Vartotojo RAMINTTA pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:15:13 | Nuoroda
ryshkau rašė:

Reiškia jei grafoje KVIETIMAS STUDIJUOTI,PRIORITETAS nieko nėra,tai neįstojai? Ar gali būt,kad dar nerodo tiesiog? 

 Deja, negavai pakvietimo

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:16:17 | Nuoroda
Sunway rašė:

O kaip suprast jai mano prasyme toj lentelej kur parasyta "kvietimas studijuoti , prioritetas"  parasyta  ties 8nr. kur yra verslo vadyba "kvietimas NL" , tai as dar galiu tiiketis i mokama istot ar jau viskas???

 Tave pakvietė studijuoti:) Gavai kvietimą:) Pildyk dokus jau:)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:18:18 | Nuoroda
iewaa rašė:

istojau i kvk soc darba ir labai nesidziaugiu...

galit man paaiskint, as istojau 5nr o pries tai visus rasiau i univerus, bet juk nk nesikeicia jei as sukeiciu tas pirmas 4 vietas?!o kaip ten yra kad kazkaip gali ateit i univera ir pasizr kur laisvu vietu yra ir bandyt ten stot.. visai zaliai esu.. gal galit padet?

 Ryt bus kažkokios diagramos, kuriose parodyta, ar yra laisvų vietų:) pasižiūrėsi ar yra ir galėsi mėginti stoti:) O tie univerai, kurie tavęs nepriėmė, tai ir nepriims, nebent pakeisti į VNF:) Tave priėmė 5nr.:)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:20:26 | Nuoroda
Psicheli rašė:

Prasyme parasyta, kad kvietimas gautas, o sms katik gavau, kad niekur neistojau? Kaip suprast?? Gal pas kažką irgi tokia pat situacija?

 Nesąmonė... Turbūt klaida... Jei LAMOJ gavai kvietimą, tai manau ten ir bandyk stoti... Netikėk tuo SMS:D:D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:22:53 | Nuoroda
iewaa rašė:
Metal Face Doom rašė:
iewaa rašė:

istojau i kvk soc darba ir labai nesidziaugiu...

galit man paaiskint, as istojau 5nr o pries tai visus rasiau i univerus, bet juk nk nesikeicia jei as sukeiciu tas pirmas 4 vietas?!o kaip ten yra kad kazkaip gali ateit i univera ir pasizr kur laisvu vietu yra ir bandyt ten stot.. visai zaliai esu.. gal galit padet?

 Ryt bus kažkokios diagramos, kuriose parodyta, ar yra laisvų vietų:) pasižiūrėsi ar yra ir galėsi mėginti stoti:) O tie univerai, kurie tavęs nepriėmė, tai ir nepriims, nebent pakeisti į VNF:) Tave priėmė 5nr.:)

 o tai jei tarkim ten kur as rasiau pirmu numeriu bus laisva vieta vistiek nebus galmmybes istot i vf?

 Ne, tave priėmė 5nr. reiškiasi aukštesni universitetai nepriėmė, gali keisti į VNF ir vėl bandyti stoti...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:26:04 | Nuoroda
nerami rašė:

db įstojau įvdu anglų filologiją vf,norėčiau per antrą bandyt,nes nenoriu į anglų,norėjau į soc. darbą,mano kb 17,62,kaip manot,verta bandyti per antrą turą stoti?ar galėčiau į vu arba vdu nemokamą? o,gal nerizikuot,ir studijuot anglų?prašau,reikia racionalaus patarimo;(

 Pažiūrėk ar įmanoma tau įstoti, pasidomėk kokių balų reikia. Verta bandyti, jei manai, kad įstosi. Rašyk socialinį darbą Kaune ir Vilniuje, visur, kur nori, kad tik įstotum, pagal balų skaičiuokles ir kitų stojamuosius balus pasižiūrėk ar įmanoma tau įstoti.Ir palauk rytdienos, kada bus diagramos dėl likusių laisvų vietų. Siek ko nori, nes paskui bus per vėlu. Sėkmės

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:27:34 | Nuoroda
juustinas rašė:

Mano kb 20+ ir kazkaip parasiau pirmu ko dabar nenoriu... idomu ar butu imanoma per antra tura gaut vu vf normalioj specialybej...

 Bandyk, tavo aukštas stojamasis balas. Tik nebegalėsi įtraukti naujų specialybių, o tik senas sukeisti vietomis.Pasidomėk ryt ar yra laisvų vietų, su kokiais balais priėmė kitus ir bandyk.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:28:11 | Nuoroda
Psicheli rašė:
Metal Face Doom rašė:
Psicheli rašė:

Prasyme parasyta, kad kvietimas gautas, o sms katik gavau, kad niekur neistojau? Kaip suprast?? Gal pas kažką irgi tokia pat situacija?

 Nesąmonė... Turbūt klaida... Jei LAMOJ gavai kvietimą, tai manau ten ir bandyk stoti... Netikėk tuo SMS:D:D

 Nu tikiuosi, kad klaida, bet primesk situacija, jau einu svest ir ciukst sms pareina: jus nepakviestas studijuoti :D

 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD prikolas, nesijaudink, pasitikėk LAMA, o ne tuo SMS

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:29:59 | Nuoroda
strelyte rašė:

sveiki, PRASAU INFORMACINES PAGALBOS.

istojau i socialogija vf, VU. nepatinka, nenoriu...  ;(  ir apskritai, 8 numeriu parasiau ir tik i ji prieme.:DDDD?

jei dalyvauju antram etape AR GALIU I PRASYMA PRIDETI NAUJU UNIVERSITETINIU VIETU? (ta prasme, ar galiu nauja prasyma sudaryti ar tik ta, senaji perdelioti)

 Deja, nebegali, gali tik likusius keisti vietomis. Jei priėmė tik 8nr. tai gali dar likusius keisti vietomis ir bandyti stoti į VF. O tie, kurie nepriėmė, tai nebepriims, nebent pakeisi į VNF.:)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:30:56 | Nuoroda
Sunway rašė:
Metal Face Doom rašė:
Sunway rašė:

O kaip suprast jai mano prasyme toj lentelej kur parasyta "kvietimas studijuoti , prioritetas"  parasyta  ties 8nr. kur yra verslo vadyba "kvietimas NL" , tai as dar galiu tiiketis i mokama istot ar jau viskas???

 Tave pakvietė studijuoti:) Gavai kvietimą:) Pildyk dokus jau:)

 O jai as cia nenoriu, ir pries tai dar mokama univere parases tai dar galiu tiketis ar 2 turo laukt teks?

 Gaavau pakvietimą iš VF ir VNF? Tai gali ringtis arba tą, arba kitą...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:31:35 | Nuoroda
Metal Face Doom rašė:
Sunway rašė:
Metal Face Doom rašė:
Sunway rašė:

O kaip suprast jai mano prasyme toj lentelej kur parasyta "kvietimas studijuoti , prioritetas"  parasyta  ties 8nr. kur yra verslo vadyba "kvietimas NL" , tai as dar galiu tiiketis i mokama istot ar jau viskas???

 Tave pakvietė studijuoti:) Gavai kvietimą:) Pildyk dokus jau:)

 O jai as cia nenoriu, ir pries tai dar mokama univere parases tai dar galiu tiketis ar 2 turo laukt teks?

 ****Gavai pakvietimą iš VF ir VNF? Tai gali ringtis arba tą, arba kitą...

 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:34:29 | Nuoroda

Yra kaip yra, įstojai į ekologiją, o, kad likai priblokšta, tai nieks nekaltas. Nors gal ir galibūt kokia klaida...Bet situacija keičiasi kasmet, turbūt pritrūko kažko ir neįstojai...O nenori į ekologiją?:)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:36:31 | Nuoroda
Giedre A. rašė:

kaip patvirtinti kvietima?? ar reikia?

kk-akušerija:)))

 Nuveši dokus, susimokėsi stojamąjį mokestį ir taip patvirtinsi,visa info manau turėtų būt KK:) Internete nieko nereikia tvirtinti...Sveikinu, būsima akušerė:)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:37:51 | Nuoroda

Viskas bus LAMOJ:) Ryt paskelbs:)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:39:20 | Nuoroda

Hmmm, net nežinau ar vieną pasiūlo VF??? Ar daugiau??? Pati į VF nestojau. Gal dar palauk

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:41:31 | Nuoroda

Priblokštasss. Tai neįstojai į VF? Tik į ekologiją VF?O kur dar stojai?Bandyk dar kartą gal į kitas specialybes, kurias rašei po ekologija... O, jei ką, ir ekologija gerai, gal kur kitais metais perstosi ar dar ką nors sugalvosi...O gal tau visai patiks ekologija...Nesiparink...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:42:51 | Nuoroda
river rašė:

paaiskinkit man debilai kur turiu rasti pakvietima studijuoti?kai pasijungiu prie savo Lamos ten atidaro tik mano prasyma su norima spec.ir viskas jokio pakvietimo

 klausk debilų

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:56:59 | Nuoroda
mildmyle rašė:
river rašė:

paaiskinkit man debilai kur turiu rasti pakvietima studijuoti?kai pasijungiu prie savo Lamos ten atidaro tik mano prasyma su norima spec.ir viskas jokio pakvietimo

 bet kokia kultūra :D

 Nu maladec boba įlindo, jaučiu ne ten užklydo su tokiais kreipiniais, arba už tokį žodyną ir negavo pakvietimo:D:D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:57:39 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Atsukčiau dabar laiką atgal ir viską protingai surašyčiau prašyme.
Arba dar labiau atgal ir negaučiau iš istorijos tiek,kad viską sugadintų.

O gal tik psichuoju. Na,šiaip ar taip, prancūzų filologe galėsiu bent jau būti tikrai;)

 Nesiparink, viskas bus gerai:)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:58:36 | Nuoroda

Tai kas dar žada stoti antrą kartą?????????