Vartotojo aurete pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-22 18:05:12 | Nuoroda
Marijus A. rašė:

Įdomų dalyką radau: spausti. Kaži, čia tiesa ar ne...

 Sunku patikėti, bet manau tiesa

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:11:38 | Nuoroda

Vu finansu ir draudimo matematika vf

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:17:11 | Nuoroda

Aš irgi i fdm istojau

Žinutė parašyta: 2010-07-25 08:08:49 | Nuoroda
Christi rašė:

sveiki, įstojau ir aš į FDM  ;]  būtų smagu pasibendraut su būsimais grupiokais ;]

 Sveika kursioke Jei noresi susipazinti mano skype aurette91

Žinutė parašyta: 2010-08-03 13:51:22 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Turbut neverta klausti, kas laikysit si egzamina :D Kaip manote, ar po treju (jei neklystu) gan lengvu (daugelio nuomone) matematikos VBE verta tiketis sunkaus egzamino?

 Manau neverta gasdinti busimu abiturientu, kad bus sunkus VBE. Lengvi egzaminai taps tradicija... Nors ji laikantiems egzaminai daznai atrodo sunkus

Žinutė parašyta: 2010-08-03 16:56:58 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Perskaites temos pavadinima, pamaniau, kad cia tema, istojusiems i anglijos universitetus :D

 Zinok cia tu ne vienas taip pamanei

Žinutė parašyta: 2010-08-12 14:46:29 | Nuoroda
Plutonium rašė:

 esu girdejas, jog b lygi isvis naikins, nes kam isvis mokytis, jei nelaikai egzo. tai turbut ir b lygio uzduotis panaikintu. nors biski toks pasikeitimas neitikimas, nors manau butu naudingas :)

 Nemanau, kad naikins. Daug atveju yra, kai reikia mokytis, o egzamino nereikia. Juk yra kam uztenka metinio pazymio, o studijuojant matematikos ziniu prireikia.

Žinutė parašyta: 2010-08-17 21:06:51 | Nuoroda
BeMyFriend rašė:
Strėlė rašė:
BeMyFriend rašė:

 Ramu. Gavau sms nuo LSP.lt ;) viskas bus ok, draugai.

 Ir ką tam sms parašė?

 "Sveikas LSP.lt drauge. Del techniniu kliuciu prasom dar karta ikelti savo nuotrauka i LSP.lt sistema ir uzsisakyti lsp gamyba. Atleisk uz nepatoguma."

Bet irgi ne visiem atsiunte.Tai tikiuosi, kad man atsiunte kad foto patvirtinta. nes mano lsp gamybos lauke jau 10dienu..

 Ir as tokia sms gavau. Tik kad puslapis neatsidaro ir foto ikelti negaliu

Žinutė parašyta: 2010-08-17 21:09:28 | Nuoroda
Monyyca rašė:

Man taip pat si sms atsiunte, tik nesuprantu kodel ta nuotrauka is naujo kelt? Ar cia ju klaida, ar mano, kad netinkama nuotrauka ikeliau? :)

 Kaip as supratau tai ju ir kelsiu ta pacia.

Žinutė parašyta: 2010-08-18 09:11:53 | Nuoroda
Monyyca rašė:

Nu man niekaip mano nuotrauka neatitinka tu seseliu tiksliai :( slamstas kazkoks... Ar kam nors gerai gavosi?

 Veidas atitinka, o peciai ne. Pagal ta seseli tai mes be kaklo turetume buti isvis. Tikrai nesamone

Žinutė parašyta: 2010-08-22 09:13:55 | Nuoroda
kasiss rašė:

Sveiki, gal galetumet nukreipti, kur galeciau detaliau rasti apie mokymosi dalykus, kurie sudaro konkursini bala  i finansu ir draudimo matematikos studijas? Dekoju :)

 http://www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/I_pakopos_priemimo_taisykles_0724.pdf

 

Žinutė parašyta: 2010-08-24 20:58:06 | Nuoroda

Visų pirma norėčiau pamatyti vertinimo instrukciją lietuvių, bet ir tos nec puslapyje neatsiranda. Duomenų apie galimybę pamatyti savo egzamino darbą taip pat neįmanoma rasti. Išvados tik tokios, kad jie nori, jog abiturientai viską užmirštų ir nesigilintų į vertintojų klaidas.