Vartotojo Blakstienėlė ;]] pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-19 10:50:23 | Nuoroda
giedreu rašė:

na stojau ir Vokietijoj, ir Lietuvoj.(: Laukiu ir nervus gadinuos, bijau emailą tikrinti. Ir vėlgi iš vokiečių tik rugpjūtį ats ateis, tai nežinau kaip čia bus. Jaučiu blogiausiu atveju vistiek išvažiuosiu ten ir veiksiu ką nors.. ;DD

 O ką ten vokietijoj studijuotum? ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 10:58:29 | Nuoroda
daisygirls rašė:

Gal galit paaiskinti,

 i mano specialybe i kuria as padaviau pirmu numeriu, isviso yra priduota tik  10 prasymu, tai juos visus 10 ir priims? Nes nera atrankos , nebent tiems kurie padave i antra ar i 3 vieta?

 O kokia spec?

Žinutė parašyta: 2009-07-19 13:44:05 | Nuoroda
siestaa rašė:
Mr.Lazy rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:

Taip, arba tu dirbi, arba išvis nedirbi, turi mokėt kokybiškai atlikt darbą ir greitai, nemoki - VISO GERO...čia jau kas akip prisiadaptuoja

 Tik nelabai matau tiksla adaptuotis prie tokio bukinancio darbo.

Isivaizduok zmogu kuris baigia sule ar univera ir dirba maximoj kasoj kokia 10-20 metu. Jei toks zmogus uzsimanytu sokt nuo tilto, man sazine neleistu jo atkalbinet.

 praeita vasara dirbau ten du menesius. paskutines savaites jau buvo zudancios.

as manau, kad tie zmones , kurie ten dirba metu metus jau yra nuzmoginti, nebejautrus. ... kad bent atlygis butu imanomesnis...o dabar...

 Tiesiog pripranta, sunku gyvenimas verčia žmogų kaip nors kapstytis, kaip sakoma - o kam db lengva..

Žinutė parašyta: 2009-07-19 14:38:01 | Nuoroda
dandelion rašė:
PsicLt rašė:

Tai i nec emaila parasykit ir pasiklauskit informacijos.. :) Nieks gi nesukramtys ir neprarys uz jus. 

 Parasiau as jiems,bet kol jie atsakys...tik rytoj ir nezinia kelinta valanda,o man reikia viska zinot kuo anksciau,nes turesiu viska sutvarkyt kuo greiciau rytoj,negalesiu ilgai laukti kol jie man laiskeli atsius..:D o gal yra tel. kur jiem galima butu paskambint? nes lamabpo.lt isvis jokiu kontaktu nenurodyta...

 Nu jo, šiandien atsakymo jau negausi, tik ryt...amne irgi nervina, taip pat sumažintas mano balas..kur teisybė šiais laikais...

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:57:23 | Nuoroda
Katriu rašė:

cituoju (bet nesu dėl info tikra):

"Oi, žmonės, darot tragediją dėl nieko. Na taip, aš irgi norėčiau, kad skaičiuojant mano KB būtų paimtas lietuvių A lygio 10, o ne rusų B lygio 8... Ir šįkart nederėtų kaltinti žmonių, kurie suvedinėjo jūsų balus. Dėl metinio pažymio. Kažkaip taip ten parašyta: "Antrosios užsienio kalbos arba gimtosios kalbos metinis pažymys." Tai va, gimtosios kalbos pažymį ima tik rusams, lenkams ir visiems kitiems, kurių gimtoji kalba nėra lietuvių..."

 

 Tai tipo mum gimtosios neužskaito, tik antrąją užsienio kalbą?

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:30:58 | Nuoroda
Silluet rašė:

Blogai parašiau, VDU rašo 'gimtoji k.', o ne užsienio Tai jei mano gimtoji k yra lietuvių, kaip jie gali imti rusų/vokiečių ar pan.

 Aš irgi šito nesuprantu, kažkoks absurdas, dar prieš metus nereikėjo tos antros užsienio kalbos, tdl jos ir atsisakaiu, kad nebūtų papidomas krūvis, o vat, šast ir įkišo tą antrą užsienio kalbą.. tai kur teisybė, būčiau žinojus, būčiau mokinusis tą rusų..

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:42:38 | Nuoroda
:)Giedre rašė:

nu jo.. paskaicius tai cia tikrai visi tokie protingi  o as va tik 12.24 ir y biomedicina bandau

 Ne tu viena, manasis istorijos balas 12, 78.. irgi nk gero ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-19 18:53:34 | Nuoroda
:)Giedre rašė:

bandau y sveikata ir fizinis aktyvumas   nu va, pasirodo tikrai ne viena cja esu tokia  

 Manau, kad yra ir dar žemesnių, tik paprasčiausiai nesirekalmuoja per daug ;D o tu į kokį univerą? ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-19 20:11:29 | Nuoroda
Vega~ rašė:

Labai rimtai :)
Dar per mokslo metus mūsų mokykloj lankėsi kažkokie konsultantai iš VU ir visą šitą tvarką paaiškino. Be to, kažkur net internete rašo... 

 KU vadinasi irgi tas pats...ir VDU..

Žinutė parašyta: 2009-07-19 20:36:06 | Nuoroda

Mnau, kad ir krepšelį gausi kolegijoj ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 19:23:49 | Nuoroda

O į KU?

Žinutė parašyta: 2009-07-20 20:05:39 | Nuoroda

Kiap manot, įstočiau į KU istoriją, mano balas 12, 78..aš apie mokamą viettą kalbu..

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:56:15 | Nuoroda
Matasss rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:

Kiap manot, įstočiau į KU istoriją, mano balas 12, 78..aš apie mokamą viettą kalbu..

 Šiemet ką nors tvirtint būtų tiesiog per drąsu reikia tiesiog laukti trečiadienio :) 

 Jau taip nervus tampo..negaliu, atrodo, neišlauksiu to trečiadienio.. ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 17:19:07 | Nuoroda
DonVytautas rašė:
keretojamua rašė:

Man lb sunku patikėti,kad į socialinius tox mažas pereinamasis bus,juk tiek daug paraiškų,o nemanau,kad su lb mažais ten balais nju žodžiu laukiam nesulaukiam rytojaus,tada viskas bus aišku

 Cia net ir mastyt apie tai neverta, bus tikrai nemazas KB

 O humanitarinių kaip, didesnis gali būt, ar mažesnis už socialinių? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 17:31:55 | Nuoroda
belekasas18 rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:
DonVytautas rašė:
keretojamua rašė:

Man lb sunku patikėti,kad į socialinius tox mažas pereinamasis bus,juk tiek daug paraiškų,o nemanau,kad su lb mažais ten balais nju žodžiu laukiam nesulaukiam rytojaus,tada viskas bus aišku

 Cia net ir mastyt apie tai neverta, bus tikrai nemazas KB

 O humanitarinių kaip, didesnis gali būt, ar mažesnis už socialinių? :)

 tikrai mažesnis bus gal ir 16 užteks

 Pas mane 12, 78 istorija, kad tik į mokamą papulčiau, o lt filologijos 11, 98..

Žinutė parašyta: 2009-07-21 21:39:11 | Nuoroda
Kayen rašė:
SuperHP rašė:

Tai, kad cia ne i VF vieta. Bet, kad net ir i VF, siemet fiziniuose moksluose VF gaus ~88Į, o pvz socialiniuose - ~19Į norejusiu ten istoti.

 Tavo statistika remiasi tik tais, kurie parašė nr 1.

O dabar pridėk tuos, kurie neįstoja į biomedicinos, socialinius mokslus, ir parašė fizinius mokslus kaip tarkim 2,3 ar 10 numeriu.

 Man čia tokia painiava, kad šakės, nk nesusigaudau, nors ir nereikia, kaip yra -  taip, ryt bus aišku viskas..

Žinutė parašyta: 2009-07-21 21:51:26 | Nuoroda
adirgnI rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:
Kayen rašė:
SuperHP rašė:

Tai, kad cia ne i VF vieta. Bet, kad net ir i VF, siemet fiziniuose moksluose VF gaus ~88Į, o pvz socialiniuose - ~19Į norejusiu ten istoti.

 Tavo statistika remiasi tik tais, kurie parašė nr 1.

O dabar pridėk tuos, kurie neįstoja į biomedicinos, socialinius mokslus, ir parašė fizinius mokslus kaip tarkim 2,3 ar 10 numeriu.

 Man čia tokia painiava, kad šakės, nk nesusigaudau, nors ir nereikia, kaip yra -  taip, ryt bus aišku viskas..

 cia tai tavo tiesa :)))

 Būtų faina prasukt laiką, ech.. ;D naktį nesimiegos man jaučiu, tai išvis, bus dar ilgesnis laiko tarpas :D

Žinutė parašyta: 2009-07-21 21:59:45 | Nuoroda
agnieshkute rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:
adirgnI rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:
Kayen rašė:
SuperHP rašė:

Tai, kad cia ne i VF vieta. Bet, kad net ir i VF, siemet fiziniuose moksluose VF gaus ~88Į, o pvz socialiniuose - ~19Į norejusiu ten istoti.

 Tavo statistika remiasi tik tais, kurie parašė nr 1.

O dabar pridėk tuos, kurie neįstoja į biomedicinos, socialinius mokslus, ir parašė fizinius mokslus kaip tarkim 2,3 ar 10 numeriu.

 Man čia tokia painiava, kad šakės, nk nesusigaudau, nors ir nereikia, kaip yra -  taip, ryt bus aišku viskas..

 cia tai tavo tiesa :)))

 Būtų faina prasukt laiką, ech.. ;D naktį nesimiegos man jaučiu, tai išvis, bus dar ilgesnis laiko tarpas :D

 Blakstienele, kur zadi stot?

 Į KU  lt filologiją arba istoriją.. o tu? ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:03:47 | Nuoroda
giedrius07 rašė:
Frostpwnz rašė:

eikit silto pieno atsigert, bailiukai

 eik ir gerk...

Manau, tas tavo pienas nepadės ;D 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 22:05:21 | Nuoroda
agnieshkute rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:
agnieshkute rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:
adirgnI rašė:
Blakstienėlė ;]] rašė:
Kayen rašė:
SuperHP rašė:

Tai, kad cia ne i VF vieta. Bet, kad net ir i VF, siemet fiziniuose moksluose VF gaus ~88Į, o pvz socialiniuose - ~19Į norejusiu ten istoti.

 Tavo statistika remiasi tik tais, kurie parašė nr 1.

O dabar pridėk tuos, kurie neįstoja į biomedicinos, socialinius mokslus, ir parašė fizinius mokslus kaip tarkim 2,3 ar 10 numeriu.

 Man čia tokia painiava, kad šakės, nk nesusigaudau, nors ir nereikia, kaip yra -  taip, ryt bus aišku viskas..

 cia tai tavo tiesa :)))

 Būtų faina prasukt laiką, ech.. ;D naktį nesimiegos man jaučiu, tai išvis, bus dar ilgesnis laiko tarpas :D

 Blakstienele, kur zadi stot?

 Į KU  lt filologiją arba istoriją.. o tu? ;)

 as tai i vtvk - teise, turiu vilties gaut krepseli...

 Ir gausi, pamatysi? ;) o koks tavasis balas? ;)