Vartotojo grytÄ— pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-13 11:26:03 | Nuoroda
Maklaudas iš Maklaudų giminÄ—s rašÄ—:
malkoshius rašÄ—:

sveiki : )
uhm, gal numanot, ar yra shansas istot i valstybes finansuoja vieta su KB 19.94?

 Ä® vdu anais metais 18 užteko. Ä® vu apie 20. Bet šiemet minimalus kb ko gero labai užkils, tai į vu šansų praktiškai nÄ—r su tiek.

 kÄ… jÅ«s Äia šnekat? su beveik dvidešimt neužteks. nu netikiu. pernai į politikas buvo 19,80 nu ir kur gi aukšÄiau dar kilt?

Žinutė parašyta: 2010-07-13 13:25:59 | Nuoroda
jusste rašÄ—:
House'as rašÄ—:

šiandien girdÄ—jau, kad iš visų paduotų prašymų pusÄ— yra į socialinius mokslus. ÄŒia be šansų yra įstoti...

YpaÄ su Tavo rezultatais be šansų įstot. Jums dievaži saulÄ— C diskus perkaitino, kad tokias nesÄ…mones šnekat.

 nu nerÄ—kit jÅ«s vieni ant kitų taip. kas bus kai grupiokais tapsit, kaip vieni kitiems į akis pažiÅ«rÄ—sit?:D

Žinutė parašyta: 2010-07-13 13:37:21 | Nuoroda
otaitau rašÄ—:

Nu argi jÅ«s nesuprantat, kad kažkas tiesiog iš jÅ«sų dejonių tyÄiojasi :))) ÄŒia netikras profilis su netikrais rezultatais, o jÅ«s tikit, kad realus žmogus taip svaigsta ;p

 nu bet juk visokių keistuolių, švelniai tariant, pasitaiko.:D

Žinutė parašyta: 2010-07-13 13:49:26 | Nuoroda
otaitau rašÄ—:
grytÄ— rašÄ—:
otaitau rašÄ—:

Nu argi jÅ«s nesuprantat, kad kažkas tiesiog iš jÅ«sų dejonių tyÄiojasi :))) ÄŒia netikras profilis su netikrais rezultatais, o jÅ«s tikit, kad realus žmogus taip svaigsta ;p

 nu bet juk visokių keistuolių, švelniai tariant, pasitaiko.:D

 Pasitaiko, bet Äia ne ta atvejis :)

 nu gal. kÄ… gi aš žinau?:D

Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:21:27 | Nuoroda
Thotu rašÄ—:
House'as rašÄ—:

dabar jau netikras profilis ir taip toliau.. Tikrų tikriausias. TeisÄ— - mano svajonÄ— jau nuo neatmenamų laikų. Gal jÅ«s ir teisÅ«s gal aš ir įstosiu, bet, gerbiamieji, jei aš jaudinuosi su savo balais, kÄ… daryti jums, kurių balas nesiekia net dvidešimties? JÅ«s dar negalvojat apie MRU? Gal laikas pradÄ—ti galvoti, jei tik stumti temokat, nemanau, kad jums VU TF vieta, o ir man mažiau konkurentų liks ir pergyventi mažiau reikÄ—s..

:))) A š tai rimtai tavo vietoje apsvarstyÄiau visÄ… tÄ… reikalÄ… su teise, kaip bÅ«simas teisininkas per minkštų kiaušiukų :} Nu sori vÄ—l, nebegaliu :D

PasižiÅ«rÄ—jei į balus, su kokiais priima? PasiskaiÄiavai savo? Tinki? Viskas, įstosi. Kame Äia parintis ir nervinti kitus tuo paÄiu, aš nesuprantu. Kaip mažas vaikas. O dar į VU tf stoja

 na radot dÄ—l ko Äia rietis. manau ne jis pirmas, ne jis paskutinis pradÄ—siantis tokias psichozes, na o už pusantros savaitÄ—s viskas baigsis ir galÄ—sit pradÄ—t žmonikai šnekÄ—t kaip kursiokas su kursioku.: ))

Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:38:44 | Nuoroda
Just_justina rašÄ—:

Istorija islaikiau 84 ANGLU 97 O LIETUVIU 89

 pasiskaiÄiuok kb. penai riba buvo 19,24. pažiÅ«rÄ—k ar viršiji ribÄ…. ar tai taip sudÄ—tinga?: )

Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:51:41 | Nuoroda
Just_justina rašÄ—:

paskaiciavau mano 19.28 betjuk siemet mazina teiseje vietu skaiciu 30 procentu. jauciu stojimo balas labai pakils...

 nu tai mes žinom tiek pat kiek ir tu ir nesam aštuonkojai Pauliai nuspÄ—jantys ateitį, tai savo spÄ—jimais gali pasikliauti tiek pat kiek ir mÅ«sų.: )

Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:54:31 | Nuoroda
Tomas2222 rašÄ—:

 Katik pasiskaiciavau pats, isvada -  www.studijos.lt balu skaiciuokle VU Ekonomikai - neteisinga.

 

www.baluskaiciuokle.lt ir VGTU skaiciuokle skaiciuoja tiksliai.

 na ir teisei gaunasi 0,2 paklaida, nes Äia neprideda 0,2 už tai a lygiu turi metinį pažymį.: )

Žinutė parašyta: 2010-07-14 10:43:26 | Nuoroda
luknei rašÄ—:

Kiek reikai moket uz teise VU per metus?

 4500 lt.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 11:33:56 | Nuoroda
NONcom rašÄ—:
House'as rašÄ—:
jusste rašÄ—:
Thotu rašÄ—:

O šiaip dar dÄ—l tų skaiÄiukų, nesvarbu kiek sustoja, svarbu kiek baigia, o kiek teko girdÄ—ti, baigia na gal šiek tiek daugiau nei pusÄ— įstojusių. Taip kad gal ir nieko :}

 Tai taip, VU TF ištveria tik stipriausi :D

 pirmiau įstok, o po to jau galvok, ar ištversi. ÄŒia įstoti sunkiau nei ištverti, manau...

 Du faktai:

NR. 1 - Tu ataušÄ—lis. 

NR. 2 - Kai įstosi į univerÄ…, norÄ—si nusimyžt ant to savo mokyklos baigimo atestato. 

Ir šiaip bonusas - Man, use your brains, when writing. 

 :DDD prajuokino.:D

Žinutė parašyta: 2010-07-14 11:45:10 | Nuoroda
nenukrc rašÄ—:

Ne nu kas per ziopla vista, tau neverta stot i teise, ner loginio mastymo ner ir naudos is tokio mokslo. dabar pasiimk skaiciuotuva ir susiskaiciuok, o paskuj gali pasitikrint balu skaiciuoklej:

(8,6+13)*0,4+(7,4+13)*0,2+(7,4+13)*0,2+(nzn tavo metinio, jei a lygiu, tai tavo balas +1, nu tarkim tu buvai ziopla ir turejai 7 A lygiu)*0,2=18,4

nu nebent pas tave matiekos metinis kokie 4 b lygiu. vienu ar kitu atveju konstatuojam tau dideli ziopluma.

 

 

 jau žinok nervini. tokiu savo elgesiu tik terši vu tf vardÄ… ir net nereikia stebÄ—tis, kodÄ—l mru ir kti galvoja kad pas mus vu teisÄ—j visi arogantiški ir pasikÄ—lÄ™. gal baigsi pagaliau Äia nuolat stÅ«mt ant kitų? nusileisk ant žemÄ—s biškį.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:18:38 | Nuoroda

 neblogas PR'as.:D

Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:20:59 | Nuoroda
Metal Face Doom rašÄ—:
ZiaursDaikc rašÄ—:

Valstybei turim bÅ«ti gąžinama 50% einamųjų studijų metų studijų programos metinÄ—s kainos, ne didesnÄ—s už švietimo ir mokslo ministro patvirtintÄ… norminÄ™ studijų kainÄ…, bet ne daugiau nei:

30 BSI ( 3900 Lt  ) - Bakalaurams
50 BSI ( 6500 Lt ) - Magistram
70 BSI ( 9100 ) - Doktorantams

Is Kur Stoti 2010

 Bet jeigu man nepatiko ir aš nebenoriu mokytis toliau, tai dar esu skolinga? Ar aš kalta, kad man nepatinka švietimo sistema ir tarkim pasirinktos studijos?: ) Hmmm, bet kažkur skaiÄiau, kad, jei tvarkingai, be skolų baigi kursÄ…, tai gali išeiti ir nieko nesusimokÄ—damas, bet turbÅ«t Äia taip buvo praeitais metais ir dabar viskas kitaip: )

 berods, jei meti vienas studijas bet pereini į kitas tarkim iš socialinių mokslų į socialinius tai tiesiog persineši krepšelį savo ir nereikÄ—s mokÄ—t. na bet visgi reikia kažkur oficialiuose šaltiniuose tokiu klausimu pasidomÄ—t, kad paskui nereiktų nÄ— už kÄ… piniguÄių krapštyt.: )

Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:21:50 | Nuoroda
wasara rašÄ—:

19,24 turetu buti :) cia studijos.lt blogai apskaiciuoja, jeigu cia skaiciuojiesi. Nes cia jiems nesvarbu ar A ar B lygio tavo metinis :) as skaiciavausi pagal ta formule duota VU ir man gavosi 19,24. O tavo koks?

 o tu į mokamÄ… ar į nemokamÄ… rimtai turi galimybių?: )

Žinutė parašyta: 2010-07-14 15:39:58 | Nuoroda
Njateneri rašÄ—:

Kadangi stoju į filologijÄ…, gal kas galÄ—tų papasakoti apie filologyno barakÄ…? Kiek supratau, tai jis stÅ«kso adresu saulÄ—tekio 8. Tik prašom be jokių kamÄiatkų ir niujorkų, esu klaipÄ—diškÄ—, Vilniaus barakinių slengų dar neįkertu :D

  barakinių slengo.:DD na filologynas randasi niujorke.:D kiek žinau gyvensite kartu su ekonomistais, matematikais ir kažkuriuose dar ten barakuose vgtu studentai gyvena. o dabar apie paÄius barakus, na tai nors pati gyvenu kamÄiatkoj, bet apie niujorko barakus galiu pasakyti tiek, kad tai yra šešiolikaaukšÄiai pastatai. kambarių sistema ne blokinÄ—, taigi tualetai ir kriauklÄ—s yra bendros visam aukštui. dušai ir virtuvÄ—s irgi bendros aukštui. kiekvienas kambarys turi balkonÄ—lį. kambariai nÄ—ra maži, na ta prasme didesni nei kamÄiatkoj.:D kÄ… dar Äia pasakyt. ai va nors ir gali tekti gyventi viršutiniuose aukštuose tai vertÄ—tų nepamiršti, kad liftai naktį ar tai nuo vienuoliktos valandos vakaro neveikia tai gali tekti palypÄ—ti pÄ—stute. ir berods yra budintys prie durų jei neklystu. jei esi klaipÄ—dietÄ—, tai dar turbÅ«t turÄ—tų bÅ«ti aktualu tai, kurioj vietoj vilniuj gyvensi, o gyvensi kiek tolokai nuo centro. maždaug 25 min kelio nuo senamiesÄio ir maždaug 45 min nuo stoties. tai tiek mano subjektyviom žiniom apie filologų buveinÄ™.:D

Žinutė parašyta: 2010-07-16 23:29:03 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašÄ—:
RikArdO rašÄ—:
vtrgv rašÄ—:

teisininkai, ar matet idomu teises akta: www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=366857&p_query=&p_tr2=

"T v i r t i n u preliminarų valstybÄ—s finansuojamų pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų vietų, į kurias 2010 metais priimami studentai, skaiÄių:

1.1. universitetinÄ—ms studijoms – 9 680, iš jų:

1.1.6. teisÄ—s krypÄių grupei – 255;" 

 omg, nelabai supratau... Äia galioja tik VU ar ir visom kitom teisÄ—m per visÄ… LietuvÄ…??? Tik nesakykit kad Äia iš visooooo, nes tada žiauru :(

 supratau, kad tik VU

 Äia tikrai ne vien tik vu 255 vf vietos skirtos. Äia iš viso visoj lietuovj esanÄioms teisÄ—s krypties studijoms. na nes pernai vu teisÄ—j vf buvo 150 vietų, na ir netikiu, kad šiemet kaip tik padidino gerokai Äia vietų. įdomu, kiek pernai buvo visoj lietuvoj skirta vf vietų teisÄ—j.

Žinutė parašyta: 2010-07-16 23:48:07 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašÄ—:

pasakykit, kas as su savo 19,38 istooosiu

 nu baikit taip pergyvent. išsijunkit mÄ…stymÄ… šiai savaitei ir nesigadinkit sau nervų. yra tik dvi galimybÄ—s: įstosit arba neįstosit.

Žinutė parašyta: 2010-07-17 00:00:25 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašÄ—:
grytÄ— rašÄ—:
~ImaGinatiOOn~ rašÄ—:

pasakykit, kas as su savo 19,38 istooosiu

 nu baikit taip pergyvent. išsijunkit mÄ…stymÄ… šiai savaitei ir nesigadinkit sau nervų. yra tik dvi galimybÄ—s: įstosit arba neįstosit.

 visvien pasakyk, kad istosiu :D

 Ä¯stosi (negarantuoju, kad nemeluoju)

Žinutė parašyta: 2010-07-17 23:39:36 | Nuoroda
House'as rašÄ—:

Žodžiu, pas mane klasÄ—j visų rezultatai nerealÅ«s, tik keli turi mažesnius balus už mano, o iš tų, kurie turi didesnius, daug kas stoja į teisÄ™, net istorijos mokytoja, sakÄ—, kad tokio susidomÄ—jimo teise dar nÄ—ra buvÄ™.. Taip kad galit juoktis iš manÄ™s, bet kad balas bus žiauriai aukštas, tai tikrai..

 pabusk tu pagaliau! kad tavo klasÄ—j visi neįtikÄ—tinai gerai išsilaikÄ—, tai nereiškia, kad visoj lietuovjs taip. ar tu nesupranti, kad negali pusÄ— lietuvos abiturientų šimtukų gaut. ko gi tu Äia nuolat myžÄioji. (klaustuko nebuvo, taigi neatsakinÄ—k ir baik šitÄ… bereikalingÄ… diskusijÄ… tema 'neįmanoma įstot į teisÄ™').

Žinutė parašyta: 2010-07-18 12:45:12 | Nuoroda
meangirl rašÄ—:

Sveiki, norÄ—jau pasiklausti kokios bendrabuÄių kainos VU arba MRU studentams? :)

VU 150 - 170 lt priklausomai nuo to dvivietis ar dvivietis kambarys.: )