Vartotojo Kaffeeklatch pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-04 14:45:01 | Nuoroda
Argentum rašė:

 jūs čia visi į teisę ir penitencinę veiklą ar šiaip i MRU? ;)

 Aš tai į teisę :) Jei į VU nei VF nei M nepatenku

Žinutė parašyta: 2009-07-04 14:50:53 | Nuoroda
Vilou rašė:
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Teise ar istorija?? Sis klausimas neduoda man ramybes pastarasias kelias dienas. Abi specialybes man yra priimtinos ir artimos, taciau niekaip negaliu apsispresti kuria visgi pasirinkti. Istorija zaviuosi ir noriu ja studijuoti, analizuoti ir dar geriau isisavinti, tuo tarpu mastant apie tese uzplusta panasus pojuciai - zinoti istaymus, kaip juos apeiti, moketi diplomatines kalbos ir siaip ivairapusiskai reikalingas mokslas. Nesiruosiu studijuoti del diplomo, o del ziniu akiracio prapletimo ir protiniu sugebejimo vystymo. Neatmetu galimybes studijuoti abu dalykus padarius solidu laiko tarpa, taciau velgi, ka pasirinki pirma? Laukiu argumentuotu nuomoniu ir draugisku patarimu :)

 Oo, mes renkames tarp to paties :) Dabar as irgi galvoju ka rinktis, rasyti 1 numeriu. Tureciau istoti i vf MRU teise ir istorija VU. Taciau man istorija irgi yra mielesne negu teise, bet taip pat sveikas protas siulo rinktis teise kaip perspektyvesne specialybe. Daug kas ta pati sako, kad ka veiksi su istorija po to ir pan. Na zodziu, taciau visada teisingiausia yra rinktis tai kas patinka, ka megsti. As manau, kad po bakalauro studiju tikrai galima atrasti tinkamas magistro studijas, kurios tikrai bus perspektyvios. As dar pats nesakiau nieko tevams, bet jau linkstu link istorijos :)

 Gali pašnibždėt, koks tavo konkursinis balas?  (Sorry, jei kažkur jau minėjai, o aš nepamačiau)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 15:17:51 | Nuoroda

O tiems, kurie įstojo į mokamą vietą, bendrabučio neskiria?

Žinutė parašyta: 2009-07-04 16:38:57 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:
 
 

 O dar kai stipendija gausiu, tai netgi uzdirbsiu.:D

taj dar geriau ;D

 Girkitės girkitės... :D

 Aha, o tu jei įstosi į VU, tai iki rotacijos stipendijos nematysi  (nebent kažką keis)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 16:50:40 | Nuoroda
Nastiona rašė:
Kaffeeklatch rašė:
EzoTao rašė:
Nastiona rašė:
Mr.Lazy rašė:
 
 

 O dar kai stipendija gausiu, tai netgi uzdirbsiu.:D

taj dar geriau ;D

 Girkitės girkitės... :D

 Aha, o tu jei įstosi į VU, tai iki rotacijos stipendijos nematysi  (nebent kažką keis)

 taj pala.. VU neiskart duoda stipendija??

 Nebent teisę ruošies studijuot ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 17:05:22 | Nuoroda
Nastiona rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Nastiona rašė:
Kaffeeklatch rašė:
EzoTao rašė:
 
 

 Girkitės girkitės... :D

 Aha, o tu jei įstosi į VU, tai iki rotacijos stipendijos nematysi  (nebent kažką keis)

 taj pala.. VU neiskart duoda stipendija??

 Nebent teisę ruošies studijuot ;)

 na ne... ekonomika ruosiuosi.. o tj kur skaitei kad neiskart stipkes?  as lyg skaiciua vu kad duoda iskart.. :?

 Aš sakau nebent teisę ruošies studijuot, tik tada ne iš karto. Cituoju:

"Stipendijos už mokymosi rezultatus yra dviejų rūšių: padidinta (2,5 MGL) ir paprasta (1,5 MGL). Stipendijos skiriamos du kartus per metus: rudens semestrui - už rugpjūčio-sausio mėnesius, pavasario semestrui - už vasario- liepos mėnesius.

Tačiau galioja viena nemiela taisyklė: iki pirmosios rotacijos(t.y. kol nepasibaigs pirmoji Tavo sesija), stipendijos negaus nė vienas pirmakursis. Tad belieka mokytis, mokytis ir dar tikėtis, kad egzaminų metu tave ištikimai lydės sėkmė."
(http://www.tfsa.lt/new/?page_id=20)

Na o kaip kituose fakultetuose, nžn. Turbūt iš karto duoda.
 

Žinutė parašyta: 2009-07-04 19:53:02 | Nuoroda

Į MRU galbūt :)

Žinutė parašyta: 2009-07-05 11:57:41 | Nuoroda
Smilga ilga rašė:

Kaffeeklatch> nesivelciau sia tema i diskusijas, nes tikrai mazai domejausi, bet manu, kad siumeti pereinamojo balo kilima del konkursinio balo skaiciabimo turetu kazkiek kompencuot studentu srautas i uzsieni... Paskaiciavau, kad is mano laidos ten traukiasi vos maziau nei puse;)

 Na, čia buvo tik spėjimas :) nžn kaip bus, matysim

Žinutė parašyta: 2009-07-05 12:02:47 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Kaffeeklatch rašė:
zyzzza rašė:

sveiki, galit pagelbet, kazkaip lb pergyvenu, ar istosiu su 17.92 i Vf i teise Vu , ar i ekonomika su 18.38 ?  

 Su 17,92 turėtum galvot apie VDU mokamą..

 Antrinu Kaffeeklatch. Kažin ar aš su savo 19, 42 dar įstosiu į VU vf teisę.

Bet blemba, būtų bajeris - į vf sustoja visi VU turėdami ir KB = 9 :D

 Visi sustoja į VU VF ir KB bus lygus 9?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 16:45:25 | Nuoroda

Bliambački, eikit peklon su tokiais balais  Mano tik 19,34..

Žinutė parašyta: 2009-07-05 16:54:28 | Nuoroda
Partizan rašė:
Kaffeeklatch rašė:

Bliambački, eikit peklon su tokiais balais  Mano tik 19,34..

 Kai kas del tokio "TIK" savo inkstus ir kairi plauti atiduotu :D Bet kai pasiziuriu kokie stoja, tai tikrai tas 19+ atrodo "tik"....

 Pirmas sakinys tiesa, ir antras sakinys tiesa  Aaai, tikiuosi geriausio. Na o į mokamą tai turbūt pakliūsiu su tokiu balu :) Tikėkimės su būsimais bendrakursiais bendraujam :D

Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:02:36 | Nuoroda
Partizan rašė:

Sveiki, norejau zinanciu paklausti. Jei as, teisininkas, gaunu bendrika Sauleteky, tj ar yra imanoma su klasiokeliu gyvent Sauletekyje, jei jis studijuoja psichologija? 

 O psichologus apgyvendina tam pačiam bendike kaip ir teisininkus?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 17:08:30 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Partizan rašė:
Kaffeeklatch rašė:

Bliambački, eikit peklon su tokiais balais  Mano tik 19,34..

 Kai kas del tokio "TIK" savo inkstus ir kairi plauti atiduotu :D Bet kai pasiziuriu kokie stoja, tai tikrai tas 19+ atrodo "tik"....

 Pirmas sakinys tiesa, ir antras sakinys tiesa  Aaai, tikiuosi geriausio. Na o į mokamą tai turbūt pakliūsiu su tokiu balu :) Tikėkimės su būsimais bendrakursiais bendraujam :D

 Jau į mokamą tai tikrai turėtum pakliūt, čia jau beveik nėra abejonių, bet kai aš nepretenduoju į mokamus, man būtų geriau, kad su tais 19, 42  į vf laimingai nueičiau :D Šiaip dar būtų super, jei tikrai visi supultume į tą teisę VU, bet kiek pažinotume vieni kitus :))

 Šiaip visai nepykčiau, jei kartu su tavim į VF nueičiau :D Vis dar turiu vilties, kad ne visi ir tuos 19 balų turės. Gal kaip nors praslinksim ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:50:56 | Nuoroda
Partizan rašė:
Kaffeeklatch rašė:
Partizan rašė:

Sveiki, norejau zinanciu paklausti. Jei as, teisininkas, gaunu bendrika Sauleteky, tj ar yra imanoma su klasiokeliu gyvent Sauletekyje, jei jis studijuoja psichologija? 

 O psichologus apgyvendina tam pačiam bendike kaip ir teisininkus?

 Ne, tame ir beda :)

 Aha :P būtų teisininkas su teisininku, tada no problem

Žinutė parašyta: 2009-07-05 20:54:53 | Nuoroda

Ale kokie jūs visi čia geri: mėgstat tvarką, ramiai gyvent ir dar nerūkot kai kurie :D Kažkaip ir manęs nevilioja tas bendikas, bet nėr kur dėtis, nuomotis biški per brangu, ypač jei mokėsiu už studijas.. Nors jei jau su 19,6 žmonės abejoja, ar įstos, man tada patylėt :D

Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:10:00 | Nuoroda
Partizan rašė:
Kaffeeklatch rašė:

Ale kokie jūs visi čia geri: mėgstat tvarką, ramiai gyvent ir dar nerūkot kai kurie :D Kažkaip ir manęs nevilioja tas bendikas, bet nėr kur dėtis, nuomotis biški per brangu, ypač jei mokėsiu už studijas.. Nors jei jau su 19,6 žmonės abejoja, ar įstos, man tada patylėt :D

O tu manai kad suda malant imanoma i teise istot? Ir dar VU vf...? :) Aisku norim tvarkos ir ramybes, studijos tai nelengvos, o juk visi zinom kaip su tais bendrabuciais yra... Jei papulsim i gera chebra viskas gerai, bet jei ryte rasim vemalu bala prie savo lovos, tai nk gero :) As asmeniskai irgi mieliau buta nuomociausi, bet bendrikas zymiai pigiau, o jei dar chebra gera, zmones protingi, tikslo siekiantys, manau butu net privalumas gyvent su kursiokais bendrike.
Del balu tai nesinervinkim, siemet daug pasikeitimu, daug isvaziuoja, tikekimes, kad reikalai pasisuks mums naudinga linkme.

 Gi juokauju ;)  aš ir nemalu š****, bet į VF jau nesvajoju. Maniau su 19,37 dar pakonkuruot galėsiu, bet kaži. O tu tai mažiausiai turėtum dėl to jaudintis.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:23:43 | Nuoroda
kupas rašė:

nea... tokiu atveju varai i oro uosta perki pirma bilieta i vakarus ir prakeiki lietuva ir jos sistema ;DD

 Lol, neblogai čia xD
Beje, tavo balas sakei 19,44 kažkur?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:32:28 | Nuoroda
kupas rašė:

nu siaip pagal skaiciuokle 19.24 cia, bet kazkas isaiskino kad uz metini pazymi a lygiu kakziap ten prisideda tai tokiu atveju regis 19.44.. bet gal as klystu.. nzn

 Aha, šita skaičiuoklė neprideda balo už A lygio metinį :) Pasiskaičiuok pats pagal formulę, bus geriausia.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:37:39 | Nuoroda
kupas rašė:

as pagal kazka primeciau kad buvo skaiciave tiek o paksui pagal formule paksiaciavo gavo 0.2 daugiau ;D

 Gaila ne aš :D turėčiau matkę A lygiu, būtų geriau

Žinutė parašyta: 2009-07-05 22:39:13 | Nuoroda
saras* rašė:

 Man rodos, varom visi į pedagoginį ir rami galva

 Bandai konkurentų atsikratyt? You wish.. :D