Vartotojo aurete pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-12 12:12:41 | Nuoroda
IcanFLY rašė:

Pasidžiaukim, kad paskutiniai rezultai ir jau viskas !! Greit išleistuvės, būsim jau tikrai baigę ir isilakstysim kas kur :)

 Pasidžiaukim

Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:06:44 | Nuoroda
bri! rašė:

O gal žinote, kokio balo šiais metais reikia,kad patektum į valstybės finansuojamą ekonometriją?

 Tai priklausys nuo ten norinčių studijuoti balų.

Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:33:55 | Nuoroda
amare rašė:

Turiu klausima, jei koks studijuojantis atsakytu ar tas, kuris ka nors zino apie tai, buciau be proto dekinga. Istociau ir i fdm, ir i ekonometrija, egzaminus labai gerai islaikiau, bet be galo bijau studijuoti, nes, manau, man bus labai labai sunku. Tai kuri specialybe butu geriau, kuri eitusi bent kiek lengviau (mokytis ne kiek nebijau), jei turiu problemu su informatika. Pazistu kas studijuoja fdm, liko dar vieni meteliai ir nezino kaip beistverti. Programavimas yra, ypac merginoms, tikras kirvis. Skaitau apie C++ toki vadoveli, kad bent suprasciau kas per velniai cia... Baisu daros, kad nepatempsiu. Su Pascaliu valandu valandas vargdavau, kol susigaudydavau, tai cia isvis kas bus... Jei turit kokiu patarimu, busiu dekinga, beliko kelios dienos ir as apsoliuciai nezinau, ka daryti. Svajoju su matematika, finansais dirbti, nes mane tai "veza", bet studijuoti ka, nezinau

 Jei nori lengvesnių studijų ir dirbti su finansais tai, mano nuomone, gali rinktis ekonomiką, nes ten mažiau ir matematikos, ir informatikos. Net pati nežinau, kodėl noriu rinktis tą sunkesnį kelią, nors į ekonomiką vu irgi galėčiau laisvai įstoti. Turbūt jau kažkaip sustaikiau, kad bus labai sunku ir beveik visą laiką reikės skirti studijoms.

Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:42:25 | Nuoroda
amare rašė:
aurete rašė:

 Jei nori lengvesnių studijų ir dirbti su finansais tai, mano nuomone, gali rinktis ekonomiką, nes ten mažiau ir matematikos, ir informatikos. Net pati nežinau, kodėl noriu rinktis tą sunkesnį kelią, nors į ekonomiką vu irgi galėčiau laisvai įstoti. Turbūt jau kažkaip sustaikiau, kad bus labai sunku ir beveik visą laiką reikės skirti studijoms.

 Jo, ekonomika... Man ji nepatinka tuo, kad socialinis, kad matematika ne ta, kad kasmet, atsiprasau, tu"ekonomistu" simtai pridaroma... Sunku tai sunku, bet esme tame, ar pavyks issilaikyti, ar nepalusi, ar nebus taip, kad po pusmecio namo vaziuosi... - tas neramina su fdm ar ekonometrija. Gali visa laika skirti mokslams, bet ar tai sekme i profesine laime?

 Tai tie šimtai "ekonomistų" kaip sakei matyt ir buvo pagrindinė priežastis, kodėl ekonomika nebėra ta sritis, kurią rinksiuos. O dėl profesinės sėkmės ir sėkmės studijuojant abejoju ar nors vienas galėtų užtikrinti, nes visko gali būti...

Žinutė parašyta: 2010-07-15 13:21:39 | Nuoroda

Šiemet gavau 2 X 100 iš egzaminų. Žinau, kad pernai taip gavę buvo kviečiami pas prezidentę. Gal kas žino ar šiais metais nieko panašaus neorganizuojama. Taip pat girdėjau, kad kai kuriuose rajonuose savivaldybės už gerus rezultatus teikia dovanas ir pan. Gal jau yra apdovanotų? Aišku brangių dovanų nesitikiu, bet galėtų nors pasveikinti, o dabar visi tyli...

Žinutė parašyta: 2010-07-15 13:34:41 | Nuoroda

Na nejaugi nebėra daugiau būsimų studentų. Mačiau, kad vien į fdm jau daugiau nei 500 prašymų paduota, o čia vos keli atsiliepė. Beto kur ruošiatės gyventi: bendrabutyje ar buto naujamiestyje ieškosit?

Žinutė parašyta: 2010-07-17 16:37:27 | Nuoroda

Vakar buvo išleistuvės, tai per jas man įteikė mero padėkos raštą, dar diplomus už rajono olimpiadose užimtas 1vietas (nes net olimpiadų apdovanojimų atskirai šiemet nebuvo) ir mokyklos premiją (300Lt) kaip geriausiai laidos abiturientei.  Na gal atrodo nevertingi popiergaliai, bet jausmas juos atsiimant per atestatų teikimą tikrai buvo geras

Žinutė parašyta: 2010-07-17 16:40:55 | Nuoroda

Mums išleistuvės buvo vakar ir manau tai buvo viena geriausių dienų gyvenime. Visi buvo labai gerai nusiteikę, sukūrė šventinę nuotaiką, todėl ir buvo labai labai linksma. Šventė baigėsi apie 5ryto, bet ir tai todėl, kad muzikantai baigė savo darbą. Kitaip gal ir dar ilgiau būtume šokę

Žinutė parašyta: 2010-07-18 10:52:44 | Nuoroda

Pas mane irgi atsirado. Tik kad dvi kūno kultūros ir nėra ekonomikos. Bet manau svarbu, kad yra fizikos pažymys, kurio reikės stojant ir gerai.

Žinutė parašyta: 2010-07-18 10:56:38 | Nuoroda
flopikas rašė:
swishfoot rašė:
Kas gavot raudoną? Aš tai gavau su pagyrimu, kažin ar tai tas pats? :D

 Tas pats ;) Juk rėmeliai raudoni :) Aš irgi džaiugiuosi raudonu.

 Ir mano raudonas (su pagyrimu)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 11:01:09 | Nuoroda
bambukaz rašė:

man tai paplojo  per išleistuvės visi ir tiek. nieks čia nedalina provincijose pinigų :D

 Tai kaip tik provincijose reikėtų dalinti, nes šimtukai- retas atvejis.

Žinutė parašyta: 2010-07-18 16:05:08 | Nuoroda
ibaflence rašė:

 siemet lengvesni egzai tai gal ir kb pakils.. o siaip galvojau ekonomika, daba svarstau tarp fdm ir ekonometrijos nes i eko per mazi balai pagal pernai metu kb

 Tai, kad egzaminai lengvesni nieko nereiškia, nes rezultatai juk rodo, kiek žmonių aplenkei, o ne kiek procentų užduoties padarei Kaip jau ankčiau minėjau tikiuos su 19,88 įstoti, nes nemanau, kad gali tiek daug kilti.

Žinutė parašyta: 2010-07-18 16:36:57 | Nuoroda
gabrė;) rašė:

Aš irgi viena iš tų, kurie apie fdm svajoja ;) tikiu, kad bus sunku, bet, manau, kad ši studijų kryptis žymiai vertesnė už visas tas ekonomikas ;)

 Tai jei jau taip puikiai egzaminus išlaikei, tai manau ir fdm bus įveikiama. Buto ieškosi ar bendrabutyje žadi gyventi?

Žinutė parašyta: 2010-07-18 19:48:31 | Nuoroda
ibaflence rašė:

 pas mane gaunas 19,40 tai imanoma visai paskutiniu nr istot i fdm :D bet kai ziuriu programas tai nlb zn ar rasyt pirmiau fdm ar ekonometrija.. ar ekonomika braukt is pirmo nr ar ne.. o jau laiko lb lb lb nedaug ;D

 Na aš rašiau 1nr fdm 2nr ekonomika, o 3nr ekonometrija. Bet aišku negaliu sakyti, kad čia geriausias sprendimas Daryk, kaip tau atrodo teisinga, kad vėliau nereiktų galvoti, kad pasirinkai kaip sakė kiti, o ne kaip norėjai.

Žinutė parašyta: 2010-07-18 19:54:40 | Nuoroda
gabrė;) rašė:
aurete rašė:
gabrė;) rašė:

Aš irgi viena iš tų, kurie apie fdm svajoja ;) tikiu, kad bus sunku, bet, manau, kad ši studijų kryptis žymiai vertesnė už visas tas ekonomikas ;)

 Tai jei jau taip puikiai egzaminus išlaikei, tai manau ir fdm bus įveikiama. Buto ieškosi ar bendrabutyje žadi gyventi?

 aš turiu Vilniuje kur gyventi, tuo jau pasirūpinta :) Ką tu planuoji?

 Tai tau labai gerai. Aš tai dar galvoju, kur gyventi. Manau labiau norėčiau nuomotis butą, nes esu rami ir nusiteikus mokytis(nes kažin fdm ar kitaip ir įmanoma) tai kažin ar bendrabutyje patiktų gyventi. Tik kambariokę dar reikia rasti, nes kol dauguma nežino, kur įstos, tai nieko negali žadėti.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 12:45:43 | Nuoroda
amare rašė:
aurete rašė:

 Tai tau labai gerai. Aš tai dar galvoju, kur gyventi. Manau labiau norėčiau nuomotis butą, nes esu rami ir nusiteikus mokytis(nes kažin fdm ar kitaip ir įmanoma) tai kažin ar bendrabutyje patiktų gyventi. /.../

 Na, patikėk, bent kiek aš žinau, daugelis bendrabučių šiais laikais nebepasižymi vien tuo "studentišku" gyvenimu:). Tik kad tebėra tie mitai, jog bendrabutyje gyvena mėgstantys pasilinksminti, bet nesimokyti žmonės, jog virtuvės purvinos, kambariai su išdaužytom sienom, pilna tarakonų, vakarais miegoti neleidžia tranki muzika ir t.t. Pavyzdžiui, KTU bendrabutyje, kuriame gyvena daugiausiai matematikai ir informatikai, yra griežtos taisyklės, iki berods 22 val. grįžti į bendrabutį, koridoriuose negalima triukšmauti, tik išgirsta, kad ir kokius žaidimus žaidžiant, iškart įspėja, vakarais tylu, tarytum miego laikas nustatomas ir dar daug daug taisyklių. Aišku, būna patyliukais nusižengimų, bet juk koks kartas į mėnesį ar nuodėmė? Žinoma, nomuotis butą irgi yra geras pasirinkimas, bet, va, ko pritrūksta, tai bendradarbiavimas, užlėkimas pas kaimyną programuotoją, kuris už kavos puodelį tau programą padės sukurti,  pasikalbėjimas su ketvirtakursiu, kuris viską perėjęs ir gali tau ašarėlę nubraukti, kai tau sunku, ir daugybė kitų dalykų. Bet, aišku, čia tu turi rinktis ir privalai pasirinkti tai, kas tau geriausia, nes teks gyventi savarankiškai.

 Tai abejoju ar saulėtekyje tokia tvarka kaip KTU. Tikiuosi ir taip susirasti draugų, kurie ir ašarą nušluostys ir programavimą padės išmokti. Juk dėl to nebūtina bendrabutyje gyventi. Aišku geriausias variantas būtų fdm studijuojančią kambariokę rasti, bet abejoju ar taip gali pasisekti šiemet, kai nelabai ką pažįstu.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 18:04:49 | Nuoroda
amare rašė:
aurete rašė:

 Tai abejoju ar saulėtekyje tokia tvarka kaip KTU. Tikiuosi ir taip susirasti draugų, kurie ir ašarą nušluostys ir programavimą padės išmokti. Juk dėl to nebūtina bendrabutyje gyventi. Aišku geriausias variantas būtų fdm studijuojančią kambariokę rasti, bet abejoju ar taip gali pasisekti šiemet, kai nelabai ką pažįstu.

 O fdm ir ekonometriją studijuojantys tikriausiai dauguma paskaitų turi MIF? Ten Naugarduko g.? Nes nuo saulėtekio iki fako yra toli, geras gabalas kelio. Gal ir apsimokėtų butą kur arčiau gauti, kad ilgiau pamiegoti galėtum ir šiaip nereikėtų dardėti ilgai tais troleibusais, ypač, jei esi ne vietinis

 Tai ir bandau ieškoti buto Naujamiestyje arčiau tos Naugarduko gatves. Nors kadangi arti senamiestis tai brangoki tie butai. Bet tikiuos vis vien rasti pirma butą man patogioj vietoj, o paskui kambariokę. Taip, esu ne vietinė(apie 250km nuo Vilniaus gyvenu), tai net neįsivaizduoju, kaip ten reiks susigaudyt

Žinutė parašyta: 2010-07-19 18:41:36 | Nuoroda
BnLiFe rašė:

Tu nepamiršk čia Lietuva, čia viskas kas neįmanoma tampa realybe :D

 Taip taip. Tik Lietuvoj gali gauti telefoną už 1Lt, kalbėti už 0ct/min ir gauti triženklę sąskaitą

Žinutė parašyta: 2010-07-20 10:12:08 | Nuoroda
amare rašė:
aurete rašė:

 Tai ir bandau ieškoti buto Naujamiestyje arčiau tos Naugarduko gatves. Nors kadangi arti senamiestis tai brangoki tie butai. Bet tikiuos vis vien rasti pirma butą man patogioj vietoj, o paskui kambariokę. Taip, esu ne vietinė(apie 250km nuo Vilniaus gyvenu), tai net neįsivaizduoju, kaip ten reiks susigaudyt

 As irgi gyvenu labai toli, kaip ir tu panasiai.  Vilnius man yra neatrasta sala. Tai, jei ne paslaptis, is kur esi?

 Iš Joniškio

Žinutė parašyta: 2010-07-22 14:55:01 | Nuoroda
MissPink rašė:
gabrė;) rašė:
simačka rašė:
sarma rašė:
aurete rašė:

100 gavau. Finansų ir draudimo matematika - jau gali manęs laukti

 Manęs irgi! Būsim kolegos turbūt 

 Tikriausiai prisijungsiu. Dar neaišku, kaip su anglų bus. ;D

 Aš irgi prie jūsų prisijungiu ;)

 Yahooo:))) as 99% isistikinusi kad istosiu i finansu ir draudimo matematika, nes matkes 100!!! tai sveikos busimos koleges:D

 Sveika. Manau pagal rezultatus visu 100proc. gali tikra būti