Vartotojo oniponi pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 14:35:20 | Nuoroda
zhi-vile rašė:

O VPU išvis atmetat?

 Aš asmeniškai tai atmetu. : ) Ir KU atmetu. Pirmasis nevilioja, o antrasis per daug toli -- nemanau, kad verta.

Jeigu taip toli būtų VDU arba VU, vis tiek stočiau, bet KU studijų programa man ne itin, o ir atsiliepimai apie jį iš buvusių studentų beigi mano mokyklos psichologės ne kokie.  

Kas dėl VPU... Su VPU bakalauru, sako, sunku (kiti sako, kad išvis neįmanoma :O , bet nieko negaliu tvirtinti ) į VU magistrantūrą patekti, o tik ten, regis, mane dominanti klinikinės psi magistrantūra siūloma. 

Nors čia tik gandų lygio komentarai -- reikėtų klausti studentų, tai jie tiksliau papasakotų viską. : )

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:33:29 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

kas man gali paaiskint? uzpildau as ta prasyma, kas tada????????

 Viskas.

Žinutė parašyta: 2010-07-10 09:51:35 | Nuoroda

 Įstosit net jei ir anglų nepatemps. : )

Žinutė parašyta: 2010-07-12 12:37:32 | Nuoroda

Akmuo nuo širdies nusirito. : )

Žinutė parašyta: 2010-07-12 12:38:58 | Nuoroda

 Remiantis praėjusių metų pereinamuoju balu, taip, įstotum.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:10:51 | Nuoroda
Dayzas rašė:

Kaip galima mylėti šalį, kuri nieko gero neduoda, tik smaugia jaunas mamas, pensininkus ir paprastus darbininkus ?

 Valdžia nėra šalis.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 20:06:20 | Nuoroda
Absurdus rašė:
grekuxs rašė:. nesuprantu prieciom cia ta matematika.... geriau pirmoje vietoje butu lietuviu kalba, ji zymiai labiau lavina logini mastyma nei matematika. matematika iskali ir viskas...

 Neblogas jumoro jausmas ;DDD

 Tai jau tikrai. :D Matematiką, pasirodo, įmanoma iškalti, o lietuvių kalba trykšta logika. :D Nėra ten jokios logikos, nėra -- gyva kalba su logika prasilenkia visur, kur tik įmanoma. 

Žinutė parašyta: 2010-07-12 21:14:27 | Nuoroda
Erika rašė:

Balą skaičiavau svetainėje baluskaiciuokle.lt/

Toje svetainėje su VDU konkursiniais balais kažkas sumalta, nes jei skaičiuoju joje, mano KB išvis gaunasi 11.4, kai jis yra 19... Verčiau pasiskaičiuok rankiniu būdu arba čia: http://www.studijos.lt/busimiems_studentams/balu_skaiciuokle/programa/4/1/45/1119/vytauto-didziojo-universitetas/psichologija

Žinutė parašyta: 2010-07-13 11:12:29 | Nuoroda
Jovi rašė:

 Sveiki, norejau paklausiti apie gretutines studijas.

1. Ar galima jas pasirinkti jau nuo pirmo semestro, ir kiek laiko jos trunka, visus tuos metus kol mokysiuos ar trumpiau?

2. Baigus gretutines studijas, gaunamas bakalauras antras ar kaip?

3. Ir dar skaiciau kad baigus sias studijas galima stoti iskart i tos pacios krypties magistratura, ta tiesa?

 1. Taip, galima nuo pirmo semestro, bet retai kas taip daro -- gretutines studijas renkasi tuomet, kai jau būna apsipratę su universitetu ir pagrindinėmis studijomis, pvz., antram kurse. Kiek jos truks, priklauso nuo Tavęs -- gali metus, gali ir dvejus.

2. Gaunama dviguba kvalifikacija, t. y. specialus sertifikatas ar kažkas panašaus. Kaip suprantu, gretutinių studijų 'svoris' yra kaip išlyginamųjų, bet ne kaip normalaus bakalauro.

3. Taip, tai tiesa. : P

Laukiam VDU, kad papildytų arba pataisytų, jei ką nors pamelavau. : )

Žinutė parašyta: 2010-07-13 11:14:26 | Nuoroda

 Aš stoju antru numeriu. Labai tikėtina, kad čia ir papulsiu, nes pirmu nr rašiau VU psichologiją, kur balai tai ohoho... Bet dėl to visai nenuliūsčiau, VDU ir Kaunas man patinka.

Žinutė parašyta: 2010-07-16 10:10:51 | Nuoroda

Per atestatų įteikimo ceremoniją visi baigusieji su pagyrimais gavom 150 Lt čekį apsipirkti knygyne, o dėl savo dviejų šimtukų kol kas nieko, neskaitant audringų salės ovacijų, interviu iš vietinio laikraščio ir mokytojų beigi draugų apkabinimų, negavau, bet man ir nereikia. : ) Svarbu, kad užtektų tokių rezultatų įstoti ten, kur noriu.

Žinutė parašyta: 2010-07-16 23:50:33 | Nuoroda
matrica rašė:

Sveiki. Siandien uzpildziau prasyma, visus i VF ir i VDU. 1-psichologija, 2-ekonomika, 3-politikos mokslai, 4-anglu filologija, 5-sociologija.

Kaip manot, kokie yra mano sansai? Mano egzaminai: lietuviu 93, istorija 86, anglu 70, matematika 55. Aciu uz atsakyma

 Įstosi į pirmą prioritetą. Būsiu Tavo kursiokė greičiausiai, labas. : )

Žinutė parašyta: 2010-07-16 23:59:22 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

cia pas mane viena ju nera?????????/ :S

 Nea, pas mane irgi nėra.

Žinutė parašyta: 2010-07-18 20:18:55 | Nuoroda

 INFP.

Kas ten kalbėjo apie problemas, su kuriomis susiduria intravertai -- jei ekstravertai būtų supratingesni, nekiltų jokių problemų. Bėda ta, kad jei grubiai skirstytume žmones į intravertus ir ekstravertus, pastarųjų gautųsi apie 70 % -- vadinasi, visuomenėje ekstravertiškas elgesys laikomas norma, todėl intravertams reikia rinktis: arba būti nustumtiems į periferiją, arba lipti per save ir apsimetinėti tuo, kas nesi, idant bent kiek pritaptum prie ekstravertiškos kompanijos. Intravertiškumas pats savaime nėra jokia problema -- jį kaip problemą mums pateikia ekstravertai. Aišku, čia grubiai ir apibendrintai aš, bet idėją, manau, supratot. ( :

Žinutė parašyta: 2010-07-18 20:24:04 | Nuoroda

Kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių. : ) Siūlau pasitikėti oficialiomis bendrojo priėmimo nuostatomis, o ne naujienų portalais, nes juose, kaip žinia, dažnai pasitaiko netikslumų. Daugiausia, kiek pasiūlymų galit sulaukti, tai dviejų: 1 VF ir 1 VNF. http://www.lamabpo.lt/BP2010_tvarkos_aprasas.pdf

Žinutė parašyta: 2010-07-18 20:26:14 | Nuoroda

 Jei tik įmanoma apsieiti be šito -- apsieikit. Pradėti savo savarankišką gyvenimą didelėj duobėj -- ne pats geriausias sprendimas.

Žinutė parašyta: 2010-07-18 21:20:51 | Nuoroda
AušraL rašė:

Norėčiau pasiteirauti dėl anglų testo ir paskyrimo į lygius. Laikiau GATE testą ir patekau į 4 lygį, mano egzaminas 94. Tai ar reiks man mokytis 4 lygį ar ne? Jei ne, tai gal jau yra 5 lygio paskaitų laikas?

 Jei nemeluoju, tie, kurie išlaikė anglų VBE daugiau nei 80 %, patenka į 5 arba 6 lygį.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 10:30:59 | Nuoroda
Visaine rašė:
Saulute6 rašė:

 

 O atsarginis atvejis, tai VK  aprangos technologijos ir verslas, nes jau nuo mazens megstu kurti drabuzius  ir domiuosi mada, tai sios studijos butu man  tarsi kaip pomegis :) O po metu perstociau i filologija.Nes  visu metu nenoreciau paaukot savo 'atostogom' , tai geriau ,kur nors studijuot.. :)

 O, tai jei nepasiseks, susitiksim, nes mano atsarginis variantas irgi tas pats, ir lygiai su ta pačia mintim. Čia tai tikrai įstosim, ir dar į vf.

 O metant studijas nereikia susimokėti, jei mokeisi VF? 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 10:45:18 | Nuoroda
juodaroze rašė:

Liūdesys apėmė beskaitant daugumos komentarus. Gerai išlaikyti egzaminai dar ne viskas. Reikia gerbti žmogų, kad ors ir nekaip išlaikė, bet nori studijuoti, įstoti, o ne į profkę ar pan... O susirinko žmonės ir spaudžia į kampą panelę, kuri tik paprašė patarimo. Nesuprantu, gaila patart ir nepamokslaut, ar kaip. Daug girdėjau apie draskymąsi dėl pažymių gimnazijose ir pan, apie tai, kad tie, kas prastai mokosi ar prastai išlaikė egzus tai jau 'ne lygis' ir tiesiog ne vieta aukštosiose mokyklose. Bet kai pamačiau, kaip čia užsipuola, tai ką aš žinau. Tegu džiaugiasi kiti, jei išlaikė gerai egzus, tegu stoja į prestižines specialybes, bet kam čia kitam aiškint, kad JAM NE VIETA universitete? Kas mes tokie, kad galėtume spręst, kam vieta, o kam ne ? Jei įstoji,tai vadinas esi vertas įstot... Daug pažįstamų turiu, kuriem nepasisekė egzaminai, kad ir praeitais metais...Tai va galima stot į VPU ar MRU ir po pusmečio perstot į VU...net su mokykliniais egzaminais VU galima studijuot mokamoj vietoj, aišku bus labai sunku, reikia daug dirbti, stengtis, bent kad išlaikyt ir neturėt skolų. Jei žmogus stengiasi, pasiekti visko galima. Linkiu sėkmės temos autorei ir mažiau kreipt dėmesio į tokius "nuleidinėtojus ant žemės".

 Pala pala, o kuo blogai ta pati profkė? Ne visi mes sutverti aukštąjam mokslui, tuo labiau ne visi sugebam realiai įvertinti savo galimybes, pasirinkdami tolesnį kelią. Siūlai gerbti, tikėtina, iš aplinkos primestą liguistą norą studijuoti kartu su visais? Aišku, tema buvo ne apie tai, bet tai neatsiejama nuo jos. Neturiu nieko prieš autorę -- nei mes žinom, kodėl jos tokie egzaminų rezultatai, nei mes galim teisti, bet mane liūdina mintis, jog Lietuvoj tai įprasta: stoti, nes visi stoja, bet kur, nes kažkur vis tiek reikia. Aukštojo išsilavinimo Lietuvoje siekia iškreiptai daug jaunuolių, kai paties mokslo norisi vienetams -- nejau čia viskas gerai?

Žinutė parašyta: 2010-07-19 12:05:30 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:
oniponi rašė:
juodaroze rašė:

Liūdesys apėmė beskaitant daugumos komentarus. Gerai išlaikyti egzaminai dar ne viskas. Reikia gerbti žmogų, kad ors ir nekaip išlaikė, bet nori studijuoti, įstoti, o ne į profkę ar pan... O susirinko žmonės ir spaudžia į kampą panelę, kuri tik paprašė patarimo. Nesuprantu, gaila patart ir nepamokslaut, ar kaip. Daug girdėjau apie draskymąsi dėl pažymių gimnazijose ir pan, apie tai, kad tie, kas prastai mokosi ar prastai išlaikė egzus tai jau 'ne lygis' ir tiesiog ne vieta aukštosiose mokyklose. Bet kai pamačiau, kaip čia užsipuola, tai ką aš žinau. Tegu džiaugiasi kiti, jei išlaikė gerai egzus, tegu stoja į prestižines specialybes, bet kam čia kitam aiškint, kad JAM NE VIETA universitete? Kas mes tokie, kad galėtume spręst, kam vieta, o kam ne ? Jei įstoji,tai vadinas esi vertas įstot... Daug pažįstamų turiu, kuriem nepasisekė egzaminai, kad ir praeitais metais...Tai va galima stot į VPU ar MRU ir po pusmečio perstot į VU...net su mokykliniais egzaminais VU galima studijuot mokamoj vietoj, aišku bus labai sunku, reikia daug dirbti, stengtis, bent kad išlaikyt ir neturėt skolų. Jei žmogus stengiasi, pasiekti visko galima. Linkiu sėkmės temos autorei ir mažiau kreipt dėmesio į tokius "nuleidinėtojus ant žemės".

 Pala pala, o kuo blogai ta pati profkė? Ne visi mes sutverti aukštąjam mokslui, tuo labiau ne visi sugebam realiai įvertinti savo galimybes, pasirinkdami tolesnį kelią. Siūlai gerbti, tikėtina, iš aplinkos primestą liguistą norą studijuoti kartu su visais? Aišku, tema buvo ne apie tai, bet tai neatsiejama nuo jos. Neturiu nieko prieš autorę -- nei mes žinom, kodėl jos tokie egzaminų rezultatai, nei mes galim teisti, bet mane liūdina mintis, jog Lietuvoj tai įprasta: stoti, nes visi stoja, bet kur, nes kažkur vis tiek reikia. Aukštojo išsilavinimo Lietuvoje siekia iškreiptai daug jaunuolių, kai paties mokslo norisi vienetams -- nejau čia viskas gerai?

 Taip visada buvo ir bus, stojimas iš reikalo įprastas dalykas. Nemanau, kad reikia dėl to jaudintis, visgi, tai mūsų neliečia, tegu stoja kur nori, jei žmogus į mokslus nežiūrės rimtai, tai iš jo nieko gero ir neišeis.

 Nieko sau požiūris... 'Manęs tai neliečia, tai ir širdies neskauda.' O man, pavyzdžiui, labai skauda dėl akivaizdžios akademinės infliacijos, iškraipančios darbo rinką (kas mane ir Tave vienaip ar kitaip visgi liečia).