logopediją?

 O laikei stojamuosius?
Su miestu viskas gerai. Jauciu, geriau nei kokiam Kaune, nes nebera taip baisu ir siaip viskas gerai. Zinoma, jei nusistatysi, kad vaziuoi i "provincija", nenustebk jei vietiniai reaguos i tave neigiamai.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 00:36:54 | Nuoroda
BC ŽALGIRIS rašė:

žemi tikslai tavo. 

 O tu pasigirt savo tikslais norejai?

Žinutė parašyta: 2009-07-15 15:05:40 | Nuoroda

Nepamirskit, kad politkos mosklai neturi nieko bendro su seimu ar vyriausybe ir tuo labiau partyijomis. Kaip irodyma galleciau pasakyti, kad isuo metu seime nera nei vieno asmens baigusio politikos mosklus. Priklausyti partijai yra lygu prisikljuoti prie saves amblema. O nemanau, kad siuo metu L:ietuvoje yra partiju, kuriomis galima didziuotis. "stabilesnemis" partijomis galima vadinti Socialdemokratus ir Konservatorius, o visi kiti, tai zmones nelabai zinantis kokia ta ju paziura. Siuo metu, mes turime tureti nuomone apie partijas, turime suvokti ka jkos atstovauja ir moketi isigilintii kiekvienos doktrinos skirtumus ir panasumus. Tam mus ruops ir ateinancius 4 metus.

Žinutė parašyta: 2009-07-15 22:34:15 | Nuoroda

Na zmogus sakantis, jog politikos mosklai "sucks" yra arba nusiteikes i realiniu mokslu srity, arba ketina "stumimu" pridengtisavo studiju beprasmiskuma. Politika yra ne visiems. Jos neiskalsi, kaip pvz teises ar nepasiimsi formuliu, kaip pvz ekonomika. Tai mokslas lavinti zmogu ir ugdyti jo suvokima ir pilietiskuma.
Zinoma, cia mano subjektyvi nuomone, kuria bet koks zmogus gali teisinti. Jau spejau isitikinti, kad lietuvoje nuomone yra lygu kritikai. Uztenka paskaityti lrytas.lt straipsni apie naujaji istatyma skatinanti homofobija.
Jeigu vel kalbant i tema, tai pirma suzinok apie viska, po to peik. Nuomone nera pagalys ir ja metytis kaip ir kur papuola yra negarbinga.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 00:26:45 | Nuoroda
muonication rašė:

em, Viliau žinok, aš jau nusiteikus pačiam geriausiam,kad ir kaip bebūtų visur gi yra normaliu žmonių, pasilinksminimo vietų ir šeip įdomybių ;} kadangi pati iš dar mažesnio žymiai miestelio . Jo, lakiau aš ta stojamąjį, ten nebuvo kas veikt, atkartoti  žodelius ir viskas ;) tik va dar reikia atestatą nuvešti

 Viskas cia gerai, tik nereikia kelti saves. Kiek girdejau yra visur pavojingu vietu, net "nuostabiajame" Vilniuje, tad nera ko noret. O cia tikrai nera kad kas antras Saulenas ar koks debilas. Zinoma yra tokiu bet ne visi. noritn ir ka veikt rasi nemazai :P

Žinutė parašyta: 2009-07-16 00:29:12 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Grizau namo pasisedejes su draugais, ziuriu mano mylimoj VU TSPMI 2009 temoj nauju zinuciu yra. Galvoju - super. Bet paziurejau ka cia prisudmalizavot... Dar i asmeniskumus leistis pradedat... Is esmes gerai, kad mokotes sklandziai kalbet, visgi i politologija ruosiates stot, bet chebra - eikit svente svest :) Gi vasara. Cia lochintis, debilintis ir kazka "nuleidinet ant zemes" ar nutildyti visai nereikia. 

 Tai butent ;D Itampa daro savo... Afigienai daro ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-16 00:38:03 | Nuoroda
torquoise rašė:
Viilius rašė:
 

 Tai butent ;D Itampa daro savo... Afigienai daro ;D

 aha..:D kokia laime, kad viskas baigsis jau uz 6 dienu...

 Kuo greiciau tuo geriau...