Vartotojo Kaffeeklatch pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-02 22:11:12 | Nuoroda

Sveiki. Ilgai skaičiau tas jūsų diskusijas ir nusprendžiau prisiregint, nes abejonių iškilo. Kaip manot, įstočiau į VU teisę VF su 19,34? Nepakiš kojos lietuvių rezas..?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 22:14:04 | Nuoroda
nuisance rašė:

Kaip matot ar yra šansai įstoti kur nors į teisės vf su konkursiniu balu maždaug 19.42-19.62?

 Yra šansų ;) Aš su 19,34 planuoju.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 22:20:53 | Nuoroda

Tikiuosi ir aš prie jūsų būti ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-02 22:35:59 | Nuoroda

19,34. Tikiuosi į VF užteks..

Žinutė parašyta: 2009-07-02 22:38:00 | Nuoroda
burundžius rašė:

ar galima tikėtis įstoti į vu teisę vf su 18,92? dėl lietuvių rašiau apeliaciją, todėl dar gali kas nors keistis, bet šiai dienai turiu tokį balą. 

 Manau, su tokiu tik į M

Žinutė parašyta: 2009-07-03 14:07:39 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Kaffeeklatch rašė:

Sveiki. Ilgai skaičiau tas jūsų diskusijas ir nusprendžiau prisiregint, nes abejonių iškilo. Kaip manot, įstočiau į VU teisę VF su 19,34? Nepakiš kojos lietuvių rezas..?

 Labas :) manasis balas 19, 42, galima sakyt, kad mūsų tokie patys. Į MRU T vf turėtume įstot tikrai, nes socialiniuose krepšelį gautume, o dėl VU abejočiau... Aš irgi ten noriu, pirmu nr rašysiu, bet vargu, ar tilpsim.

 O į mokamą nerašysi?  aš pirmu nr VU teisė VF, antru VU teisė M. Tai tikiuosi bent ten tilpt, nors faktas, kad VF geriau būtų, bet kai pamatai kitų balus, tai ir paskutinė viltis išblėsta  (Be abejo čia nėra visų, kurie planuoja ten stot, bet kiek yra, tai jų gan aukšti balai..)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 14:21:59 | Nuoroda
Argentum rašė:
netgi_aš rašė:

 Aš studijuoju teisę ir penitencinę veiklą :)

 

O valgykloj, tai maisto pasirinkimas tikrai didelis, bet dažniausiai visi kijevo kotletus ten valgo :D O be valgyklos dar yra kavinė ir bufetas. Ir, aišku, daug visokių automatų, kur kavos, arbatos, karšto šokolado ir pan. galima nusipirkt :)

 Aš irgi ketinu studijuoti teisę ir penitencinę veiklą.

Kaip studijos? sunkios? Su kokiu balu įstojai?

 Teisė ir penitencinė veikla susijusi su darbu kalėjimuose, ar ne? :) (aišku tuo neapsiriboja) Manau, ką tai traukia, tam ši specialybė bus labai įdomi.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 14:40:13 | Nuoroda

Electronica, IDM, Dubstep, Dub, Trip-Hop, DnB, Experimental, Ambient, Post-Rock. Kartais ant metalo paneša, tai In Flames užklausau

Žinutė parašyta: 2009-07-03 19:48:48 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Ambient, post-rock -

Atradau neseniai ivairiu rocko/metalo ir elektronikos misiniu :} Jei ka domina, paklausykit -  cougar (instrumental), idiot ilot. Idomi sinteze. 

 Žinai Celldweller? :) irgi rock'as + electronica. Paklausyk The Last Firstborn gabalo, toks pusė velnio

Žinutė parašyta: 2009-07-03 19:57:31 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Kaffeeklatch rašė:
EzoTao rašė:
Kaffeeklatch rašė:

Sveiki. Ilgai skaičiau tas jūsų diskusijas ir nusprendžiau prisiregint, nes abejonių iškilo. Kaip manot, įstočiau į VU teisę VF su 19,34? Nepakiš kojos lietuvių rezas..?

 Labas :) manasis balas 19, 42, galima sakyt, kad mūsų tokie patys. Į MRU T vf turėtume įstot tikrai, nes socialiniuose krepšelį gautume, o dėl VU abejočiau... Aš irgi ten noriu, pirmu nr rašysiu, bet vargu, ar tilpsim.

 O į mokamą nerašysi?  aš pirmu nr VU teisė VF, antru VU teisė M. Tai tikiuosi bent ten tilpt, nors faktas, kad VF geriau būtų, bet kai pamatai kitų balus, tai ir paskutinė viltis išblėsta  (Be abejo čia nėra visų, kurie planuoja ten stot, bet kiek yra, tai jų gan aukšti balai..)

 Nea, M nerašysiu, man labai gaila mano tėvų iš tikrųjų :D Kas žino, gal per plauką praslysim į VU VF, nes maksimalus balas, turint visus šimtukus ir matematikos A lygio 10, gaunasi 20, 40. Nežinau, nemąstau apie tai dabar, šiuo metu laukiu išleistuvių, nors per jas ir sėdėsiu kaip adaptuotas, nes atestato negausiu :D

 Aaa, nu ir man vienu momentu buvo kilus tokia mintis dėl lietuvių egzo, bet noriu per išleistuves atestatą gaut ir šiaip, kaip kažkas sakė,  kai paduodi apeliaciją, ten viską tikrina 'per padidinamąjį stiklą', tai jaučiu tų pačių 79 nebeturėčiau

Kai skaičiavau savo konkursinį balą pagal pernykštę formulę, daug mažesnis gavosi, o pagal šiemetinę- didesnis, tai gali būt, kad kils ir konkursinis balas šiemet..

Žinutė parašyta: 2009-07-03 20:06:28 | Nuoroda

Man irgi atrodo, kad nelabai su tokiais balais.. :)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 20:08:23 | Nuoroda
alternatyva rašė:

Sveiki, aš bandysiu, mano KB 19,30. Norėčiau paklaust, ar turiu šansų patekt į vf?

 Be abejo :) Su tokiu balu, mano manymu, į MRU VF tai tikrai

Žinutė parašyta: 2009-07-03 20:19:25 | Nuoroda
neringa! rašė:

na tikekimes istosim ;]

as i istaigu ir imoniu administravima arba finansus.... nz net ka daryt...

O idomu kai nesi prasymus i kolegijas,tai i kiekviena atskirai ar i viena prasyma bendrai rasyti reik?

 Tu į VLVK Klaipėdoj? :) Esu beveik garantuota, kad įstosi. Be abejo, mokamai. Ten nemokamų nėra.
Viską į vieną prašymą rašai.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 20:34:49 | Nuoroda
rasyty rašė:
Lenocka rašė:
rasyty rašė:

Galite pasakyti kur veliau reikia siusti uzpildzius ta blanka?

 O kaip tu ji uzpildei? Jeigu prisijungus prie ww.lamabpo.lt siistemos, sumokejai imoka ir padavei prasyma, tai jis automatiskai issisaugo =)

 O kur paduot tą prašymą?

 Jei pildei ranka (o ne internetu per lamabpo), tada vežk į bet kurią aukštąją mokyklą, kuri tau arčiau. (į beveik bet kurią- daugelis priima)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 20:39:53 | Nuoroda
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Pasitikslinimui noreciau paklausti. Prasymo forma i aukstaja mokykla, mano atveju i alytaus kolegija, galiu nesti iki liepos 18d. ?

 Taip. Ir dokumentus registruoji iki 07 18 taip pat (nuo 07 09)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 20:42:49 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

As tai nesuprantu tu kurie veza i univerus prasymus. Juk per neta paprasciau ir galima kaitalioti betkada iki Liepos 7d.

 Juk bet kuriuo atveju galima kaitaliot. Univeruose iki 07 18, kolegijose iki 07 25.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 21:02:37 | Nuoroda
Freckle rašė:

Mano tik 19,04..Jauciu, kad i vf neuzteks.. 

 VU?

Žinutė parašyta: 2009-07-03 21:16:00 | Nuoroda
zyzzza rašė:

sveiki, galit pagelbet, kazkaip lb pergyvenu, ar istosiu su 17.92 i Vf i teise Vu , ar i ekonomika su 18.38 ?  

 Su 17,92 turėtum galvot apie VDU mokamą..

Žinutė parašyta: 2009-07-04 11:22:07 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Kaffeeklatch rašė:
alternatyva rašė:

Sveiki, aš bandysiu, mano KB 19,30. Norėčiau paklaust, ar turiu šansų patekt į vf?

 Be abejo :) Su tokiu balu, mano manymu, į MRU VF tai tikrai

 Būtų super, nes mano irgi panašus - 19, 42.

 Tu tai dar ir į VU nespjauk  visko gali būt, o į MRU VF su tokiu tai tikrai pakliūsi

Žinutė parašyta: 2009-07-04 11:28:47 | Nuoroda
saras* rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Mr.Lazy rašė:

As tai nesuprantu tu kurie veza i univerus prasymus. Juk per neta paprasciau ir galima kaitalioti betkada iki Liepos 7d.

 Juk bet kuriuo atveju galima kaitaliot. Univeruose iki 07 18, kolegijose iki 07 25.

 Ir už tą kaitaliojimą kas kart mokėsi po 30lt, kai internetu for free:)

 Susimokėt tai reikės, bet galimybė kaitaliot vistiek yra ;)