Vartotojo Ace Of Spades pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:04:11 | Nuoroda

zmones, kaip manot ar prarasiu tuos 2 taskus jei su kepenim rasiau ne apie tulzi, o rasiau kad reguliuoja zarnoj isiurbtos gliukozes kieki, jei per daug tai vercia glikogenu, jei per mazai skaido glikogena.. taip ir galvojau kad reik apie tulzi rasyt, bet sugebejau toki romana parasyt, kad netilpo net. bl :(

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:07:17 | Nuoroda
Sniegena rašė:
Ace Of Spades rašė:

zmones, kaip manot ar prarasiu tuos 2 taskus jei su kepenim rasiau ne apie tulzi, o rasiau kad reguliuoja zarnoj isiurbtos gliukozes kieki, jei per daug tai vercia glikogenu, jei per mazai skaido glikogena.. taip ir galvojau kad reik apie tulzi rasyt, bet sugebejau toki romana parasyt, kad netilpo net. bl :(

 Gal nenuims juk teisingai rasei

 bet neparasiau labai svarbaus dalyko - tulzies ://

Žinutė parašyta: 2011-06-09 18:19:42 | Nuoroda

ar as nepamaciau, ar niekas 8 klausime 2 nepasake, kad skyres augalu genotipai? gi aiskiai parasyta, kad SKIRTINGU augalu. taip kad , kas paraset pvz sviesa, dregme ir ph bus 0 tasku, nes uzskaitys kaip viena veiksni - aplinkos salygas. cia taip bent turetu but

Žinutė parašyta: 2011-06-09 18:22:16 | Nuoroda

pakankamai grieztai save isivertinus praradau 9 taskus. kaip manot, galima 95 tiketis??

Žinutė parašyta: 2011-06-09 18:41:24 | Nuoroda
asnezofilas rašė:
Ace Of Spades rašė:

ar as nepamaciau, ar niekas 8 klausime 2 nepasake, kad skyres augalu genotipai? gi aiskiai parasyta, kad SKIRTINGU augalu. taip kad , kas paraset pvz sviesa, dregme ir ph bus 0 tasku, nes uzskaitys kaip viena veiksni - aplinkos salygas. cia taip bent turetu but

 aš rašiau, kad skyrės genotipai :). Tikiuos, kad bus gerai

 tikrai bus gerai. aiskiai parasyta, kad augalai skirtingi :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 19:48:50 | Nuoroda
Pride rašė:
Ace Of Spades rašė:

ar as nepamaciau, ar niekas 8 klausime 2 nepasake, kad skyres augalu genotipai? gi aiskiai parasyta, kad SKIRTINGU augalu. taip kad , kas paraset pvz sviesa, dregme ir ph bus 0 tasku, nes uzskaitys kaip viena veiksni - aplinkos salygas. cia taip bent turetu but

 Skirtingi augalai nereiskia skirtingas rusis.Taip, genetinis faktorius teoriskai galejo tureti itakos tam, bet sviesa, ph, maistines, mineralines medziagos, h2o kiekis irgi turejo itakos. Ir kas ten apie trasas rase, ar jusu mociutes tresia piktzoles? :)

 mano ir tavo rusis taip pat ta pati - homo sapiens, bet mes nemanau kad esam identiski :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 20:06:00 | Nuoroda
Pride rašė:
Ace Of Spades rašė:
Pride rašė:
Ace Of Spades rašė:

ar as nepamaciau, ar niekas 8 klausime 2 nepasake, kad skyres augalu genotipai? gi aiskiai parasyta, kad SKIRTINGU augalu. taip kad , kas paraset pvz sviesa, dregme ir ph bus 0 tasku, nes uzskaitys kaip viena veiksni - aplinkos salygas. cia taip bent turetu but

 Skirtingi augalai nereiskia skirtingas rusis.Taip, genetinis faktorius teoriskai galejo tureti itakos tam, bet sviesa, ph, maistines, mineralines medziagos, h2o kiekis irgi turejo itakos. Ir kas ten apie trasas rase, ar jusu mociutes tresia piktzoles? :)

 mano ir tavo rusis taip pat ta pati - homo sapiens, bet mes nemanau kad esam identiski :)

 Paryskinau svarbiausia dali. Siulau ismokti skaityti.

 siulau tada nerasyt visiskai bereiksmes, nereikalingos info, nes ja nori nenori perskaitai kai moki skaityt.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 20:39:58 | Nuoroda
Pride rašė:
kamara rašė:

Kaip manote ar ką gausiu, rašau taip,kaip parašiau į švaraštį.

5 KLAUSIMAS

1 GG, GR, gr,gg

2.GR,gr, gr,gr

3. -

4. F1(Gr,gR), (gr,gr)

5. -

manote ka nors uzskaitys?

 

 1. reikejo pagal VIENA FENOTIPO pozymi pvz juodas su baltu :)

2. reikejo kryzminima perrasyti. GR//gr x gr//gr

3. Dihibridinis kryzminimas. Sitas man isgaravo is galvos ;/

4. kam i skirtingus skliaustus? Jeigu pries skliaustus parasei, kur paprastos, o kur rekombinantines turetu uzskaityti.

5.Reikejo parasyti, kad GR sukibes su gr. Deja

 GR sukibes su gr? ar man atrodo ar cia visiska nesamone? pataisykit jei klystu

Žinutė parašyta: 2011-06-09 20:48:08 | Nuoroda
Sparnai rašė:
Ace Of Spades rašė:
Pride rašė:
kamara rašė:

Kaip manote ar ką gausiu, rašau taip,kaip parašiau į švaraštį.

5 KLAUSIMAS

1 GG, GR, gr,gg

2.GR,gr, gr,gr

3. -

4. F1(Gr,gR), (gr,gr)

5. -

manote ka nors uzskaitys?

 

 1. reikejo pagal VIENA FENOTIPO pozymi pvz juodas su baltu :)

2. reikejo kryzminima perrasyti. GR//gr x gr//gr

3. Dihibridinis kryzminimas. Sitas man isgaravo is galvos ;/

4. kam i skirtingus skliaustus? Jeigu pries skliaustus parasei, kur paprastos, o kur rekombinantines turetu uzskaityti.

5.Reikejo parasyti, kad GR sukibes su gr. Deja

 GR sukibes su gr? ar man atrodo ar cia visiska nesamone? pataisykit jei klystu

 Aš rašiau, kad G sukibęs su R, o g - su r :)

 as ir, cia teisingas, kaip kitaip? sukibe genai - tai genai, esantys toje pacioje chromosomoje

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:01:04 | Nuoroda
Grace rašė:
Pride rašė:
NachNachas rašė:
Grace rašė:

o gamtines atrankos rusis visgi turbut ir bus isskiriancioji

ooooo, va sitas man jau patinka

 Man atrodo su kikiliais buvo kriptinga. Tuoj paziuresiu campbello biologijoj :d

 omg, istikro isskiriancioji! pas mane raso ne apie tiksliai kikilius, bet apie pauksctukus papugeles, kurios skiriasi snapu dydziu

 woooohohohohohohohohohohohoho. dar pasakyk kad 7b tikrai ir tada man nuotaika pageres

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:04:07 | Nuoroda
Grace rašė:
Pride rašė:
Grace rašė:
Pride rašė:

Blogiausiu atveju pameciau 3t. Geriausiu - 1t 

 minejai 2klausimo 3 osmosa? as neminejau, tai manau ten numus man taska

 Neminejau. Klausimas ikainotas 2 taskais, tad nemanau, kad reikejo mineti. 

 bet tas zodis klausime KAIP kazkaip dabar mane glumina. As tai parasiau taip

Kraujas tekedamas kapiliarais del spaudimo filtruojasi ir susidaro audiniu skystis. dalis audiniu skyscio grizta atgal i krauja su medziagu apykaitos produktais pvz co2,h2o, nh3. Audiniu skyscio perteklius renkasi i limfagysle ir bus vadinamas limfa.

Kaip manai bus 2 taskai?

 sorry, bet nebus. limfa tai limfa, bet klausia kaip grizta, tai reikejo parasyt kad limfa iteka i vena ten prie sirdies kazkur :)

Žinutė parašyta: 2011-06-09 23:10:47 | Nuoroda
Pride rašė:
Ace Of Spades rašė:

 woooohohohohohohohohohohohoho. dar pasakyk kad 7b tikrai ir tada man nuotaika pageres

 Deja, ten kriptinga atranka, pasiziurejau rimtoje literaturoje.

 fuck ;D bet klausimo formuluote klykte klykia kad isskriancioji :) gal abi uzskaitys, visko buna

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:03:29 | Nuoroda
Reanimator rašė:
Grace rašė:

diskutuotinas atsakymas testo 7. B

Mano mokytoja taip sake, kuri taiso egzaminus jau daugeli metu ir pati sudarineja uzduotis. Nors net as pati norejau gincytis, bet argumentas atseit tas kad didziausiu greiciu didejo populiacija. As kaip ir daugelis logisko mastymo zmoniu  parasiau A , visgi dar tikiuos instrukcijoj bus A

 Tas populaicijos didėjimo greitis labiau priklauso nuo to, kiek mielių ląstelių JAU yra (auga geometrine progresija daumaž), taip kad manau, jog bus A.

 tu lygiai ta pati parasei, zmgau ;D deja, 7b neapdairiai pazymejau B, bet ten tikrai tikrai A turi but. Gintai, kaip atsakei 8 klausimo 1.2? tik nesakyk, kad ir tu, olimpiadininkas rasei apie motininiu augalu dydzius visokius. jei kur nors anksciau rasei sorry, nemaciau

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:10:18 | Nuoroda
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 hi5. is manes visi 100 reikalavo bet irgi neteksiu bent 6-8 :)

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:14:00 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

Iš manęs visi išlaikyt reikalavo,bet netekau 90 taškų,kame čia reikalas? 

 samokslas?

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:16:34 | Nuoroda
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 hi5. is manes visi 100 reikalavo bet irgi neteksiu bent 6-8 :)

 tai su tiek įmanoma 100 dar visai.. (nepradėkit tik diskutuot dabar jau apie praeinamas ribas nes po matematikos egzamino nesąmonių jau prisiskaičiau!)

 supranti, pereinamos ribos bus tkrai aukstos, nes nebuvo sunkus egzas. tas pats ir matematikoj - nesunkus egzas = aukso vertes taskai

;DD

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:22:56 | Nuoroda
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:
Ace Of Spades rašė:
GintasV rašė:

Rašiau kad viena palaipa iš jau pilnai subrendusio augalo, o kita iš besivystančio.. ir apipiešiau dar ten bšk, nieko nesakau aš, nesitikiu 100uko gaut, neteksiu kokių 10 taškų manau :) 

 hi5. is manes visi 100 reikalavo bet irgi neteksiu bent 6-8 :)

 tai su tiek įmanoma 100 dar visai.. (nepradėkit tik diskutuot dabar jau apie praeinamas ribas nes po matematikos egzamino nesąmonių jau prisiskaičiau!)

 supranti, pereinamos ribos bus tkrai aukstos, nes nebuvo sunkus egzas. tas pats ir matematikoj - nesunkus egzas = aukso vertes taskai

;DD

Šiaip keli žmonės iš moksliukų luomo sakė kad jiems sunkesnis už pernai.. pamatysim nesvarbu, o matematikoj tai B lygio uždaviny poros taškų netekau, kai visi kiti tobulai.. Neatlaikiau įtampos ;DD

 kagi, sveikinu su matkes simtuku :) tikiuosi ne i medicina stoji;D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:30:14 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Ace Of Spades rašė:
Beprotybė rašė:

Iš manęs visi išlaikyt reikalavo,bet netekau 90 taškų,kame čia reikalas? 

 samokslas?

 Ne čia tikriausiai kaip su matiekos egzu,surinkau visus galimus taškus ir iš to įpratimo,kad esu žiauriai kieta parašiau vardą ir pavardę.  Nu ką padarysi. 

nu tai? parasei? taigi ir reik rasyt, kaip kitaip darba atskirs? as ir adresa su telefonu uzrasiaum del visa ko

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:32:47 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Silpnai TUUU,aš dar visad prie egzamino   šokoladą Princas prisegu. 

 kas princa, kas sota...

Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:38:56 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Ūūūūūū.  VYRAS> 

 taip. tai ne tu, moteriskaite :)