Vartotojo Blakstienėlė ;]] pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:02:24 | Nuoroda

Jo, pasiskaičius visus forumus, susidaro tokia nuomonė, kad visi lb gerai išlaikė egzus, visi po 60 - 80 ir daugiau procentų surinkę.. ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:04:53 | Nuoroda

Jūs tai taip, gausit vf tikrai..;)o aš, kad tik į mokamą įstočiau...

Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:07:35 | Nuoroda

Nu jo, aš irgi gi tarp tokių, čia kaip pasižiūriu, visi taip gerai išlaikę, prastų nėra, aš viena iš praščiausių šiam forume ;D nu taip, tiesiog nenori jie reklamuot savo nenusisekusių rezultatų...

Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:10:53 | Nuoroda

Na, kiek žiūrėjau bent KU tai nedaug stoja, ir VDU taip pat :)

Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:14:20 | Nuoroda

O ką aš vadinu debilais? o ką gali žinot, gal ir yra tokių čia, kur užsirašę geruas rezus, bet realybėj rezai kitokie..nors, pagalvojus, kam to reik, nebent tik nevykėliui kokiam, kuris neturi, ką veikt..

Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:18:37 | Nuoroda

Nesunku suprast, tik tokių, kurie taip daro(jei yra tokių) nesuprantu visiškai...o dėl tų nuoskaudų, tai galbūt jaučiu nuoskaudą, kad neišlaikiau anglų VBE,

Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:19:28 | Nuoroda

Bet nk nepadarysi, gyvenimas tuom nesibaigė..

Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:30:50 | Nuoroda

Istoriją parašiau ne pirmoj vietoj, bet norėčiau visai įstot į ją, o ką kiti kalba, man visai nesvarbu, man istorija patinka, net lb, tik, kad egzas nlb nusisekė, mokykloj ją lb mėgau :) pirmoj vietoje parašiau žurnalistiką, po to filologiją lt, o vat sekanti sąraše - istorija ;)db kiek gailiuos, jog aukščiau jos neparašiau ;D na, bet kaip bus taip, kur įstosiu ten... ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:33:58 | Nuoroda
Blakstienėlė ;]] rašė:

Istoriją parašiau ne pirmoj vietoj, bet norėčiau visai įstot į ją, o ką kiti kalba, man visai nesvarbu, man istorija patinka, net lb, tik, kad egzas nlb nusisekė, mokykloj ją lb mėgau :) pirmoj vietoje parašiau žurnalistiką, po to filologiją lt, o vat sekanti sąraše - istorija ;)db kiek gailiuos, jog aukščiau jos neparašiau ;D na, bet kaip bus taip, kur įstosiu ten... ;)

 Manęs irgi visi klausia, kam tau ta lt filologija, ir ta istorija, gi neperspektyvu..nesąmonė, jei aš noriu tai studijuoti, tai yra mano reikalas, kdl aš turiu stot ten, kur pasak kitų yra tipo perspektyvu, bet tos studijos manęs nedomina..aš tiesiog nesimokinsiu ten vien dėl diplomo ir perspektyvios spec..

Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:36:47 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

Mano balas 19.04 berods ir VDU istrija vf 4 vietoj, bet kadangi VDU politika m trecioj, tai istorijos neprireiks. O patinka istorija man labai. Tiesiog manau jog mokantis politologija galima ir paciam dometis istroija.

 Politologija irgi gan įdomus mokslas ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:37:48 | Nuoroda
vyshni@ rašė:
Mr.Lazy rašė:
vyshni@ rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:

Na, kiek žiūrėjau bent KU tai nedaug stoja, ir VDU taip pat :)

 tai vat, turetum įstot ;)beje, kodėl renkiesi istorijos studijas? Pastaruoju metu aplinkiniai mane pradėjo graužti, kad istorija labai neperspektyvu, neįsivaizduoju, kaip jiem išaiškint, jog istorija mano pašaukimas ;)

 Siusk juos i visas keturias puses. As bent jau taip daryciau jei atsirastu priestaraujanciu mano pasirinkimui.

 Taip ir darau, tik mintyse :D 

 Žinoma, gi nemandagu, geriau jau mintimis ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:42:24 | Nuoroda

Nu, matai, kiti studijuoja tik  tam, kad darbą gautų, aišku, realu. kad taip yra.. bet reik studijuoti tai, kas tave domina, o  ne aspie darbą pirma galvot, darbas dar toli gražu, pirma studijos, o jei būsi apsukrus ir naglas( kaip šiais laikais būtinai reik mokėt būt;D) tai ir tas darbas atsiras, ir dirbsi su malonimu, nes bus mėgstamas tavo darbas ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:50:10 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:

Nu, matai, kiti studijuoja tik  tam, kad darbą gautų, aišku, realu. kad taip yra.. bet reik studijuoti tai, kas tave domina, o  ne aspie darbą pirma galvot, darbas dar toli gražu, pirma studijos, o jei būsi apsukrus ir naglas( kaip šiais laikais būtinai reik mokėt būt;D) tai ir tas darbas atsiras, ir dirbsi su malonimu, nes bus mėgstamas tavo darbas ;)

 Kad gautum darba, turi tureti specialybe. Musu universitetai suteikia studentui ne tiek specialybe, kiek issilavinima. Todel studijuoti vien tam , kad paskui gautum darba yra absurdas. Nori garantuoto darbo, baik 10kl, stok i profke. Ja baiges gal ir nedirbsi kazkokio prestizinio darbo, bet uzdirbsi gerai ir busi tikras del ateities. Taciau neturesi issilavinimo...

 Būtent, kiti studijuoja ir dėl išsilavinimo, visi jį nori turėti ;D bet vat, kad su su aukštuoju diplomu dauguma kokiose Maximose dirba.. ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:52:37 | Nuoroda
Išprotėj rašė:

17,28 socialiniai, 17,48 humanitariniai. Susimoviau egzuose bele, bet ką jau čia pašiksi (atsiprašau už tokį išsireiškimą) ;D 

 Viskas pas tave gerai, vistiek gausi vf, pamatysi ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-18 22:56:37 | Nuoroda

Taip, arba tu dirbi, arba išvis nedirbi, turi mokėt kokybiškai atlikt darbą ir greitai, nemoki - VISO GERO...čia jau kas akip prisiadaptuoja

Žinutė parašyta: 2009-07-18 23:11:26 | Nuoroda
Stelmis rašė:
Mr.Lazy rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:

Taip, arba tu dirbi, arba išvis nedirbi, turi mokėt kokybiškai atlikt darbą ir greitai, nemoki - VISO GERO...čia jau kas akip prisiadaptuoja

 Tik nelabai matau tiksla adaptuotis prie tokio bukinancio darbo.

Isivaizduok zmogu kuris baigia sule ar univera ir dirba maximoj kasoj kokia 10-20 metu. Jei toks zmogus uzsimanytu sokt nuo tilto, man sazine neleistu jo atkalbinet.

 Na visu pirma sunku buti tiketis, kad kas nors 20 metu isdirbtu maximos kasininke, nes kiek girdejau ten visus priima tik bandomajam laikotarpiui del visiem gerai zinomu priezasciu , bet siaip is tikro dirbri panasu darba visa savo gyvenima baigus univerrsiteta, manau, galetu tik visiskai neturintis jokiu ambiciju zmogus, tikrai netikiu, kad turedamas ryzto bei noro negaletu susirasti ko nors geresnio

 Visokių būna, vieniem sunkaiu rast darbą, kitiem lengviau, čia vėlgi priklauso nuo žmogaus daug kas ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-18 23:19:01 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Stelmis rašė:
Mr.Lazy rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:

Taip, arba tu dirbi, arba išvis nedirbi, turi mokėt kokybiškai atlikt darbą ir greitai, nemoki - VISO GERO...čia jau kas akip prisiadaptuoja

 Tik nelabai matau tiksla adaptuotis prie tokio bukinancio darbo.

Isivaizduok zmogu kuris baigia sule ar univera ir dirba maximoj kasoj kokia 10-20 metu. Jei toks zmogus uzsimanytu sokt nuo tilto, man sazine neleistu jo atkalbinet.

 Na visu pirma sunku buti tiketis, kad kas nors 20 metu isdirbtu maximos kasininke, nes kiek girdejau ten visus priima tik bandomajam laikotarpiui del visiem gerai zinomu priezasciu , bet siaip is tikro dirbri panasu darba visa savo gyvenima baigus univerrsiteta, manau, galetu tik visiskai neturintis jokiu ambiciju zmogus, tikrai netikiu, kad turedamas ryzto bei noro negaletu susirasti ko nors geresnio

 Nu as turiu klasioke kuri su manimista A lygiu mokesi, ir mokejo neprasciau uz mane. Jos tevas advokatas. Ji tappat apie teise galvojo. Kai reikejo rinktis egzus parase istos MBE. Buciau anksciau suzinojes buciau gerai papurtes, kad griztu i prota... Bet jau buvo velu. Kai paklausiau kodel taip padare, pasake, kad nenorejo nervu gadint su tuo VBE ir nusprende, jog jai uzteks istot i kokia lievesne soc mokslu specialybe(net nezinojo i kokia).Gavo is istos MBE 10, is lt VBE 100, anglu 82 berods. Butu is istos VBE 90+ gavus stopudovai. Butu i teise istojus. Va tau ir zmogus be ambiciju. Nusprende jog keli menesiai itemptu nervu(o kai dar du VBE laikai, tie nervai vistiek juk itempti), neverti jos ateities. O gaila man jos lyg save pacio.

 Na, galbūt teisė jos ir netraukė taip jau, tas, kad nervai dėl dėl VBE manau, buvo tik menkas pasiaiškinimas.. na, nzn, visokių gi žmonių yra ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 09:49:47 | Nuoroda
Stelmis rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:
Mr.Lazy rašė:
Stelmis rašė:
Mr.Lazy rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:

Taip, arba tu dirbi, arba išvis nedirbi, turi mokėt kokybiškai atlikt darbą ir greitai, nemoki - VISO GERO...čia jau kas akip prisiadaptuoja

 Tik nelabai matau tiksla adaptuotis prie tokio bukinancio darbo.

Isivaizduok zmogu kuris baigia sule ar univera ir dirba maximoj kasoj kokia 10-20 metu. Jei toks zmogus uzsimanytu sokt nuo tilto, man sazine neleistu jo atkalbinet.

 Na visu pirma sunku buti tiketis, kad kas nors 20 metu isdirbtu maximos kasininke, nes kiek girdejau ten visus priima tik bandomajam laikotarpiui del visiem gerai zinomu priezasciu , bet siaip is tikro dirbri panasu darba visa savo gyvenima baigus univerrsiteta, manau, galetu tik visiskai neturintis jokiu ambiciju zmogus, tikrai netikiu, kad turedamas ryzto bei noro negaletu susirasti ko nors geresnio

 Nu as turiu klasioke kuri su manimista A lygiu mokesi, ir mokejo neprasciau uz mane. Jos tevas advokatas. Ji tappat apie teise galvojo. Kai reikejo rinktis egzus parase istos MBE. Buciau anksciau suzinojes buciau gerai papurtes, kad griztu i prota... Bet jau buvo velu. Kai paklausiau kodel taip padare, pasake, kad nenorejo nervu gadint su tuo VBE ir nusprende, jog jai uzteks istot i kokia lievesne soc mokslu specialybe(net nezinojo i kokia).Gavo is istos MBE 10, is lt VBE 100, anglu 82 berods. Butu is istos VBE 90+ gavus stopudovai. Butu i teise istojus. Va tau ir zmogus be ambiciju. Nusprende jog keli menesiai itemptu nervu(o kai dar du VBE laikai, tie nervai vistiek juk itempti), neverti jos ateities. O gaila man jos lyg save pacio.

 Na, galbūt teisė jos ir netraukė taip jau, tas, kad nervai dėl dėl VBE manau, buvo tik menkas pasiaiškinimas.. na, nzn, visokių gi žmonių yra ;)

 Žinoma, kad visokių žmonių yra, bet kai jis tikrai gali pasiekti to ko nori ir net nesistengia kažko daryti tai tikrai, švelniai tariant, stebina : )

 Vadinasi, tiek ir tenori pasiekt gyvenime.. pasiduoti tikrai nevertėtų, taip tik parodai, koks esi silpnas ir nepasitikintis savimi.. ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 09:55:11 | Nuoroda
giedreu rašė:

Jei kam įdomu, šiandien visą KU ant kojų sukėliau ir niekas nieko padaryt negalėjo. Davė ten Vilniaus numerius, kurie aišku savaitgaliais poilsiauja. Taip ir liko mano KB 1.6 mažesnis. tai va.  įdomu, kiek žmonių per tokias klaidas neįstoja.

 Pas mane taip pat sumažintas balas... o kur tu stoji? į KU? kokią spec?

Žinutė parašyta: 2009-07-19 10:06:03 | Nuoroda
giedreu rašė:

Nerašiau apeliacijos. Gal ir reikėjo. Tie ten "konsultantai" vakar aiškina, kad turi paimti mokinio naudai blabla... Tai va jums .

Į KU tai irgi parašiau ten žurnalistiką apačioj, jei jau visai FAIL būtų... ;D  Bet tai, sakau, žiauru..čia norėjau nusiraminti, todėl ir Lietuvoj stojau... o tik nervus išgadino  ;D

 Tai db Lietuvoj nestosi? ;)