Vartotojo Ace Of Spades pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-10 00:48:14 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

(◐.̃◐)   

Ujujui. Kol kas vyrai vaikų negimdo,tai jooo. 

 

Išties,norėjau pasidžiaugt,geras Tamstos rezultatas.  AIšku,būčiau aš,nebūtum aplenkęs. : D

 koks dar rezultatas? :D kas cia zino, gal as 80 gausiu (nors nemanau). o tu tai istorike/istorikas kiek zinau, nekazka tau su bio

Žinutė parašyta: 2011-06-10 01:06:22 | Nuoroda
Mūza rašė:
Egiuxz rašė:
Mūza rašė:
Egiuxz rašė:
Monstras rašė:

@Egiuxz: Aš tiksliukas, tikrai ne menininkas. Bet man atrodo tu esi kvailys. :)

 Nu ir ką man dabar daryt? Susidegint? Tiesiog nematau reikalo kaltinti švietimo sistemą vien dėl to, kad neprideda menininkui keleto balų prie stojamųjų. Tie visi dizainieriai ir įvairūs muzikantai tikrai nedirba tiek, kiek dirba kokie medikai ar matematikai, todėl ir papildomų balų nepridėjimas yra, mano galva, pateisinimas. O ir tas vienas kitas pėckelis valstybei duos tikrai mažiau, negu paprasčiausias mokytojas ar vaikų gydytojas. Ir po šito posto susidegint nežadu.

 Aš stoju į architektūrą, manai ten nereikia dirbt, mastyt? Kurybai nereikia proto?

Tikra kūryba ne iš proto ateina. O tu nori pasakyt, kad tau reikės išmokt daugiau už medikus?

 Ne man tai spresti daugiau ar maziau :) architektūros studentai su kuriais bendravau sake, jog studijuodama gyvenimo neturėsiu, reiks daug ir ištisai dirbti. Ir beto,  apsidairyk, viskas aplinkui susiję su menu, dizainu, - rūbai, baldai, namai, interjeras, įvairiausi daiktai... :) Aš tikrai nenuvertinu kitų profesijų, visos jos reikalingos, ir visas reikia gerbt vienodai. O su tavim, tokiu siaurai mąstančiu žmogum - nebediskutuosiu, neįdomu.

 nice ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 14:31:17 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Ace Of Spades rašė:
Beprotybė rašė:

(◐.̃◐)   

Ujujui. Kol kas vyrai vaikų negimdo,tai jooo. 

 

Išties,norėjau pasidžiaugt,geras Tamstos rezultatas.  AIšku,būčiau aš,nebūtum aplenkęs. : D

 koks dar rezultatas? :D kas cia zino, gal as 80 gausiu (nors nemanau). o tu tai istorike/istorikas kiek zinau, nekazka tau su bio

 Nu tai Tau ,kad tik išlaikyt, 80-pasaka : DDD  Ne aš biologė,tik per apsirikimą pasiėmiau laikyt istoriją,būna,būna. 

 80 pasaka? mano didziausias tikslas buvo gauti biologijos 100...;D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 14:44:53 | Nuoroda

man kartais patinka issisokt ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-10 15:01:16 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

Man nepatinka,ypač,jei žmogus išsišoksta iki ,kokio 1,99 ūgio,nu kam to reikia : DDD

 kazkokia rimtai beprote tu :o

Žinutė parašyta: 2011-06-10 15:08:10 | Nuoroda

as jju mazu maziausiai 5 pameciau. daugiausia gal 11

Žinutė parašyta: 2011-06-10 15:08:44 | Nuoroda
Beprotybė rašė:
Ace Of Spades rašė:
Beprotybė rašė:

Man nepatinka,ypač,jei žmogus išsišoksta iki ,kokio 1,99 ūgio,nu kam to reikia : DDD

 kazkokia rimtai beprote tu :o

 

: o

 awww, cia tavo tikra fotke? grazute ;)))

Žinutė parašyta: 2011-06-10 15:20:50 | Nuoroda

gutten morgen mieli vokieciai, sveikinu pasibaigus laukimo kancioms :D cius

Žinutė parašyta: 2011-06-10 18:49:42 | Nuoroda

as irgi sakau kad isskiriancioji

Žinutė parašyta: 2011-06-15 00:00:02 | Nuoroda
M0nika rašė:
Pride rašė:
M0nika rašė:

 Kaip keista. Aš testinės dalies 2 klausime pažymėjau C raidę, nes mąsčiau logiškai: vykstant fotosintezei dienos fazėje sunaudojamas CO2, na, o kaip šalutinis produktas sunaudojamas deguonis, kuris po to reikalinkgas NAKTIES fazėje vykstantiems procesams, tarp jų ir Kalvino ciklui, kuriam reikalingas O2 ir CO2. Keista, kad teigiate, jog atsakymas A.

 Cia ne fazes, o paros metas. Jeigu kalba eitu apie C4 arba CAM augalus, tada tik c tiktu. Klausime neparasyta kokio tipo augalas, tad pilnai gali rasyti apeliacija. BET zinant NEC'a jie ne velnio neuzskaitytu.

 Aš negaliu to suvokti, tai nelogiška :-D Juk tai neatsiejami vienas nuo kito dalykai : fazė ir paros metas. Nebūtų paros meto - nebūtų fazių, o dabar yra paros metas yra ir fazės.

 lol... kas cia sunkaus nesuprantu. diena vyksta fotosinteze, todel reik co2, o nakti - ne. o tamsos faze gali iir sviesoj vykt siaip :D

Žinutė parašyta: 2011-06-15 00:19:02 | Nuoroda
M0nika rašė:
Ace Of Spades rašė:
M0nika rašė:
Pride rašė:
M0nika rašė:

 Kaip keista. Aš testinės dalies 2 klausime pažymėjau C raidę, nes mąsčiau logiškai: vykstant fotosintezei dienos fazėje sunaudojamas CO2, na, o kaip šalutinis produktas sunaudojamas deguonis, kuris po to reikalinkgas NAKTIES fazėje vykstantiems procesams, tarp jų ir Kalvino ciklui, kuriam reikalingas O2 ir CO2. Keista, kad teigiate, jog atsakymas A.

 Cia ne fazes, o paros metas. Jeigu kalba eitu apie C4 arba CAM augalus, tada tik c tiktu. Klausime neparasyta kokio tipo augalas, tad pilnai gali rasyti apeliacija. BET zinant NEC'a jie ne velnio neuzskaitytu.

 Aš negaliu to suvokti, tai nelogiška :-D Juk tai neatsiejami vienas nuo kito dalykai : fazė ir paros metas. Nebūtų paros meto - nebūtų fazių, o dabar yra paros metas yra ir fazės.

 lol... kas cia sunkaus nesuprantu. diena vyksta fotosinteze, todel reik co2, o nakti - ne. o tamsos faze gali iir sviesoj vykt siaip :D

 Atsiprašau, ką jūs šnekate? Fotosintezė vyksta ir dieną ir naktį, tačiau norint, jog reakcijos galėtų vykti ir tamsoje, į chloroplastus pastoviai turi būti transportuojama energija bei maisto medžiagos.

 vyksta tamsos faze, o ne fotosinteze. o is kur tas NADPH ir tt atsiras jei nevyks sviesos faze? ir manes atsiprasinet nereik, as teisinga ats pazymejau - A. o jei dar jum kas neaisku, susiraskit 2010 metu bio VBE uzduotis ir ats. ten visas klausimas apie fotosinteze buvo, o tas klausimas yra puikus irodymas, kad 2A.

Žinutė parašyta: 2011-06-15 00:38:17 | Nuoroda

taigi paaiskinau katik. o ties fazem, mazut, tu koncentruojies. kalba eina apie FOTOSINTEZE. nakti gi ji visa nevyksta, todel nera reikalo jamti to co2, nes nebus kaip ji panaudot (ner sviesos fazej susidariusiu produktu) nu cmon

Žinutė parašyta: 2011-06-15 00:48:40 | Nuoroda

einam

Žinutė parašyta: 2011-06-15 00:54:10 | Nuoroda

o tu neisi? :S

Žinutė parašyta: 2011-06-15 00:57:24 | Nuoroda

nepyk ;*

Žinutė parašyta: 2011-06-15 01:03:51 | Nuoroda

o.O niekis, gali nepykt. kokia atranka rasei?

Žinutė parašyta: 2011-06-15 01:13:00 | Nuoroda

saunuole, bent cia mes sutariam! hi5

Žinutė parašyta: 2011-06-15 13:17:48 | Nuoroda

ee biologai o ar uzskaitys toki idiotiska atsakyma kaip "audinio lasteles turi buti aiskiai matomos pro mikroskopa"? kazkaip pamaniau kad bio egzuose daznai tokie obviuos atsakymai tinka ir reikejo parasyt butent to gabalelio savybes... nu cmon..

Žinutė parašyta: 2011-06-15 14:14:23 | Nuoroda
Light Arus rašė:
Ace Of Spades rašė:

ee biologai o ar uzskaitys toki idiotiska atsakyma kaip "audinio lasteles turi buti aiskiai matomos pro mikroskopa"? kazkaip pamaniau kad bio egzuose daznai tokie obviuos atsakymai tinka ir reikejo parasyt butent to gabalelio savybes... nu cmon

Abejoju, žinok

 o kaip  pavyks bandymas jei nepasizymes sia savybe?

Žinutė parašyta: 2011-06-15 16:20:37 | Nuoroda

hipotoninis