Vartotojo čiungačianga pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-11 19:44:14 | Nuoroda
CiaCia rašė:
čiungačianga rašė:
CiaCia rašė:

Dėl to aš ir pabrėžiau, kad nezystų tie, kurie gerai išlaikė :D Mačiau kažkas vos ne 100 is visur turi ir virkauja :D

 tai čia jau natūra tokia ;D

muhahaha aš šiaip ir dažnai virkauju, bet čia pusiau bandžiau optimistiškai nuteikt ;D

p.s. tik ką suvalgiau labai skanų obuolį. 

 p.s. geriu šaltą šaltą sidrą ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-11 23:27:54 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
aurete rašė:
čiungačianga rašė:
swlabr rašė:

it's the final countdown tururu tururututu ...

85 plyyyyz 

 gera daina ;DD

jo man irgi, kokius 85, prašau

 Ir man 85 užtektų

 man irgi tobulai butu. o kiek tasku manot surinke?

 blm, skaičiavau, dar čia kažkur rašiau, bet neatsimenu ;? ar 4 išmečiau jau. bet man su gramatika bėda, tai nuo writing'o nemažai taškų atkratysiu. O tu?

Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:10:40 | Nuoroda

nu nors vienas šimtukas ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:17:30 | Nuoroda
živilė rašė:
čiungačianga rašė:

nu nors vienas šimtukas ;D

 Sveikinu    Man jau praejo tas pirminis susijaudinimas ir laimes priepuolis:)

 tave taip pat aš tai kažkaip atrodo dar nesuvokiau to ;o

Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:30:44 | Nuoroda
živilė rašė:
čiungačianga rašė:
živilė rašė:
čiungačianga rašė:

nu nors vienas šimtukas ;D

 Sveikinu    Man jau praejo tas pirminis susijaudinimas ir laimes priepuolis:)

 tave taip pat aš tai kažkaip atrodo dar nesuvokiau to ;o

 Kur stosi su tokiais auksiniais rezultatais?:)

 niekur, trauksiu užsienin laimės ieškot:) pas mane nieko ypatingo, palyginus su tavo! kur tu taikais?

Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:37:51 | Nuoroda
živilė rašė:
čiungačianga rašė:
živilė rašė:
čiungačianga rašė:
živilė rašė:
čiungačianga rašė:

nu nors vienas šimtukas ;D

 Sveikinu    Man jau praejo tas pirminis susijaudinimas ir laimes priepuolis:)

 tave taip pat aš tai kažkaip atrodo dar nesuvokiau to ;o

 Kur stosi su tokiais auksiniais rezultatais?:)

 niekur, trauksiu užsienin laimės ieškot:) pas mane nieko ypatingo, palyginus su tavo! kur tu taikais?

 As i VU filosofija;) Sekmes tau didziausios!!

 manau, puikiai pasirinkai studijas. visgi mokslų mokslas ir tau taip pat!

Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:50:16 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:

kur susiskaiciuot savo konkursini bala? teisingas kad butu?

 rankiniu būdu ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 17:16:20 | Nuoroda
Marijus A. rašė:

 Jei neskiri, ką reiškia laikyti valstybinę ir gimtają, tai čia tavo žinių stoka . O čia tau paaiškinimas. Mes laikėme anglų valstybinę, o lietuvių gimtąją, visiškai skirtingas lygis.

 man atrodo tu čia kažką supainiojai ;D Lietuvoje anglų kalba nėra valstybinė ir todėl egzaminas negali būt anglų valstybinės kalbos. Mes laikėme užsienio kalbos valstybinį egzaminą

Žinutė parašyta: 2010-07-12 17:45:07 | Nuoroda

Ar tu tikrai su tokiais balais nori stoti į KU? ;s pati esu iš klp, tai nežinau nei vieno, kuris būtų patenkintas studijom. aišku, neskaitant tų, kuriem bile pabaigt kažką.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 20:38:56 | Nuoroda
Indra rašė:

80;dd ir as patenkinta. mintyse as jau UK (sun) reikejo is visu egzu 75%, taigi jau istojau :D

 į kokį unį?

Žinutė parašyta: 2010-07-12 20:59:03 | Nuoroda

dėl pinigėliu, tai suprantu tave, bet visgi siūlau gerai apsvarstyti visus variantus, kad poto nereikėtų gailėtis

Žinutė parašyta: 2010-07-12 23:25:12 | Nuoroda
TikAsh rašė:
tillary rašė:
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:

PAVYZDYS KAIP SKAIČIUOTI BALĄ

 jei mano egzaminų rezultatai tokie: lietuvių VBE 66 (svertinis koef. 0,2) Matematika VBE 95 (svertinis koef. 0,4) Fizika VBE 70 (svertinis koef. 0,2) Anglų metinis (A lygis) 9 (svertinis koef. 0,2)

0.2(66/10+13)+0.4(95/10+13)+0.2(70/10+13)+0.2(9+1)=

Jei valstybinis egzamino rez./10 ir plius 13, jei metinis A lygiu +1, jei B lygiu nieko nepridedam

 aciu ;)

 Man gaunasi labai didelis.Jaučiu,nemoku skaičiuoti :D

 kiek tas didelis? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 10:30:27 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Nestok, jei mest žadi.

 niekad nesi girdėjęs apie tai, kad žmonės nusivilia studijų kokybe? tipo geriau sedėt ir šūdą malti, nei mesti ir perstot? nes kol nesam studentai, visa gaunama info yra labai šališka, paremta neaiškiom patirtim, negali visko imt už gryną tiesą, jau geriau išbandyt pačiam. nemėgstu tokio prisitaikėliškumo, tipo kad ir kaip blogai būtų, įstojai ir sėdėk ten ir nedrįsk nieko keist

Žinutė parašyta: 2010-07-14 11:05:55 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Jos balai aukšti, ir ji gali įstot beveik kur jai patiktų.

 ar žinai ką reiškia žodžiai studijų kokybė? :DDD ar būtent tai ją tenkins.

Žinutė parašyta: 2010-07-16 11:31:36 | Nuoroda

niekaip. pas mus mokykloj virš 30 šimtukų, tai į bankrotą išeitų jei visi kažką gautų

Žinutė parašyta: 2010-07-16 14:25:39 | Nuoroda

Girdėjau, kad pas mus rašė apie 30 mokinių apeliacijas dėl lietuvių, tai pakeitė tik vienam. Bet žymiai - apie 30% pakėlė

Žinutė parašyta: 2010-07-18 11:51:07 | Nuoroda
Thotu rašė:
Saulute6 rašė:

O kodel ne VU? www.vu.lt/site_files/SD/Stojantiesiems/Info_apie_priemima_i_I_p_2009_m.pdf  cia paskutinioji i vnf yra net 10.48 .. O as tiek tikrai tureciau .. 

Akademija Lietuvoje žodžiu miršta. Amen.

 agree. nežinau čia juoktis ar verkt, kai šiaip ne taip mokyklą pabaigęs žmogus nori studijuot "ten kur įsotų", o poto paaiškėja kad tik universitete ir dar VU. Ne nu, akivaizdus pavyzdys, kai žmogus pervertina savo galimybes.

bet vargu ar ji čia kalta, visoj lietuvoj tas iškreiptas mąstymas, kad diplomas aukščiau visko. fuj.

Žinutė parašyta: 2010-07-18 12:01:35 | Nuoroda
bambukaz rašė:

man tai paplojo  per išleistuvės visi ir tiek. nieks čia nedalina provincijose pinigų :D

 tai klaipėda tada irgi provincija ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-18 16:59:01 | Nuoroda
Saulute6 rašė:


As jusu tik prasiau, kad gal kas zino, kur zemi balai, kad patartumete, kur apsidraudimui galeciau irasyti. Gal pastudijavus kitur patiktu ir tos studijos

 štai kas ir yra vadinama stojimu belekur.

sėkmės tau gyvenime, manau prireiks.

Žinutė parašyta: 2010-07-18 19:28:40 | Nuoroda

ENFP ne pirmą kartą darau, bet rezultatas tas pats. bet manęs kažkaip neatitinka ;D yra panašamų nemažai, bet ir grubių netikslumų,pvz sako, kad perfekcionistė, aš atvirkštinis to variantas; arba, kad dažnai keičiu partnerius - nop; didžiuliu entuziazmu irgi nepasižymiu. aišku, yra tiesos, bet tokio ilgio aprašyme betkuris sau kažką artimo rastų. Žodžiu, netikiu aš tais testais :>